Prújem: září 2021

pár pivek

** update 10:13 byl jsem si včera dát pár pivek v hospodě, krátce pokecat a nechat se pozvat na narozeniny. nevim jestli mám výraznou opici, a připadám si jako přejetej parním válcem. ráno mě letos poprvý kontrolovali revizoři a chtěli vidět moji legitimaci pro jízdu mhd. v poštovní schránce elektronické pošty mě čekal forwardnutý email od matky, ze kterýho bylo jasně evidentní, že mě dementi z SVJ vypustili z komunikace a řeší chčijící vodu ve stupačce. Předseda by chtěl měnit celý rozvody studený a teplý vody, bílej odpad nad náma se proti tomu brání a chce řešit jen odpady. Já jim rozumím, nikdo z nich nechce mít rozmrdaný koupelny a fakt mě těší, jak sem s nima vyjebal a problém přehodil z naší rodiny zpět na svj. prostě důležitý je nenechat si srát na hlavu, to platí jak v politice, tak i v životě.

otočka chata

** update 10:44 Blíží se volby a s nimi i tradiční předvolební magořinec. Co mě teda docela vyděsilo, je abnormální množství řetězových emailů, který lítají českým Internetem. Přes deset tisíc variant je prej hodně i na běžný evropský průměr. Eldariel - veřejná verze databáze dezinformačních řetězových mailů.

Do Prahy přijel za oligarchou Babišem oligarcha Orbán z fašizujícího Maďarska. Předpokládám, že přivezl předvolební kampaň, ve který hlavně zaútočí na migranty a lgbt komunitu. Odpoledně se pak pojedou podívat do Ústí a Andrej mu z Větruše ukáže panství, který patří Agrofertu. Nicméně je legrace sledovat pokleslé ústní koutky stárnoucích politických zmrdů, jejichž výraz v obličeji vypadá, jakoby jim nějaký africký migrant narval svý černý gigantický péro hluboko do prdele.

image

======

** update 09:54 no nakonec sem aspoň na otočku zajel zkontrolovat chatu, uklidit lehátka, držák na slunečník, protože letos léto už asi nebude. počítám ještě jedna návštěva někdy v listopadu kvůli prořezu ořešáku a letošní chatařská sezona bude v piči.
poštovní klient mi dnes ráno natáhl hromadu mejlů, z nichž nejzábavnější byl od předsedy kontrolní komise svj, který na schůzích rád opakuje, že je právník, že všechno ví a všechno zná, ve kterým mi napsal hromadu zkurvenejch canců, kdy ten nejvtipnější byl, že se mu nelíbí tón, jakým jsem jim napsal a že by byl rád, kdybych ho příště vynechal. Proč bych ho vynechával, když ho do kopie dal předseda a když je navíc člen kontrolní komise, tyvle. [facepalm emotikon] Nicméně si asi dokážu představit to nasrání vedení svj, když jim předseda musel vysvětlit, že mám koupelnu rozebranou a ze stupačky zcela viditelně furt chčije voda. Ti museli bejt nasraný, když jim pan Vyhulený Ufo názorně ukázal, že problém není u něj, ale jinde. Jako bejt pod náma obyčejnej sklep, tak je všem nějakej prochcanej strop někde v piči, ale protože je pod náma tepelnej výměník pražskejch tepláren, tak musej holt hoši máknout. Zvláště, když mi psali mejly zkurveným tónem se zkurvenejma výhrůžkama, co všechno mi pražský teplárny udělaj, když neopravim průsak. Soudruzi z SVJ museli bejt naprosto hluboko v prdeli, protože jejich konstrukce se rozpadla jak shnilý lešení. Nicméně jsem mu neodpovídal, ne že bych nemohl zase šlápnout do pěkně řídkýho hovna, ale aby nějak zbytečně neprudili matku, takže hovno rozšlápnu, pokud mi v nějaký rozumný době nedaj vědět, že problém solved.

pocit vítězství

** update 14:50 mám pocit vítěze. ve stupačce to chcalo tak, že nikdo nemohl ani pípnout.

prasečák

** update 14:36 tak už mi volal předseda a musím říct, že arogantnějšího zmrda na telefonu sem dlouho neměl. a to umím bejt arogantní zmrd, ale tohle byla síla i na mě.

======

** update 11:05 jo, takže frajeři řemeslníci mi vybourali stěnu k odpadům a prochcanýmu stropu. kromě toho, že v tý stupačce byl opravdu neuvěřitelně zkurvenej prasečák, tak sem dneska ráno natočil videjíčko zkurveně kapající vody ze stropu stupačky a následně napsal krutopřísnej zkurvenej dopis bez jakýchkoliv servítek vedení SVJ, aby to dalo kurva do pořádku a už mě neobviňovalo z prochcanýho stropu pod náma. nenechám si srát na hlavu.

revizoři

** update 09:16 od pondělka sem potkal dvakrát revizory, ale ty svině si mě ani nevšimli a prošli kolem mě bez toho, aby si vyžádali moji legitku. to bych se posral. řemeslníci začali makat u matky v garsonce na odkrytí odpadní trubky, takže až mi dneska mamina předá druhý klíče, půjdu se večer podívat, jak to tam vypadá. další prdel nastala s vadným diskem, který sem v pondělí vytáhl z diskovýho pole a hpe by ho chtělo zpět. defective return latel se zpáteční adresou do holandska nezná ani jeden přepravce, přestože nový disk přivezlo dhl. takže nebohá kolegyně pátrá, hledá, telefonuje a řeší, jak se ten posranej disk vrací.

msa 2042

** update 21:31 no, naštěstí výměna disku v hpe msa2042 proběhla na první dobrou, nic se nezhroutilo a diskový pole se znovu sestavilo bez problému. jako nedělám to každej den, takže sem prdel měl pěkně staženou. bizarní situace kolem únavy a dehydratace prezidenta republiky pokračuje a podle drobných indicií médií si ještě na rekondičním pobytu v nemocnici nějakej čas pobude. už aby tohle trápení republiky skončilo, skončil zeman, babiš a všichni ti staří muži, kteří nemají česku vlastně co nabídnout.

kurva pohotovost

** update 21:09 dobře, aby byla prdel, tak mě včera ráno vzbudili od jednoho zákoše, že prej jim nefunguje jeden strašlivě důležitej počítač. takže sem tam nasranej jel, abych zjistil, že mu došlo místo na disku. dnes ráno sem na hajzlu během pročítání pravidelných týdeních reportů od diskovýho pole pro změnu zjistil, že u jinýho zákoše někdy v posledních 14dnech zdechnul jeden disk. takže musela proběhnout komunikace s podporou od hpe, jelikož si platěj 24/7 podporu. no kurva nenudil sem se.

řemeslníci

** update 11:19 tyvle, dneska sem si musel dát budíčka na 6:50, protože přišli řemeslníci na byt matky. pokecali sme, vyměnili si informace a pravá akce s bouráním zdi začne příští týden. řekl bych, že léto definitivně umřelo a já bych se rád aspoň v říjnu ještě dostal na chatu, minimálně bude potřeba uklidit popelník a zazimovat ji. příští rok jsem rozhodnut užít si svého letního bytu více a začít do něj jezdit už třeba od března, jestli nás čůráci zase nehoděj do nějakýho lockdownu.

Ve věku 81 let zemřel ‚největší britský koumák‘. Stál u vzniku kalkulačky a přispěl k rozšíření počítačů. asi si poplakalo hodně lidí, když odešel génius.

Takto vypadala svatá Ludmila: Vědecká rekonstrukce ukazuje tvář světice. Jako z vědeckýho hlediska je skvělý, co moderní výpočetní technologie zvládnou. Nicméně mi uniká smysl, proč se ve 21.století, ve kterým posíláme lidi na oběžnou dráhu, klanět a leštit lebku přes tisíc let starý mrtvoly. To mi prostě hlava nebere, proč zdobit kus kosti, vypodkládat ji polštářky a utajovat její přesuny.

pohotovost

** update 09:43 začala mi výjimečně pohotovost, protože kolega má zraněnou ručičku a je na nemocenský. pan ředitel do toho ještě hodil vidle a zkomplikoval nám život o něco víc. nicméně je pan ředitel a chlebodárce, takže se prostě přizpůsobím. bolí mě zkurveně hlava, včera sem se na rychlovku přinachcal v hospodě a sere mě celej svět. zrovna běžela na čt24 reportáž o zmrdech, který jezdí autem do zakázaných chráněných přírodních zón a vlastně mě nepřekvapuje, že máme zmrda prezidenta a premiéra. být arogantním zmrdem mají lidi v krvi. smrt zmrdům.

tgm

** update 21:05 Tálibové obsadili sklad české ambasády. Zmocnili se Becherovky i hořčice. tyvle, takovýho lihu... facepalm emotikon

======

** update 11:49 Kdybych byl věřící, tak bych si přál, aby Bůh vyslyšel moje modlitby a Miloše Zemana konečně vzal čert. Ale věřící nejsem, tak si jen přeju, aby už bylo po všem a ten zmrd už konečně chcípnul. Pomohl dojebat tuhle nebohou republiku fakt dost.

Prezidenta Zemana odvezli do vojenské nemocnice.

Nicméně bych řekl, že Boží mlýny fakt melou a rovnou dva zmrdy společně.

Václav Klaus je v nemocnici, trápí ho vysoký tlak.

======

** update 09:21 na dnešní výročí úmrtí tomáše masaryka se vše komplikuje. kolega s rozlámanejma kostma v ruce bude dlouho doba, další kolega vyprovází matku na amputaci nohy, já se snažím uhánět řemeslníky, aby se mi vrhli na matčinu koupelnu co nejdřív a k tomu mě přestala bolet hlava. to je snad jediný pozitivní. jo a taky mám pocit, že mě serou Internety a lidi na nich, protože každej vypadá, že sežral hromadu šalamounových hoven, ale výsledkem bude zasraná republika hovnama miloše zemana a andreje babiše.

Čeněk Stýblo z ViralBrothers se stal otcem: Za to jméno vás bude syn nenávidět, píší lidé. přiznám se, že jsem až dodneška netušil, že nějakej čůrák stýblo existuje, ale pojmenovat dítě 'bitcoin salvador stýblo' je solidní ukázka duševní demence. jakože tihle takzvaní jútubeři nejdřív prodávají svůj ksicht a potom ksicht manželky chápu, jde jen o šoubyznys, ale začít prodávat vlastní dítě a ještě ho pojmenovat po nejchudší zemi světa, kde domorodci proti bitcoinu protestujou, protože nemaj pomalu prachy na mobily a ani co do huby, je solidní dětská prostituce. nicméně čím větší čůrákovina, tím víc mu lidi platěj, to je digitální 21. století.