Prújem: srpen 2021

jakoby

** update 19:01 tak teď sem zjistil, že mi buzeranti z dopravních podniků v tichosti přejmenovali zastávku před barákem. tyvle, jakoby toho nebylo málo.

======

** update 10:30 jakoby toho nebylo na mě málo, tak před malou chvílí nám kolega oznámil, že je mu vlastně blbě a půjde domů. notyvle

zataženo

** update 09:39 včera sem montoval lištu na věšení obrazů, pomocí provázku a olovnice sem ji umístil dokonce i vodorovně. venku je zataženo, slunce nesvítí, ochladilo se, léto definitivně končí a blíží se temný zimní časy.

TikTok má problém s novou výzvou: přelézáním beden od mléka. Pády jsou zlé. Lidstvo se zničí samo. V některých částech světa lidí řeší, jak přežít a utéct za lepším, v jiných částech dementi z nudy vymýšlí demence.

politický hnůj

** update 12:28 sleduji zprávy a je mi na blití, kam to tahle republika po 32letech od Sametu dopracovala. Babiš se Zemanem a jeho poradci rozehráli odpornou hru, ve který lžou snad všichni. Já se bojím, že na tyhle svině pozemská spravedlnost nikdy nedosáhne a budou se jen tlemit lidem do ksichtů, jak s náma vyjebali. Do píče, tohle je otevřená válka mezi Nejedlým, který má obrázek Putina na telefonu, a veškerými občany republiky.

Koudelka zneužívá BIS pro osobní potřebu, obvinil Hrad šéfa kontrarozvědky. Fakt strašnej hnůj.

22letý pastor chtěl vstát z mrtvých jako Ježíš. Nechal se zaživa pohřbít a zemřel. Kdyby to tak zkusil Zemanům debil Ovčáček, třeba by povstal z popela.

Nirvana je taky mrtvá

** update 15:05 svět se slušně sere. čeho sem se to kurva dožil...? [facepalm emotikon]

Bachyně osvobodila divočáky z pasti. Podle české studie může jít o první důkaz empatie. I ty divoký prasata maj z lidí prdel....

Spencer Elden, Baby on Nirvana’s ‘Nevermind’ Cover, Sues Band for Child Porn. Ještě štěstí, že se toho nedožil nebohej Kurt. Tyvle tyvle tyvle...

pank je mrtvej dejve

** update 20:16 Ve věku 80 let zemřel bubeník skupiny Rolling Stones Charlie Watts. končí jedna velká éra. úžasnej věk, kterej mě asi nečeká.

======

** update 14:20 v televizi blábolí pseudoprezident Zeman k novým velvyslancům, prej Rusko není nepřítel. je to marný, marný a marný... už aby tohle skončilo.

======

** update 10:34 právě sem na chodníku našel ležet kovovou jednoeurovku. co to znamená nevím, třeba budu mít štěstí.

======

** update 10:15 pokud ještě někdo věří punku, tak by s tím měl přestat. punk definitivně umřel.

Válka pankáčů. Dva exčlenové Sex Pistols vyhráli soud proti frontmanovi.

návraty

** update 11:29 v pátek sme se byli rozloučit v hospodě s kumpánem Vladem, kterej se po dvaceti letech v Praze vrací zpět na Slovensko kamsi na východ do Prešova. Nadšenej z toho nebyl, já ho docela chápu, mě by taky sralo se vrátit na maloměsto, ale udělat to musí. Tak sme se ožrali jak prasata a ten zmrd mi bude chybět.
O víkendu návštěva maminy, prořez stromů, mocný oběd a protože sem byl asi nedožranej, stavili jsme se cestou domů ještě na tatarák. Včera flákací hovno, návštěva budoucího nádraží na Zahradním městě.

image

No a dneska sem navštívil oční kvůli kontrole zraku a musel sem vstávat po šestý, jelikož mě čekala cesta přes celou Prahu. U doktorky nikdo nebyl, takže mě vzala hned, změřila parametry a řekla, že vnitroční tlak je zatím v pohodě, tak mám přijít na kontrolu tak zhruba za rok. Praha je zkurveně prázdná, připomíná hodně doby před rokem 1989, kdy neexistovaly davy turistů a návštěvníků. Ještě před dvěma rokama by bylo nemyslitelný, aby byla tramvaj z Bílý hory směrem k Národnímu divadlu v pondělí ráno poloprázdná....

image

pátek

** update 11:45 omg, mě ti komunisti tak serou a to už sem se byl vysrat. 32 let od Sametu stále žijí mezi námi, škodí ve Sněmovně a melou strašlivý hovna.

Filip: Diktatura EU a NATO je nesrovnatelná s tou sovětskou, Brežněv nás nechal normálně žít.

======

** update 10:29 dneska sem v práci sám, čekám až přijedou vyměnit vstupní rohože na čištění bot a pak se půjdu vysrat. Snad se do tý doby neposeru.

volby

** update 10:38 podle dění na Internetu je evidentní, že jsou předvolební kampaně v plným proudu a bude ještě hůř

brouci

** update 13:49 celej českej internet se předělal na experty přes americký invaze a talibánce...

======

** update 10:38 tak sem zjistil, že brouci jako berušky nebo švábi jsou schopní přežít uvnitř lidských útrob.

afganistán

** update 12:02 v afgánistánu taliban solidně řádí. mám pocit, že dvacet let čekal na okamžik, kdy se američani se spojenci stáhnou a konečně se dočkali.