Prújem: červenec 2021

třetí dávka

** update 10:53 izrael začal svý židy očkovat třetí dávkou. je celkem asi jasný, že i u nás dojde na třetí dávku a fakt teď nevím, jestli to chci znovu podstoupit. Nateklá uzlina mě docela srala.

půlka prázdnin

** update 11:13 Rodiče a prarodiče si nikdo nevybere...

Pokálená babička v křoví, děda opilý do němoty. Dvouleté vnouče vysvobodila až policie.

======

** update 09:37 blíží se půlka prázdnin a já nějak ztratil přehled o dnech. co bylo včera, co je dnes a co bude zítra za den? dneska mě srali kuřáci na zastávce mhd, to je fakt kurva problém jít někam stranou a vajgl hodit do odpaďáku? taky sem na želivárně čekal na bus společně s nějakou cikánskou rodinou. to, že byli bez respirátorů mě pobavilo, protože by holohlaví Flákancovi bojovníci z volného spolku dementů jistě ocenili, že i mezi romáky jsou rebelové. na čt24 běží reklama na nějakej novej seriál český televize, který se odehrává v chatový osadě a jakýsi herec se chlubí, že se naučil sekat kosou a že hodně čerpal z Al Bundy. Ano, chatový osady jsou moje noční můry a jsem vděčný za plot.

Zneužívání moci a šikana. Děje se to tady léta, přitakává bývalý proděkan DAMU Prokop. tyvle, já těm hercům nerozumím. neučí se matematiku, neučí se fyziku, neučí se technických věd, neučí se manuálně pracovat, chtěj po nich občas kotrmelec, stojku nebo schopnost číst bez zakoktání a tak maj spoustu času a řeší píčoviny.

zmrdi komoušský

** update 22:46 zz top maj o vousáče míň. smrtka řádí a zeman tady furt je. tyvle.

======

** update 11:22 ráno sem odjížděl do práce s tím, že bude vedro, tak sem u matky v garsonce otevřel okno, aby se vyvětralo. no a právě teď prší. včera rozdali skeptici z klubu sisyfos bludný balvany, víc než balvan pro rektora univerzity karlovy překvapil Internety balvan pro Drtinovou. Já se k tomu nevyjadřuju, protože můj vztah k ezo je takový jaký je. Ezosračky nejedu a neuznávám. Jo a furt mě serou komouši včetně Andreje Babiše. Hrozně bych chtěl, aby šel ten zmrd po osmi letech ve vládě po volbách do prdele, ale obávám se, že Češi jsou národ dementů a budou chtít s tím zmrdem trpět ještě další roky. Nicméně tahle republika půjde do pyče.

Pornhub čelí žalobě florentského muzea. Ukazuje malby italských mistrů. Svět se v prdel obrací.

outerý v praze

** update 13:36 včera sem pekl bublaninu s červeným a černým rybízem. bublanina se mi fakt zkurveně povedla, a jen stačilo dát víc vajec a víc másla.

======

** update 12:53 achjo, UFO si tu klidně píše posledních 20 let na Internety a teď ho chtějí hledat někde ve vesmíru, protože věří na návštěvy Země mimozemšťany.... [facepalm emotikon]

======

** update 11:39 tři kolegové v rámci firemní hry na škatulata převáží po místnostech nábytek. nepožádali mě o pomoc, tak doufám, že mě pak nevyjebou, že sem jim nechtěl pomoci.

======

** update 11:07 mírně sem si ráno pospal a pak si myslel, že když pojedu do práce později, že nebude narvaný mhd. a bylo. běží mi pohotovost, naštěstí se nic neděje a já doufám, že to tak zůstane. Jinak mě něco ráno sralo, ale už sem zapomněl co, takže to byla asi nějaká debilita.

vary vary karlovarský

** update 10:21 Výlet v sobotu do Varů Karlových. Měl sem nožnost po dlouhých letech navštívit nejslavnější český lázeňský město, kde dodnes serou z Goetheho. Skoro snad už před dvaceti lety sem tam jezdil s partou ze školy (nazdar zmrdi! :)) na filmovej festival, takže sem si prošel vzpomínky. Viděl jsem výstavu pana Skály v městský galerii, kde chtěli vstupný 40Kč, pak sem prošel kolem Puppu, viděl sem Thermal pod lešením, viděl sem prázdný zavřený hotely, zavřený obchody a mimo kolonádu prázdný ulice. Našel sem barák, kde sem během filmových festivalů přespával, našel sem palačinkárnu a našel sem i centrální hospodu u Karase, kde sme se scházeli, která sice vypadala jako tenkrát včetně skříňky na jídelák s logem zlatý rybky, ale už z ní byla nějaká indická nebo pakošská restaurace. Tohle mi hlava nebere, indové nebo vietnamci převeznou hospodu, udělaj z ní veganskou sračku, ale design s vybavením nechají a nezmění naprosto nic. Takže sme se šli nažrat za soud do "Evropáku", kde bylo narváno a pražský ceny.

pantofle a žabky. největší letní bizár a předpokládám, že nejen český. to mi prostě hlava nebere, ale fakt mě fascinujou nosiči melounů a jiný podivný lidi obvykle hovořící rusky v letním oblečení gucci, versace, lv, adidas či nike, kteří se nebojí vyrazit mezi lidi do města v pantoflích nebo žabkách. a vůbec nejvíc je, když si vezmou bilý ponožky a nasadí žabky tak, že to vypadá jak noha želvy ninja.

X11

** update 11:16 kancelářema mi proběhla realitní odhadkyně, která pro majitele baráku dělá odhad. Jo, chce celej činžák prodat a odstěhovat se někam na zkurvený maloměsto, kde má jeho mladej hotel. Já tomu rozumím, když máte hotel nebo činžák v Praze, tak jste všem ukradený, protože takovejch lidí je tu plná prdel, ale když máte činžák nebo hotel na maloměstě, hned jste vážený maloměšťák.

======

** update 10:34 od pondělka by měl jezdit po vinohradský třídě místo tramvaje 11 náhradní autobus x11. nicméně po pondělním marným čekání jsem ho viděl poprvý až včera odpoledne cestou domů. praha je docela zasekaná, tvoří se kolony a povrchový mhd mívá zpoždění. docela mě serou respirátory, kolikrát bych si ho rád servat z držky, ale nechci nějak prudit spolucestující. už tak se občas musím dívat na páchnoucí a kýchající spolucestující, jimž zpoza roušky leze ven nos jak péro z trenek. v práci sem kompletně sám a vůbec mi to nevadí, dělám stejně vícečiméně hovno.

Při bungee jumpingu zaslechla signál a skočila. Zapomněla, že není připoutaná. notyvole, to musela bejt ale právnička. :D

pěkná opoce

** update 10:26 mám velmi libovou opici jako za starejch časů. jakože sem chtěl pít nealko, ale nějak se to zvrhlo....

nasrat

** update 09:12 třetí den chodím do práce a už mě to sere. domrdaná emhádé, včera ještě jela tramvaj sedmička, odedneška zase jezdí tramvaj číslo 13, kvůli který sem před měsícem psal stížnost, protože oznámili její zrušení. píčo. [facepalm emotikon]

kunda práce

** update 10:40 kunda práce, musel sem do práce po čtrnácti dnech pohody a flákaní. jediný, co mě těší je, že sem tu sám kromě vedení. no v praze se změnila spousta věcí, změna tramvají vydržela jenom chvíli, všechno je zase jinak, Flora je rozkopaná a po Vinohradský tramvaje nejezdí. Magistrát rozmrdal co mohl. V práci sem se dozvěděl, že majitel domu, kde máme firmu, chce barák prodat a tak se tady řeší, co dál. Prej snad zůstaneme, protože si asi nechá jenom nebytový prostor, ale je prostě vidět, že jak se začne blížit sedmdesátka, začnou lidi měnit pohledy na život a svět. Já nevim, já bych šel nejraději do důchodu co nejdřív, abych si ještě užil nějakýho toho života. omg...

stavy tečky

** update 16:05 aplikace tečka je pořád červená, ale změnil se pro změnu stav budoucí platnosti očkování. z března 2022 do dubna 2025. No sem zvědav, kolikrát se to ještě změní. Venku je hezky, byl sem se projít a v lese v kopci na cestě plný kamení, která nedávno po deštích byla evidentně vedlejším tokem potoku, sem potkal dva cyklisty, tyvle....