Prújem: květen 2021

otevřený shopy

** update 16:24 tak prej od sedmnáctýho chce Bureš otevřít hospodský zahrádky. Čtyři lidi u stolu a ještě s testem nebo potvrzením o prodělaným kovidu nebo nějakej samotest. Já když vidím hospody v Praze, tak mám pocit, že ten idiot žije v nějaký sfetovaný realitě.

======

** update 09:41 pohotovost skončila, venku je letní vedro a furt mám pocit, že dost lidí z prahy zmizelo. dneska otevřely obchody a zcela nečekaně jsou fronty. Většina věcí do bytu se dá objednat z eshopu, ale stejně má občan Česka potřebu stát fronty. Tyvle, 32 let od Sametový revoluce, ale národ se touhy stát fronty nezbavil. tyvle. [facepalm emotikon]

promořovací párty

** update 10:43 včera proběhla na paruce pěkná promořovací párty s otevřeným stánkem a koncertem, který by se dal nazvat "underground proti lockdownu". jarda umělec měl narozky. navíc včera slavil 95 narozky i můj oblíbený britský přírodovědec david attenborough.

narvaná tramvaj

** update 08:54 mám zavedený pátky v práci. dnešní cesta tramvají mi dala připomenout, že epidemická panika skončila a vrací se narvaný vagony. asi budu muset zase jezdit později. navíc sem udělal dobře, že sem se rozhodnul vystoupit o zastávku dřív a jít si koupit salát s rohlíkama, protože vylezu od řezníka a slyším fakt brutální tramvajový zvonění. no jasně, tramvaják zapnul zvonek, protože vyjel pár metrů ze zastávky a musel zastavit kvůli nějakýmu čůrákovi, kterej debilně zaparkoval káru tak, že lezla až do kolejí.

alešný poplach

** update 11:20 v noci mě probudily falešný poplachy, jeden ve 3 a podruhý telefonát v 5. typičo, rozmrdaný spaní.

jaderná bomba

** update 11:56 celkem mě uklidnilo zjištění vědců během simulovaných dopadů planetky na Šumavu, že by nepomohla ani jaderná bomba vyslaná směrem k vesmírnýmu objektu.

pohotovost

** update 12:19 tyvle, nesmrtelná teta Bohdalová slaví devadesátiny. Přežila Hitlera a nejspíš přežije i Zemana.

======

** update 09:29 o víkendu chcalo a včera byla matka ve vinohradský nemocnici na očkování proti čínskýmu sajrajtu. v práci máme pořád najetý homeoffice a já bych docela rád zase začal chodit pravidelně do kanceláře.