Prújem: květen 2021

pošuk steven

** update 09:39 o víkendu sem byl na vejletě mimo prahu. dneska mi začíná pohotovost a sere mě to. už bych chtěl dovolenou.

Steven Seagal vstoupil do strany Spravedlivé Rusko. Steven se definitivně zbláznil :D

lidi v mhd

** update 10:17 tramvaje plný lidí, jiřák plnej nudících se matek s dětmi, kočárky a předraženým kafem z kelímku. musím říct, že časy pár měsíců zpět mě bavily víc. ve městě a ve veřejný dopravě fakt byl klid a pohoda.

voko

** update 11:20 včera zahrádka u voka. je mi mimo skoro jako za starejch časů. zákazník po mě chce aktualizaci jednoho windows serveru, kterej má aktualizace trochu rozhozený a já z toho mám staženej žaludek. nechci řešit windows.

Prchal s Babišem vyváří použitý čajový sáčky

** update 10:37 byl jsem na otočku v práci vyzvednout ssd disk do počítače, kterej sem dostal za úkol zachránit. zrušili mi tramvaj pětku z důvodu rekonstrukce trati někde v centru, dopravní podniky vyhrožujou, že úplně zrušej třináctku, tak sem včera reagoval na letákovou akci a napsal mejla na uvedený adresy, že se zase posrali. v mhd plno a v práci taky nebyl jenom jeden člověk. Babiš s Prchalem očividně trpí absolutním nedostatkem důvěryhodných kádrů, takže agenta Kůži alias Arenbergera zase nahradí na pozici ministra zdravotnictví zpěváček Ken alias Vojtěch. Docela by mě zajímalo, jestli do voleb Andrej stihne protočit ještě jednou všechny své bývalé ministry. V podstatě je pro mě překvapení, že neudělali ti dva buzeranti ministra zdravotnictví z multiministrů Karla a Havlíčka. Tyvle... [facepalm emotikon]

chata

** update 11:03 ve středu sem byl v hospodě u voka na zahrádce, sešli sme vcelku všichni a bylo to takový zajímavý po těch měsících sociální samoty. v pátek sem si vzal dovolenou a jel zkontrolovat do Ledečka svůj majetek. Hospoda u mostu byla otevřená, takže sme udělali nějakou útratu, dobře sem se vyspal a po zimě zjistil, že mi protejká ve sprcháči vodovodní baterie. takže sem musel jako správnej chatař nejdřív řvát, že se ta baterie normálně posrala a pak sem ji sikovkama odmontoval, abych mohl koupit novou.

injekce den poté

** update 11:35 sedím v práci a ve sklepě jede bourací kladivo. do píííííííííííííííččččééééééééééééééé!

======

** update 10:25 fajn, včera sem sežral paralen a usnul v devět. dnes v osm ráno sem se tuším probudil. no jako slušná sračka a rameno mě bolí ještě teď. ale asi sem nechcíp.

Svět kryptoměn se hroutí, kurzy masivně padají. Musk bude mít asi hodně nových nepřátel. Tři prdele debilů z řad nováčků, kteří sledovali jeho tweety, chtělo mít do léta v garáži lambo. Budou mít hovno, akorát já asi dostanu příležitost levně nakoupit.

injekce

** update 19:58 no že bych se cejtil čerstvě fakt říct nemůžu.

======

** update 14:15 první dávku mám za sebou a miloš zeman by měl konečně chcípnout.

======

** update 10:25 už se blíží okamžik, kdy mě znásilní injekční jehla.

protisračky

** update 12:03 zítra mě čeká očkování. mistr elektrikář do číny neodletěl, protože nějaký trable v bangkoku s teroristama, takže je otočili domů ještě v praze. navíc mu prej po testech zjistili, že je plnej protilátek na kovid a tudíž má jistý, že ho prodělal. myslim, že ho v týhle republice prodělal asi každej nebo já jinak nevim.

očkování

** update 20:15 notypičo, před chvílí mi pípla smska, že si mám vybrat termín k očkování proti čínský sračce doufám americkou vakcinou.

nasrat kreml

** update 21:45 sere mě miloš zeman, sere mě andrej babiš, serou mě komunisti a sere mě ruskej kreml. kreml by si měl nasrat.

Ruská vláda schválila seznam nepřátelských zemí, přičemž do něj zařadila jen Česko a Spojené státy. Normálně nasrat na Kreml. Tyvle, tohle až budou číst lidi v nějaký prdeli na druhý straně světa, tak si musej normálně pomyslet, co jsme to za divnej stát, že se nás rusko bojí jako usa. solidně kreml nasral zemanovi na hlavu.