Prújem: březen 2021

prohozeno

** update 20:36 dneska přivezli obklady, dlažbu a pěkný dřevěný okno do koupelny. venku je hezky a lidi to vytáhlo na procházky. sem docela zvědavej, jak velikonoční chlastačky zvednou čísla.

======

** update 10:57 jsem prohozený s kolegou, takže do kanclu jdu zítra na apríla. tyvle, vyloženě cítím, že bych potřeboval už dovolenou.

Krychlič R.I.P.

** update 10:24 Dnešní den je smutným dnem. Do věčných hranatých lovišť odešla pardubická legenda Krychlič. Svět už nebude takový, jako byl dřív. Fakt neuvěřitelná a velmi významná postava dějin. Nenajdete na světě podobný exemplář. Jestli ho Bůh nepovolal do hranatýho ráje, kde i andělé mají křídla do krychle, tak ať jde Bůh do hajzlu.

Zemřel Václav Kulhánek, legendární pardubický Krychlič.

sčítání ksindlů

** update 14:47 hele, to nikdo nepočítal s tím, že se online sčítání ksindlů žijích v čr může pod náporem zhroutit? ja mám upomínku, že se mám sečíst, nastavenou až na středu.

samotest

** update 15:48 no hej, mám puštěnou čt3, kde běží přenos ze sněmovny a už sem viděl poslance od okamury, pak flákance s tím druhým debilem a frndu z trikolory. tyvle, to je matroš a solidní výkvět základní školy života.

======

** update 13:59 no je pátek, humoru svátek. nikdy by mě nenapadlo, že se dá jednou z největších lodí světa nakreslit starej poctivej čůrák.... :D

Kapitán lodi, která zablokovala Suez, si krátil čekání složitým manévrováním. Nakreslil obrazec genitálií.

======

** update 11:01 mám nějaký zalehlý uši a ráno mě bolela hlava, takže sem si udělal jeden samotest na kovid, který vyšel nečekaně negativně. nicméně bolest hlavy mi to nevyřešilo, takže sem se vhrnul do mytí nádobí a praní prádla, jestli mi práce nepomůže od bolení hlavy. navíc mi pořád leží v hlavě známej, kterej se včera stavil a ze kterýho vypadlo, že se mu úspěšně dařilo posledních snad 15 měsíců neplatit nájem ve výši kolem 2k a teď má dva měsíce na to, aby dluh vyřešil. já nevim, já už lidem do životů kecám co nejmíň, ale tohle mi prostě hlava nebere. inu každý je strůjcem svýho vlastního štěstí.
někdy asi před 15minutama, krátce po domytí nádobí, mi volá neznámý číslo. neznámý číslo zvednu a tam mi neznámý hlas oznámí, že by bylo skvělé, kdybych měl čas pro rozhovor, protože mají skvělého poradce přes energie, který mi na základě mých plateb za poslední rok navrhne superduper ubermega skvělou nabídku. mě prolítlo hlavou slovo "šmejdi", ale jak mě bolela hlava, tak sem rovnou vystartoval, kde sebrali moje číslo. dostalo se mi klasické odpovědi, že prý bylo náhodně vygenerováno, já paní řekl, že je to podle mě lež, protože si nepamatuju, že bych jim dával nějaký souhlas s nabízením produktů a že bych rád hovořil s nějakým jejím nadřízeným. frnda mi začla tvrdit, že to nejde a cpala mi nějakýho emaila, kam prý můžu napsat. Já jsem se jí vysmál, že mě žádný email nezajímá, že to ona mi volá a je skvělé, že se rozhovor nahrává, protože se nemůžu zbavit výraznýho dojmu, že mi lže. Ona na mě vyjela, že ji prej napadám a urážím, já ji odpověděl, že si to klidně můžeme poslechnout ze záznamu, ale pouze tvrdím, že lže ohledně mého čísla a ať mě aspoň přepojí na vedoucí callcentra. To se taky ukázalo jako problém, takže sem ženský na telefonu řekl, že mám čas, že sem si ji dal na odposlech a budu čekat tak dlouho, dokud mě nepřepojí na jakéhokoliv nadřízeného. ano, nebyl jsem to já, kdo hovor ukončil a ano, přestala mě bolet hlava. celkem se mi ulevilo.

kovid testy

** update 12:32 tak i naše pidifirma začíná testovat zaměstnance, kteří jsou na homeoffice. Prostě každý kdo přijde jednou týdne do kanceláře, udělá si samotest a o výsledku sám napíše protokol.

zastáfka

** update 11:43 po týdnu opět sedím v kanceláři. všechny úkoly z kalendáře sem vyškrtal, zalil kytky a potkal kolegu z obchodního. tramvaj byla poloplná, jeli nějaký dementi z řad dementních spoluobčanů, kteří prudili cestující sundavaním respirátorů. v metru sem doufal, že potkám aspoň revizory, ale potkal jsem akorát hovno. vláda mě sere, babiš mě sere, čínskej virus mě sere a celá situace mě sere. jel bych nejradši na chatu, ale jako pražan nemůžu z Prahy ani přejet do Prahy-východ, která končí pár kiláků od chaty. debilní restrikce. jestli pošahanej nouzovej stav ještě prodloužej na květen, mrdám na pravidla a jedu zkontrolovat svůj vlastní majetek.

======

** update 00:02 u nedaleké tramvajové zastávky se dopravní podniky rozhodly opravit koleje. takže slyším řezání, broušení a jiný hluky.

dobrej skutek

** update 21:04 bylo za mnou ukáčko z baráku, že potřebuje zase připojit tablet k wifině. už sem mu jednou pomohl, myslel sem si, že tentokrát to bude stejný. jenže to byl nějakej starej neuvěřitelně zprasenej tablet s androidem, že mu na něm ani nefungoval posranej jutub. ale kurva tak zaprasenej tablet mě bude dlouho pronásledovat

jaro kundo

** update 21:57 teď zrovna hustě sněží, ale za celej víkend jsem viděl počasí od jarního slučníčka, přes mráz a zmrzlý louže, déšť až po sníh. i vítr byl.

výpar

** update 17:45 myslím, že se ze mě už veškerej líh vypařil. sanitky houkaj, politická situace je furt napiču a epidemická taky.

líh

** update 23:34 dneska sem vypil hodně lihu.