Prújem: únor 2021

divnej stav

** update 09:10 Babišova armáda zmrdů zase od zítra vymyslela nějakej divnej stav. zase budu celej týden na homeoffice, takže sem rovnou v práci sdělil, že mám práci na novym bytě a že mi to vyhovuje. Nicméně bych řekl, že novej divnej stav je bída a zmar s nouzí, protože nevim, jak omezí šíření viru, když budu chodit v noci se psem do vzdálenosti 500m a nemůžu se jít projít do Klánovickýho lesoparku. Jo a chlapcům řemeslníkům musím napsat papír, že u mě pracujou, aby je pustili přes hranice Prahy, někteří nejsou pražáci.

vnitřní pocit

** update 19:17 koukám na zprávy a vidím tragédii a naprostý zmar.

======

** update XX:XX mám takovej pocit, že národ, který vymejšlí revoluce akorát na Internetech, si vlastně toho normalizačního komouše Babiše zaslouží. Jsem docela rád, že dnes dopoledne nemám příliš čas sledovat svět českých asociálních sítí, protože mám tři prdele jiný práce. Nicméně je fakt, že když vidím diskutovat kretény z Internetu o hovnech, je to fakt únavnej problém, který nelze vyřešit. Čím větší píča, tím větší potřeba být na Internetu viděn a slyšen.

ccse

** update 19:57 no hej, touhle čínskou sračkou se můžou nakazit i gorily se lvama. no to bude ještě prdel, až se zjistí, že virus můžou chytnout i domácí zvířátka jako pejsci a kočičky. tyvle :S

Gorilí samec Richard a lvi v pražské zoo mají koronavirus.

======

** update 14:29 mám po jídle, padá na mě únava a začíná mi bolet hlava. dneska večer se v podstatě poprvý po pěti týdnech nebudu učit. politická situace je furt v prdeli a osobně myslím, že bude v březnu ještě hůř. vždyť se nad českou republikou slitovali už izraelci a frantíci a poslali sem nějaký vakciny, který zmrd Babiš určitě zamkne pod zámek do skladu.

======

** update 11:30 checkpoint ccse mám úspěšně za sebou.

katastrofa

** update 23:54 hm, takže tu máme normální čínskej koronavirus, pak britskou mutaci a objevila se jihoafrická. ani bych se nedivil, kdybysme si vyrobili svoji vlastní mutaci. no jinak to funguje tak, že když velkochov ptactva napadne ptačí chřipka, tak se celej chov zlikviduje, aby náhodou chřipka nezmutovala. i to je řešení kovid problému.

======

** update 19:10 čumím zase na zprávy a myslím, že březen bude fakt katastrofa. zkurvenej babiš, pičo takovej chaos. [facepalm emotikon]

HW mining

** update 22:20 vláda skončila jednání a já asi pět minut sledoval brífing. tyvle roušky, respirátory a chaos. babiš v píči, alena vypadala jak čůrák, blatný je prd platný a hamáček vypadal jak kůl v poli. tyvle

======

** update 19:34 minulej rok hejbaly českem roušky, teď jsou tématem ve zprávách ffp2 respirátory. já měl v úterý z prdele kliku, že sem jich 10 koupil v lékarně, protože od pátku spíš nejsou...

======

** update 13:40 musím si poznamenat, že jsem na Internetu zjistil, že ten slavný starosta Řeporyjí Pavel Novotný, který nemá problém v kanceláři hulit jointy a vysílat sebepropagační videjíčka s debilníma kecama, z jedný strany dokáže vytrolit sovětské soudruhy z Moskvy přes Koněva a Vlasova, z druhé strany se může posrat, když je mu připomenuto, že čínští soudruzi mají Tvrdíka jako bílýho koně a Slavia slouží k praní čínských peněz a je to jediný symbol takzvaných čínských miliardových investic. Já si furt myslím, že je lepší bejt obyčejnej maloměšťák, který má fotbalovou ligu v prdeli.

======

** update 11:00 přistálo mi v poštovním klientovi psaní od pana ředitele s nápisem "HW mining poptávka". Jakože se sice nejedná o farmu asic jednotek pro těžbu btc, ale jen o poptávku na grafický karty, je to asi poprvý, kdy se může můj šéf pochlubit, že má experta.

pátek

** update 19:02 normálně sem se učil včera i dnes. do toho drobnosti s bytem, zejtra přijde elektrikář. pustil sem si teď zprávy a zase čekám nějaký zkurvený průsery s babišem. začínám cejtit, že budu potřebovat dovolenou.

pandemie

** update 22:14 jako zaplatil jsem za tu sadu od checkpointu 50 doláčů. a fakt nevim co si mám myslet. u dvou otázek si fakt nejsem jistej. teď sem nad tim seděl a něco mi tam nesedí.
1. úvod do testu; 2. otázka s mojí odpovědí, 3. kontrola odpovědi; 4. pohled do dokumentace

image

======

** update 19:08 čumim na zprávy a mám pocit, že tahle republika je v prdeli.

======

** update 11:47 sem si zaplatil sadu testovacích otázek a udělal jsem je jen o kozy. nejbližší volnej termín k certifikaci až 25. jebat.

======

** update 10:03 lidi sou nějaký nervozní. kolega je nervozní, já sem nervozní, lidi v tramvaji mě fakt srali a venku taje sníh do mokrý sračky. počty zemřelý rostou, počty nakažených taky a vůbec je celá situace s babišem a zemanem v píči.

furt chaos

** update 19:27 stále vládne politickej choas řízenej normalizačním komoušem babišem. počítám, že každej už zná někoho, kdo si posranou čínskou sračkou prošel a nicméně předpokládám, že každej už se s virem potkal. tramvaje dneska narvaný, sem tam kašel. tenhle tejden se ještě budu učit.

kurva 20 let

** update 11:57 můj sračkovej deníček dneska slaví dvacet let. tak sem vám vyfotil brko, mouku a papír.

image

chaos

** update 20:41 se normálně učim, do toho koordinuju lehce rekonstrukci bytu a občas prokrastinuju na internetu a koukám na zprávy. musím pro budoucí upřeživši zaznamenat, že chaos, který stvořil normalizační komouš a donašeč stb andrej babiš, je fakt hustej. vláda naprosto v chaosu, nemocnice nezvládaj a virus se asi v podstatě nekontrolovatelně šíři, jako v nějaký zombie apokalypse.