Prújem: prosinec 2020

dvacet let

** update 10:47 Babišův tým normalizačních expertů i dnes dokázal zvednout rekordní čísla nakažených. Když sem před dvaceti lety začal psát tuhle kupici sraček a hoven, nějaký pomatený arabáši sejmuli letadlama v new yorku světový obchodní centrum. Nyní hrozí katastrofa doma v Čechách. Strašný.

kurva rok 2020

** update 15:46 fér, už je to jako na jarních videjíčkách z Číny. U Krematoria dobíhal tramvaj číslo pět dobíhač. Kousek za Vinicí sebou šlehnul na podlahu jak dlouhej, tak širokej. Nějaká slečna nebo paní se ho ujala, propleskla a dala mu nohy nahoru. Do toho se ho ptala, jestli není na něco alergickej. Muž na zemi pouze odpovídal, že "se mu blbě dejchá a musí volat tři sedmičky" a čumilové kolem zase hulákali za řidiče, že má zavolat záchranku.

======

** update 10:01 blíží se konec kurva roku 2020 a bylo by ho potřeba nějak shrnout. dobře, ekonomicky se mi fakt dařilo, jeden z nejlepších roků mýho života, nicméně na každý kráse musí být k nalezení vada. Největší průser je rakovina v játrech malý Rozárky, protože vím, že se musím bezmocně dívat a nijak ničemu nepomůžu. Nejsem kurva posranej bůh. Nicméně stěžejním tématem tohodle roku bude čínská sračka z nějaký podělaný tržnice kdesi v čínským Wuchanu, protože číňani sou neuvěřitelný prasata, který nemaj problém sežrat syrový netopejří mozečky se syrovejma koulema mladých samců pásovců a to všechno zalitý syrovou krví ptačích mláďat. Andrej Babiš a jeho vláda zasranejch kreténů Občanům dnes nadělila rekordní počty nakaženejch, včera sem zaregistroval, že ten normalizační bolševik chce šidit vakcinu a z lahvičky pro pět dávek chce udělat dávek šest nebo sedm. Celý rok se táhnul ve znamená naprostýho vládního chaosu. Na jaře, když bylo pár desítek nakažených, nás zavřeli do bytů a domů, zastavili republiku a normalizační zmrd Babiš se chlubil, že je best in covid. Během léta nechalo bolševický hovno lidi promořit, v říjnu dosáhl dalších rekordů v počtu nakažených a náš firemní epidemiolog vymyslel, že doma zavřenej bude jenom on a my ostatní budeme chodit do práce na střídačku ob týden. Teď ke konci roku vláda debilů nechala před vánocema otevřený hospody, obchody, přestože jejich vlastní metodika hlásila, že se má všechno zavřít a ostatně okolní státy zavíraly co se dalo včetně vleků. U nás dementi od Babiše nedokázali vyřešit ani točení piva do petek nebo kafe sebou. No a zítra je konec roku, denní počty nakažených překonaly všechny letošní rekordy, firemní epidemiolog je furt zavřenej doma a my ostatní normálně chodíme do práce, jakoby se nic nedělo. No a do toho úplně vypatlanej Zeman, kterej neví která bije a není v podstatě už ani schopnej vrátit parlamentu zákon, aniž by z toho zase nebyl průser. Tento rok ukázal, že Česko řídí naprosto neschopný kreténi.

práce pro barák

** update 13:55 no mohl sem si čtvrteční homeoffice vymručet soukromě a kolegům jen oznámit, že ve pozítří zůstávám doma. ale já jsem řekl ne a domluvil homáče pro nás všechny techniky. no myslíte, že mi někdo z kolegů poděkoval, že budou moci zůstat s manželkami doma? ani náhodou :D

======

** update 10:36 včera sem udělal poslední nutný věci pro barák, hlavně nový smlouvy a oběhl jsem vodoměry. jak byli lidi víc doma, spotřeba domácností stoupla, takže v Praze zdraží zase voda. Prostě zmrdi. Tyvle, v práci sme všichni technici, kromě vedení a našeho debilního epidemiologa, takže sem ředitelovi napsal prosbu o čtvrteční homeoffice. epidemiologická situace je dost na píču, ale emhádé bylo příjemně vylidněný.

ekonomika roku 2020

** update 13:11 včera sem celej den uklízel a vánoce prožil s příbuznejma, abych teda věděl co a jak. no lidsky je to na hovno, děti by neměly bejt nemocný. co se týče ekonomických dat za tento rok, rozhodně si nemám na co stěžovat. ekonomicky byl tento rok opravdu výjimečně úspěšným. odpadla hromada zábavy, chození do hospody a zbytečnýho poflakování, takže nezbylo nic jinýho než makat a vymejšlet, do čeho by se dalo investovat.

demence

** update 18:45 solidní demence, chci si pustit zprávy a nejsou, protože jede nějakej debilní vánoční program. přepnu na jinej kanál a tam taky kurva nějaký vánoční sračky. co se do děje, snad nejsou zasraný vánoce.

kunda z vánoc

** update 16:49 tak prej zemřel Jindra Hojer, předobraz postavy ze Šípáků. Šípáky zná naprosto každej a asi by bylo dobrý uctít Hojerovu vzpomínku legendárním komiksem, kterej skoro nikdo nezná a byl Šípama inspirovanej. Rychlý skejti.

======

** update 12:06 když tak sleduju kroky vlády normalizačního zmrda a donašeče stb andreje babiše, mám čím dál tím divnější pocit, že každej občan je v tom už sám za sebe a každej občan by se měl sám postarat o vlastní přežití. osobně je mi líto lékařů a záchrannýho systému, kterýmu vláda normalizačních komoušů hází ulhaný klacky pod nohy, ale jinak tuhle krizi musí každej přežít sám za sebe a na vlastní triko. a rozhodně bych nespolíhal na stát nebo babiše, že za mě zaplatí nájem nebo ztráty z podnikání. ten už jenom planě slibuje, protože ví, že se mu Prchalova kampaň rozpadla jak domeček z hoven.

======

** update 10:40 letos mrdám na vánoce. seru i na dárky, úplně stačí, že sem se vrhnul do koupě druhýho bytu a že budu spoluručitel na malý hypotéce. to je pěknej dárek. musel sem ještě skáknout k řezníkovi, kde mě nasrala fronta důchodců. vlastně mám už všechno nakoupený, vejce vezmu u svýho vietnamce, snad je bude mít. nějakej mamrd v práci namrazil ledničku, kolegyně ji včera dala odmrazit a tudíž zase celá teče. prostě jak s debilama. frajer vidí, že lednička teče, tak místo, aby vzal hadr a celou ji vytřel, napumpuje volume chlazení na maximum a doufá, že všechno zmrzne. jo ono to zmrzne, ale udělá se ledová koule, lednička se pootevře a celý posraný kolečko s chlazením a rozmrazováním jede znovu. přijdu já, dám si do ledničky nákup a pak zjistím, že je celej mokrej. lidi venku mě serou, nelíbí se mi a mám takovej divnej pocit, že zdravotnictví se dost zesere. Vláda měla republiku zavřít, jako to dělaj němci, britové či frantíci. ale babiš je rudej zmrd a rudí zmrdi rádi vraždí lidi.

dva typy lidí

** update 14:37 u nás v práci jsou dva typy lidí. jeden typ jde kolem boxu na papír a oznámí, že do něj nějakej blb hodil bublinkovej plast. pak tu máme druhej typ lidí, který plast z papíru vyndá a přendá do správnýho boxu. a takhle to je v tomhle státě se vším. lidi maj hromadu keců, ale udělat kus práce, to ne.

Důchodkyně omylem vyklepala z okna téměř 170 000 korun. tyvle, to je blbá kráva....

prodlužování dnů

** update 11:25 víkend sem měl relaxační. dozvěděl sem se, že umřel Sváťa Karásek, který říkal ďáblovi ne. v dánsku se rozhodli vykopat a spálit povražděný norky. nic se nezměnilo na tom, že Babiš je zmrd.

mrdka vánoce

** update 22:16 mám obavu, že budou mrdka vánoce. nejde o prachy a byt, ale o život. malý holce se vrátila rakovina do jater.

btc 20k

** update 19:20 tyvle, jak pozoruju chaos kolem epidemie a rozpočtu, tak to má všechno náběh na solidní průser, ale megasolidní. normalizační bolševici a donašeči stb babiš s filipem drží lidi jako rukojmí svých debilních hrátek, počty nakažených rostou a mám pocit, že celá evropa už jen čeká na vakcinu, jak na boží smilování. já asi zatim žiju.

======

** update 15:04 bitcoin protrhl hranici 20k.