Prújem: říjen 2020

kurva práce

** update 12:49 byt po starý paní, který sem chodil kupovat noviny, je na prodej. má zhruba stejnou plochu jako moje nora, 50m2 a chtěj za ni 4.3míče. uf uf.

======

** update 11:08 normálně sem myslel, že se vyspím, ale nestalo se. někdy kolem půl devátý mě probudila paní od zákazníka, která nemohla na homeoffice pracovat. fajn, vyřešeno i přes obtíže, které způsobovalo řvoucí dítě, očividně se domáhající počítače maminky. pak volal přímo šéf, že se nemůže připojit k dokumentům. a najednou tu bylo půl jedenáctý.

státní svátek

** update 22:17 tyvle, Kotleba je debil, léčí koronavirus vodkou s džusem :D

======

** update 20:44 za 15minut začíná zákaz nočního vycházení. můj první v životě. důležitý pro zaznamenání je, že mě dneska po fakt dlouhý době kontroloval revizor. nastoupili rovnou tři a hned byli poznat. já jak na něj koukal, tak sem v něm asi vzbudil falešný naděje.

======

** update 20:01 byl sem se projít venku. zatím ještě snad není zákaz vycházení přes den. hospody zavřený a je to takový smutný. na parukářce taky zavřeno, takže jediný výrazný zážitek byl výhled na stoupající dým z hořícího kostela. zdravotní katastrofu snad nemá ani smysl komentovat, stačí, že má mít předtočenej projev debil z Hradu.

no už toho blba pustili, ale vypadá, že z něj bude brzo ležák.

debil z Hradu

** update 13:14 dělám si hovězí na slanině a koupil sem malej rum, do kterýho sem naložil rozinky. upeču si ještě bábovku. dnešní den byl celkem klidnej, akorát sem se dozvěděl, že zejtra chce mít do televize zase projev debil z Hradu. Fakt nevim, co chce ta mrtvola zase říkat. zeman když má mlčet, mele hovna, když má mluvit, drží hubu zmrd.

inglish

** update 22:42 hele, ti magoři omezili prodejní doby v obchodech, asi aby se lidi víc potkávali. tyvle... :S

======

** update 21:31 Od 28. října do 3. listopadu je zákaz volného pohybu osob od 21:00 do 4:59. To je tak na měsíc.

======

** update 21:18 jo, normálně se mi v sobotu vymrdla sprchovací hadice. normálně bych zajel do obi do štěrbohol, kde bych za pár stovek koupil novou, jenže to teď nejde, takže sem ji objednal přes internet a nejbližší doručovací termín mám na čtvrtek. tyvle, rozvážkový služby budou mít letos slušný vánoce.

======

** update 20:16 sanitky houkaj. a celkem často. docela sem zvědavej, jestli vyhlásej zákaz nočního vycházení.

======

** update 10:54 když mi skončila pohotovost a ještě zůstávám doma, tak sem si chtěl ráno pospat, jenže to nevyšlo. někdy kolem 10h mě probudil telefon a v něm mě nějakej cizí anglickej hlas zkoušel z angličtiny. pičo ja mu nerozuměl, jestli nějakej trading nebo training, fakt nevim vo co šlo... pyčo.

15k

** update 11:12 včera česko překonalo rekord v počtu nakaženejch za den. 15k. tato nákaza je snad trest boží za babišovo lhaní a zemanovo podlejzání čínskejm komunistům. v albertu lidí jako sraček a nějaký zpruzený. potřebuju vrátit flašky od piva, stojím frontu u automatu a předemnou vrací lahve nějakej debil. nahází flašky a začne čumět do zdi. já se ho slušně zeptám "co děláš píčo?" a von mi odpoví, že se zasnil. normálně nasráááát. pak stojim frontu u kasy, předemnou nějakej zmrd oslizlej podle současných trednů. znáte to, debilní tetování, kotvičky, lana, srdíčka a na ksichtě hnusnej hipsta vous, že by o dřevorubec blil, kterej mu vylejzal z hnusný roušky. fakt některý lidi nemaj soudnost. myslím, že padáme do slušnejch sraček.

starý dobrý papalášský výjeb

** update 19:26 teda poslouchám zprávy a to je slušnej výjeb, co předvádí prymula, faltýnek a babiš. to je neuvěřitelná parta zmrdů. a do toho se sere chcípák zeman, kterej je ovázanej obinadlama jak sovětská mumie, nezvedne prdel ze židle a přenáší ho ochranka. jako ten zmrd musí bejt solidně nasranej, protože přišel o mejdan, teď blesk vyjebal s prymulou, kterýmu chtěl dát státní metál. katastrofa je slabý slovo a průjem málo smrdí. pyčo.

======

** update 10:23 myslím, že estébáckej zmrd andrej babiš jede starý dobrý papalášký výjeby. no, jestli jste to ještě někdo nepochopil, tak posledních pár tejdnů tahle republika jede na setrvačnost a hlavně každej sám za sebe. já vám čůráci rozhodně pomáhat nebudu, každej má myslet na horší časy s neschopnou vládou sám.

Prymula byl v noci na schůzce v ‚zavřené‘ restauraci na Vyšehradě. Podle Faltýnka mluvili o lékařích z USA. republika spláchnutá do hajzlu.

měsíc

** update 23:56 feťáci se čínský sračky nebojej :D

======

** update 12:52 Co mě fakt dnes potěšilo, že Zeman a jeho parta zmrdů prohrála a letos nebude na Hradě chlastačka k 28.říjnu. Muselo to asi bejt těžký tomu duševnímu kriplovi vysvětlit, že letos bude hovno a Zemanův příšerný stav dává naději, že příští rok by mohl rozdávat metály někdo slušnější...

======

** update 01:16 babišovi chybí pár kousků do 15k nakaženejch za den. 14 968. a já jako předseda svj začínám přemejšlet, jestli neobjednat bagr, aby mi na zahradě udělal díru do země. jako asi by se dala se sousedama domluvit nějaká brigáda, že bysme si vykopali hrob sami, ale jsme celkem bohatý svj a můžeme si dovolit kopání zaplatit jako službu, dokud ještě zbejvaj nějaký lidi ochotný makat. best in covid, pyčo.

======

** update 00:45 nasa objevila základnu mimozemšťanů na měsíci. NASA to Announce New Science Results About Moon.

další rekord

** update 21:44 ty vole, já sem myslel, že třeba Babiš vyhlásil nějaký slevy na lopaty a vápno, aby se mohli lidi sami pohřbít, ale fakt žiju mezi debilama. Lidé vzali obchody útokem. U nákupních center kolabuje doprava

======

** update 13:14 se mi budete tlemit, ale v pátek sem propadl divnýmu pocitu a naplnil mražák 2kg masa a 3/4 chleba, koupil sem brambory, rejži, těstoviny a 250g tabáku. to jen k tomu dnešnímu lockdownu.

======

** update 11:27 čínská komunistická sračka se nechystá přibrzdit a lítá populací jako neřízená střela. Český prezident a vepřová hlava v jednom Zeman vidí neexistující články, poradce a investice. Premiér a komunistický donašeč Babiš zmizel a vyměnil na pozici ministra zdravotnictví zpěváka z televizní soutěže za nějakýho plukovníka. navíc hlava krizovýho štábu a ministr všech fízlů taky onemocněl. Já osobně si myslím že tahle země je slušně v prdeli.

babiše do koše

** update 10:44 mám pocit, že furt ještě žiju. dneska sem v práci totálně, ale fakt totálně sám.

nejlepší dnešní titulek

** update 14:00 když se nažeru, tak se potim. jsem rád, že nežeru v restauracích. nicméně musím chodit do kanceláře, přestože kolega, který vymyslel týmy A a B chodící do kanclu v sudé a liché týdny, zavedl o víkendu skupinu C, do které přiřadil sám sebe a tato skupina do práce nechodí vůbec. Dělám normálně s debilama, když vidím prodavačky, řidiče mhd a jiný lidi, který do práce musej, i když sou posraný až za ušima, cítím stud a trapno. Já mám taky staženou prdel a v poslední době čím dál tím víc, když vidím ty šílený čísla. Nemám nainstalovanou eroušku, protože znám lidi, kterým se rozsvítila červeně a je stresující, když víte, že jedinej způsob, jak zjistit vlastní nakažení, je se postavit do brutální fronty na odběr mezi další potenciálně nakažllivý... zkurvená situace.

======

** update 12:00 takže tohle je asi nejlepší titulek dneška: Maláčová řekla o Babišovi, že je debil.