Prújem: září 2020

podzimní chcanec

** update 15:34 sanitky houkaj. houkaly i o vejkendu. pocitově bych řekl, že houkaj častěji než na jaře.

======

** update 11:30 během víkendu sem uklízel, protože sem měl návštěvu. největší víkendovým objevem byla návštěva botanický zahrady v malešicích na praze 9. takže pokud to počítám dobře, praha má tři botanicky zahrady. malešice, na slupi a v troji. šišky s mákem k obědu a bábovku z rybízovýho sirupu, která měla barvu jako vysočina, mám taky za sebou. praha je vylidněná. a to už pozoruju od pátku. nějak sem myslel, že lidi vysmahli na prodlouženej víkend, ale jel sem před chvílí pro snídani, a sedmička tramvaj byla skoro prázdná. nikde fronty. počítám, že lidi najíždějí druhou vlnu paniky a strachu o vlastní životy, protože Babiš je čůrák a ještě nechcíp.

doom eternal

** update 19:47 jestli fakt existuje peklo na zemi, tak v něm rozhodně prádelna použitejch šprcek nechybí...

Přemáchnout, vysušit a do krabičky. Vietnamci zrecyklovali statisíce kondomů 8-0

======

** update 12:28 normáně dalo to práci, ale v noci sem na linuxu a přes wine rozchodil Doom Eternal. Poslední kousek z krvavý série. Běhá to fakt pěkně, ale 4K už nedá.

homáče

** update 14:06 právě mi volala máma, že brácha má ženu v karanténě a je nejspíš nakažená.

======

** update 12:25 no, dneska byli v práci jednat nějaký zvířata ze jedný silový organizace. k ničemu mě nepozvali, jenom po mě chtěli, abych zapnul projektor. což mohli zvládnout sami. taky vedení vymyslelo, že se rozdělíme na dva týmy a na střídačku budeme na homáčích. Podle mě je to píčovina, protože bejt posledně 2 měsíce na homeoffice mě fakt sralo.

pohotovostní pondělí

** update 20:34 viděl sem chvíli mluvit v televizi andreje babiše. je to prostě čůrák, kterej mě vrátil do doby před převratem, kdy z televize promlouvali starý mamrdi s tlustejma brejlema a hodinama na pozadí. to byly takový sračky, co z toho sráče padaly...

======

** update 11:43 ve čtvrtek večer sem odjel na svůj letní dům, kde sem celej pátek prosekával zahradu a dělal ji poněkud průchozí. bylo fakt zkurveně hezky a tak sem sobotu využil k zevlovaní a popíjení. dneska mě to nasralo v práci, protože buzeranti ani nejsou schopný ověřit v serverovně, že jedna sračka padla na držku a stačí ji jen zapnout. ne musej volat mě a mě to sere, protože i když nejsem expert přes widle, musím je tu řešit a ti zmrdi nejsou schopný prohlídnout ani konzoli...

voda v pytliku

** update 10:54 byl jsem včera v hospodě a ta byla poloprázdná. jen tradiční alkáči. osobně bych řekl, že teď už bude aspoň jeden nakaženej v každý firmě, protože každej už zná někoho, kdo byl na testech a je pozitivní. mám takovej divnej pocit, že do týdne jsou zavřený příkazem všechny podniky. největší včerejší překvapení večera je zjištění, že v Praze někdo spočítal, že když je potřeba do ulice přivést náhradní vodu, tak je levnější vodu napytlíkovat do plastu, než přistavit nerezovou cisternu s kohoutem.

image

image

výpadek internetu

** update 12:44 kolega nám oznámil, že má kovid pozitivního otce. jedinej pozitivní důsledek je, že okamžitě utichla v kanceláři diskuse o obyčejný rýmičce. to je prostě jako s válkou, pokud je daleko, nikoho nesere....

======

** update 09:43 v práci vypadl vodafone a po kabelu teče akorát tak hovno. počet nakažených narůstá a ten estébáckej zmrd andrej babiš pořád škodí republice. na pátek sem si vzal dovolenou, protože chci jet do píče v ledečku. venku je vedro a serou mě lidi.

peníze v bance

** update 17:14 to mi hlava nebere. na dvorku je zanešený kanálový síto a nikoho z chlapů, který na dvorek choděj s dětma nebo jen hulit, nenapadne vzít páčidlo nebo kramli, otevřít kanál a vyčistit ho. ženský jdou nakonec za mnou.

======

** update 12:02 dneska je pondělí, počet nakažených v republice stoupá astronomickou rychlostí a já čekám, kdy mi zavolá hygiena, že sem byl ve špatnou chvíli na špatným místě. Nicméně mi ještě nikdo nevysvětlil, jak bych se šel případně otestovat. Kolega z Kladna mi říkal, že kdyby se chtěl dnes objednat na test, tak má nejbližší termín příští úterý. Já tady v Praze vůbec netuším, já akorát vím, že nemám auto a tudíž nevím, jak a čím bych jel do nemocnice vystát několikahodinovou frontu. Emhádéčkem??? Dročkou??? Prostě Babišův sranec. Jo a byl sem doufám už naposledy v bance řešit drobný po tetě...

běhej borky

** update 15:15 v kolíně proběhla charitativní akce na podporu rozárky. musim přiznat, že mě to dost vzalo, přišla hromada lidí, kteří se rozhodli podpořit malou nemocnou holčičku. a to i přesto, že babiš posral co mohl a komunitní přenosy čínský sračky jedou na plný koule. malá byla za celebritu a já když tenhle příběh sleduju, nemůžu se furt zbavit dojmu, že většina lidí řeší hlavně sračky a píčoviny, jako třeba, že nebude jeden den zalitá zahrada nebo peníze či majetky, který si do hrobu nemezne ani dospělej, natož malá holčička. přál bych všem lidem, kteří řeší přízemní sračky, aby si prošli tím, čím prochází bratranec a jeho žena. na tom je vidět, co má a co nemá smysl života.

čínská sračka

** update 11:43 mám takovej divnej pocit, že již včera se projevilo úspěšné pokoření tisícovky nakažených za den. Skoro bych řekl, že Babišův budelíp marketing přestává fungovat. Ještě včera ráno sem jel do práce narvanou tramvají, odpoledne cestou do hospody už byla poloprázdná. V hospodě pár lidí, na taxikáře sem vůbec čekat nemusel, protože přijel hned po objednávce a vůbec si netrval na roušce. Dneska ráno v tramvaji pár lidí. Vypadá to, že ekonomika půjde rozhodně do píče.

bubák

** update 10:58 tak tohle je parodie na prezidenta český republiky

image