Prújem: srpen 2020

out of memory

** update 13:07 čekám na oběd. v sobotu sme vyráběli rybízovej koláč s drobenkou. neuvěřitelná onanie.

image

======

** update 10:47 hele, normálně bych se posral. mám pár tejdnů 128gb ram, dneska sem chtěl zapsat do výkazu práce jeden řádek s prací. pustím webovej prohlížeč, otevřu firemní sharepoint, nalistuju výkazy práce a otevřu webovej excel...

update: očividne nejsem sám.

image

kolečka

** update 21:33 už má zase všech pět pohromadě, měl sem o kolečko míň. jo, stačilo zajet do obi a koupit k židli nový kolečka. pohotovost se blíží ke konci.

cetin

** update 22:20 to si takhle střílím Dooma a najednou za oknem rána jako prase. tak pauznu gamesu, jako správnej důchodce vystrčím hlavu a vidím, že na křižovatce sejmulo auto motorku s borcem. no nikomu se nic nestalo, akorát mě pobavilo, že z hospody vylezla hromada chlapů s pivama a sledovala divadlo. nikoho nenapadlo jít pomoct s odklízením motorky, tak se aspoň přidala nějaká žena z auta, který zrovna čekalo na červený ve vedlejším směru.

======

** update 09:47 no, schůzku ze subdodavetelem pro cetin mám za sebou, pozitivní je, že by ten kabel chtěli táhnout přes půdy a k partajím světlíkama, což mě docela potěšilo, protože nemám chuť znova sousedům vysvětlovat jakékoliv kopání a bourání v domě. včera sem v práci prokrastinoval a dneska mě čeká asi stejnej plán.
cestou do fachy jela v tramvaji nějaká vymletá smažka a musím říct, že pervitin je stejně nejlepší droga na světě. nejlepší účinek, dlouhá doba trvání a nejlepší stav, kdy je člověk šťastnej, i když nemá zuby, smrdí jako chcíplej klokan a nohy mu pokrejvá mocná vrstva plísně.

lepší kafe

** update 12:50 proběhl v práci návrh, že bysme každej přidali měsíčně kilo a kupovali bysme si libový kafe. jenže nebyla 100% shoda a tak sme se shodli, že nic kupovat nebudem, protože kolega, který by kafe neplatil, by ho stejně chlastal. jako je to smutný, kor když máme všichni nadstandartní příjmy.

pondělí

** update 23:17 normálně sem přes wine uchodil doom 2016. je to svižný a to kurva dost...

======

** update 13:09 notebook mám přeinstalovanej, mám dva disky v sw raidu, jeden single a přes všechny partition xfs. Musím říct, že xfs je docela paměťově náročnej a je docela prdel čekat, než se zhibernuje 60GB paměti....

disky

** update 21:50 ve středu sem byl v hospodě a od včerejška se seru s notebookem, protože přišly disky a celýho sem ho překopal. panezasranej, to byl ojeb...

druhý den v práci

** update 15:15 sem si objednal 2TB SSD a 1TB NVMe disk do notebooku. 3500 za SSD 2TB, no neber to....

první den v práci

** update 12:55 jsem se potkal zvracející kolegyni, která musela odjet domů a z kolegy vypadlo, že u nich na vesnici je devět nakažených. kurva, já chci zpátky na svoji zahradu.

lufťák

** update 20:07 lufťák se vrátil ze svýho letního sídla do nejmenšího velkoměsta na světě.

image

dědek

** update 11:37 hm, takže už dva sousedi si pomatujou mýho dědka viléma. to bych se posral. prej, von vždycky chodil na kapry se dvěma bambusákama a jednou přines fakt metrovou štiku. jo, bambusáky si pomatuju.