Prújem: červenec 2020

pohotovostní pátek

** update 20:37 seznamte se. pan kurva morek.

image

image

======

** update 14:02 sem si udělal maloměšťáckej pátek. nakoupil sem morkový kosti na vývar, koupil maso a suroviny na španělský ptáčky a v práci opět prokrastinuju. V podstatě trhám metr do dovolený. praha je celkem vylidněná a dnes se i dobře cestovalo v mhd.

homeof

** update 17:47 měl sem homeoffice, tak sem uklidil celej byt.

hospoda

** update 12:54 včera sem se odprokrastinoval až do hospody. ale chlastal sem nealko.

prokrastinace

** update 13:02 dnes prokrastinuji. venku je pařák jako prase a nic jinýho se ani dělat nedá.

pohotovost zase

** update 19:59 víkend sem měl odpočinkovej, dneska mi najela pohotovost. taky už vim předběžnej termín, kdy se zase začnu učit. měsíc klid.

128gb ram

** update 10:59 přišly mi 4 kusy 32GB paměťových bloků pro notebook. fungujou a je to fakt onanie.

blitky a zvratky

** update 10:45 včera sem udělal v hospodě parádní ostudu. nejdřív sem hodil čelíčko, pak sem se pěkně zeblil na zahrádce a zase hodil čelíčko.

stařec

** update 10:08 tyvle, druhej večer sem si včera zvykal, že se nemusím kurva učit. to je takovej divnej stav, až mě z něj bolí hlava. večer se du podívat do hospody a asi se přiožeru. včera večer sem zapnul svůj starej notebook, abych ho přeinstaloval a posléze odvezl na chatu, abych mohl přistupovat k internetu nějak civilizovaněji, než jen z debilního telefonu.

image

ccsa

** update 11:46 takže sem úspěšně udělal zkoušku checkpoint ccsa r80. no, na to že mám piču praxi, sem dobrej. nicméně chtějí po mě i vyšší level ccse, takže výzva pokračuje, ale nejdřív po dovolený.

zkouška

** update 20:57 zejtra du zkusit zkoušku, dneska sem se ještě učil a včera sem byl za kulturou a podívat se v holešovicích v alze. monstrozní podnik.