Prújem: duben 2020

nákup

** update 15:02 pořád na homeoffice. pracoval sem, sledoval nějaký posraný webináře a přežil poradu s kolegy. přišly mi kýble, odkapávač na nádobí a sluneční brejle, který sem si objednal trochu nahulenej a pak sem nevěděl, co mi přijde. ale gloryfy vypadá na dobrou značku.

bohnice

** update 13:15 volali mi z lékařů bez hranic a chtěli mi poděkovat za donátorství. prej sem výjimečný donátor, kterej rozhodně nešetří. Já osobně mám pocit, že posílám pár litrů. Ale potěšilo.

======

** update 11:27 ty vole, v sobotu sme byli na procházce v bohnicích, všude byla halda lidí, výčepní okýnka otevřený a já se dobře vyndal. zlatý bažant, plzeň, smíchovský starobahno, svijany a litr medoviny. včera tuším proběhla neděle a dneska ráno mě vzbudil telefon a chtěl práci.

zahrada

** update 17:12 dneska v 10h jsme otevřeli s panem místopředsedou první pivo a pak sme šli vyndat sekačku na trávu. ve 12 sem byl už docela veselej.

homouš režim

** update 12:31 tyvle, koukám do statistik blogýsku a vyskakuje na mě jako top seznam návštěv a vyhledávání nějaký "aspiegelbot". tak to hodím do googla a vypadne mi, že se jedná o nějakou čínskou sračku od huawei, která prohledává celej internet.

======

** update 11:44 docela si na homeoffice režim zvykám. po tom, co se vládě úspěšně podařilo vyděsit haldu lidí včetně mě, konečně asi najelo něco, čemu babička říkala "válečnej režim". von si člověk prej zvykne na všechno, i na každovečerní zatemňování oken a pravidelný informace o ztrátách na frontě či o omylech vybombardovaným baráku na druhý straně vesnice, protože si nějakej bombometčík neuvědomil, že kolín s rafinerkou je o třináct kilometrů dál. jo, prostě už jenom ráno kouknu na grafíky nově nakaženejch, zemřelejch a vyléčenejch a koukám na tu křivku jako na křivku bitcoinu. akorát "all time high" alias ATH rekordy mě moc netěšej a čekám spíš na propad.

Plošné testování provázely i hádky a chaos ve frontách. Praha naplnila denní kapacitu za 15 minut. strašnej bizár, třicet let od převratu a lidi maj fronty furt v genech.

zesranej hajzl

** update 10:46 je vidět, že se v práci dlouho neuklízelo. sem přišel po tejdnu do práce na malou otočku a normálně sem si rozmyslel jít srát na hajzl, protože je zesranej. hnědý tečky a nějakej hnědej pruh táhnoucí se až na sedák. všichni ti kokoti maj doma manželky a nikdo z nich není schopnej použít štětku na hajzl. a já pak přijdu a musím se nasrat.

světový den marihuany

** update 20:04 k večeři sem si udělal rejži a hovězinu na slanině.

======

** update 12:39 v pátek to odpoledne bylo takový složitější, seděl sem se známým za barákem v autě na zadních sedadlech, pili alkohol, kouřili a žvanili. achjo ty vole, některý osudy jsou nejspíš nevyhnutelný. o víkendu sem nebyl doma. dnes makám a vyškrtávám položky z kalendáře.

Světový den marihuany. právě dnes.

čínský roušky a slivovicová dezinfekce

** update 10:33 dneska sem vstával, jakobych šel do práce. jenže do práce sem nešel, nýbrž sem jel vyzvednout na kohinorku dezinfekci a roušky pro svj. dezinfekce smrdí po slivovici, roušky sou jednorázový a čínský, takže nevim, jestli budou k něčemu dobrý. nicméně sem napsal sousedům cedulku, že mám limitovaný množství lihu a roušek a kdo chce, ať se staví. přednost maj důchodci a rodiny s malejma dětma.

zločin ve skalách. včera sem v jedný diskusi narazil na jeden fakt starej archiv z devadesátek. no, von se to chlapec snažil z internetu vymazat, ale ani guru mára není takovej guru, aby mu internet vrátil, co dávno schvátil.

liduprázdná praha

** update 12:19 zajel sem do práce zalejt kytky. pokecal sem se dvěma kolegama, vyřídil nějaký telefonáty a práce kvůli přesunu domén a šel zase domů. praha je liduprázdná, včera byla ještě víc. byl sem se včera s ženou podívat v centru Prahy a tak prázdný město sem viděl naposledy snad za povodní. no je jasný, že ekonomická krize, která stoprocentně přijde, semele hromadu lidí. jako co se mě týče, já sem už starej kokot, kterej není za nikoho zodpovědnej. už bych nechtěl řešit mařku s dluhama, protože to sem si užil před 12 lety za krize v roce 2008 mi bohatě stačilo. měl sem čerstvě hypotéku, poslouchal kecy, jak sem koupil předraženej byt, lepil dluhy a dával exekutorům desetitisíce, protože jsem chtěl kundě pomoci a já se styděl za finančně negramotnou ženskou. byla to tenkrát chyba řešit a byla to zkurveně drahá zkušenost. byl sem idiot. co sem zažil před 12 lety, se bude u některých jedinců znovu opakovat, buď za jejich finanční stračky budu moct já, matka, rodiče, stát nebo nějakej jinejch chudák. udělal sem dobře, že sem v době ekonomickýho blahobytu zalepil kromě hypo všechny dluhy, že sem vlítnul do bitcoinu a cynicky vzato mi pomohla i zemřelá teta.

Krize svědčí pornostránkám, přibyly hlavně ženské divačky. hovno... :D

image

image

image

image

kurva bábofka

** update 09:34 včera večer mi přišla jedna jediná zkurvená hlášenka, aby mi posrala zbytek večera. inu stane se, ale bábovku sem dodělal a šišky s mákem sem taky zvládnul na jedničku.

image

babofka

** update 16:13 je zkurvená sobota, na křižovatce se už od sedmi od rána sbíjí sbíječkama, já sem šel do alberta na malej nákup potřeb nutných k upečení bábovky. jelikož mám doma hromadu máku, zítra hodlám udělat k jídlu bramborový šišky s mákem. mám chuť mlít mák. čínská sračka nezmizela a furt tu oxiduje.