Prújem: březen 2020

instalatér

** update 22:19 dneska bych normálně byl v hospodě. ještě štěstí, že nejsem alkáč. odpoledne sem ještě makal a večer se ozvala matka, že bratranec by potřeboval se ženou přespat v garsonce. tak sem jim dal klíče, krátce pokecal o nebohý holce, no vono není o čem kecat, protože ti doktoři jim řeknou jenom věci typy "operace šla podle plánu a nenastala komplikace". přes ten koronachaos se život zatím nezastavil a dějou se i jiný věci.

======

** update 11:44 tak sem dneska vyřešil instalatéra, kterej místo odpoledne volal dopoledne. vyčistil mi sejto u hlavního vodoměru, fakt tam bylo a pořešil protejkající hajzl u matky, teda doufám, zkontrolovat ho půjdu odpoledne. no a nakonec sem otestoval videožvanění s kolegy. ulice jsou v takovým divným režimu, lidi nosej roušky a já bych tak šel kurva do hospody.

závěť

** update 19:48 máme oficiálně homeoffice, sice do pátku, ale zaplaťbug za ty dary. cestou domů sem dal tramvají kus, tramvaják zrovna vyhazoval nějakýho kokota, kterej si nechtěl cokoliv přes držku, jinak sou ty zbytky lidí celkem poslušný. no jo, matička smrt poletuje nad prahou jako za starých dobrých morových časů.

======

** update 10:21 cesta do práce byla pohoda. tak prázdnou tramvaj sem nezažil. po dvanáctý hodině jdu domů, protože mi nikdo neřek, že kolegové dostali od zákazníka zákaz vstupu a teď mi smrděj v kanclu. udělal sem si asi první selfie v životě, abyste viděli, co za zmrda píše nebo psalo tyhle sračky.

image

babiš je zmrd

** update 18:33 tyvle, já sem vystreslej a unavenej, z práce sem šel pěšky. sehnal jsem jednu stavební protiprachovou ffp1 masku, takže v ní zejtra pojedu do práce a nebudu muset mít na ksichtě šátek s čínskou tématikou. od půlnoci v praze do mhd jenom v ochranou rypáku.

======

** update 11:26 vedení ještě neví, co bude dál, ale já sem si vyjednal homeoffice dva dny v týdnu. stejně si myslím, že zítra nám šéf pošle mejla, ať jsme doma. navíc mám takový podezření, že budou uzavřený střední čechy do karantény. šíří se divný neověřený insider informace.

======

** update 09:55 takže vietnamec má otevřeno, palác Flora je zavřenej, v metru byla otevřená trafika s prodejem jídla, takže sem kurva ještě koupil dvě balení tabáku. Lékárna na Floře funguje, akorát fronta se dělá venku a lidi dovnitř vcházej po jednom. Řezník mě otevříno a solidně narváno. Vzal sem jitrnice, paštiku a cheba. Jídelna zavřená, sem zvědavej, kam si půjdu pro jídlo. v práci už byl kolega, kterej kdysi brojil proti neexistujícím migrantům a měl nějakej telefonát, že je v pohodě, že se nebojí, že má doma hromadu lihu a odmítá sledovat zprávy, protože si nechce zasírat hlavu. od tý doby, kdy sem pustil čt24 a tiskovku olomouckýho hejtmana o uzávěře nějakých vesnic na olomoucku. to zmlkl, vypnul radio a už je klid. v práci nás moc není. 4 kousky.

======

** update 00:27 si jen odložím dojem z tiskovky, kde ohlašovali válečnej stav: babiš je takovej slizkej zmrd, jakýho zkurvenej svět neviděl. ten jeho zmrdskej sliz mi vytejkal z obrazovky až na koberec.

poslední den pohotovosti

** update 22:54 měl sem dámskou návštěvu, takže probíhala nějaká společná panika a sledování filmů. ulice sou vylidněný, potkal sem pár pomatenců v rouškách. mám takovej pocit, že většina roušek skončila ve sklepích lidí, který je reálně nepotřebujou nebo je chtěli prodat předražený na aukru. cibule i brambory dneska v albertu byly, prodavač teda vypadal dost zničenej a kašlal. myslím, že zatím žiju, ale bůhvíjak bude příští týden. ty vole, já mám takovej pocit, že vláda je v chaosu, babišovi akorát funguje marketingovej tým a ten zbytek dělá co může. nezávidím hlavně doktorům.

horší než za bolševika

** update 17:02 docela epidemie houstne, českem hýbe aféra nedostatkových roušek a venku furt houkaj sanitky a fízli. a to už pár dnů, včera si toho všimla i návštěva.

======

** update 11:06 tyvle, vlezu do Alberta a první na koho narazím sou báby, který hudrujou, že to je ještě horší než za bolševika. já když sem viděl, že nemaj tyvole cibuli a že veškerý levný sračky v konzervách a v oddělení balenýho masa jsou vyprodaný, musel sem souhlasit. takovej bizár sem ještě neviděl, k prodeji zůstávaly jenom ty dražší a kvalitnější potraviny. takže sem si vzal nějakej francouzskej sejra, nějakou italskou mortadelu, brambory a k mýmu překvapení bylo i máslo. sice drahý, ale bylo. cibuli sem nakoupil nakoupil u vietnamce, kterej měl na držce roušku, přes ruce gumový rukavice a nad hlavou ceduli, že je to kvůli jeho i naší ochraně. no nevim, když bude celej den v jedný roušce a v jedněch rukavicích brát peníze. bizár, ale měl všechno, protože má všechno dražší. vítejte v české republice během debilního stavu.

bitcoin

** update 22:58 trhy blázněj, bitcoin lítá nahorů dolů jak pomatenej, ulice jsou prázdný a zombie nikde. co je ale super, že ustupuje chřipka a jak je všude málo lidí, snižuje se riziko nákazy. a úmrtnost na chřipku je kurevská.

======

** update 11:47 na internetu píšou, že koronasračka nejenže na praze 10 zaútočila na finanční úřad, ale už napadla i hasiče. strašný strašnice.

======

** update 10:54 jak sem včera vyhrožoval, tak sem dneska udělal. koupil sem nějakej kus bitcoinu při ceně 5.3$ za mBTC, jako za mě spokojenost. venku nechčije, ale je takovej kurevsky divnej den, viděl sem 2x málem zhebnout důchodce, který se pokoušeli přecházet mezi tramvajema. bože, voni se ti čůráci ani nerozhlídli. v práci sme tři jedinci a sere mě kolega v karanténí samovazbě, protože po mě včera něco chtěl, já sem si z něj udělal prdel, že sem si jako taky naordinoval samovazbu a vono mu to došlo až dneska a chtěl mě zmrdat. takže naběhla mrdací diskuse, protože mi ten šmejd tvrdil, že má karanténu schválenou a v kalendáři, když sám dobře vím, že se šéf se tvářil dost blbě a v kalendáři měl hovno až dodneška. rozhovor sem mu položil a šel se podívat za recepční, jak to vypadá v kolegově kalendáři. ještě včera ho měl prázdnej a dneska už měl všechno doplněný. co mě sere v životě nejvíc, když ze mě někdo dělá čůráka a ještě se mnou zkouší manipulovat. sice můžu vypada jako idiot, ale nejsem úplnej idiot. zkurvený žabomyší manipulace v malý firmě. změnu budu potřebovat. potkal sem ráno v tramvaji souseda, dělá v nějaký pojišťovně podporu webovýmu portálu a byl děsně spokojenej, že má pohodovej job sice za míň peněz, ale nemusí bejt v kanclu 8h.

bozp za časů koronasračky

** update 21:58 trhy panikařej, bitcoin padá, asi si něco budu přát. zítra je pátek třináctýho, tak bych si přál šťastnej den a hrozně levně nakoupit.

======

** update 18:55 no, obchody jsou takový nějaký vybraný, řekl bych, že vládne menší zkurvenej blázinec. drogerie poloprázdná, masna vybraná, hajzlák sem bral poslední. vláda vyhlásila nějakej divnej stav, v hospodách se může chlastat jenom za světla od 6h do 20h a lidi se nemůžou srocovat. v itálii je to docela masakr a čeká nás asi pár celkem hustejch měsíců. jako tahle věc jen tak nevymizí. jo a když poslouchám dikci Babiše, jak předčítá seznam zákazů, tak mě přechází po zádech takovej osmdesátkovej mráz.

Teploty v Česku ve čtvrtek šplhaly na dvacet stupňů. Rekordně teplá byla i noc. ráčil sem si všimnout sám.

======

** update 08:55 dneska bysme teoreticky měli mít BOZP. venku je oproti včerejšku zkurvenej pařák a jestli sem měl včera pocit, že je ve městě málo lidí, tak dneska jich je ještě mín. Prázdno.

emhádé

** update 23:34 94 nakažených. stovečka do zítra dozajista padne.

======

** update 18:19 to bych se posral. ve vedlejším baráku nějakej čůrák vrtá do zdi. byl sem si koupit půlku chleba a tři rohlíky. počet nakažených narůstá, zombie apokalypsu očekávám do týdne.

Koronavirus mají dva pracovníci finančního úřadu v Praze 10, do karantény jde 24 lidí. já už mám čínskou zombie sračku za rohem. z prdele sem volal matce, že má z prdele kliku, protože mi 19. února odnesla na tenhle finánčák daně a vona mi řekla, že ji brácha ještě lejstra nepodepsal a že rozhodně už na finančák nejde. prohlásila, že zítra prvním ranním vlakem jede na barák, zajede nakoupit do kolína do kauflandu a zruší lékařský prohlídky naplánovaný na následující 4 týdny. já na to mrdám, jezdím do práce emhádéčkem a počkám, dokud se nevyjádří vedení. já to mám na firmu stejně nejblíž a někdo musí na techniku občas dohlídnout, takže svůj režim nevím. a ani nevím, jakej režim najedou zákazníci. a ani nevim, jestli mám začít chystat závěť.

======

** update 14:42 venku furt chčije. popravdě řečeno, jsem v práci sám, kolegyně recepční šla k doktorovi a kolega jel někam na schůzku na nějaký zkurvený ministerstvo. takže já sem se zavřel do serverovny a hraju si s novým switchem, který mi milostivě firma koupila. konečně pochopili, že nahradit stovkovej switch gigabitem není v roce 2020 až tak zlej nápad.

======

** update 11:16 dneska od rána zkurveně chčije. do práce sem jel zkurvenou tramvají číslo třináct, ve který jelo topení na plný koule, byla narvaná, okýnka zavřený a zamlžený tak, že po nich tekla vysrážená voda. Úplně sem viděl, jak si ten čínskej sráč chrochtá a množí o šestsetšedesátšest.

karanténa

** update 18:42 počet nakažených stoupá. bude prdel.

Nakažený tři dny řídil taxi, kontaktů jsou desítky. Viděl sem fakt hodně dokumentů o zombie epidemiích. To jde rychle a v současným případě to nejní jiný.

======

** update 18:13 cestou z práce sem koupil do zásoby tabák a stavil se za matkou, která dost nečekaně a ne příliš nadšeně přijela bráchovi hlídat děti. ta racionálně uvažující ženská má docela strach. no, jestli já sem si nedělal prdel, že by mohla praha skončit celá v karanténě. k tomu se se dozvěděl, že bratrancova holka na tom fakt není dobře, že je jen kost a kůže a matka měla docela černý myšlenky. ty vole, tenhle rok asi bude taky dost vysranej.

======

** update 10:30 tak nějak čekám, když šílený Andrej vyhlásí nouzovej stav. Myslím, že pomalu přichází čas nakoupit do zásoby tabák pro případ krize, kdyby byly zavřený trafiky a já dostal chuť na brko.

ONLINE: Česko zakázalo kvůli koronaviru akce, kde se sejde více než sto lidí. Od středy nepůjdou děti do škol. zatím to vypadá, že hospody snad zůstanou otevřený.

jeden a půl dioptrie

** update 13:55 takže v pátek večer sem jel na žižkov za holkou. udělali sme si večer a v sobotu mě bolela pekelně hlava, takže procházka stála za hovno. jediný velký pozitivní plus, kterým sem zaregistroval, bylo poloprázdný až prázdný centrum Prahy. Turistický ruch poklesl a počítám, že i čeští občani mají stažený prdele. Takže pokud si chcete užít centrum Prahy ve větším klidu, nevím o lepších časech. hlava mě v sobotu bolela nehorázně a zcela nečekaně sem usnul už před jedenáctou.
neděle proběhla v duchu decentní procházky ze žižkova na vyšehrad, přes parukářku a paseku, abych se dostal domů někdy skoro na sedmou. večer už sem nic nemohl, jelikož sem byl unavenej jako prase. dnešní den v práci byl ve znamení humoru, protože kolega pokračuje v karanténí samovazbě a já sem si pěkně svinsky postěžoval paní jednatelce, že mi to přijde jako solidní chucpe, když nás kolega jebe za to, že nemáme v kalendáři každej prd, ale sám si naordinuje karanténu a v kalendáři má hovno. výsledek asi je, že kolega absentér oznámil, že má nemocný dítě. já mám fakt někdy pocit, že si moji debilní kolegové neuvědomují, že majitel firmy a zaměstnavatel by zasloužil zlatou sochu vysázenou brilianty.
vrcholem dnešního dne byla návštěva oční lékařky, kdy mi zasvítila pořádně do očí, udělala nějaký divný fotky, nechala mě přečíst haldu písmenek, abych se dozvěděl, že sem si vysloužil nádherných jeden a půl dioptrie. pičo, stáří klepe na dveře.