Prújem: únor 2020

česká demence

** update 20:21 Chybějí roušky. Češi si je začali šít podomácku z prostěradel. já normálně žiju mezi národem kreténů. to se vidí zkušenost ze socialismu.

======

** update 19:58 chtěl sem taky propadnout panice, tak sem se stavil v drogerii pro mejdlo a pastu a u vietnamce pro hajzlák. offline kamenný prodejny jsou drahý, takže v nich je zboží habaděj. Taky sem si chtěl pro jistotu u vietnamce koupit pytlík jasmínový rejže, takže sem ho vzal a doma zjistil, že už jeden neotevřenej mám. v drogerii akorát neměli roušky a desinfekce, hajzlák byl všude, takže tímto seru na paniku a nechám ji dementům a důchodcům.

Nákupní koronavirová hysterie: vyčerpané prodavačky a vozíky jídla za tisíce. češi fakt magořej. navíc sem v tývce viděl reportáž, že nejvíc magořej důchodci. to je fakt bomba, ti nejchudší s mizernejma důchodama všechno v panice utratěj a pak hoděj andrejovi zase hlas.

======

** update 11:35 tak sem koukal, že moji vlastní spoluobčané propadají panice z čínský virový sračky a skupujou zásoby všeho možnýho. nejsou filtry, rozvážkový služby hlásí druhý vánoce a to ještě nebyly ani velikonce. typická česká demence. včera sem v hospodě chlastal nealkoholický pivo, který sem zazdil trochou rumu.

morálka

** update 14:29 u nás vládne fakt bizarní pracovní morálka. jsou jarní prázdniny a my sve s kolegou v práci dva.

maloměšťáctví

** update 13:10 jsem rád, že jsem je obyčejnej maloměšťák, kterej nikam necestuje. Tímhle mám větší šanci na přežití, protože si holt budu muset počkat, až přijede někdo, kdo mě nakazí. zrovna čtu, že jsou nějaký češi v karanténě na kanárech. Já jim fakt nezávidím, kanáry sou zkurvený ostrovy, ze kterých se nedá utýct. další prdel je, že český internety chytaj solidní virovou spirálu a ti, kteří ještě včera hejtovali migranty nebo s piráty budovali socialismus, se dnes stali experty přes virovou medicínu. ty vole, takovejch expertů už sem dlouho neviděl.

holub

** update 19:10 mě ten holub neuvěřitelně fascinuje. já sem k němu dostal totiž i videjko...

image

======

** update 14:35 přišla mi po internetu fotka pražského holuba s mrtvolkou mláděte zaseklou v pařátu.

image

smrt přichází z vesmíru

** update 15:54 v itálii se rozjíždí epidemie čínský virový sračky, já sem dneska docela solidně zaspal a vím, že to není v pořádku, protože hrozí, že usnu zase kurva pozdě a zejtra je pondělí. hrál sem si s libteam a podařilo se mi dát do teamu ethernet a wifi. fakt prdel.

Američan, který chtěl dokázat, že Země je plochá, zemřel v raketě. Chtěl vyletět do výšky 1500 metrů. doufám, že ten blb chvíli před smrtí pochopil a na vlastí oči spatřil, že Země je kulatá a smrt přichází z vesmíru.

apokalypsa přichází

** update 19:06 popravdě je otázka, jestli má smysl rozjíždět nějakou větší párty. apokalypsa přichází a nerad bych se dožil toho, že Praha skončí v karanténě.

Koronaviru podlehli dva lidé v Itálii, desítky dalších onemocněly. Ulice lombardských měst se vylidnily. takhle začínaj začátky konce.

20 02 2020

** update 14:48 dneska je kurva datum, že kdybych byl posranej alternativní ezoterik, asi bych vypálil několik svící. jenže nejsem, tak na to seru. včera sem byl v hospodě a neměl sem ani kapku alkoholu. překlopili sme účetnictví a já překonfiguroval několik firemních zařízení.

fuck spánek

** update 21:50 moc sem v noci nespal a sem pěkně vyřízenej. nějak sem nemoh zabrat a nic nepomáhalo.

čtení sraček

** update 13:36 já sem tak nasranej. dva měsíce se snažím dostat z borce, co mi dělal odhady, klíče od chaty a teď za mnou byl, že je naposledy viděl, když si s nima hrálo jeho děcko. mě se zatmělo před vočima a tmu mám ještě teď.

======

** update 11:30 v sobotu sem uklízel a pěkně se unavil, protože sem šel spát až ráno. jo, nemohl sem se odtrhnout od počítače a od práce. v neděli přijela dámská návštěva a pobyla u mě až do pozdního večera. Dneska v práci došlo k přemístění serveru ze stolu do racku a teď přemejšlím, kam půjdu pro oběd.
taky sem se dozvěděl, že mám věrnýho čtenáře, kterej mě asi nejspíš pravděpodobně celkem rád a nadšeně čte, jen aby mi mohl tvrdit, že jsou to pubertální sračky. no jo, to je prostě těžký, protože já sem obyčejnej maloměšťák, předseda svj a nevzdělanej jedinec, jenž rozhodně nemá za cíl dělat na internetu socialistickou revoluci. já mám prostě raději méně žvanění a více reálný práce za zády. Žvanit na internetu umí každá nula.

jejda

** update 20:19 ty vole, to bych se posral. od pondělka na etapy bojuju s vmware workstation 15, snažím se k virtuálce s windowsama přidat virtuální trusted platform module a furt to hlásilo nějakou pojebanou chybu. protože soudruh google příliš nepomáhal, až teď jsem hloubkovou kontrolou logů zjistil, že s workstation nainstalovaná binárka tpm2emu, která by se měla postarat o virtualizaci tpm, jaksi nemá příznak executable. fuck, ale sem dobrej.

======

** update 13:47 včera sem byl pěkně vyřízenej. usnul sem kolem půlnoci. dneska sem v práci makal hlavně pro sebe a svj. k obědu sem si dal kus kachny se zelím a teď řeším nějaký kokotiny. a zjistil sem, že prej je nějakej valentýn.