Prújem: leden 2020

teplo, déšť a bolavá hlava

** update 13:32 venku chčije. taky konečně nastal den, kdy británie zmizí z evropy a zavře se na tom svým ostrovu. přeji skotsku a severnímu irsku více svobody.

======

** update 10:45 bolí mě hlava, venku chčije a docela se oteplilo. zima se sněhem zůstane jen v ladovských obrázcích. super by bylo, kdyby aspoň zkurveně nechcalo. mám pocit, že si ze mě dneska dělaj lidi prdel. před 14 dny sem odesílal zákazníkovi parametry pro připojení přes vpn, protože potřebovali servisní zásah od externího dodavatele. ten externí dodavatel měl 14 dní, aby si ověřil, že všechny parametry vpnky fungují. ne, neověřil a dneska mě naháněj.

kde je středa?

** update 12:00 asi hodinu sme s kolegou řešili, proč u zákazníka outlook mezi dvěma zaměstnancema překládá emaily z češtiny do rozsypanýho čínskýho čaje. po vyloučení všech možností nám zůstala jen jedna nepravděpodobná. používání smajlíků. takže sme zaměstnanci řekli, ať pošle dva emaily. jedne se smajlíkama a druhej bez. ten bez prošel v pořádku a ten druhej nikoliv. jeden jedinej smajlík způsobil přeložení emailu do čínštiny. bych se posral. já už vidím čínský viry nejen na pražským hradě, ale naprosto všude.

======

** update 10:45 mám takovej pocit, že někam zmizela středa.

voční

** update 23:53 je večer, elektrika a internet zatím jde.

Německo hlásí čtyři nakažené koronavirem, všichni pracují pro stejnou firmu. úplně typickej začátek každý zombie apokalypsy. asi by bylo dobrý se pro začátek začít vyhejbat čínskejm bistrům a doufám, že zemana držej v kleci.

======

** update 11:21 tak sem ne svojí vinou odložil práci u zákazníka na čtvrtek a konečně se objednal k paní doktorce přes voči. termín jsem dostal v březnu.

koronasračka

** update 19:37 volal sem notářovi, abych domluvil změnu termínu schůzky, ale paní, která mě má na starosti, má jaksi dovolenou, takže mám zavolat ve středu. ale nebude problém. odpoledne konečně dorazil instalatér, aby se podíval na hajzl mý matky.
první polovina zpráv v čétéčku byla o tom posraným čínským koronaviru. jako tuhle věc mi fakt byli komunisti se zemanem dlužný. já sem viděl hodně filmů o tom, jak rychle se umí šířit zombie epidemie. abych se nedivil a neřešil za měsíc spíš vlastní přežití než nějakej debilní blogýsek.

vejkend

** update 16:21 byl sem se podívat za maminou, aktualizoval sem ji účetní software, sežral co mohl a pokecal se strejdou o neteři. je to furt nahovno. čeká ji šestá dávka chemoterapie. jo a zjistil sem, že český dráhy zrušily zpáteční jízdenku. místo jednoho lístku dostanu dva, fakt píčovina.

Koronavirus se šíří stále rychleji, podezření na infekci hlásí už i Vídeň. ty vole, mrdka z asie se šíří, panika prohlubuje a tradiční čínská medicína a mletý nosorozčí rohy nezabíraj. fakt by mě zajimalo, z jakýho pralesa se tahle sračka vynořila.

homeoffice

** update 21:20 ledničku sem zvládnul a teď bojuju s prasárnou.

image

======

** update 13:26 mám homeoffice, naštěstí nikdo neprudil, tak se v klidu věnuju odmražování ledničky. už to potřebovala.

je vobyčejnej zkurvenej čtvrtek

** update 18:59 chcíply mi tři rostliny chilli. tak místo sedmi mám čtyři a ty sem rovnou přesadil do větších květináčů. práce s rostlinama je fajn.

Koronavirus z čínského Wu-chanu děsí svět. ty vole, to je zase nějaká kurva sračka. je moc lidí, příroda s tím má očividně problém.

======

** update 14:12 včera sem byl zase v hospodě a vypad z ní kolem půlnoci. dneska budu doma, protože sem solidně rozmrdanej a unavenej. na zejtra sem si vzal homeoffice a doufám, že odmrazím ledničku.

V nájmu bydlí neúspěšní, míní Češi. I tím šponují ceny nemovitostí výš. problém v čechách je, že se tady úspěch nepřeje a hromada lidí prostě přišla k bytům v devadesátkách nezaslouženě lacině. já si byt pořídil za tržní cenu formou hypotéky a i tak sem musel poslouchat kundí žvásty a urážky, jakej sem kokot, že sem koupil předraženej byt.

překvapení kundo!

** update 11:03 včera sem byl v hospodě a dnes du zas.

černý humor

** update 11:12 venku se pořádně ochladilo a louže zmrzly. do prahy přišel na krátkou chvíli mráz. do práce sem zase jel později, abych se vyhnul davům. moc sem si nepomohl. zvládl jsem jeden telefonát a konečně domluvil s instalatérem návštěvu matčina bytu. v práci mě to sere a nejradši bych do práce nechodil, přijdu si někdy jak mezi dementama. dneska musím neplánovaně do hospody, ale nějak mi to nevadí. zejtra půjdu stejně znovu.

Apu ze Simpsonových přijde o hlas. Herec odmítl Inda dabovat kvůli stereotypům. Někdy mám takovej divnej pocit, že Amerika jde do prdele. Já nemám nic proti běžný slušnosti, ale tahle hyperkorektnost mě fakt sere. Sem zvědavej, kdy přijde nějakej bojovník za korektní svět a zakáže mi dělat si prdel sám ze sebe.

debilové ze společenských sítí

** update 10:43 protože mi dneska skončila ráno pohotovost, rozhodl sem se jet do práce později. takže sem vlez do tramvaje až kolem 9h, abych se nasral, protože ta tramvaj byla normálně zase narvaná. myslím, že by bylo nejlepší přestat chodit do práce, abych byl ušetřenej davů v emhádé. každopádně cestu sem přežil, abych v práci zjistil, že jsou ve sklepě nějaký kokoti od plynu a v kancelářích máme kosu jako prase. v kalendáři sem odložil pár úkolů.

Opouštím vás, napsala žena na Facebook. Vzkaz odstartoval manévry policistů. stále věřím, že společenský sítě přispívají hlavně k debilizaci společnosti. čím víc debil, tím víc facebook.