Prújem: prosinec 2019

konec kurva roku

** update 15:10 zkurvenýmu roku 2019 odbíjí poslední hodiny života. snad se ta svině příští rok polepší.

kurva úklid

** update 21:51 můžu si odškrtnout poslední úklid bytu v roce 2019. sem rád, že letos už další nebude. až příští rok.

práce v práci

** update 20:15 ty vole, vánoce v píči. konečně. dneska sem se na otočku stavil v práci, byl sem tam jenom s koegyní recepční a po obědě sme šli domů. poslal sem papíry kvůli pojištění baráku a snažim se odsoplit. v podstatě sem sjel hromadu filmů. vánoční sraní až zase za rok.

praocvní den

** update 17:40 dneska sem pracoval pro barák a pro sebe. mám hromadu salátu, teď sem dodělal řízky. nevím jestli z toho mám radost, malý v nemocnici zahájili chemoterapii a k tomu sem se dozvěděl, že má metastáze na plicích. pičo.

fuck off vánoce

** update 21:16 mám hromadu salátu, fakt hromadu. to se poseru.

======

** update 18:43 srát na vánoce. o víkendu sem odpočíval, včera byl s holkou na vánočním večírku poslechnout si tradičně garáž, možná i naposledy, pořádně sem se zmatlal a dnes začal s pohotovostí. dopoledne sem musel jet ještě nakoupit maso, u řezníků zkurvený fronty, sepsal smlouvy pro svj pro příští rok a teď si hraju s bramborovým salátem. jo, bude to pořádná sračka a zkouším i výrobu vlastní majonézy. uvidim, jak moc se zejtra poseru.

sere mě celej svět

** update 11:24 a to dost. bolí mě hlava, serou mě lidi venku, serou mě debilní vánoční žvásty, až sem musel v pekárně zkurveně vysvětlovat, že kurva nechci celou vánočku, protože žiju kurva sám a stačí mi bohatě kurva půlka. stejně tak sem si vzal jen půlku chleba a sem rozhodnutej ignorovat i shánění nějakej posranejch dárků. lidi se maj mít rádi celej rok a nej jen na kurva vánoce. od holky, se kterou randím, si asi vyslechnu, že sem si měl aspoň na nějakou blbost vzpomenout, ale já nechci kurva řešit zkurvený dárky a lidi ve zkurveným vánočním stresu. vánoce jsou jen pro děti a ne pro zkurvený dospělý. vlastně mě to sere dneska i v práci, ale čekám na zkurvený odhady nemovitostí a pak půjdu kurva domů. zkurvený vánoce, už aby bylo kurva po vás.

fakt zkurvený vánoce

** update 20:39 hlava mi nebere hromadu informací, který do mě matka vychrlila a nevim, kolik v nich je šumu. malá má nádor na játrech. ten nádor je velkej a zhoubnej, takže holka půjde na chemoterapii na jipku a pak teprv prej zkusej operaci. bratranec je v piči, jeho žena je v piči, strejda je v piči a matka začíná bejt taky solidně v piči a starší sestřička nechápe. taky je v piči. jak holku přesunou na jipku, tak matku vyhoděj z nemocnice a já ji budu muset dát kliče od bytu mý matky, protože jinak by musela jezdit praha-kolín. ty vole, to je v piči, fakt poslední co chci, je jet na dětskej pohřeb. pičo vánoce spíčený.

======

** update 19:44 takže už vím, že malá má nádor na játrech. pyčo.

zkurvený vánoce

** update 11:45 již teď bezpečně vím, že naše famílie bude mít extrémně zkurvený vánoce a lepší rozhodně nebudou. před chvílí mi volala matka, že bratrancovu dceru odvezli do prahy do motola s podezřením na rakovinu. mrdat jebat zkurvený vánoce.

močový cesty

** update 22:34 koukám z okna a vidím solidní mlhu. vypadá to, že prahu navštívila poctivá inverze. normálně bych touhle dobou šel ven se psem.

======

** update 14:28 stojánek sme nenašli, variantu seříznout stojan na oblečení zavrhli, takže podstavec pod stromeček byl vyřešen prázdnou bednou o vína.

Premiérova manželka po kritice večírkových fotek uzamkla svůj Instagram. no musím si poznamenat, že Andrejova stará je pěkně arogantní štětka, Andrej zmrd, kterej nemá problém poslat vlastního syna na okupovanej Krym a ještě se tlemí celá ta zkurvená rodina všem občanům do ksichtu. Zkurvený burani se slámou lezoucí z bot...

======

** update 13:23 hm, takže dneska sem vstával v 6:45, abych telefonicky probudil svůj dívčí objev, protože musela jít k doktorovi s nastydlejma močovejma cestama. pak sem teda trochu zaspal, abych se probudil a jel koupit přepravní kupon pro mhd na příští rok. v práci proběhla debilní porada a teď hledáme stojánek pro vánoční stromeček.

pondělní hlášenky

** update 19:26 to bych se posral, ale konečně vím, proč mi debilně zvučí monitor. regrese v kernelu.

======

** update 16:04 divoký dopoledne. napadaly nějaký divný zkurvený hlášenky, který se musely řešit. vyřešil sem k tomu telefonování kvůli baráku a za chvíli se přesunu domů. neflákal sem se.