Prújem: červen 2019

obi

** update 20:48 večer sem zabil čtením svýho brakovýho produktu. k tomu sem dneska viděl velimskou nádržku a je skoro vyschlá. domorodci tvrděj, že je to poprvý od doby, kdy ji před 130 lety vykopali kvůli dnes již neexistujícímu cukrovaru. ve valný části studní není voda, matka má ve svojí 40cm a je dobře, že je 14dní připojená k obecnímu vodovodu. ti, kteří si nechali studnu vyvrtat, vodu sice maj, ale je to silně železitá poděbradka, takže každejch pár let musej měnit hajzly, umyvadla, rychlovarný konvice a obecně nádoby na vodu, protože jim všechno zrezne. jako ta voda je dobrá, ale železo je z ní cejtit jak svině. každej to tady ví, protože u nádržky je veřejně přístupnej vrt, kterej si taky pomatuju vydatnější. natočená voda do plastovýho kanystru časem způsobí, že vypadá jakoby ležel pár let na Marsu. nechci bejt nějakej pesimista, ale s vodou bude ještě kurevskej problém a dost nerad bych se dožil nějakýho chaosu. bohatě mi stačí současnej průserovej stav světa a obávám se, že bude ještě hůř.

======

** update 17:25 je zkurvenej pátek a mě všechno sere. konec dovolený, zkurvená práce a můj posranej život, protože mi za pár let bude pade a mám naprostý hovno. zvolil sem špatný životní prostředí, mám špatnej vkus na debilní kundy, nemám děti a pes mi umřel. a to všechno za to, že sem nezačal chlastat a fetovat na základce, že sem dodělal střední školu a školskej systém opustil až po zkušenosti s výukou. nemám ani jeden den na pracáku, odvádím daně, platím hypotéku a po státu chci minimum. ke kundě sem se choval slušně, toleroval její dluhy a exekuce, toleroval sem alkoholický extempore, přesně podle pravidla hodnej, ale zasraně blbej. po tom všem mám ve finále akorát hovno a před sebou pár let do smrti, který utečou zasraně rychle.

======

** update 12:20 matce praskla zahradní hadice, tak sem s ní musel jet do obi. nesnáším tyhle monstrózní podniky, kde je hromada lidí a zboží, ve kterým se nevyznám. no nic sme nevyřešili, objednal sem tu posranou hadici přes internet. matka mě zná, tak mě netrápila tím, že bysme se jeli z obi podívat do mountfieldu. bez čubiny mrtvej vejlet.

kurva čtvrtek

** update 21:16 je to divný, když neslyším čubčí štěkání na hafany v sousedních zahradách, je divný, když ji nevidím válet v trávě a hledat kočičí hovna pod keři. divnej vejlet po letech úplně sám.

======

** update 18:00 Chovatelce, která nechala zemřít fenu v rozpáleném autě, zakázali výstavy a chov štěňat. Si dokážu na základě svých tragických zkušeností představit, jak to proběhlo. Kunda chtěla ještě žvanit s jinejma kundama a nechtěla, aby se jí motali pod nohama čokli, tak je zamkla, protože si myslela, že se brzo vrátí. Jenže takhle to nefunguje, protože kunda začne žvanit a zapomene na všechno. Já vím, co to je žít s debilní kundou, která nemá problém přes všechny protesty vzít těhotnou fenu na koncert, kterej si nedokáže píča odepřít a pak se diví, že tam fena pobíhá a tahá za sebou placentu. Pičo, moje bejvalka byla absolutní kretén a já dodneška nechápu, kde sem nechal rozum.

======

** update 14:42 včera bylo extrémně zkurvený vedro. doplazil sem se do hospody, sežral nějaký jídlo a pil sem malý plzně, protože pivo zkurveně teplalo. proběhlo to bez kund, vyslechl sem si nějaký hustý storky ze života a v jedenáct sem šel domů. dneska jsem absolvoval první výlet bez svýho čmucháčka a je to hodně smutný cestování. když sem jel vlakem, furt sem měl pocit, že sem čubinu někde zapomněl.
co mě hodně vytáčí, je neustálý vysvětlování lidem, že mi umřela fenečka. zrovna předevčírem na mě naběhla bába, kdeže mám princeznu. nebo v pondělí na mě vyběh domovní uklízeč, kdy si prej pořídím novýho psa. tara ještě neprošla ani pecí a debilní důchodce se mě ptá, kdy si pořídím novýho čokla. přiznám se, že sem vystřík a řek mu, ať si zkusí představit, jaký by to bylo, kdyby mu umřela dcera nebo vnučka a jak by se asi tvářil, kdyby týden po jejím úmrtí přišel nějakej čůrák a začal se ptát, kdy si poříděj nový dítě. fakt si někdy říkám, že žiju v příšerným blbákově.

outerý

** update 21:38 dneska sem vstával normálně podle budíčku, snad se vracím do normálu. co není normální, je to zkurvený vedro, který má bejt zejtra ještě větší.

pondělek

** update 23:57 úspěšně sem vstával v půl jedný popoledni. dnes zase promradný den, akorát sem večer nebo moje odpoledne zabil čtením svých sraček. jinak čekám příchod zkurvenýho horka.

neděle

** update 23:13 naběhla mi dovolená, takže doufám, že zejtra ráno nevyrazím do práce. bez čmucháčka je mi smutno, když jdu v noci chcát, dávam furt pozor, abych na ni nešlápl a vyleká mě, když nezazní štěkaní při příchodu návštěvy. pičo. včera sem byl v hospodě, kecal sem s kámošem a v půl jedenáctý vypad domů. dnešní den sem zabil, za okny se šíří puch z kompostárny a na dveřích řeznictví, který je tu otevřený pár měsíců, visí cedule, že pro nemoc zavřeno. mám takovej pocit, že měl někdo velký voči a brzo prodejna zmizí. mám blízko albert, billu a tesco, takže většina lidí si nakoupí tam. bitcoin se kurva přehoup přes 10000$.

Na Letné demonstrovalo čtvrt milionu lidí, nejvíc od roku 1989. perfektní práce. babiš, zeman a další zmrdi od spd až po ksč museli bejt nasraný. bureš pojede žvásty, ale estébák dostává na prdel.

čtení

** update 10:34 konečně pátek, dneska mám zase homeoffice a příští tejden zkurvenou dovolenou. docela sem se vyspal, ale chlupatá tlamička mi prostě chybí. ranní postelovej čenich ve ksichtě bylo takový znamení, že je nutný jít ven.

======

** update 00:15 řešil sem nějaký kokotiny a zkusil zase číst. sem nervozní z toho, že nechodím na večerní procházku. kurva to byl rituál, během kterých sem vyřešil hromadu věcí. rozchod, bitcoin, práci či jen prostě zábavu.

smutek

** update 11:06 mám zkurvenej smutek. čubinka mi hodně chybí a furt se přistihuju, že se otáčím pravidelně za sebe a koukám na místo, kde lehávala. tak jak jsem byl zvyklej poslední roky. včera sem si v hospodě dal večeři, brka, haldu nealkoholickejch piv a tři malý plzně. prostě nemám chuť zabíjet mozkový buňky ve větším množství a asi u tohoto systému nějaký čas zůstanu.

Když důchod nestačí. Senioři v nájmu mají problém vyjít s penězi. současný důchodci to maj pekelně těžký, pokud si nedokázali vydělat v předchozích 30 letech, tak je to asi na hovno. a ještě hůř bude za dvacet let až začnou chodit na penzi husákovi zmrdi. bojím se, že voliči komančů, socanů, pirátů či fašistů nebudou úplně ten ty lidí, kterej teď myslí na nějakou zkurvenou budoucnost. já taky vím hovno co bude, ale rozhodně nic podcenit nechci.

koloběh života

** update 20:02 sem zkurveně unavenej a zničenej. byt je pustej a prázdnej a hrozně únavný je vysvětlování lidem v práci i těm, který potkávám v okolí baráku, co se vlastně stalo. do toho přijela matka, takže povídání o umírání, pětadevadesátiletá sousedka z toho byla špatná, protože ji krmila párkama, ale okomentovala to, že všichni sme holt smrtelný a nic na tom nezměníme. zejtra v hospodě budu pokračovat a řek bych, že i když byla Tara strašná děvka ze Strašnic, lidi ji brali, protože žádnýho psa nezahryzla a ani dítě nezabila, přestože malý děti nesnášela. achjo.

„Psí oči“ se vyvinuly až po domestikaci člověkem. Dávají lidem iluzi inteligentní komunikace. nejsem si jist tou iluzí, ale čubka dobře věděla proč dělá psí oči na piškotky, konzervy a nebo jenom když chtěla prudit.

Vražedkyně Janáková se ocitla na svobodě. Ve věznici za nejasných okolností otěhotněla. to mi hlava nebere, ale určitě to nebude neposkrvněný početí.

Nemocnice nabídla rodičům chlapce v kómatu šestimilionovou zálohu z odškodnění. tomuhle já říkám průser, proti tomu jsou moje problémy se zemřelým psem a frndama sračky pro blbečky.

======

** update 16:25 příchod domů byl smutný, žádný rachocení za dveřma,žádný vytí a žádný vítání. mít aspoň normální frndu, vo kterou bych se moch opřít, ale taková se v tý mý vyhulený bublině nenajde a když najde, tak je zadaná, protože vo normální buchty je zájem. já nemám zájem věnovat energii kundám, který chtěj pohodovej život bez práce, námahy a jenom s blbejma žvástama. doufám, že zítra budu ušetřen v hospodě vyndaných bloncek.

======

** update 13:23 v práci už je klid a venku se dělá zkurvený vedro, že by psa nevyhnal. konečně sem se dostal k obědu a žeru pálivou rejži z asijskýho bistra. vyřešil sem kremaci Tary a musím říct, že je to o dost dražší, než když sem řešil žeh Terezky. Ve výhodě sou lidi s vlastní zahradou nebo lesem za domem, kde můžou svýho miláčka zakopat. Zvolil sem zlatou střední cestu, na jejímž konci dostanu urnu s popelem, rozhodně ne kafilerka a rozhodně taky ne hřbitov zvířátek s hrobečkem, náhrobkem a lavičkou. měl sem čubinu fakt zatraceně rád, ale nechci si do ní úplně promítat lidský chování. to mi připomíná, že sem takovej napruženej a citlivej na debilitu. včera sem v tramvaji cestou domů vystřík, protože jela skupina mladejch arabek v šátkách a za mnou seděl posranej slušnočech s igelitkama, kterej je urážel a česky křičel, že sou v čechách a ne v africe. dost pravděpodobně mu holky nerozuměly, ale já sem mu rozuměl dobře a jak sem neměl včera náladu, tak sem toho zmrda vyjebal do čůráků, kreténů, nácků a zmrdů a že jestli chce mlít hovna, tak ať to zkouší na mužský a ne ubožácky na ženský. úplně vidím, jak ten zmrd onanuje během projevů křivý huby klause mladšího, okamury nebo vandase, který jedou ty svý pseudovlastenecký a pseudokřesťanský hovna o takzvaných tradičních křesťanských rodinných hodnotách. zmrdi pojebaný.

======

** update 10:57 jde dál, nic se nezastavilo a vesmírnej stroj se točit nepřestal. všehomíru je uprdele, že mi odešla věrná ženská do věčných psích lovišť. sem úplně vyřízenej a to mě čeká ještě několikero vysvětlování, co se Taruši přihodilo, protože lidi se budou ptát. v lahůdkářství sem se rozloučil s paní lahůdkářkou a přiznám se, že jsem ji lhal o tom co se stalo, protože čubinu měla dost ráda a myslí si, že je prostě jenom stará a unavená. vlastně sem úplně nelhal, akorát sem neřek celou pravdu. ale co si stěžuju, horší je když umírá člen rodiny, třeba vlastní dítě.

v práci proběhla výměna elektroměrů, přivezli novou klimatizaci, vyřešil sem nějaký hovadiny a už jen čekám na mejl ohledně kremace čubinky.

čmucháčkova sláva

** update 22:35 věci jsou definitivní, nic se s nima nedá dělat. každopádně jsem taky rád, že zemřela doma. v kuchyni se narodila, vedle v pokoji usnula. ty tři dny navíc, který jsme dostali jsou k nezaplacení. poslední společný spaní na gauči, poslední lízanec na ruku a poslední společný procházky.

stavil se známej, má psa s rakovinou močáku, takže sme vyhulili nějaký brka a rozebrali psí život. já mu dal konzervy a žrádlo, který zůstalo v pozůstalosti, schoval sem psí misky a zítra mi zbývá uklidit. Tara 2008.

image

image

======

** update 17:14 po příchodu domů bylo jasný, že čmucháček došel na konec svý psí poutě. zavolal jsem znovu doktory a přijela mladá doktorka vyprovodit čubinku na poslední cestu. sbohem čmucháčku a kdybych byl ezodebil, tak věřím, že už běháš s terezkou a moodym. snad sem byl dobrej páneček.

Tara 6.6.2008 - 17.6.2019
image

======

** update 13:21 furt myslím na čmucháčka čmouďatýho. rekapituluji její život a vzpomínám na všechny její psí lumpárny a nekonečný štěkání. za chvíli půjdu domů.

======

** update 09:54 nechal jsem čmoudinku opuštěnou doma a šel do práce. musím jít dneska a zejtra a pak doufám, že na zbytek týdne dostanu homeoffice. s kolegou sem řešil poslední dny pejsků, protože má taky zkušenost s odcházením zvířátek a nejhorší je odhadnout chvíli, když už domácí miláček zbytečně trpí. zítra se přijdu rozloučit s paní lahůdkářkou, poděkovat ji za to, že mě roky krmila a že dala Tarušce hromadu psích úplatků. Dneska sem ji vysvětlil, že čumáček je na tom špatně, dala mi pytel pochutin a já neměl sílu ji říkat, že už pamlsky nesežere.

čeho se taky bojím, je středeční návštěva hospody a přemejšlím, že vynechám. minulej tejden mě pronásledovala vlezlá opilá bloncka a já fakt nemám náladu na poslouchání ožralejch lítostivejch blonďatejch žvástů. snažím se bejt slušnej a neposlat frndu do hajzlu, ale jednou to budu muset konečně zastavit, protože bytostně nesnáším nevzdělaný kundy s vychozenou základkou, bez dalšího vzdělání a s rozjetou alko-narko-závislostí. kurva, to nedokáže ta píča pochopit, že nemám zájem o kundy, který se čas vyhraženej pro školu rozhodly zabít chlastáním a fetováním? Nemám nic proti holkám se základním vzdělaním, ale nesmí chlastat první ligu. není kurva nic hnusnějšího než ožralá píča, která nejdřív chlapa pozuráží, mele hovna o tom, že v alkoholu je pravda a pak mu leze do prdele. proč bych si měl nechat srát na hlavu, žejo?

chudáček čmucháček

** update 23:47 celej večer čubina spala, teď sme udělali malý kolečko a sežrala kus masa z konzervy. starej nemocnej pes. navíc mi došlo, že dostala u doktora pěknej pohul, když sem ji musel držet pod rentgenem a na sonu. její bolavý záda a zadní nohy musely trpět. achjo.

======

** update 17:59 krátká večerní procházka kolem parčíku. čmoudinka dvakrát čůrala a ploužila se. jídlo ji nezajmá, kromě paštiky a salámu. furt spí, pije, ale strašně mi to připomíná poslední dny terezky její matky. podvědomí mi říká, že odchází a s Taruškou odejde poslední stopa mých předchozích šestnácti let života. podívám se na ní a vidím sice šílenou děvku, která nesnáší děti a feny, ale jenž je strašně věrná a nikdy si nezasloužila, aby ji bejvalka říkala "můj vymrdanej čokl". připomíná mi, že sem se strašlivě změnil. sem si naprosto vědom svých vad, protože kdo je dokonalej, ale předpokládat, že to tak mají i jiný lidi, je dost ošemetný a brát tudíž vady partnera jako jeho součást, je nebetyčná riskantní kravina. jo, tara mi připomíná, že sem měl vždycky blbou ruku ohledně výběru ženskejch. to bude její odkaz, dokud ho čas neotupí. navíc šílená pomíjivost života.

image

======

** update 11:30 jediná ženská, kterou sem si pustil k tělu a která se mnou nevyjebávala, přichází ke konci svý cesty. již to není uřvaná děvka, která furt štěká a upozorňuje na sebe. terezka s moodym na sebe můžou být pyšný, jakýho potomka zplodili.

image

======

** update 11:04 zvířátko spalo, udělalo malou procházku, ale je na ní vidět, že je hotová. chuť k jídlu nemá, akorát pije. myslím, že tohle nebude mít dlouhýho trvání. chuděra.