Prújem: květen 2019

konec května

** update 23:10 do hospody sem nešel, chtěl sem pracovat na svých zbytečných literárně brakových výkalech. je to zábava, ve který je zapojený mozek plný hoven. doufám, že si čtenář místních duševních hoven v množství rozhodně větším než menším, již jasně uvědomuje všechny svoje úchylky.

výhru za největšího zmrda dneška vyhrává andrej babiš a jeho kňučení v parlamentu, že nic nikomu vracet nebude.

======

** update 14:01 čumáček čumáčkuje na koberci a má zavřený vočička, protože s pánečkem je zkurvená nuda. vobčas ty vočička pootevře a kontroluje, jestli se něco nezměnilo. například sem se nerozhodnul šáhnout do pytlíku pro psí úplatky od paní lahůdkářky.
udělal sem nějaký drobný práce, dotační kontrola furt jede, ale prej dneska musej skončit, i kdyby nechtěli. všichni jsou z nich unavený, ostatně já sem taky unavenej z kňučení agenta stb andyho babiše. ten ekonomickej zmrd a vychcanec, je tak únavnej až to bolí. Sere mě mizerná politická kultura, kterou na západě prostě nelze spatřit.
jinak furt přemejšlím na partnerskejma vztahama, ale když jeden z partnerů s tím druhým prostě permanentně vyjebábá, tak proč s ním žít? Láska vydrží jeden výjeb v podobě pronajatýho kundího bytu, velká láska vydrží i druhej výjeb s bytem, největší láska vydrží i výjeby s exekucema, nekončícíma dluhama, ale když to nevzdělaná píča s vychozenou základkou udělá potřetí, počtvrtý a popátý a ještě k tomu mele kundí ezohovna, že peníze nic neznamenaj, tak co s takovou kundou, žejo?

shr24

** update 22:44 shromáždění mám za sebou. sešli sme se tak akorát usnášeníschopná část i s mejma plnejma mocma, zbytek se na setkání vysral. každopádně dvorek opravím a přišel se představit novej mladej vlastník, což docela potěšilo. hlavně důchodkyně.
dneska sem měl homeoffice, takže sem se dal dopoledne po včerejšku nějak do pořádku, ale kurva odjížděl sem z hospody s rozporuplnejma pocitama. řekl bych, že se sousedovi rozpadá manželství, protože přespává na baráku po rodičích. prostě sviňská realita a životní styl. zejtra je pátek, du s čumáčkem do práce a snad se dozvim, co s tou kontrolou z ministerstva. dneska mi volal kolega, kterej potřeboval vědět, jak se zapíná evolveo s televizí a furt kontroloři kontrolovali. zkurvenej babiš.

duke

** update 14:10 dotační kontrola furt jede, slyšel sem šéfův zvednutej hlas, ze kterýho sem usoudil, že se mu cosi nelíbí. pak mi volala z itálie naše účetní, že se nemůže přihlásit k účetnictví. dneska sem takovej rozmrdanej, protože sem si chtěl včera trochu zastřílet v dukovi, ale najednou bylo půl třetí ráno a já byl u nějakýho zasranýho bosse. takže sem zaspal a ještě se mi úspěšně podařilo v metru přejet dvě stanice, protože sem se zamyslel nad nějakou píčovinou. fakt dobrej den, který zakončím v hospodě s kumpánama.

fakže dotační kontrola

** update 22:29 večer sem zabil čtením, pojídáním chleba, tradičně stereotypním maloměšťáckým vyvenčení a sjetí dalšího dílu černobylu. atmosféru držel stále nechutně drásající, zpomalili a věnovali se i mrtvejm dětem, střílení domácích mazlíčků a všudypřítomný radiaci. kurva ten sovětskej bolševickej režim byl tak zasraně odpornej. a dodneška z toho ruska lezou nepěkný hovna. česká politika je taky na hovno, zeman furt žije a snaží se stát úspěšným prezidentem ničitelem. po tom co nenašel peroutku, nepřivez ani zasranou pandu, zadupává zbytky čssd do země a to co zůstane si vezme sebou do hrobu. do toho babiš jede ty svý estébácký sračky a lidi se tvářej spokojený.

======

** update 16:01 kontroloři furt kontrolujou, ale sou to divný týpci. navíc nám zesrali záchod.

======

** update 11:30 z mpo dorazila. prej tu budou až do pátku a kontrolujou nějaký dotační projekty. tvářej se přísně a jako suchaři, odmítli chlebíčkový pohoštění a kolega furt běhá tisknout dokumenty. sme se nějak shodli na tom, že agent stb Bureš nechce být jediný odhalený dotační podvodník v český republice, tak vydal zaměstnancům příkaz najít další.

už je tu zase pondělní prase

** update 23:04 venku chčije, takže mám doma zmoklýho psa. večer sem čet, pak volal kámoš s plánem letošního setkání v září, ale datum přesně nevěděl, protože šel z hospody, takže mi ho pošle mejlem. už je taky pan předseda svj. hahaha. pak sem měl ještě návštěvu ohledně kryptoměn, takže proběhla menší diskuse o tom, jak ten posranej bitkojn roste k 9k$. já sem spokojenej jenom z poloviny, protože mi uniklo v posledních měsících několik opravdu dobrých obchodů, nesvezl sem se na vlně, ale prostě nemám ocelový koule s titanovým krytem. umím jenom žvanit a těžit. ale je to úplně neuvěřitelnej svět kryptoměn, průser je, že lidi stále baví a pásky s nápisem 'cíl' nevidět. jo a v posledních dnech se mi ve zmrdoknize objevil spamer, tak snad dá chvíli klid.

======

** update 14:51 můj čmucháček, který je připomínkou kundích žvástů, bude slavit 11 let. už je z ní stará psí bába, která již rozhodně nevstává kvůli každýmu šustnutí. ta fena je zatím nejlepší ženská, jakou sem kdy potkal a je docela smutný, když moje vymrdaná fena může být lepší, než kdejaká píča z undergroundu a alternativy. doufám, že aspoň ještě dva roky nepřijde její čas.

image

======

** update 13:59 ty vole začátek týdne. vypsal sem si dovolený na prázdniny, ale nic náročnýho, protože mě čekaj klasický maloměšťácký prázdniny člověka, kterej nesnáší cestování, takže pojedu na venkov za matkou a možná si dám na pár dnů sázavu. zcela jistě vynechám jižní čechy, protože ty ve mě vyvolávají opravdu hnusný vzpomínky spojený s alkovýjebama bejvalky, takže když se řeknou jižní čechy, mě se navalí a začnou mě v hlavě pronásledovat tlustý ožralý bloncky s ožralejma germánama a houmlesákama. není nic horšího než frnda, která vás má jenom za debilního blbýho čůraka, se kterým si může po kundím vyjebávat.
v práci neproběhla porada, protože sou nějak všici ve stresu ze zítřejší kontroly, která na nás přijde z MPO. Prej bude smrdět nad dokumentama až do pátku, tak sem zvědavej, jestli Andrej nevydal nějakej příkaz k zakleknutí.

Moře pro ČR a Čech na Mars. Recesisté uspěli ve volbách a dostanou milion. já se přiznám, že sem rád, že se do eu parlamentu dostala ods s topkou a starostama, protoře jinak je to tragédie. komunisti, fašisti a hnutí ano agenta stb. potěší totální propad čssd a naprosto nechápu, jak a proč mohl někdo dát hlas hnusný tlustý píče, která šla do voleb s debilním programem, s debilním ksichtem a debilníma videjíčkama. myslím, že češi jsou národ debilů.

maloměšťácká neděle

** update 22:29 včera sem byl v hospodě, dneska sem pral prádlo, umejval nádobí, dělal ze sebe člověka a venčil psa. prostě zkurvená maloměšťácká neděle v praze. nečet sem vlastní výkaly, čuměl sem na tývku a filmy.

kurva kurva

** update 23:02 byl sem odvolit, pak sem řešil nějaký debility, potom četl vlastní sračky a zbytek večera vyvraždil duke nukem 3d.

======

** update 14:02 kurva to byla dneska masová akce bez pořádnýho občerstvení a s hromadou lidí. Už nejsem zvyklej na davový setkání pro partnery, mám raději intimčo pro deset-dvanáct lidí, kde jsme si tak nějak všichni blíž.

záda

** update 22:42 večer sem zabil dohráním quake. dokonce sem si i po těch letech pomatoval závěrečnou fintu, jak zabít zmrda.

‚Do vězení nebo na psychiatrii.‘ Zeman odsoudil radního z ODS Langa, který vyzýval k jeho zabití. to je matroš tenhle zmrd miloš zeman. krypl, který hlásá sračky o hubení novinářů odsuzuje člověka, který řekl, že je potřeba zemana zabít. oba dva sou dementi a vypovídá to o stavu země.

======

** update 22:57 takže včera sem se sehnul v práci pro krabici, křuplo mi v zádech a přestala mě bolet hlava s krkem. potom sem se fakt kurevsky dobře vysral a to sem myslel, že už se nikdy v životě dobře nevyseru. v hospodě bylo fajn, žral sem řízek, pil pivo a dostal tři malý panáky zacapy. domů sem přijel tak akorát a dnes suprově zaspal. devítihodinovej neuvěřitelnej spánek.
během včerejšího odpoledního venčení čokla sem měl docela vtipnej zážitek. v praze funguje docela dost vyběračů odpadních kontejnerů. jsou to lidé s kárkami, kteří poctivě obcházejí rajón a kontrolujou odpadní nádoby, jestli se jim něco nemůže hodit. většinou jde o potraviny, papír a kovy. Proti těmhle lidem naprosto nic nemám, je to relativně slušná práce a určitě dá práci obejít kontejnery v okolí. Jenže včera jdu kolem našich popelnic na papír a plasty, když tu vidím, jak zastavuje auto s libereckou espézétkou, z něj vyskakuje taková postarší tlustá bloncka se dvěma cikánama a hned jim diktovala, že jeden má vlízt do kontejneru na papir a druhej skládat vybraný knížky s novinana do kufru auta. No to mi přišlo jako solidní drzost, protože jedna věc je, když vyběrači kradou papír poctivě do kárek a chodí k tomu pěšky a věc druhá, když si nějaký tlustá bloncka najme cikány a vykrádají kontejnery tak nějak průmyslově. protože navíc nesnáším tlustý vychcaný bloncky, tak sem ji požádal, aby mi vysvětlila, jak mohla dostat v liberci povolení na vykrádání odpadů v praze a proč si nevezme kárku jako jiní slušní houmlesáci. no ta kunda začala na cikány křičet, že tady nebude a že jede pryč, cikáni něco blábolili, že se snad neposerou z nějakýho čůráka, tak sem šel blíž, bába naskočila do auta, nastartovala, cikáni začali mlátit do střechy auta, že takhle ne, ale jak se rozjela, tak raději naskočili a zmizeli za rohem. to bych se posral.

humusák

** update 22:57 venku chčije a doma mi smrdí zmoklej pes. sem zvědavej, kdy lidi přestanou nadávat na sucho a začnou prudit s vodou nebo povodněma. přečet sem další kapitolu a dneska sem zmrdy nezabíjel. teď sjedu další díl černobylu a gudbáj pondělí. bylo si zasmrádlý.

======

** update 10:02 ráno sem se probudil. věc věru k neuvěření. venku je celkem hezky, ale den nezačal dobře. nejdřív do autobusu 188 navezl nějakej chcankama páchnoucí humusák chcankama páchnoucího humusáckýho vozejčkáře. kurva, to byl takovej rigól, že by se jeden posral a zechcal. autobusák neměl koule vyhodit krypla na vozejku, přestože byl značně znečištěný a takový jedinci nemaj v mhd co dělat. naštěstí ta odporná dvojice jela jenom tři zastávky, ale i tak to bylo čirý peklo. já chápu, že člověk může smrdět, ale bejt cejtit chcankama od hlavy až k patě je extrémně nechutný.
no a na semináři sem zjistil, že sem si rozbil nastavení linuxu a jaxi mi z něj vypadla ps/2 mouse. já ji vyhodil záměrně, protože mě nenapadlo, že by jádro ps/2 ovladače v mým notebooku potřebovalo a vono hovno, potřebuje. a na závěr sem vyřešil problém s víkem, který mě docela sral. když sem notebook hibernoval a zavřel víko, tak sem byl zvyklej po otevření víka zapnout notebook tlačítkem. na tom novým sráči se mi po otevření sám zapnul, což je věc, která mě mírně srala. v biosu sem nenašel žádný nastavení a teprv až po nějakým google-fu sem objevil soubor /proc/acpi/wakeup, který řeší můj problém.
jo a poslední třešnička na dortu je nějakej zkurvenej hipísák, kterej se objevil na mý venčící trase. to je poslední, co fakt chci potkávat, blbeček oblečenej do pytle od brambor s kalhotama nasrávačkama, s dítětem oblečeným ve stejným duchu a velkým čoklem bez vodítka a obojku. to je nějakej kurva problém pořídit psovi aspoň obojek? stačí ezopíča s čendou, kterou ještě furt potkávám. ty kecy o svobodě čoklů mě fakt serou.

Zemřel trojnásobný mistr světa formule 1 Rakušan Niki Lauda. odešla totální legenda, kterou znaj i ve vesmíru.

kunda práce

** update 22:52 udělal sem si maloměšťáckej večer, vysral se na čtení vlastních výkalů a zabil pár hodin zabíjením zmrdů v quake1.

======

** update 14:44 sem dopoledne řešil nějaký blbosti a k tomu po mě kolega chtěl, abych šáhnul u zákoše do práv. tak sem ho poslal do píče a odkázal ho na naše firemní specialisty. po krátké debatě, že se ve widlích hrabat nebudu, protože sem je nikdy pořádně nedělal, se kolega zpruzeně zvedl a šel řešit práva. zitra mám v Motokovu na Pankráci nějakej HPE seminář, tak doufám, že kromě novinek bude i halda jídla k sežrání. Konečně přestalo chcát.

Na Annu Kellnerovou spadla klisna. Jezdkyně kvůli zlomené noze zřejmě přijde o olympijskou kvalifikaci. No to bych se posral, kůň za čtvrt miliardy a je tak netaktní, že si dovolí zalehnout jezdkyni. Být Kellnerem, tak toho koně nechám utratit, vždyť za ty prachy ani neumí pořádně skákat přes překážky.

Chceme víc sexu, říkají muži i ženy. Milostný život je přitom na ústupu. přísahám bůh, že než píchat tlustou bloncku v exekuci, s dluhama, bez normální práce a s blbejma ezokecama, tak to radši televizi a k ní pivo. Nechci víc sexu, chci kvalitní chytrou partnerku a ne vysmaženou píču se sádlem na mozku. A pokud mi to není souzený, tak to raději nic podle pravidla, lepší klid doma, než blbá kráva v posteli.