Prújem: duben 2019

práce

** update 14:33 dneska sem si zkurveně máknul. ve čtvrtek du k zákazníkovi a připravoval sem si kerio fw. pak sem chystal podklady pro shromáždění a když sem přišel na poštu, tak sem zjistil, že tam je zkurvená fronta s jedním otevřeným okýnkem.

Kolínský masakr. Sedmnáctiletý karatista vyvraždil celou svoji rodinu. Ty vole tenhle masakr si pomatuju, velká aféra. Co sem netušil, že ti vrazi jsou už dvacet let na svobodě.

déšť snad po měsíci

** update 22:15 ty vole po bůhvíjaký době pršelo skoro celej den. jako zemědělci a vodohospodáři sou asi rádi, ale ten déšť je zkurveně studenej a já jednou zmoknul. den sem zabil prací v práci a přípravou podkladů na shromáždění. mám takovej divnej pocit, že na mě leze zkurvená rýmička. dostal sem domácí vajíčka, tak sem na ně zvědavej.

vesmírní dýleři 3

** update 18:07 piča. dneska sem se probudil v půl jedenáctý, udělal sem pěknou procházku se psem a po snídani vrhnul veškerou pozornost do vyblití konce trilogie. no, samozřejmě, že se to nepovedlo podle plánu, tak co chtít od amatéra sračkovýho žánru, ale dokázal sem to dodělat. ještě si dílo musím po sobě třikrát přečíst, ale největší kus práce mám za sebou. přiznám se, nechtěl bych být v kůži scénáristy nekonečnýho seriálu typu hra o trůny nebo walking dead. dokud udržíte pozornost diváků, dejte tam maso a krev, mrd, zradu, pěknou kundu, skupinu lidi, něco scifi a fantasy, koktejl pořádně promíchejte a máte nekonečnej seriál. samozřejmě je kumšt zalíbit se průměrnýmu mainstreamu, to bych napsal pokračování návštěvníků, ale asi by se moc nelíbilo, ona dáda patrasová není v nejlepší formě.

voko týden

** update 22:29 dobrý to bylo. přesně podle plánu. protože se v pátek v praze odpoledne už nemaká, měl sem domluvenej sraz v hospodě v pět hodin. protože mi všechny spoje emhádé odmítly ujet před nosem, přijel sem na zahrádku asi tři minuty po půl pátý, zrovna po otvíračce. pak dorazil kumpán a začala pětihodinovka v hospodě. tento týden byl společensky velmi výživný. dnes pohoda, žádný úklid, žádný sraní, jenom večer psaní. jo, pohnul sem s literární sračkou. politika je furt na hovno, babiš odmítá jít před soud dokázat kalouskovo celoevropský spiknutí a zeman leze do prdele číňanům v číně. teda leze, to už bych asi netvrdil, vzhledem k tomu jak vypadá.

no ty vole

** update 22:27 včera sem si dal opravdu pěknou šestihodinovku v hospodě. velmi vypadařený večírek. dnes dopoledne seminář u partnera s libovou snídaní a překvapivě i teplým bufetem k obědu. odpoledne sem si udělal home office, dal se do kupy a večer zabil psaním svý sračky.

Příznivcům SPD hrál na Václaváku Ortel. Dementi z celý republiky přijeli do prahy a předvedli freakshow pro cizince.

zkurvená porada

** update 22:29 mě tak ty zasraný bolševici serou. by mě nenapadlo, že mě budou srát ještě v týhle době. takový zmrdi pokrytecký. fuj ho, ještě že je čeká peklo. večer sem zabil psaním a rozbolelo mě koleno, takže asi přijde změna tlaku. teoreticky by mohlo spadnout pár milimetrů vody.

======

** update 19:12 Církve mají platit daň z náhrad od státu, rozhodla Sněmovna. mrdky rudý. ty vole, čeho sem se to třicet let od revoluce dožil. zmrdi zasraný.

======

** update 13:31 sem zjistil, že dneska máme zkurvenou poradu a já nejsem připraven. maloměšťácká chyba. snad to přežiju v klidu.

Facebookové děti jdou do puberty. A tvrdě pociťují důsledky chlubivých fotek rodičů. facebookové děti se prakticky naučí, že si prostě nevyberou, jakým debilům se narodí.

Podezřelý kufr na „Jiřáku“ vyděsil obyvatele: Prozkoumal ho pyrotechnik, bombu nenašel. Kolem toho kufru sem ráno šel a vůbec by mě nenapadlo volat policajty, protože sem myslel, že ho tam nechal nějakej hipster z vinohrad a dělá skrytou kameru.

Zemětřesení na Filipínách rozkývalo mrakodrap se střešním bazénem, až se voda vylévala na ulici. To de, ale já bych nikdy nebydlel v baráku, kterej má víc než tři patra.

rodinná procházka

** *update 22:33 dnes rodinná procházka z hradčanký, přes letnou, okolo technickýho muzea a vnitra až do stromovky. pak oběd, krátký spánek a večer ještě nějaký zařizování. tenhle týden bude náročnej. ve středu narozeniny a tryzna v hospodě, v pátek mám ještě jednou domluvenou hospodu. plán je jasnej, akorát mě sere, že musím zítra do práce.

fenkoff

** update 22:27 byl sem na venkově vyspat se v tichu. protože matka semnou přijela na velikonoce do prahy, prožil sem dnešní pozdní odpoledne a večer s výrobou španělských ptáčků. měl sem chuť na pořádný maso v provazový bandáži plněný různejma sračkama, protože ty hospodský a jídelnový verze mě serou.

Delegace Společnosti Pektusan navštívila KLDR, 1. místopředseda převzal vyznamenání. tohle je takovej bizár, až mi ho mozek nebere. když vás nikde nechtěj, tak v severní koreji vás uvítaj. já bych tam poslal všechny český dementy.

velikonoční pátek

** update 22:30 dneska slavej křesťani velkej pátek a kupodivu hypermarkety byly otevřený. asi je potřeba řádně oslavit kristovo utrpení. praha je vylidněná, pražáci odjeli potěšit svý venkovský sousedy, kteří se již těší na pravidelná víkendová hučení sekaček a pil. já sem zabil večer kratším popisem znásilnění trpaslíka vládcem podsvětí, protože potřebuju do závěru sračkový trilogie nějakou šťávu.

apokalypsa nyní

** update 22:35 dneska to byl takovej fakt divnej maloměšťáckej den. praha je vylidněná, přes den bylo hezky a řekl bych, že je úplněk. ještě klika, že nevěřím na ezosračky a tudíž mě odraz slunečního světla neděsí. psal sem zase svý sračky, protože jediný co chci, je dopsat se konečně do konce trilogie mý zasraně špatný brakový sračky. myslím, že víc pojebaným dýlerům dát nemůžu.
spíš se pochválím, jak sem vyřešil novej telefon pro matku. zdechnul ji dvacet let starej siemens, jemuž kalendář a datum skončil v roce 2007 a z dobíječky lezly dráty. protože nechtěla dotykovej telefon, ani telefon pro důchodce, tak sem selektoval tak dlouho, až sem vyselektoval cat b25 za nějakejch třináct stovek. musim říct, že má fakt super klávesnici, přesně pro ruce lopat a když upadne na zem, neodskočí mu zadní kryt. problém je, že k němu není žádnej software a já do něj potřeboval ze starýho siemense přetáhnout asi šedesát nejdůležitějších čísel. matka mi je nakonec vypsala na papír, ale mě se fakt nechtělo do něj ty čísla cpát přes těch pár tlačítek. jelikož internetový diskuse odkazovaly na manuální zadávání, nevzdal sem se a připojil telefon usb kabelem k počítači. a hele ty vole, von se může připojit jako modem, takže pustím minicom, připojím se k sériovýmu portu a pustím do něj pár základních at příkazů. jo, prostě se mi hodila doba, ve který sem zažil modemy, takže sem nainstaloval wammu a pohodlně z klávesnice počítače nasázel do telefonu na simku celej adresář s kontakty.

Polish Brewery Makes World’s First Vagina Beer From Bacteria Of Two Hot Polish Models. No jo, kvasnice jsou základ.

======

** update 10:52 Včera sem se zprasil u voka. Zcela dobrovolně na základě vlastního rozhodnutí. hodně se řešila smrt radomila, příští týden bude tryzna a tím pádem asi pořádná vožíračka vokoparty. bude to asi hustý. dnes ráno sem si pospal, protože sem byl společensky unavenej a věděl sem, že v práci budu sám. mohl sem se vysrat na chození do kaceláře, ale potřeboval sem nakoupit nějaký suroviny, takže sem vzal čubinu a udělali sme kolečko po obchodech, kde dávají pejskům piškotkový úplatky.

Soukup chce kandidovat na prezidenta. Vidím slušnou podporu, řekl. Tohle je skutečnej bizár. Retardovaný debil Soukup chce být prezident. Víte co je největší průser? To, že v Zemi, kde dvě a půl mega duševně slabších lidí hodí hlas Zemanovi a je jim úplně u prdele, že je obyčejnej populistickej čurák, kterej nezařídil ani blbou pandu, se může Soukup klidně stát realitou. Vždyť i ten posranej Babiš má přes třicet procent volební preference a očividně je tu velká část populace, který stačí ke štěstí laciná kobliha a dementní žvásty.