Prújem: březen 2019

ukradenej čas

** update 21:28 úplně sem o těch letech bez monitoru a jen s displejem notebooku zapomněl, proč je kvalitní monitor důležitej. ty barvy, jas a ta monstrózní plocha. já snad vedle sebe nacpu tři a4. dneska sem dělal lehký domácí práce a oběd.

Čaputová vybídla ke spolupráci, na první cestu chce jet do ČR. Ty vole, slováci budou mít za prezidenta frndu a tady nás čeká ještě trápení s tím kreténem zemanem, kterej naprosto nedává svoje povinnosti. slováci se s mečiarovými devadesátkami docela dobře vypořádali, v čechách ještě pořád zanechává stopu devadesátková svoloč klaus a hlavně zmrd miloš.

======

** update 14:02 včera sem byl v hospodě. seděli jsme venku a tímto mám svoji první letošní zahrádku za sebou. byla pěkná kosa a po 22h sem utek spát domů. taky sem zjistil, že mi nějaká časová svině ukradla hodinu. předposlední sračka z druhé série vesmírných kokotů k dispozici. 80cm úhlopříčka je naprosto super. a kurva ty barvy...

pátek

** update 10:15 včera sem si hrál se svojí novou dokinou pro notebook. fajn, má dva zdroje a připojuje se přes thunderbolt rozhraní a chvíli mi trvalo, než sem uchodil síťovku, která se hlásí jako usb ethernet. dneska mě čeká převoz novýho monitoru domů a nejsem si úplně jistej, jestli sem to s 80cm úhlopříčkou trochu nepřehnal, ale myslim že ne, iiyama je moje oblíbená značka.

Zástupkyně žižkovské Kliniky musí exekutorovi zaplatit odměnu 290 tisíc, rozhodl soud. jsem zvědavej, jestli ostatní komunisti z řad skvoterů kamarádce a kolegyni pomůžou nebo se na ni vyserou a nechaj ji žít podle pravidla, že peníze nic neznamenaj.

pohoda

** update 19:05 tak se to včera vyvedlo, úplně nejspokojenější sem byl, když zmizely frndy, protože fakt nesnáším, když se na mě lepej opilý kundy. je to tak zkurveně únavný, protože chci bejt gentleman a neposlat je do píče nejrychlejší možnou cestou. a přitom ta jedna kunda byla mladá, pěkná, ale s debílnima kecama, že prej nevíme o co přicházíme. no já to vím, přijdu o ezoalko kundí bláboly. Dnešní seminář byl fajn a ani sem moc netrpěl.

pivo

** update 13:05 dneska mě čeká posezení u piva a večeře. zítra jdu na seminář.

Ženy poslaly falešnému americkému vojákovi téměř pět milionů. Jedna si vzala úvěr. já si u těhlech kauz vždycky vzpomenu na kundí blábolení, že prej peníze nic neznamenaj.

pičo letí to

** update 22:42 Psal sem svý brakový supersračky a napsal sem nečekaně pěknou porci. Musím s tím pohnout.

======

** update 12:29 No, sem dneska udělal další kus práce pro společenství a potom nějaký drobnosti pro svýho zaměstnavatele. Je to brutus se nastartovat do běžnýho pracovního režimu, protože prokrastinace volá a dělá ze mě vola. Asi je nejvyšší čas pořešit něco k jídlu.

Tři a půl promile a kokain. Kočka mladší byl při loňské nehodě pod vlivem drog. Ty vole, vypatlanej, nevzdělanej kolotočář, kterej nemohl se třema a půl promile vědět čí je a kde je. Hlavně, že mu zmrdská familie udělala pohřeb, jako kdyby zdechla královská hlava. ty vole, toho měli v tichu spálit a uložit. Aspoň, že se toho všeho dožil starej Kočka, tomu říkám boží mlejny.

Kovářová: Zarputilé matky, které od sebe odhánějí muže i děti, versus advokátka. celkem humornej článek, kdyby to nebylo spíš smutný. zarputilejch kund se taky obávám, stejně jako ezokund a voliček pirátů. to všechno smrdí pralesníma školkama a alternativním myšlením.

úsměvy

** update 22:33 chtěl jsem zkusit psát, ale napsal sem jednu větu a přišla návštěva. takže další pokus zítra. ale měl sem jedno pivo.

======

** update 13:26 dneska se na mě všichni poněkud usmívali, o mým výstřiku nikdo nic neříkal. no, budu se tvářit normálně. během dopoledne sem se začal pomalu rozhýbávat a dávat do pohybu práce kolem baráku. aktivitu nesmím přehánět.

Vnučka výtvarníka Milera nemá práva na licence ke Krtečkovi. a hlavně že ta píča blbá prodala s pomocí Miloše Zemana a Luftjardy Tvrdíka číňanům ke zprznění krtka, ke kterýmu neměla práva. Ty vole, kundy debilní a prachy, to nejde dohromady.

vejlet

** update 22:39 víkend na venkově s drobnou zahradní prací v podobě proříznutí dvou stromů, aby se mezi ně vešel stroj na protlačení vodovodní přípojky. dostal sem solidní porci žrádla a vyspal se v tichu. dnešní večer sem opět úspěšně zabil s kvákem. ta hra je fakt i po těch letech zkurveně návyková.

po dlouhý době

** update 22:25 byl sem po dlouhý době v práci, nikdo tam nebyl, kromě kolegy, kterej bejt původně neměl. světla furt nesvítěj, navíc začal týct ventil u radiátoru v zasedačce. před odchodem domů sem vypnul kotel a ventily do okruhu. pod radiátor sem dal plastovou vaničku, kdyby náhodou ještě něco vykapalo, než poklesne tlak. zasekanej zásuvkovej blok s elektrikou v podlaze má pár nevýhod. kolega měl pěknou storku jak u zákoše aktualizovali software pro systém hotelových elektronických zámků ke dveřím od pokojů a všechno přestalo fungovat. ne naštěsí vinou kolegy, ale dodavatele systému. pátek v práci. měl bych psát, ale zasek sem se u quake. i po těch 22letech je to zábava.

recertifikace

** update 16:02 Jo. dal sem to.

hotovo

** update 22:25 zítra uvidím svoje stresy v praktickým výsledku. snad sem se něco naučil.