Prújem: leden 2019

šimon

** update 22:32 hovno, hovno, hovno, venku padlo psí hovno. přestože se mi večer nic nechtělo, sednul sem k počítači a zpracoval desátkou kapitolu svý druhý brakový sračky. mám pocit, že prostě maloměšťácky žiju.

======

** update 12:39 dokud byla moje oblíbená hospoda kuřáckým podnikem, nechodilo do ní moc designových lidí. sem si vzpomněl, že včera přitáhl dav nějakejch vystajlovanejch turistů s kameramanem, kterej měl kameru velikost pytle od brambor a natáčeli se v různých designových pózách oblečeni v hadry, který jako kdyby vypadly z padesátých nebo šedesátých let, k tomu zakroucený kníry a slizký plnovousy. když ta hospoda byla zahulená čtyřka, člověk si rozmyslel, jestli si vezme na sabe stajlový oblečení. prej to byl nějakej budiš nebo rudiš či co, tak si asi teďka umělci dávaj na instáč nebo fejsík fotešky z hospody.

======

** update 10:17 včera sme zapíjeli šimona. za jednu nohu, za druhou nohu, za jednu ruku a i za tu druhou. taky proběhl panák na hlavu, aby z něj nebyl ezodebil. na závěr sem udělal dobrej skutek, za kterej sem byl náležitě potrestanej. chtěl sem odvízt dívku dročkou domů, jenže místo toho, abych si trval na tom, že pan řidič pojede nejrychlejší cestou, navigovala ho přes celou prahu kdejakou prdelí a ještě štěstí, že dročkáři nejsou posraný ubersranci a dá se s nima normálně domluvit. doma sem vyvenčil hafinu a dneska lehce zaspal.

diagnóza debil

** update 11:01 dneska byla ráno kosa, žádnej slušnej pes by svýho pánička ven nevyhnal, jenom já sem musel. potkal sem bloncku od nás z patra a mám pocit, že bude blonďatější víc než sem myslel. Jakože svýho psa před tím mým zvedá hodně vysoko, nějak chápu - má prostě strach, ale že ho zvedá i před stejně velkejma a menšíma čoklama, sem dodneška nevěděl. kurva já sem rád, že mám klid. dneska večer pivo v hospodě a doufám, že to neposeru jako minulej tejden. je hezký se urvat z řetězu, ale nesmí to být v půlce týdne.

Lidé v mraze čekají v dlouhých frontách na další dvacetikoruny. Nikde jinde ve vesmíru nenarazíte na podobnou diagnózu. pakliže je někde v čechách fronta na píčovinu, tak se do ní čech postaví.

trauma

** update 23:45 běžel nedávno na kabelu dokumentární seriál od emira kusturici 'tenkrát na východě', kde rozebíral divoký devadesátý léta ve východní evropě. je to dobře udělaný a hlavně věnoval jeden díl explozi příznivců ezoteriky a čarodějnictví. když sem viděl ty cikánky ověšený zlatem a příběh ezo tv, donutilo mě to začít trochu přemýšlet co kurva vlastně de.

======

** update 22:33 studený večer, který sem zabil psaním brakových sraček. mám takový pocit, že už vím, co mi vyjde. velkolepě průměrný finále brakovýho nesmyslu, se kterým zabiju skoro pět let. půlka bejvalýho vztahu. někdo by se možná zeptal, proč sem tenkrát nepsal. jenže to nešlo, protože sem byl ve stresu, z řešení věcí, který sem před tím neřešil, ale zase sem jel jiný hovna.
takže ty hovna samozřejmě znovu nechci jet, stejně ale nechci řešit stresy, který se řešit nemusej. hlavně drobnosti a peníze. já sem nikdy příliš neřešil takový pomíjivý blbosti jako peníze, protože ty se prostě daj normálně vydělat, když má člověk vymyšlený penězovody nebo aspoň chodí jako debil každej den do práce. jako tušil sem, že lidi řeší všelijaký problémy, ale nějak naivně sem myslel, že každej chápe, že se musí vydělávat. pak přišla blízká srážka s undergroundem, alternativou a ezosvětem a najednou sem po letech zjistil, že musím řešit takový kraviny jako finance, protože ezosvět je neřeší a je mu úplně u prdele, že je ve spirále finanční smrti, protože kdejaký nezaplacený nedoplatek, pokutička či splátka z debilní půjčky se logicky vrací jako bumerang. ezosvět řeší kdejaký kraviny, ale karty, kyvadýlka, drogy nebo horoskopy prostě logicky odpovědi nedávají a kdo se jima řídí, je čůrák. Fakt sem rád za maloměšťáckej svět, kde si lidi užívají drobností a radostí života. práce, hospoda, kámoši, internet, psaní sraček a kabelovka s pořadama, který se dost opakujou. k tomu fajn hypotéka a funkce domovního důvěrníka pro pocit, že něco dělám pro ostatní maloměšťáky. prostě pičo neuvěřitelnej klid, kvůli kterýmu nemusím diskutovat s jakoukoliv nadpozemskou debilitou.

======

** update 15:52 takže nějak mám práci s certifikátama ozkoušenou, teď jen musí přijít kolega a pustit mě k exchangi. na chvíli sem rozbil naši firemní vpnku, čehož si všimla akorát účetní. v práci dneska počkám do půl pátý, protože mě zase čeká vyzvednout matku z brigády.

======

** update 10:21 Dneska mě nasral nějakej důchodce v metru. Musel si sednout vedle mě, přestože o uličku vedle bylo taky jedno místo volný vedle nějaký kundy. Ne, von musí debil sedět vedle mě. Jinak sem cestu do práce přežil relativně bez újmy. V práci opět pokračuji v práci.

certyfykáti

** update 22:21 nakonec to nebyl špatnej den, přes veškerý pnutí mysli sem večer máknul a vychrlil několik stovek brakových slovíček. dá se říct, že sem dneska vygeneroval celkem solidní práci. to není špatný na obyčejnýho maloměšťáka se psem, kterej umí bejt fakt drsnej na tygra v televizi.

Naši ministři neumějí šetřit, shodli se Babiš a Zeman. to si dělaj prdel čůráci. kdo tady kurva žvanil hovna, že bude stát řídit jako firmu? zasranej estébák.

======

** update 15:18 tak sem dnešní den prožil ve společnosti windows 2012 a ssl certifikátů. neuvěřitelně zajimavá slušná společnost, fakt sem s nima pokecal.

zpět v praze

** update 22:32 musim říct, že tohle je asi nejtrapnější blogýsek na internetech. většina lidí prezentuje svý úspěchy od slejzání hor, přes skvělý investigativní články, kvanta fotek z různejch dobytejch území nebo aspoň fotečky jídla či hadrů ze sekáče. tady je hovno. nic se neděje, práce, hospoda, zkurvenej víkend, občas pokus o vtip, jinak skučení nad zkunděnou realitou. samý prázdný plácání, kunda sem, kunda tam, žejo.

======

** update 21:31 Zpět v praze z výletu na venkov. není špatný se občas vyspat v klidu. večer sem udělal nějakou práci a teď čekám, jestli někdo nebude prudit. jinak obyčejný maloměšťácký den. fakt nevim, jestli má smysl zaznamenávat, že asi dneska hrála sparta. když sem jel do prahy, přistupovala do vlaku spousta lidí v kostýmech sparťanů.

sleva

** update 23:11 dnes proběhl skutečně pohodový den nerušený kokoty. v práci sme byli tři, kolegové fakt brzo vypadli a já šel po půl třetí. procházka se psem, klasika. příští týden mě čeká vygenerovat do naší firemní exchange certifikáty pro služby od letsencrypt.org, protože mě trochu nasral kolega tím, že by nám to jeden mamrd za dva a půl litru udělal. nevim jestli mě chtěl tak nějak poškádlit za moje pruzení kvůli rozebírání harddisků, ale tuhle kokotinu bych měl dát. večer sem rozdělal dvanáctou kapitolu a dal jsem si velkolepej cíl, napsat finální velkolepou sračku.

si odložim básničku z jedný internetový diskuse o (ne)dostupnosti dámských vložek za socialismu. hajzlpapír je omílaná klasika, ale pravidelně vydávaný noviny měly více možností užití.
Došla vata, došly vložky!
Co si dáme mezi nožky?
My jsme holky z dědiny,
postačí nám noviny!

nýmandi

** update 22:16 sem rád, že je už večer. vono to včera bylo totiž o něco hustší než obvykle a večer měl po půlnoci ještě další neventilovatelný průběh a toho spánku moc nebylo

======

** update 11:20 no, dneska sem hodinku zaspal, protože sem si včera dal se sousedem pěknou šestihodinovku v hospodě u piva a rumu a bylo to hodně fajn. každopádně mě nasraly včera dvě věci. za prvý srážka s odpornejma nýmandama, kteří hrdě nesli na bundách samolepky s přeškrtnutou mešitou, byli ožralí a ve ksichtě hnusně červený a zapálili si hnusný smradlavý cigára na zastávce mě přímo pod nosem. Pravda je, že sem je slušně nepožádal, jestli by nemohli jít kouřit jinam, protože kretény se samolepkama s přeškrtnutejma mešitama považuju za nevzdělaný čůráky, takže sem jim rovnou řekl, ať jdou do hajzlu. No narvaná zastávka se vyprázdnila, lidi udělali kolečko a já musel asi pět minut diskutovat s vyndanejma totálníma zkurvenejma nýmandama a nejhorší je, že sem si ke konci představoval, jak toho odpornýho člověka srážím pod tramvaj a neměl sem z toho vůbec špatnej pocit. to je fakt prostě k zblití tyhle zasraný odporný lidský nuly.
za druhý byla včera v hospodě taková vyndaná tlustá frnda, sice to nebyla bloncka, ale byla ve ksichtě fakt hnusná, válela se po stolech a po hostech a nejspíš asi chtěla sbalit nějakýho čůráka. agresivní nebyla, spíš nechutně otravná a pan martin nás akorát varoval, že si máme hlídat piva. ty vole, já chci už jenom klid a nechci, aby do mýho života pronikaly jakýmkoliv způsobem pomatený nevzdělaný alkokundy.
a ani nechci komentovat, že mě serou diskuze o islámu a islámských terorismu. prostě průser, jaký zkurvený myšlení legitimizoval zkurvenec okamura a zkurvenec zeman, protože se fakt nechci účastnit negramotných diskusí o islámský hrozbě, protože zjistíte, že z normálních lidí najednou padají hovna na úrovni absolventů zkurvený školy života. v ateistický zemi, kde většina lidí není schopná odříkat deset přikázání, je kdekdo expert přes muslimský náboženství.

církvení restituce

** update 12:47 nejsem fanoušek zkurvený ezoteriky, ale naprosto jasně chápu, že když je něco ukradeno, tak to musí být i vráceno. tomu se říká spravedlnost. no a třicet let po převratu zasraný rudý zmrdi z ano, ksč a čssd spolu s fašistickou stranou spd schávili další krádež. zdanění restitucí. píčo, to mě tak sere, aby partaj bolševiku a partaj agenta zkurvený bolševický strany zase kurvila tuhle republiku.

srát na dlužníky

** update 22:25 večer sem promrdal. byl sem zase vyzvednout matku se psem a to čekání v zimě bylo otravný. oni je z brigády nepouštějí dřív, když není co na práci, protože z vedení přišel rozkaz, že i když lidi nemaj co na práci, tak musej dělat, že dělaj. piči státní podnik, furt stejný jak za bolšána. matka je z toho po třiceti letech v privátním sektoru docela vyplesklá, protože na to není zvyklá. říká, že ji to připomíná dobu, když nastoupila po mateřský se mnou do přeloučský tesly. fakt ty vole, třicet let po převratu, to bych se posral, třicet let dojení státu, i já o tom něco vím.
dneska sem nepsal, jenom přemejšlel nad finálem. chtěl bych ho fakt monstrózně velkolepý, ale víte jak je to s tím malováním růžových zahrad a slonů. jedna věc je krásný sen o neurčitém závěru hollywoodských kvalit s milióny mrtvých civilistů, tisícemi odpálených atomovek a stovkami zničených kosmických bitevníků. věc druhá je uvedení snu do praxe. to se může snadno stát, že z toho vyleze zase totální braková sračka, protože autor přecenil svý možnosti a hlavně schopnosti.

Google v rámci kampaně proti reformě copyrightu mění výsledky vyhledávání. já sem marně přemejšlel, co se snažej vysvětlit. chvíli mi trvalo, než mi došlo, že od googla používam americkou .com doménu a že mám vypný country redirection. že pičo.

Battle of Ramree Island. Asi nejzajmavější informace dneška, kterou sem se dozvěděl. U dotyčného ostrova ke konci druhý světový války proběhl největší zaregistrovaný krokodýlí masakr. tisíc japonských vojáků uteklo do mangrovů a jen dvaceti se podařilo vyjít ven. ty krokodýlí svině prej maj nejsilnější stisk čelistí na celym širým světě.

Jak to chodilo s vlasatcema za bolševika.

======

** update 13:55 Snad už se dal do pohybu můj budoucí nový notebook. Dopoledne sme měli poradu na téma překlopení exchange do office365. Ještě štěstí, že nejsem exchange specialista a jediná práce, která na mě zbyde, bude nejspíš nasazení skutečných důvěryhodných certifikátů a nikoliv jen self-signed sraček. K obědu sem měl rejží s masem a trochu mě bolí hlava. Asi z tý zkurvený zimy.

Neziskovky: Zmírněte insolvenční zákon. Ty vole, jako já chápu smysl neziskovek, ale zrovna v tomhle mě ti kreténi serou. Doprdele, to že je tady tolik lidí v exekuci fakt neznamená, že za ty jejich exekuce může stát nebo nějaký zlý exekuční skřet. Zatím co jsem poznal kretény a kundy v exekuci, tak si za ně mohli rozhodně sami tím, že ignorovali upomínky, věřili šanci zmizet před systémem či prostě skálopevně tvrdili, že za jejich průsery můžou rodiče, bývalý partner nebo kupříkladu hnusný dopravní podniky. To, že halda finančních negramotů nemá problém jít k nebankovním úvěrovým firmám, je věc druhá. Ještě furt si pomatuju, jak si bejvalka pučila od nějakejch kreténů 60 litrů a pak sem musel splácet 90 litrů. Nene, za finanční negramotnost, dluhy a exekuce si 99,99% debilů může sama. Ty vole, ještě někdy mi bude retard z undergroundu a alternativy blábolit, že vždycky za dluhy může někdo jinej. Už nejsem debilní naivka, který věří tlustejm blonckám jejich žvásty. Lidi v exekuci mají jedno společný: lžou a lžou, protože nejsou schopni si přiznat, že lžou hlavně sami sobě. a čím víc ezo, tím víc zadluženej lhář.

Policie obvinila muže z podvodu se škodou 1,5 miliardy korun. Peníze měl vylákat od tisíců lidí. Tohle je druhej extrém, vychcanej zmrd vyjebe s finačníma negramotama, který si nejsou schopní přiznat, že nikdy nelze legálně dosáhnout zisků přes 10%. Takže s vidinou velkých zisků svěří prachy zmrdovi, kterej si zařídí hezkej život a ještě ho nakonec vyšetřují na svobodě. Zmrd vyjebal s finančníma negramotama.

po pohotovosti

** update 22:26 dvě zkurvený věci: 1. venku je zkunděná kosa; 2. dopsal sem jedenáctou kapitolu svý třetí sračky a zbejvá dobouchat dvanáctou a třináctou. pičo.

======

** update 11:41 Pohotovost mi skončila a nic se neposralo. Ráno konečně dorazili borci, aby vyměnili bytový vodoměry. Konečně pičo, protože za loňský rok mě řemeslníci fakt kurevsky serou. V práci je kosa, venku je kosa a já sem zatím udělal jen pár drobností z kalendáře.

Princ Philip se ani neomluvil, stěžují si ženy z auta, kterému nedal přednost. Gentleman ze starý školy. Proč by se měl manžel královny omlouvat nějakejm blbejm píčam, který nevěnují dostatek pozornosti řízení auta. To snad kundy musely vidět, že jede skoro stoletý manžel její výsosti.

Dluhy se mají splácet, v Česku jde ale o selhání státu. To, že je podstaná část českýho obyvatelstva ve finanční prdeli, není selhání státu, ale problém finanční negramotnosti. Já to znám dobře, když je taková píča v zajetí dluhů, je to život na hovno, protože furt jenom honíte prachy, aby vás kunda nestáhla ke dnu. Však už se taky nikdy nedotknu ničeho, co je blbý až to bolí, nemá pořádnou práci, je to negramotný, od třinácti fetuje a je to tlustý a blond. na to, že sem strávil ve školstvi dost let, vyšel sem ze systému jako totální idiot, který věřil nesmyslům. ne, retardovaný krávy, který nechápou, že za chlast a drogy se musí platit, ať si užije nějakej jim podobnej negramotnej kretén.