Prújem: prosinec 2018

den

** update 13:09 žiju takzvaným společenským životem. fakt by mě zajímalo, co je dneska za zkurvenej den, že bylo v albertu vybráno a halda socek nakupovala hromady žrádla a flašky bublinkatých bohemek, který obyvatelstvo vydává za šampáňo. prostě konec roku v zemi, kde valná část lidí má nakročeno k alkoholický závislosti a zbytek je finančně negramotnej. potkal sem bloncku z patra, tak doufám, že se nestane nějake průser. Nechápu proč nezůstala zalezlá.

legitka

** update 22:42 maloměšťácký pátek sem zahájil procházkou na metro strašnická, kde sem v trafice koupil sousedce noviny a vedle na pokladně kupon do legitky pro příští rok. jako fajnový mít odměny za pana orgána předsedu. za ty noviny jsem od báby dostal dva panáky medoviny, kterou vaří její vnuk. jo, udělal ji pro babku slabší, ale panáka se mnou v 96 letech dala. ty vole, to je tuhej kořínek. večer sem zase vyvenčil matku z brigády a vysral se na hospodu. leželo mi v hlavě psaní do jedenáctý kapitoly, tak sem musel vyblejt dávku a srovnat osnovu posledních třech kapitol. mám z toho dobrej pocit. venku chčije, ale asi to do rána nezmrzne. kurva normální den.

Dáda Patrasová při nehodě vyřídila zločince: Nabourala do mezinárodně hledaného Ukrajince! Ty vole, podle mě nejlepší vánoční humor. Nalitá stárnoucí herečka vyjede se svými obvyklými dvěma a půl promile pro další flašky a jako náhodou sejme auto mezinárodně hledanýho typa. To by ani Macourek s Vorlíčkem nevymysleli, pičo.

obyčejnej čtvrtek

** update 23:02 Vstával sem v deset, udělal dvě pračky, sjel dva filmy a umyl nádobí z minulýho tejdne. doběhnul sem sousedce pro malej nákup a sobě pro něco větší. vyvenčil matku z brigády a do hospody nešel, protože dneska by mělo bejt ještě zavřeno. vobyčejnej den. ani ne tak zkurvenej.

chaos s datumama

** update 22:38 Mám takovej pocit, že sem udělal chaos v datumech příspěvků do blogýsku. asi to něco znamená. minimálně konec dne.

pečená kachna

** update 20:13 Sem prasácky přežranej pečený kachny se zelim a knedlíkem. Příbuzenstvo sem přežil.

chcíplý ježíšek

** update 10:46 Včerejšek sem přežil s dánskou detektivkou a americkým akčním filmem. letos štědrý den proběhl parádně v klidu, stresy už snad mám vybraný a do novýho roku přeju všem dlužníkům a finančním negramotům, aby si na ně exekutoři posvítili a pořádně neplatičům dluhů zvedli úroky i s mandlema.

nejzkurvenější svátek v roce

** update 20:31 bych asi prohlásil za zahájenej. kurva, už aby byla středa a život se vrátil do normálních maloměšťáckých stereotypních kolejí. Fajn je, že letos zase rozhodně nebudu řešit problémy finančně negramotných kund.

Herní hrdina Chuchel mění barvu. Kvůli rasismu. Fakt sem dodneška netušil nic o existenci blackface. To jest zábavy, kdy si běloch začne hrát na negra a že by to někdo mohl považovat za rasismus. v asii hrajou mužský ženský role, v čechách japonsko-korejský kříženec vidí nadrženýho negra s gigantickým pérem a iphonem naprosto na každým hraničním přechodu, travesti show bývají plný černošských zpěvaček a tady nějaký pitomci řeši barvu herní postavičky. pičo to je posranej svět, vánoce nevánoce.

tak jo

** update 15:03 Tak sem myslel, že se včera zdržím jen na chvilku, dám dvě-tři piva a půjdu do prdele. na těch pivech sem vydržel snad do tří do rána, úspěšně sem se vyhnul všem pilulkám, který žerou vyndaný máničky a užil si docela vostrou párty. no máničky, uměj to rozjet, ženský, mužský, ale nezvládal bych to každej den. odcházel sem zrovna ve chvíli, kdy venku hysterčila nějaká přendaná frnda a šel pěšky domů, protože do noční tramvaje se mi nechtělo a na dročku ta trasa byla krátká. relativně, ty vole...

yoo kundááá

** update 11:08 Mám nakoupený poslední dárky pro psa a tímto můžu označit předvánoční sraní za uzavřený. venku vystresovaný lidi, somrující socky a halda důchodců, kteří utrácejí svý mizerný důchody, protože věří, že bude líp. dneska večer mě čeká poslední společenská událost, asi půjdu pozdravit jednu žižkovskou máničku, která slaví narozky. dá se předpokládat, že to bude vyndavačka mániček.

zase plzééééň

** update 22:32 Končí zmagořenej den. Dopil sem pivo, sežral hromadu šunky a zítra naposledy tento rok do práce a pak odpočinek. kurva, akorát kdyby ty zkurvený vánoce nebyly, lidi sou zmagořený a nevěřím, že bude líp.

Okamurovi nevěří skoro dvě třetiny Čechů. Nejvíce důvěry mají podle průzkumu Babiš a Bartoš. Naprosto šílený. Starej bolševik a kinderbolševik.

======

** update 14:50 Češka měla předstírat rakovinu, desítky uživatelů Twitteru jí půjčily peníze. Nevrátily se jim. A to mě fakt poser hlavu. Tenhle národ je národ skutečných debilů. Původně sem si myslel, že sem debil jenom já, ale podle výsledků voleb a podle toho, že nějaká kunda, která sama sebe přezdívá blonďatou běhnou, vyjebe s celou řadou internetový mládeže, to už o něčem svědčí. Ty vole, mladá bloncka, stará bloncka, hubená bloncka nebo tlustá bloncka, všechny sou zasraný bloncky a očividně jim to funguje. Stačí bejt spíčená vychcaná bloncka a hnedka nemusí platit za drogy, lidi ji půjčujou a platěj za ní dluhy a pak se kurva divěj, že nějaká zkurvená blonďatá píča s nima vyjebe. Já sem se zkurvenejma blonckama skončil, je to odpad.

======

** update 12:08 Ty vole, sem si včera před hospodou dvě hodinky dáchnul, abych malinko vystřízlivěl a pak sem šel na pět hodin posedět s kumpány. Bylo to hodně fajn, pokec v dobrý společnosti bez obtěžujících frnd. U nich předpokládám, že nemaj čas, protože jedou tradiční předvánoční ženský akce typu ujíždění od nehod, utěky před věřiteli, kteří chtějí zaplatit za chlast a drogy, generování dluhů a exekucí, aby se chlap následující rok nenudil, popřípadně mletí ezoterických hoven s ezotericky laděnými píčami typu slepá Baba Karla a pronajímání bytů za partnerovými zády, protože si kunda myslí, že je chytrá jak estébákovo hovno, jelikož s přestárlým germánem či houmlesáky u stánku se přece chlastá líp než s maloměšťáky, kteří chodí do práce a ani je nenapadne sekat dluhy jeden za druhým.
takže srát na zdegenerovaný nevzdělaný frndy s nedodělanou střední školou, protože se děje hromada jiných věcí. Například dopíjím plzeň ze včerešjka, žeru španělskou sušenou šunku po fakt velkejch kusech, za chvíli zkusím oběd a venku sněží, že se obávám kalamity.