Prújem: srpen 2018

páteční aktualizace

** update 23:17 No je pátek. Kolega mě požádal, abych vyaktualizoval servery u zákoše, tak to dělám teďka a ne příští týden o pohotovosti. Jedny windowsy mě pěkně serou, už asi hodinu hlásí, že připravují instalaci 0%. něco to dělá, vykazuje to práci na procesoru i nějaký velký kopírování na disku, ale co to dělá. čertví.
jinak sem poklidil, vyřešil drobný nákupy a tradičně zaběhl bábě pro blesk. pan sem se nasral u bulvárního článku o loutkovi, kde sem skončil čtení u ženská, exekuce, peníze, hádky. jako potrestat mařku tím, že se oběsím v kuchyni, aby na to musela po zbytek života myslet, je hustý, ale dokážu si i některý věci představit. kecy, že peníze nic neznamenaj, debilní poznámky, který člověka duševně zabíjejí. je teda fakt, že jak byl teďka ve středu jeho pohřeb ve strašnickym krematoriu, kromě týpků v kvádrech a nekonformních účesech venku u brka, tak tam byla zaparkovaná solidní přehlídka meďourů, audin a jinejch drahejch mrdek.

prostě čtvrtek

** update 22:54 Jo, bylo to dneska docela krutý. navíc řeším už týden jeden notebook, prošel reklamací a dneska mi volá chlap, že windows 10 nenaběhly po restartu. Fakt nevim. Úplně nová věc s holou instalací. Ještě štěstí, že mám zítra homeoffice, protože noťas bude řešit kolega a jediná věc, kterou sem dneska udělal byla instalace antiviru, kterej má ten chlap zaplacenej. fakt divný. jinak sem rád, že den skončil.

======

** update 15:31 Dneska sem vyřešil a definitivně uzavřel kapitolu rekonstrukce odpadů. Zbývá si vyměnit nějaký lejstra pro založení do šanonu ve spisovně a tím to celý hasne. Těch let zkurvenejch diskusí. Kdyby ty lidi nebyli debilové, mohla bejt oprava dávno hotová. Včera v hospodě to bylo bez kund, akorát mám pocit, že se tam mihla monika, která kupodivu nebyla přendaná našrot. mlela něco ve smyslu, že i starý košťata můžou dobře zametat. já nevim, já akorát bezpečně vím, že i starý koště může bejt pěkně blbý a absolutně negramotný. Mě je to u prdele, protože mám ujasněný po všech svých zkušenostech, že přes jistou věkovou hranici prostě vlak nejede. Není nic horší než stará blbá kráva, která si myslí, že je královna a ještě ke všemu inteligentní, aby ve finále nikdy v práci nevydržela dýl než půl roku nebo makala po brigádách.

vypatlaný krávy

** update 13:46 Dneska je středa a piva bude třeba. zítra dopoledne mám schůzku, ale začíná až v 10h, takže můžu ráno pěkně dospat. Cestou metrem do práce mě doprovázely nějaký krávy s blbejma kundíma kecama, který sem musel poslouchat, i když sem fakt nechtěl. V narvaným vagónu metra se nedá nikam uniknout. Se těším, až zase vrátěj tramvaje do starých kolejí a já nebudu muset jezdit metrem těch pár zastávek.

objednávky

** update 22:43 Venku je docela příjemně, v televizi běží dokument o nějaký šílený americký sektě, kde jely dětský nevěsty. Docela solidní mrdník. Večer sem zabil psaním a vyblil docela dávku. žádný smažky sem během venčení nepotkal a v podstatě bych dnešní den uzavřel jako další zcela obyčejný maloměšťácký stereotypní nudný den. fakt nechápu, co je na tom špatnýho.
v praze běží poslední prázdninovej týden, ten příští začíná škola a s ní přijde chaos a mě pohotovost.

======

** update 13:45 Dneska sem utrácel nějaký peníze. Hlavně teda společný z fondu oprav, protože sem potřeboval objednat nějaký nářadí a rohože ke schodišti. Pak sem vyškrtal zase nějaký položky z kalendáře a přečetl si mejla od účetní, ve kterým mi vysvětluje důvod, proč sem se jí nemohl dovolat. Má novej telefon a nový číslo. K obědu sem žral nějaký zeleninový sračky, nebylo to špatný, ale brzo dostanu zase hlad.

ochlazení

** update 22:37 Vyřešil sem z kalendáře během dne několik položek, stále oceňuju menší ochlazení. večer sem zabil psaním a fakt nevim, jestli mám pro budoucnost zaznamenat, že sem během venčení potkal u našeho kontejneru na odpad párek smažek hrabalek. docela si to užívali. ona jela černý kontejner, on žlutý.

======

** update 10:52 Do Prahy přišlo ochlazení. Je to fajn, konečně se dalo spát. V práci ještě jedou dovolený, ale prázdniny se chýlí ke konci a město pomalu plní lidma. Ráno při cestě do práce byla ke spatření zvýšená koncentrace důchodců.

přišel déšť

** update 23:19 Venku je fakt příjemně. Večer sem zabil psaním a přemejšlením. Jinak fakt nic. Snad jenom, že žeru jelení klobásu.

======

** update 13:27 Do Práglu přišel jemný deštík. Prší už od rána, respektive minimálně od doby, kdy sem se probudil. Včera se u mě stavil soused, tak sme žvanili a je fakt, že tentokrát sem už neblil, ale pro změnu zaspal. Ještě klika, že v práci smrdíme jenom tři lidi dohromady. Vyřešil sem pár položek z kalendáře, poslouchám Green Jellÿ a těšim se domů. Fakt sem rád, že nemusím řešit pojebanou a pomatenou familii, že nemusím řešit šílený vypatlaný kundy a sem rád, že matka se zatím ještě stále dokáže o sebe postarat sama.

nečekaně pohoda

** update 13:47 Ale tak se včera vydařilo. Kromě toho, že sem se nažral, nezapomínám na vodu a pomalejší lití. Příchod domů v pohodě a dneska sem zaspal. V práci hovno a strašně mě bolí koleno. Očekávám změnu počasí.

zase trapně pivo

** update 11:26 Dneska du na pivo a fakt nevim jestli se mi chce a jestli se mám těšit. Vzhledem k tomu, že nemám zájem poslouchat kundí bláboly a ani nemám zájem poslouchat temný rodinný historie, asi se dlouho nezdržím.

Poradna: Jak komunikovat s netrpělivou partnerkou, která často křičí na dítě i partnera. Nijak, s takovou píčou se prostě nekomunikuje a ani nežije. Bláboly, že kunda křičením naznačuje nějaký posraný volání o pomoc je píčovina. Kunda, která řve na partnera a dítě je duševně nevyrovnaná a měla by hlavně začít sama u sebe. Jako do mě frnda opět tlačit nějaký hovna o milencích nebo na mě řvát, tak ji prostě na místě umlčím a pak zavolám policajty, ať si pro mě přijedou. Ty vole, to je jako jediný štěstí, že sem nenaprcal děti s bejvalkou, protože ono by to takhle dopadlo. To je fakt poslední co bych chtěl, aby na mý děti řvala nějaká blbka, která má jenom základní školu, hromadu dluhů a nechuť k práci. No a když si úplně představím, že bysme měli děti a ta píča by jela pronajimání zbytečných bytů, tak jak sem to zažil, tak bych se asi rovnou zabil a odsoudil dítě k životu s retardovanou matkou. Vždyť to dítě by bylo chudákem, zbraní a vydírací pákou na otce a frnda by se ho nebála použít.

den rudých trenek

** update 22:37 Večer byl takovej maloměšťáckej až vesnickej. Takhle to funguje kdekoliv ve vesmíru. Přijdu z práce, vyvenčím psa, vyměním mu vodu, připravím žrádlo, shodim ze sebe hadry a du se vysrat. Začnu tlačit, když tu zvonek na dveře. Co teď, určitě sousedka něco potřebuje. Utírám prdel a do toho začne zvonit telefonem malíř. Říkám si pičo, dotřu prdel, hodim na sebe tepláky a du od sousedky vyzvednout kus bábovky. pak na sebe hodim triko a du prádelny za malířem zjišťovat, co vlastně chce. potřebuje klíče od hajzlu, tak du s ním k sobě, dám mu klíč, ať si nechá udělat kopii a zavřu dveře. Svlíknu se a du zase srát. A zvonek na dveře. Mě jebne, tak se zase oblíknu a von to soused odnaproti, jenom že sem zapomněl klíče ve dveřích.
takže to, že náš president je píča a není schopnej přijít s projevem a že frajer, pro kterýho normalizace nebyla problém, ale spíš zlatý tele, mele hovna o tom, že si může mlít hovna jaký chce, mě už fakt nemůže rozhodit. fakt divný skoro třicet let po revoluci.

======

** update 15:08 Dnes je významné výročí a president české republiky se posral.

image

předvečer okupace

** update 22:40 Venku je mrtvo, poslední dny prázdnin vyplňují ulice a již brzo se davy vrátí zpět. vyzved sem matku na brigádě a večer zabil psaním. jo a v baráku se asi bude prodávat byt.

======

** update 15:29 Dneska bylo normální divný pondělí. Vstával sem brzo, vyvenčil a šel do teplýho pondělí. U zákoše sem pobyl pěkný dvě hodiny s pak sem jel z opatova do práce. Metro je opravdu ukázkovej případ sociálního dopravního prostředu. Nějak nepíčuju, sem s tím smířen, ale musím říct, že ta přestárlá důchodkyně oblečená ve stylu Dana Nekonečnýho smíchanýho s Janou Kratochvílovou byla dost šílená a budila pozornost nejen u důchodců, ale i mezi běžným osazenstvem. Do toho přistoupil mamrd o dvou berlích, kterej se kroutil jako had, procházel vagonem metra a podivnou češtinou somroval od lidí peníze. Ne, protože nejsem skutečně příznivcem toho, když žebrota otravuje ve vagónech veřejný dopravy, tak sem mu normální češtinou s pražským přízvukem řekl "ty vole, na příští zastávce zmiz nebo zavolám fízli." Rozhodně mě rozuměl a rychle vystoupil. Ujetě oblečená stárnoucí důchodkyně začala něco mekotat o tom, že sem nelida a dala tomu kokotovi peníze. Pak si ještě takhle jedu na Muzeu po jezdících schodech a zezadu mě někdo přepadne. Jo, je to fakt hrozná prdel, když vás na jezdících schodech někdo nečekaně překvapí. No, vona to kumpánka z hospody. Jo, a to je teprv pondělí.