Prújem: červenec 2018

vedro z prdele

** update 22:31 Zkurvený vedro nepřestává. Trávníky jsou v hajzlu a ranní rosu sem neviděl ani před měsícem na dovolený u řeky. fakt sem zvědavej, kdy pařáky hodlaj skončit, protože na tohle podělaný klima fakt nejsem stavěnej. kdyby velký tvůrce chtěl, tak mě vysadí někde v africe u moře a ne ve střední evropě v kdysi mírném klimatu. večer sem nic nepsal, neb sem ležel pěkně po maloměšťácku u televize a nadával na počasí.

Nejteplejší den v roce. Ve středočeské Řeži naměřili 37,6 stupně Celsia. ještě může bejt hůř.

======

** update 17:15 Venku je takový zasraný vedro, že vlastně ani nevim co mě sere víc, jestli to vedro, nebo debilní kundy nebo zasranej kokot ze suterénu, kterej mi zase volal, protože prej mu běhaj někde zase nějaký potkani. tak nevim, ale ten čůrák mě už sere, protože má všechny podlahy zalitý betonem a prej mu lezou někde bokem či co. Bože, debilní dementi, který si koupěj k bydlení sklep a nechápou, že prostě sklep zůstane sklepem. Chtěl po mě, abych mu sehnal deratizéra a nějaký další zalejvače betonem. tak sem ho poslal do píči.

======

** update 15:12 Sem dneska musel do práce dřív, abych odevzdal typovi usb flashku s instalátorem windows 2016. Jinak mám celej den ve znamení zkurvenýho vedra a jediný co mě fakt těší je, že nemáme v kanclu klimatizaci. Stačí, že sem dneska musel asi třikrát do serverovny, jelikož kolega instaluje nějaký esxi a já potřeboval sešit s heslama. Vyřešil sem problém se switchema a certifikátem v cisco asa, ale můj vedoucí o tom ještě neví, protože sem mu řek, že to ještě nemám hotový.

zatím hovno

** update 22:39 fakt zkunděný vedro, trávníky v piči a sem zvědavej, kdy začnou schnout stromy. večer sem zabil psaním, ale v tomhle hicu to moc nejde.

Migréna – bolest hlavy, která přišla s chladem. Migréna známka migranta. Až mě bude bolet někdy hlava, tak si vzpomenu na svý africký předky.

Největší vedra budou v ČR příští dva týdny, ochladit se lze v Británii. Děsivá představa.

======

** update 13:24 probíhá v práci. Jsme tu dohromady tři lidi a mě čekaj stejně jenom tři pracovní dny, protože pak mám zase krátkou dovolenou. Včerejší cesta autobusem z Brandejsa byla pohodová, v podstatě sem byl za 50minut doma. Navíc sem platil jenom za psa, protože řidiči autobusů maj problém dopočítat částku, kterou musím zaplatit za převoz do svýho tarifního pásma. S tou plastovou kartičkou jménem Hnačka to maj jednoduchý, pípnou ji a kasa sama dopočítá, kolik má zákazník doplatit. Bohužel s papírovou legitimací musí počítat řidič, což některým dělá tak nějak problémy. Jinak sem viděl fakt pěkně opravenej domek v historickym centru a je úplně jasný, že tady jde hlavně o to, aby partnerka nebyla vyfetovaná a vypitá ezoalternativní kunda s kundím přístupem k chlapovi. Skutečně nesnáším zbytečnou práci, která spočívala v tom, že sem furt musel zvedat ze země klacky a železný koule na řetězu, který mi kunda házela pod nohy. Vo tom život skutečně není.

výlet za zatměním měsíce

** update 22:26 Byl jsem na výletě v brandejse a viděl sem fakt parádní zatmění Měsíce. včera mocně dlouhá procházka a neutuchající vedro.

kunda pátek

** update 11:11 Ve středu sem měl nějakou práci a večer sem se v hospodě viděl po delší době s bratrem. takže to podle toho dopado. všera sem si užil volna a dělal sem úplný hovno. venku je zkurvenej zasranej pařák a nevypadá, že by chtěl skončit. dnes večer je zatmění měsíce, tak snad něco uvidím. večer jedu na návštěvu do brandejsa.

‚Malá Praha velkých kluků.‘ Kvůli nájezdu bohatých investorů ve Špindlu mizí starší objekty; Špindlerův Mlýn ovládli boháči. Další chata bude zbořena, miliardáři brání ve výhledu Špindl je mrtvej. stržením švýcarskýho domu skončila jedna éra a začíná nová. dementnější. špindlerův mlýn dostihl osud bolševických restaurací a jídelen, kde hoteliér rozkrádal majetek v socialistickým vlastnictí a současně okrádal zákaznika. Pak do toho přišla devadesátá léta divokýho kapitalismu a tím začal počátek konce. Už se neokrádal jen stát a hosti, ale vzájemně se se sebou vyjebávaly celý rodiny, politici a novodobí zlatokopové . do toho ruský a jiný asijský mafie, herny a hromady drog. takže se není co divit, že ve špindlu kradou a vojebávaj snad i brigádníci, i kdyby měli jen ze sádek čórovat ryby a současný stav je jen důsledek morálky a přístupu zúčastněných lidí. Je logický, že se jim tam stáhli dojiči dotaci, vyjebávači se státníma financema a vůbec různý duševní mrzáci typu janoušek. křivý místo s křivejma charakterama.

hovno h-system

** update 22:41 Venku je zkurvený vedro. aplikace čhmu celej den prudí s výstrahama, ale tomu psovi to nevysvětlím. večer sem chvíli plnil psací limity, ale v tomhle klimatu myšlení jede dost pomalu. zejtra hospoda a v pátek mě čeká výlet mimo prahu.

======

** update 11:14 Dneska je zase zkurvenej pařák. Jediný co mě fakt těší, že dneska mám tento týden předposlední den v práci. Ještě zítra a pak čtvrtek, pátek volno. A příští týden némlich to samý. Jo, prostě si dělám maloměšťáckou pohodičku a zkurvenej veget. Volal mi třetí člověk ohledně zechcanýho schodiště v baráku, kterej chtěl ceduli na nástěnku a tím byl pan uklizeč. Takže sem ho musel uklidnit, že ráno cestou do práce vyvěsil další z řady mých informativních letáků.

Klienti H-Systemu prohráli spor se správcem, mají vyklidit domy. Ty vole, chudáci lidi. Smetka už je po 12 letech v krimu na svobodě a může si užívat zbytků z ukradený miliardy a jinde chudáci vůbec netuší, jestli dožijou v relativně vlastním bydlení. Tohle je tak zkurvená kauza, která naprosto přesně charakterizuje Klausovy devadesátý léta s neviditelnou rukou trhu, během kterých rozhodně neřešil právo a morálku. Když se řekne h-system, vzpomenu si, že sem v roce 93 byl ještě na střední, zbejval rok do maturity, vyšel veleslavný Doom od IdSoftware, rok už sme pařili Wolfensteina 3D a z komunistů byli kapitalisté ve fialových sakách.

money

** update 22:32 Úplně vobyčejnský vodpoledne, sem se zdržel v práci a během odchodu potkal šéfa. mám bod, že mě viděl, protože sme odcházeli poslední :D
budu zase muset napsat ceduli ke vchodu na nástěnku. potkal sem souseda z patra jak se odněkud valí se ženou a partou nějakejch strašnickej, počítám obě děti nechali na venkově, a ten debil mě vytrhl z přemýšlení nad aktuálním rostoucím bitcoinem a jestli sem si všimnul tý loužičky u vchodu. jasně, že sem si všimnul, navíc nebyla první a už minulej tejden za mnou byla jedna bába, jestli bych jako nenapsal zase nějakou vtipnou cedulku. blbý je, že opakovaný vtip přestává být vtipem.

Některé vrány jsou nekrofilní, zjistili ornitologové. Z toho článku sem si odnesl, že mrtvý soukmenovce šukaj nejen vrány, ale i veverky nebo delfíni. Ty vole, tohle je fakt pojebaná planeta.

======

** update 14:16 Ty vole, to je fakt děsný, dneska mi furt někdo cpe peníze za ten páteční dobrej skutek, furt říkám, že sem to nedělal kvůli penězům a když týpek nepřestal v naléhání, že mi to pětikilo fakt musí dát, tak sem mu z prdele řek, že ani za litr, tak vytáhl litr a vnutil mi ho. Fakt děsný, ale vždycky si vzpomenu na životní styl frndy z ezoalkoundergroundu, jehož smysl byl v tom získat co nejvíc nejdražších sraček za cenu co největších ezoblábolů. jak peníze nic neznamenaj, ale marmoleum, luxusní voňavky nebo takovou audinu či maso přeštických prasátek by to chtělo.
ráno sem šel vhodit účetní do schránky poslední fakturu za opravu odpadů, pak sem si šel vyzvednout novou občanku. Na úřadě sem zjistil, že v tom přiloženým letáku mi lhali a neaktivoval jsem 2 číselné PINy, ale rovnou tři. Čekal sem asi půl hodiny a musel sem čekat ve společnosti nějakých rodičů s uřvanejma harantama.

hospoda

** update 22:41 Sem byl včera v hospodě. Předevčírem byl koncert, takže sobotní večer byl prázdnej. Pár lidí, takže sem se příjemně v klidu vyndal. Dneska dlouhej spánek a nic nedělání. praní prádla, žraní jídla z bistra. Sjel sem Childhood's End a za sebe můžu říct, že sem byl spokojenej. dílo bez šťastnýho konce je nejlepší dílo.
k nasrání je, že husitská je rozmrdaná a bez asfaltu, takže dročky nemůžou zajet až k hospodě. to sem zjistil ve středu a včera už sem směroval dročku ke slovanský lípě. ale je to na piču a já doufám, že se v pondělí cisterna s pivem dostane na vzdálenost dosahu hadic. pivo by nemělo v hospodě dojít, protože jestli jo, tak už je to na napsání stížnosti k rukám magistrátních úředníků. že musím kvůli dojebaný silnici běhat k dročce 150m mě sere, ale kdyby nešlo doplnit zásoby piva, to bych se posral.

nabíječka

** update 22:47 Protože v práci kromě mě a kolegy nikdo nebyl, obchodní úplně vopuštěný a nám nedali homeoffice. nejspíš kvůli třetímu kolegovi, kterej smrděl v kanceláři u zákazníka. takže kolem jedný sem se sebral, šel domů a vyřešil matku. pak sem navštívil vietnamský bistro, objednal si polívku a nějaký kuřecí s rejží a šel to domů sežrat. někdy kolem čtvrtý, když sem se chystal se psem ven, zazvonil telefon a neznámý číslo. takže sem ho vzal a na druhý straně byl chlápek, ze kterýho vypadlo, že má u nás v práci na recepci krabici s nějakejma tričkama, který si měl teda vyzvednout včera. jelikož kolegyně na recepci měla dneska dovolenou a nic neřekla o krabici s tričkama, rozhodl sem se udělat dobrej skutek a v rámci dobrých vztahů sem se sebral a jel do práce. tam už na mě čekali dva frajeři, vzali krabici a hodili mě autem domů. snad sem tu ranní nabíječku v rámci dobrých skutků aspoň trochu oplatil.
na hospodu sem se vysral, nakonec sem zabil večer psaním a na smažák s bramborem a tatarkou půjdu zejtra. celej den docela mocně houkaj sanitky a hasiči. asi ty zkurvený vedra, díky kterejm uschly poslední zbytky trávníků. vypadaj, jakoby trpěly žloutenkou.

Je na čase změnit přístup Čechů k alkoholu a tabáku, integrovat nové fenomény a být více mezinárodně aktivní, uvádí Vobořil. Nějaká zpráva o tom, že se v čechách chlastá a fetuje nejvíc v evropě.

======

** update 10:56 Tak nabíječku sem sehnal, dokonce mi ji v tom bazaru dali zadarmo. Já jim chtěl dát aspoň kilo, ale myslím, že mě chlap blbě odhadl a asi sem vypadal jako retard, kterej neumí do pěti počítat, tak se nademnou slitoval. Prostě takovej ten kundí ezoalternativní přístup. Jinak sem ve středu viděl v hospodě u stolu ženskou, která skoro nechlastala a měla dokonce práci. Sice seděla s partnerem, což je logický, protože takovýhle frndy jsou hned rozebraný, ale je fajn si připomenout, že můžou existovat i normální kundy a ne jen negramotný ezokrávy s vychozenejma základkama a schopností přechlastat všechny alkáče u stánku s levným chlastem. Jo a na palmovce sem viděl spícího bezďáka, kterej měl nohy obsypaný mouchama a jiným hmyzem.

jo, to bylo ten den

** update 19:26 Včera sem zabil den u zákoše instalací serverů a služeb, večer doražen v hospodě. dneska zase u zákoše konfigurace páskovýho zálohovače, oběd a strašný vedro. matce se přetrhl kabel od nabíječky k prehistorickýmu samsungu b100, takže zejtra jedu do bazaru koupit novou nebo rovnou nějakej starej tlačítkovej telefon pro důchodkyni.

Expertka: Tygří kosti na revma a penis na potenci? Pověry vznikly z mixu mytologie, historie i kultury. Jo, je strašný jak tyhle ezoduchovní nesmyslný sračky zabíjí planetu.

obyčejný den

** update 22:40 byl jsem otevřen diskusi jít dneska do hospody, ale nakonec popravdě vyhrála zodpovědnost, protože musím bejt zejtra po osmý u zákazníka, kde nás čeká práce. bylo by asi dost blbý přijít zničenej, když věděj, že bejvám zničenej ve čtvrtek a když k nim ten den musim, tak mě maj rádi. takže bych veškerou práci zejtra rád zvlád, abych k nim nemusel ve čtvrtek. důležitý je umět odhadnout důsledky vlastních rozhodnutí a rozhodnutí jít do hospody by bylo vostrý rozhodnutí.

======

** update 14:01 Dnes je obyčejný maloměšťácký den. Byl jsem hodit domovní účetní do schránky nějaký podklady, pak sem jel do práce, kde sem si udělal přípravu na zítřejší mordování s windows 2016 serverem. oběd se nesl ve znamení italský placky na piču a teď buší do hodin odpoledne a ručička se pomalu kolébá k době mého odchodu.