Prújem: červen 2018

poslední soudný den v práci

** update 23:08 jebat. vedro. snad vydrží. tradiční procházka pěšky domu prodloužená o menší tréning pro příští dny. večer sem máknul, protože chci dopsat do odjezdu kapitolu, abych neměl rozbitej nápad a skoro sem to dneska dal. za nějakejch deset dnů to bude rok, kdy sem zahájil akci rekonstrukce odpadů. jo ty vole, to byl nátěr. spodky pod mladým v suterénu byly dodělaný asi před měsícem a teď už je mi to jedno. čekám jenom fakturu, ale tři měsíce v rozmrdaným baráku byl surovej život. a měsíc u matky na garsonce. díky tomu mladýmu můžu říct, že vyhrál cenu za největší kundu roku, protože protáhnout akci na rok, to chce trpělivýho předsedu. je fakt, že poslední dva měsíce už sem z něj tek. chápu, proč je vyšší manažerská práce tak placená, tam jde o tu práci s lidma. doufám, že následující týden se zkunděně uvolním a nic se neposere. stačí, že je posraná politická situace.

======

** update 11:50 Totální páteční veget v práci. Obvolal sem zákoše, že příští tejden maj smůlu, objednal sem dvě vepřový kolena a nějakej rum, kterej musím v pondělí vyzvednout. Jo, příprava na dovolenou.

Nudný patron, samotář. Jakým dalším předsudkům čelí introverti? Pěkný shrnutí, pod kterých bych se klidně podepsal. Jediný co tam není zmíněný je, že inteligentní introverti maj problém s frndama, protože pokud sou nezkušený a blbý, což obvykle sou, zoufale blbě naletí na debilní kundí kecy a blbě to pak dopadá. Taková extrovertní frnda se základním vzděláním, fetující od nezletilosti, prostě nemá přemýšlejícímu člověku co nabídnout. Teda kromě blbejch keců, řevu a vyjebávek nejen s alkáči u stánku s levným chlastem. A na tohle všechno si vzpomenu, když se řeknou jižní čechy, frnda a dovolená. Proto jezdím na Sázavu a bez frndy.

stará parta

** update 23:12 Takže proběhla ještě jedna návštěva a to by mohlo stačit pro tento týden. zejtra ani hovno. dobrou noc.

======

** update 14:16 Počítám minuty do odchodu domů. Venku chčije a já budu muset jít vyzvednout matku do práce. Těším se kurva domů na odpočinek.

Obvinila manžela z bizarních sexuálních aktivit s jejich dětmi, dostala podmínku. Ty krávo, chlap má zkurvenej zbytek života a kunda dostane jen podmínku. Kdybych na jeho místě byl já, asi bych tu píču raději zabil a šel si sednout za vraždu, než abych musel poslouchat, že sem prcačkář dětí.

======

** update 11:05 Včera se ohromně poštěstilo a setkala se stará parta. Hromada drbů z mýho prostředí, připomněl jsem si, že opravdu existujou ženský, který sou normální a že starý hafany novejm kouskům nelze naučit. Panáci, pivo a pokec zase až do půlnoci. Solidní šestihodinovka, ale byla fakt fajn. Jo a sem docela rozmrdanej, ale zeblitý oblečení nebylo. Příští tejden mě čeká dovolená.

sem se dobře vyspal

** update 14:29 Venku chčije, nine inch nails vydali novou desku a já zabíjím minuty svýho života. Až se mě jednou smrt zeptá, co sem vlastně dělal, tak jí řeknu, že sem zabil hromadu času u počítače a deset let splácením kundích průserů.

Podvodník ženě sliboval manželství, vyloudil od ní přes půl milionu. Že se vlastně divim, lidi rádi věřej spíš podvodníkům, lhářům, agentům estébé a zmrdům, kteří jako správní idioti mění názor podle toho kam vane vítr. Možná bych to měl taky někdy zkusit, lhát kundě přímo do ksichtu. Stačí hezký slovíčko a píča vypne mozek.

======

** update 11:53 Ty jo, včerejší panáci kvalitní vodky dobře zapůsobily a já se vyspal do růžova jako miminko. V práci pohoda, standardní režim a večer pivko s hospodským jídlem. Ovar jmenoval vládu agenta stb babiše, komunisti se chechtaj a milada horáková rotuje v hrobě.

fuck off

** update 23:12 no, dneska všechno dopadlo dobře, napsal sem kus kapitoly, vyvenčil psa a hned potom mě vyděsil soused, kterej tenhle tejden slaví narozky a chtěl pokecat. otevřel sem vodku č.55 od smirnoffa, kterou sem ještě netestoval a kurva jo dobrý. ale ve vší počestnosti.

OSN: Drogy bere ve světě stále více lidí. To je tím, že se celkově máme čím dál tím líp.

======

** update 11:15 No to bylo včera drsný. Udělal sem dobře, že sem se nažral a ten týpek malířskej měl pozval, takže sem nezaplatil ani korunu. Každopádně strašná diskuse, protože se chudák divil, kolik si toho pomatuju a nechápal k čemu mi to všechno je. No, musel sem mu vysvětlit, že je mi to dobrý například k tomu, že jsem schopnej rozpoznat lži a blabolení toho retarda, kterýho jiný retardi zvolili presidentem. Jinak si musím přiznat, že mě chlastání silně unavuje, zváště s lidma, se kterejma sem husy nepásl.

Japonský bloger chtěl na konferenci uklidňovat spory. Zavraždili ho na toaletě. OLOL

refinancování vyřešeno

** update 14:16 Nejpodstatnější informace dneška je, že mi volali z hypoteční banky a zcela bez keců přistoupili na můj požadavek úroku 2.19%. Byl sem docela šokovanej, protože sem očekával protinabídku a tudíž i následný smlouvání. Si tak říkám, jestli sem neměl na koule šlápnout víc a chtít ten úrok menší. V práci začaly dovolený a tudíž i zkurveně divokej režim. Obvolal sem ráno zákoše, aby věděli, že kdyžtak mají volat mě a hlavně příští tejden nejsem. Jediný co mě sere je, že sem dneska slíbili malířovi, že s ním půjdu na pivo, ale kurva fakt nevim, co si s ním budu povídat. Já nejsem ten typ člověka, kterej v hospodě u chlastu dělá byznys. Když dělám byznys, nechci bejt vožralej, protože pak dělám debilty. Mimochodem důvod, proč už odmítám s kundama pít je, že po deseti pivech je každá krásná a chytrá jako einstein. Taky nevim, co si budu s týpkem povídat, protože můj život šel jiným směrem a většina mých známých je z toho směru, takže máme společnou řeč. Snad se mi povede skončit hospodu co nejdřív, protože zítra mě taky dopoledne čeká nějaký online semínář, ke kterýmu se doufám nepřipojím, protože to chce skype a já nevím, jestli skype for byznys pod linuxem funguje.

maloměšťácká neděle

** update 22:21 Vopravdu tak. Dožrání jídla ze včerejška, srovnání papírů esvéjéčka, odpočinek a psaní sraček. přišly dvě hlášenky a já sem rád, že nemám pohotovost. furt jedna a ta samá chyba.

doma

** update 22:34 Pospal sem si a odpoledne proběhl malý úklid s praním prádla a přípravou jídla. Večer u počítače zabit psaním. Stejně mě čeká pivo v pondělí, pak ve středu a pak začne dovolená.

konec fixace

** update 23:10 Cestou z práce sem kurevsky promok, navíc sem si vyšel jen tak v kraťasech a tričku. ale aspoň zapršelo. večer zabit psaním. co víc, vládní stav netřeba komentovat, bureš se prostě posral. ano, bude ještě hůř.

======

** update 13:50 Přišel dopis z hypoteční banky, že končí fixace úvěru a jako poděkování za pravidelné splácení bez problémů mi nabídli úrok 2.59%. Se normálně posrali, takže sem vzal do ruky telefon a měl kratší telefonát s hotlajnou, kde sem jim řek, že jako snad splácím 11let bez problému, tak mě můžou nějak potěšit úrokem například 2.19%. Sem zvědavej, co z nich vypadne.

nátěr

** update 23:10 Včera to byl zase skoro masakr, ale menší. Doma o půlnoci, ráno sem si mohl pospat, ale v deset už sem byl na schůzce na druhý straně prahy. v práci hovno, akorát musel sem dodělat šéfův novej notebook a skočit nakoupit nějaký jídlo do ledničky. večer zabitej u televize, sjíždním druhou sérku temnýho případu a pozdní procházka se psem. myslel sem, že bude chcát, ale vono hovno. jo a kámoš z úval bude potřetí fotrem, sou ve čtvrtým měsíci. fakt prdel.

vostr8 st5eda

** update 11:34 Tak včera to bylo nečekaně vostrý. Původně sem chtěl tak kolem 22h hodiny vypadnout, ale protože přijel ještě soused, dorazil sem domů kolem půlnoci. Boha jeho, se to zvrtlo. No jo no, to je tak, když štamgasti dostanou pivo na zahrádku i po 22 hodině. dneska je mi jak psovi a počítám, že se večer srovnám. zítra dopoledne mám dovolenou, protože musim za panem odpadníkem dořešit poslední věci, převzít poslední fakturu a vzájemně si poděkovat za spolupráci. V práci začínají dovolený a předemnou je období oserů, protože kolegové sou duchem už nepřítomný a tak nějak na zabití. já mám zatím naplánovanej tejden dovolený, pak si udělám volno operativně.

Osamělost zabíjí, potvrdili vědci. To je hovadina, já sem měl deprese a stresy z bejvalky, protože sem se už jen permanetně bál s jakou zase hovadinou přijde. Nejsem přesvědčen o tom, že vztah má bejt o stresu z toho, s čím ta kráva zase přijde. Takže než žít ve vystresovaným vztahu, je lepší žít sám a bejt v klidu. Frnda nemá přidělávat starosti, frnda má bejt pro pohodu.

Zabiju tě! Agresor ze Znojma vyhazoval manželku z domu, tahal za vlasy a nakonec ji zranil. Jo to znám, když přitáhne kunda ráno z pařby, v očích skelný pohled a pořád dokolečka opakuje dvě věty a nedá se zastavit. Kolikrát si říkám, jestli sem tenkrát neměl použít násilí, protože být slušný gentleman se rozhodně nevyplácelo.