Prújem: duben 2018

neděle zase

** update 22:19 Dneska obyčejná neděle. Vyžral sem ledničku a v podstatě největší výkon, kromě psí procházky strašnicema, bylo dočtení posledních dvou kapitol mý brakový srajdy a večerní návštěva. zejtra na otočku za matkou, večer mě čeká pařba, když všechno půjde podle domluvenýho plánu. trochu se vyndat a v úterý se vyléčit z nejhoršího. venku vedro jak ve zkurveným létě..

nádherná slunečná sobota

** update 20:40 Jo, abych nebyl furt tak zkunděně negativní, tak popíšu dnešní nádherný slunečný den a cestu vlakem. Tolik zasranejch lidí pohromadě sem neviděl a už kurva nechápu kolaře, který musej táhnout kolo z libně z klánovic vlakem, když tam vede cyklostezka a vlakem cesta trvá asi sedumnáct a půl minuty. no nic. jinak bylo na baráku hezky, ale musel sem zpět do prahy kvůli psovi. vlak byl zase od klánovic pěkně narvanej a jediný kdo mě pobavili, byla parta cikánů, která jela z práce, tak měli teda špinavý oblečení a tak po jednom či po dvou zabrali sedačky. nikdo si k nim nepřised a dementi včetně důchodců raději stáli. prostě takovej prosluněnej den v čechách.

Většina Čechů má virus, který snižuje inteligenci, zjistili vědci. Tak pravidelný čtenář vidí i zde jistý mentální úpadek, ale jestli je způsobenej virem, fakt nevim.

pátek pro kurvy

** update 20:00 Že já se kurva vždycky takhle zkunděně rozhodim. Úplně sem zapomněl, že sem si udělal radost a koupil zapalovač značky Zippo. Vypad sem z práce dřív, udělal dvě pračky a připravil jídlo, který musim mamině dovíst. Faktem kurva je, že jestli chce full servis, tak bude muset do prahy, ale chápu, že se jí z baráku prostě nechce. rovnou sem ji ale řek, že jestli zůstane na baráku, tak se musí smířit s tím, že to bude mít trochu punk. ba skoro bych řekl jako alternativu.

======

** update 11:52 V práci sem dneska udělal hovno. Jen samý nákupy, rozhovor s matkou a příprava na zítřek. No, faktem je, že bych v tuhle chvíli už nechtěl řešit žádný kundí dluhy, exekuce, milence a ezosračky. Stačí teďka matka a do toho ještě řešit nějaký vypatlaný nudící se píče s odporem k práci. Jo, když to tak vezmu, během těch deseti let vydržela kunda v jedný práci maximalně půl roku v kuse a s dluhama to nehnulo. já byl takovej čůrák zkříženej s hovnem a bezmozkem, protože nemám jiný vysvětlení, proč sem se na ni po třech ožíračkách nevysral. Holt kokot bez zkušeností, otevřený věřit všem nesmyslům a hlavně sem věřil, že jako láska něco změní. Ani hovno.

kundy svátek

** update 19:32 Pičo, to byl dneska den. K tomu ještě rozhovor s matkou. Achjo.

======

** update 10:19 Včera bylo docela solidní maso. Celý dopoledne sme zabili školením a odpoledne došlo na vlastní certifikaci. Po prvních pěti otázkách bylo celkem jasný, že indové vyměnili sadu a tudíž mě polilo docela horko. Spotil sem se jak hovado, ale chvíle horkosti byly nakonec pokořeny a já docela těsně certifikaci získal. Někdy kolem pátý sem byl doma, vyvenčil psa a jel do hospody dát nějaký jídlo a pivo.
proběhl pokec a nějaký trapný zjištění, že tento týden slavíme nějaký narozeniny a svátky, včetně mého. Já teda tuhle sračku neslavím a nejsem příliš rád, když mi někdo svátek připomíná, protože ho mám spojený s takovým tím zábleskem rozumu, ve kterým mi došlo, že nemá smysl dalších deset let platit dluhy a exekuce kundy, o který sem myslel, že je partnerka. taky mi došlo, že když si kunda dokáže pronajmout tři byty během tří let, že je asi úplně blbá a jediný o co se snaží, je se mnou manipulovat, zničit mi duševní zdraví a ojebat mě. Jasný, znala to z domova a já už chápu, proč neměli v rodině chlapa přes padesát. Prostě, zmrdská familie, ve který kolem vás chodili, usmívali se, dělali jako že je všechno v pohodě a přitom kunda třičtvrtě roku tají, že má pronajatej byt. Pro to existuje jenom jedno slovo - zmrdi.
proběhla tedy rychlá ožíračka v příjemné pánské společnosti, mám pocit, že včera přišly dvě frndy, ale smrdělo to alternativou a ezohovnama, takže sem jim nevěnoval pozornost. Vim, že jednu sme vezli dročkou, když sme jeli domů, ale strašně se na mě lepila a mlela nějaký hovínka, že je bez dětí, ale všechny děti ji považujou za tetu. No, v tu chvíli sem si musel připomenout, že si mám dát pozor na všechny samice ve věku 35 a výš, protože je tu sice šance stát se něčím jakoby partnerem, který ale hlavně poslouží jako dárce spermatu, jenž bude při nejbližší příležitosti odkopnut a oškubán.
dneska sem musel zase brzo vstát, abych se dostavil na seminář, za jehož absolvovaní dostanu nějaký body a jakoby zkoušku, čímž završím poslední dva měsíce práce. jako posrat to dneska a dorazit až po prezenci, to bych se fakt šel oběsit.

FOTO: Železničním legendám zbývají týdny. 'Žabotlamy' budou sešrotovány, poslední zůstane v muzeu. nic proti těmhle panťákům, ale fakt sem měl obavu, aby měl nedoprovázely celej život. jako jet v šedesáti panťákem na venkov, to bych se asi posral.

zítra test

** update 20:34 zítra mě čekaj krizový testy, nějak věřím, že to dáme, ale bude nás týpek dusit. no chudák kolega, já si docela věřím. prostě hrabu do všech zkušeností z posledních 24let života s internetem a sítěma. takže sem se učil a ani sem nečet svoji brakovou sračku. do toho sem musel vyřešit týpka přes střechu, kterej si přijel pro klíče od půdy a zase mě zprudil frajer ze suterénu, docela v nevhodnou chvíli. byl sem připravenej jít akorát srát a že prej má v komoře mapičku. takže sem letěl dolů, tam ten jeho supa dupa architekt a v komoře fakt dvacet čísel vznikající mapička. pičo pod ní žádný trubky nevedou, tak mě napadla akorát vlhkost od sklepa, protože komora je přilepená právě k sklepu, kterej má podlahu o 70cm výš. do toho mám v hlavě tu zítřejší certifikaci, takže sem se spotil a vyjel, že pro mě je tenhle byt sklep a fakt kurva nevim a šel sem do píče. ve čtvrtek mě čeká už je testovací veget a v pátek si snad odpočinu, pakliže udělám test zítra. pondělky před nadcházejícíma svátkama sem si vzal dovolený. navíc jebat, protože zítra kvůli čtvrtku nemůžu moc pít, ideálně vůbec.

V Torontu zabíjel ajťák s Aspergerem. Byl neškodný, říkají spolužáci. lol, aby ho nakonec nepustili, protože přeci všichni vědí, že ajťíci sou divný.

kunda v pondělí

** update 22:32 Dneska obyčejný pondělí, přehodil sem pohotovost a na střídačku zabíjel čas na internetu a učením. do toho sem zavolal panu odpadníkovi, jestli je už v čechách a pořešil s ním mamlase ze suterenu. večer sem opět na střídačku zabil čas učením a dočtením kapitoly. poslední dvě zbývají. v podstatě se dneska neudálo nic zaznamenání hodnýho, akorát mě donutila jistá scénka opět přemýšlet, tradičně nad zkunděným problémem. Prostě vylezu ven s čoklem, zajdu za roh a narazím na cicmající se mladej páreček. jasně, von co nejvíc přitisknutej, ruce rejdí na prdeli, ona mu do ouška šeptá nějakou kundí romantiku. fajn, řeknu si, zkurvený jaro je tady, hormony se bouřej a jdu dál.
to by nebylo nic zajmavýho, ale vracim se o dvacet minut pozděj znovu kolem a páreček furt v objetí a mařka pořád jede nějaký kundí hovínka do ouška. to mě donutilo zamyslet, protože první co mě napadlo bylo, že by si mohli jít konečně zamrdat, vždyť tohle je ztráta času. romantika vedle aut u kontajnerů pod pouliční lampou. no a nějak mě toho chlapa začalo bejt líto, protože určitě celou dobu myslel jen na to, aby konečně zasunul a místo toho musí poslouchat nějaký kundí píčoviny. prostě nepříjemná součást namlouvacího rituálu, během kterého musí mužskej mozek přežít hromadu nesouvisejících a zmatečných informací a přitom se současně musí tvářit jako naprosto chápající člověk, který má pochopení pro kdejakou zkunděnou bolístku. na celý ty věci je tragický, že jak sem to viděl, opět mi došlo, že statisticky mám půlku života za sebou a jediný co vim, že tyhle kecy dluhy nezaplatí a rejstřík nevymažou. frndy toho nakecaj, až z toho bolí jenom hlava.

sekání zahrady

** update 20:41 Včera sem uklízel a večer se pokoušel o vzdělání. Dneska kolem poledního sem udělal procházku se psem, posekal s kolegou místopředsedou zahradu a večer se zase učil. jediná kreativní mezivložka byla výroba rizota.

pátek pohotovost nasrat

** update 22:36 Klasickej pátek. Hafina se mnou v práci, kde sem se začal učit a učil sem se až do večera. tak to půjde až do úterý. tentokrát nám tu zkoušku chlap zadarmo nedá, protože neposlal otázky a odpovědi. ještě, že vím, kde je bere. ale i tak to zase znamená otevřít dokumentaci a ověřit.

Státní dluh vzrostl na 1,7 bilionu korun, každý Čech dluží 161 tisíc. hlavně, že se mohli lidi posrat, když kalousek rozesílal složenky. za agenta babiše dluh vzrostl o 40litrů na hlavu.

normální pracovní den

** update 22:36 pičo pičo

======

** update 21:23 Tak úplně normální den dneska nebyl. měl sem návštěvu, stavil se mladej, kterýho sem měl na praxi, na pokec a první co z něj z vypadlo, bylo jestli chci slyšet nejdřív špatný zprávy a potom ty dobrý. tak sem řek, že asi začnem těma špatnejma a z mladýho vypadlo, že mu cestou do práce v autobuse umřel tatík. čímž mě docela sejmul. jarda j. byl týpek, kterýmu bejvalka pronajala svůj první byt, když se rozhodla ho milostivě opustit. ty vole, androš s dlouhým dredem odešel krátce po padesátce. srdce a ucpaný tepny. pičo rip.

======

** update 15:13 Dneska sem nasázel otázky a odpovědi do testovací shitware. potom sem objednal kominíky kvůli revizi komínů a zavolal týpka, kterej se nám stará o výškový práce a požádal ho o práci. je potřeba po zimě projít střechu a vyřešit dalších pár vikýřů, kterými před nedávnem nasněžilo do půdy. Po obědě přišly na řadu nějaký klasický sračky, teďka čekám až přijde padla a já půjdu domů. Přišel pytel žrádla pro čumáčka, takže mě čeká ho hodit přes rameno a donést domů. Dneska naštěstí takový normální maloměšťácký čtvrtek. Jo a ráno sem si všimnul, že ta slověna, která bydlí s frajerem čerstvě u nás na patře, se asi taky moc nepředře. Když se rozhodnu jít do práce později, tak ji potkám kolem půl devátý jak venčí čokla. Přijdu domů ve čtyři a mařka zase venčí čokla a hulí cigára. Jako jo, pořád by mohla být jako většina pražand z alternativního prostředí, který nejenže do práce vůbec nechoděj, ale ani by je nenapadlo jít venčit ráno nebo odpoledne. To bylo furt, já sem přišel z práce a píča byla přisátá u facebooku a mě krmila pohádkama, jak nic nestíhá a jak má hromadu práce a že musím jít s čoklama já. Jo, pičo, takovej sem byl idiot.

sníh na půdě

image

symptomatický kundí stav

** update 22:42 Tahle certifikace bude fakt vostrá. Pokračujem příští tejden ve středu v předposlední možnej termín, kdy lze jít ke zkoušce. Takže sem kromě čtení svý brakový sračky, ze který mi zbejvaj tři poslední kapitoly, ještě zaplatil testovací shitware, protože mi včera vypršelo předplatný. dostal sem slevu, ale i tak sem vypláz asi 180$. se nedá svítit. zejtra další hromada úkolů. zkurvenej maloměšťáckej život.

Hrad odmítá, že by Zeman zkusil LSD. Ovčáček je blbej, byla jsem u toho, říká Šiklová. Článek omýlá furt to samý, ale titulek je skvělej.

======

** update 12:06 Dneska se školíme. Akorát před hodinou a půl panu lektorovi přestal fungovat internet, takže jedem školení přes mobil a odposlech. Venku je vedro a já sem měl k obědu vývar a halušky. Objednal sem hafině západoněmecký granule a sobě jednu značkovou letní bundu za dvojku a neznačkový boty za litr a půl. Letos konečně můžu po třinácti nebo čtrnácti letech říct, že je zase fajn neřešit peníze a prostě si jen vzít, když jsou potřeba. Ale rozhodně si už nenechám diktovat od jakýkoliv kundy kecy, že peníze nic neznamenaj. Všechny píči, který tohle jedou mají hovna v hlavě a holou prdel, kterou drží při životě rodič a nebo nějakej jinej debil. rozhodně přístup "beru ji takovou jaká je", byl přístup zasraně špatnej, protože kunda rychle pochopí svoji výhodu a začne toho zneužívat.

Průměrná cena nových bytů v Praze stoupá. Meziročně vzrostla o více než dvacet procent. Jo, vždycky když čtu takovýhle články, tak mi stoupne tlak a hlavou mi proběhne kunda, která má debilní kecy, že sem koupil předraženej byt. To je prostě tak, když si frnda s vychozenou základkou myslí, že je chytrá, když má za sebou universitu života. Větší a lepší důkaz toho, že mi ta kráva zasraná celejch deset let nevěřila, nemůžu chtít. Prostě trpím v poslední době zlou paranoiou, že o nějakou vzájemnou důvěru nešlo, zvláště, když sem si uvědomil, že ve familii bejvalky sem nikdy nepotkal žádnýho chlapa. tedy kromě jednoho s několika infarkty a letitou závislostí na ledasčem. Jinak se mi to prostě jeví tak, že šlo o to hlavně chlapa ojebat, oškubat a vyhodit.