Prújem: březen 2018

kurva výlet

** update 17:14 Sem na vejletě. Zítra začíná duben, který má jenom jeden význam. Budu slavit třetí rok od doby, kdy sem skončil s placením dluhů, exekucí a pronajatých bytu za pomatenou krávu. No, v podstatě celý měsíc si budu připomínat, že kundy s vychozenou základkou, bez vzdělání (soukromý školy fakt nepočítam, tam je vysvědčení rovno papínkově peněžence) nebrat a hlavně už nikdy za žádnou kundu nic neplatit. Takovejch peněz, takový trpělivosti a ta píča ani nepoděkovala, přestože trpělivost je rovna lásce. Deset zkurvenejch let a ani jeden rok bez průseru. A když už přestaly chodit exekuce, tak ta píča, aby mi to nebylo líto, začala pronajímat byty. Kdyby aspoň chodila do práce, ale tenhle typ hospodskejch frnd, který vychlastaj hektolitry alkoholu, spíš mele kecy, že do práce chodit nebude a taky že ne. maximálně šest měsíců v kuse, pak musela půl roku vysílením odpočívat. A ještě si taková píča myslí, že si může nějak vyskakovat, řvát na chlapa a mlít zasraný hovna o milencích. Těch zkurvenejch zážitků, který sem musel prožít. Celostátní pátračka a zatčení, svatba kámoše, kdy píča odjela ráno silně pod vlivem, výlet do jižních čech a vyndavačka se přestárlejma kokotama z germánie.... Vidím kundu a chce se mi blít.

první certifikace

** update 21:08 Dopadla naštěstí dobře, chlapík nám pomohl. Pozdní doba se hodila, protože sem se včera poněkud zasekl díky sousedovi, ale ranní sprcha a semtex bez bublinek dodal energii. V podstatě sem byl dneska mimo barák jenom kvůli zkoušce, pak sem jel zase domů, protože haranti maj volno už dneska a všichni v práci s děckama byli doma. Dočetl sem další kapitolu a počítám, že mi čtení ještě tak měsíc zabere. po velikonocích v úterý mi začne třídenní školení.

Novičok má podle Moskvy "významné místo" v českém výzkumu. Rusáci nakládaj a zeman se posrává.

pivko hurá

** update 12:47 Sem si vzpomněl. Včera mi volal barákovej malíř, že má problém s počítačem. Tak sem ho donutil zapnout teamviewer a zjistil sem, že má okno s prohlížečem posunutý do prava a tudíž nevidí ikony pro manipulaci s oknem. V podstatě sem mu prozradil strašlivý tajemství, že lze okno chytnout myší a posunout.
Kolegyně recepční nepříšla, protože prej problila celou noc.

======

** update 10:57 Dneska nechčije. V práci sem sám, vyškrtal sem nějaký položky a byl nakoupit drobnosti pro barák. V podstatě klasický maloměšťácký den v práci. Nikdo mě neprudí, nesere a za chvíli jdu zase za učením. Večer pivko a jídlo, nesmím se příliš vyndat, abych byl zítra certifikace schopný. Naštěstí začíná až v 10:45, takže budu mít čas ráno trochu vystřízlivět.

výtuh

** update 22:48 Zabil sem večer učením a čtením svý sračky. navíc mám pocit, že až dneska má konečně tara srovnaný svý vnitřní procházkový a krmící hodiny s mejma letníma hodinama.

======

** update 14:24 Přestalo chcát, vysvitlo slunce. Jsem po jídle, v práci vládne klid a mír.

Policejní šťára na obraně a vnitru. Má jít o softwarové zakázky. Ty vole, to zas bude haló.

Naše děti hořely a my se jen dívali. Nějaké povídání ze země, kterou některá hovada obdivují.

======

** update 10:54 Včera se večer nějak posral a já totálně vytuhnul. Asi sem nejspíš dospal hodinovej nedělní výpadek a přestalo mě bolet koleno. Vzhledem k aktuálnímu počasí je jasný, že víkendová bolest signalizovala klasicky změnu tlaku. Vlastně sem i dneska tak nějak zaspal a navíc ještě nějak divně jezdilo mhd, takže sem marně čekal na tramvaj číslo 13. Venku prší a je hnusně.

Zemanův úkol pro BIS o novičoku není podle Šlechtové zbytečný. Karel má jasno. Sice jeho šéf agent Bureš ve výslužbě leze doprdele bruselským fašistům a tvrdí, že rusko lže, ale přesto se Karel posere a leze do prdele Milošovi.

Tomio je jako můj bratr. Prošel si peklem, proto neudrží nervy na uzdě, říká ideolog SPD Večerníček. Pičo, to je materiálek. Večerníček je solidní debil a Okamurův teplý bratr. Absolvent osmi tříd základní školy a student university ulice sází hospodský moudra. Musím říct, že sem si v poslední době opravdu ujasnil, že zasraný vzdělání je potřeba a je prostě rozdíl mezi člověkem, kterej do 25let svýho života studuje po školách a člověkem, kterej je blbej jak alternativní ezopíča. SPD je solidní strana zasranců a debilních ba až retardovaných mentálů, proti nimž je jakýkoliv chovanec Jedličkova ústavu naprostým einsteinem.

prostě po pohotovosti

** update 12:23 Pan ředitel odjel na dovolenou kamsi na běžky za polární kruh. Pro mě se nic nemění, učit se musim i teď. Dopoledne sem oběhal pár obchodů, vyškrtal několik položek v kalendáři a pokecal s recepční, která se vrátila z dovolený. byla na nějakým jóga kurzu a povídala, že tolik ezo a biomatek pohromadě v životě neviděla. No já sem ezokund s vychozenou základkou viděl už hromady. Tam je prostě problém, že kde chybí vzdělání, tam není pomoci. A největší průser současný doby je, že si kdejaká píča nebo kdejakej čůrák s maturitou ze soukromý školy myslí, že je vzdělanej. Proboha, vždyť tyhle soukromý ústavy, který rozdávaj maturity za docházku a zaplacený školný, vznikly právě kvůli lidem, který si nedokážou přiznat, že jejich dítě je blbý a patří spíš na učňák. Mě to sere, já sem chodil na gympl čtyři roky, maturoval sem z pěti předmětu (navíc matematika, fyzika a výpočetní technika) a mám brát zmrdy se zaplacenou maturitou jako sobě rovný? Nasrat.

čas

** update 22:41 Učení zasraný mučení. Jediná motivace je výplata a jistej pocit sebeukojení. Dočet sem ještě kapitolu svý sračky a doufám, že budu mít čas pokračovat po večerech, protože tenhle tejden se budu asi učit a po velikonocích mě čekaj další školení a certifikace a mám takovej divnej pocit, že potom si ještě půjdu pro nezasloužený nejvyšší level. pičo.

======

** update 18:33 Dneska mě dostal čas, sem se probudil a byl nějakej divnej, o hodinu posunutej. Úplně mi unikla změna času, ale sere pes. Protože jdu ve čtvrtek na certifikaci, tak se v podstatě celej den učim. Pičo, jak zasranej student.

jednoduše úklid

** update 22:49 Dneska sem jednoduše od jedenácti uklízel a stihnul sem i otočku v obi ve štěrboholích. obyčejnej maloměšťáckej den v praze.

online školení den druhý

** update 23:03 Dneska sem musel zapojit svůj notebook do komunikačního systému a sem hrdej, linux to zvládnul. Fungovala kamera, mikrofon a obraz. V prohlížeči všechno. Děsivý akorát je, že browser umí všechny tyhle sračky zapnout. Příští tejden ve čtvrtek jdu na certifikaci. To bude vostrý. Z práce sem provedl čubinu pěšky a pohotovostní večer zabil čtením svý sračky. zejtra mám v plánu úklid.

Propagátoři nejdražšího cukru na světě, homeopatik, vyhráli Bludný balvan. Anální mapovačka Yamuna dosáhla na bronzovej šutrák.

„To jsme ještě neviděli!“ Nadšení biologové poprvé nafilmovali, jak se páří mořský ďas. Natočili nějakou zasraně hlubokomořskou rybu jak šuká.

online školení

** update 22:30 Dneska sme jeli s kolegama certifikační školení, který mělo proběhnout před nedávnem. udělalo se to online, kamerka a mikrofony. ty vole, já sem na tyhle moderní vymoženosti už starej a mám radši takový to povídní z očí do očí. ale přežili sme. večer sem přečet další kapitolu a tím to pro dnešek hasne. zítra ve školení pokračujem.

Zemřel překladatel Pratchettových knih Jan Kantůrek. RIP

a ty pičo

** update 22:54 Ráno sem vyrazil do Motokovu na seminář, ale když sem vylez na Pankráci, tak mě akorát zastihl telefonát, že se všechno z důvodu nemoci ruší. taže sem jel do práce a tam sem s kolegou zabil celej den řešením nějakých problémů s vmware a vcenter a vůbec s těmahle všema sračkama. nakonec problém odhalen v posranym switchi. večer sem nečetl, ale nýbrž si hrál s gentoočkem a posranym firefoxem a ona jeho kompilace prostě sežere 70minut. venku je furt hnusně, jakože už by mělo bejt jaro a v televizi mekotaj o probouzejících klíšťatech.

Děti si budou moci založit účet na sociální síti až od 15 let. By mě fakt zajimalo, jak dokážou ošetřit, že souhlas místo rodiče odklikne samo dítě. v tývce mekotali něco o tom, že rodič vyplní formulářík a potvrdí věk dítěte. to jako kurva co?