Prújem: leden 2018

konec ledna

** update 12:09 Dneska sem se zkurveně dobře vysral, teda pardon, vyspal. Dopoledne sem dělal nějaký dobrý skutky a odpoledne si budu užívat dobrýho pocitu. Bitcoin si onanuje kolem 10k a stále hledá dno.

Průměrná cena nových bytů v Praze vzrostla meziročně o 19 %. Nojono, to je takový to, když vám kunda bez vzdělání sere na hlavu, že kupujete předražený byty. Ještě někdy mi budou vyfetlý ezopíči dávat rady a doufám, že dneska v hospodě bude kundí klid. To je poslední na co sem zvědavej, píča bez normální práce s ezomoudrama.

chřipky

** update 22:25 Zejtra je středa. Odpoledne byl klid, přišel mi zbytek nádobí, zahradní nářadí pro společenství a nějaký píčoviny. pro zbytek kokotin musím do železářství, pak mi zbyde jen sehnat stolek pod troubu a objednat novou matraci. tím snad bude rekonstrukce z loňska hotová. k tomu ještě zbejvaj světla, už je mám koupený, ale frajer si na mě musí udělat čas. zatím svítim jen z obyčejnejch objímek, když teda musim rozsvítit světlo u stropu, a nemá to nějakej vliv, kromě estetickýho. večer sem chvíli psal hovna a vyvenčil. pivko a jídlo v hospodě zítra.

Okamurovci vybrali z účtu všechny peníze, zbyla nula. Strana dostane pokutu. Okamura jede stejnej scénář, jako když tuneloval Úsvit. Jistá část voličů jsou fakt regulérní idioti.

======

** update 10:55 Dneska sem zatím udělal úplný hovno, koupil sem chleba a makovej závin, provedl několik telefonátů, přebral dobírku a napsal jeden email. v tramvaji jely nějaký kundy s kašlajícíma harantama, tak doufám, že nechytnu nějakou kundí nemoc. kolega se rozhodl investovat do kryptoměn, ale nějak nevim, jestli ví co dělá. každýho boj.

konec měsíce

** update 22:30 se blíží. pohotovost za mnou, dneska sem řešil běžný pracovní úkoly, přišlo oznámení o výměně patního vodoměru, takže z pvk přijede nějakej ukrajinčuk, kterej vodoměr vymění a já akorát musel domluvit konkrétní čas. večer sem zabil psaním brakový sračky a jak se blíží konec, nevím sám jestli to dává smysl. fakt sám nevim, ale od toho je to sračka. přijela matka a měla nějaký historky z balíkový pošty. jakože furt choděj zásilky z číny, fakt hromady a nepřestává to ani po vánocích. prej balíčky do 5 dolarů. Tak sem si dělal prdel, že sou to čínský luxusní hodinky a šperky celebrit a některých typů nejen politiků. fakt prdel, ale vím o dost lidech, který si objednával z číny. z mnoha důvodů, ale hlavně je se na co těšit.

Po prezidentských volbách opouští ČR miliony imigrantů, kterým Drahoš slíbil mešity. Něco z internetových médií, ale ona to není úplně prdel, protože co sem takhle slyšel, tak prej hromada lidí věřila, že drahoš sem zve nadržený hordy a ať říkal v televizi jak to má, některý lidi sou prostě nastavený alternativně a zásadně nevěří kolikrát ani sami sobě, takže to nevysvětlí. 2.7mega debilů v národě, to bolí.

tak nějak hovno

** update 22:44 Maloměšťácká neděle s pozdním vstáváním a řešením takových drobností jako je objednávání zahradnickýho náčinní na společenství. nůžky na větve, pila, pohoda. sjel sem nějaký sračkový béčka, psal sračkovou knížku, vyvenčil sem, venku padá nějaká sračka, čubina chčije normálně, akorát má sračku z antibiotik a orazítkoval sem zaměstnancům společenství potvrzení o zdanitelných příjmech za loňskej rok. takže takovej maloměšťácky sračkovej zbytek dne.

pyčo volby

** update 23:09 Na to jak mi dneska 2.7 mega kreténů zkurvilo den, se mi i něco podařilo. uklidil sem celej byt, udělal koupelnu, sebe a ještě sem pomohl kolegovi místopředsedovi odstěhovat do dodávky postel, kterou sme před čase rozebírali. v tývce jede nějaká sračka a já sem vyřízenej.

Mladík s Downovým syndromem rozjel úspěšný byznys s prodejem ponožek. Ty vole, já sem si myslel, že ten dement odchodil čtyři roky gympl a von se ho jenom fotr snaží využít, aby z debila něco káplo. no, v týhle republice to nejní o nic lepší. sere pes.

======

** update 16:25 kunda zasraná, to je výsledek. toho zmrda tam znovu poslalo 2.7 mega dementů. sorry, ale teď si ujedu trochu svýho egoismu, ale sem úplně vyděšenej z toho, že 2.7 mega mých spoluobčanů protáhne do další pětiletky smrdutý dech devadesátek. se všema kauzama, opoziční smlouvou a vším tím humusem, kterej tady ovar jel obklopen společenskými parazity. jako jestli něco padlo, tak mýtus o inteligenci tohodle národa, protože nás čekaj roky se zemanem, babišem, okamurou a komančema. to vše, ke stýmu výročí republiky. chce se mi blít.

antibiotika

** update 22:52 Byl sem splnit svoji občanskou povinnost, důchodců jak nasráno, ale z toho se dá v praze těžko věštit. tady má většinu pražská kavárna. já teda fakt doufám, že miloš odtáhne a dost mě děsí představa, že by měl ještě pár měsíců škodit, než přestane úplně chodit. ty videjka s ním jsou fakt zlý. večer sem zabil psaním, potřebuju dojet poslední kapitolu dvojky vesmírný sračky, vyvenčil sem a teďka asi přepnu na nějakou kokotinu.

Hitler reaguje na předvolební prezidentskou debatu. Ani to netrvalo dlouho a i Hitler se vyjádřil.

======

** update 11:10 No, včera sem se chtěl dívat chvíli na zápas zemanovský lhář vs vědec, jenže se stavil známej a až do půlnoci sme žvanili tak nějak o klasických životních hovnech. Ochutnal sem libovou meruňkovici a byla pohoda, takže debatu sem nakonec neviděl a vlastně si ani nepřijdu o cokoliv ochuzen. Co bylo včera náročnější, musel sem s čubinou na veterinu, protože se jí objevila krev v moči a furt chtěla chodit ven chcát. Takže sem zavolal do zvířátkový pohotovosti, slečna mi vysvětlila, že musím přijít s močí, tak sem hodinu čekal až se čubě bude chtít čůrat, nachytal sem do sklenice psí chcanky a šel na veterinu. tam strčili chcanky do nějakýho přístroje, kterej je rozebral na krvení destičky, plasmu a další složení, ze kterýho sem se dozvěděl, že prostě čubka nastydla a potřebuje antibiotika. Dostala dvě injekce a doma pak prospala čtyři hodiny a nešla skoro vzbudit. Dneska sem ji nechal doma a do práce netahal.

Dneska du volit, protože tajně doufám, že se v týhle zemi najde víc než dvě mega lidí, kteří toho arogantního zmrda na hradě nechtěj a maj ujasněnou odpověď na otázku "kdo by měl učit moje děti? nechutný alkoholik a lhář nebo pan profesor?"

kunda

** update 21:46 Sem vyřízenej jako pes. Od zákoše sem to vzal teda přes účetní a domů dorazil dřív. Dřív sem šel i venčit a měl sem srážku s nikinou, která se vysmekla z obojku a šla taře po krku. ty vole, čuba už má šedivej ksicht a kolik se v ní vzalo energie. ale dopadlo to dobře, fena má akorát sraženej hřebínek. večer sem psal a teď sjedu díl akta-x a nazdar. zítra bozp.

======

** update 11:19 Dneska mě příšerně bolí hlava. Vyřešil sem nějaký drobnosti, za chvíli si du pro oběd a pak pojedem s kolegou za zákazníky. Včera sem asi minutu a půl sledoval primáckej pokus o diskusi pod vedením nějakýho buzeranta a něco tak strašnýho sem snad v životě neviděl. To i ten můj sračkovej román je zábavnější čtení. Takovou esenci hulvátství, zmrdství a trousených rádoby hospodských mouder obrazovky českých televizí snad ještě nespatřily. Fakt humus a navíc to Ovarovo publikum, slyšel sem, viděl sem a málem zeblil se. Opravdu nechápu lidi, kteří volí zemana, protože zvolením zemana znamená zvolit i hovna, který odpadaj od prdele.

z pondělka na úterý umřel chlapík, se kterým jsme spolupracovali na vmware. kolegyně je z toho docela špatná, protože s mím ještě v pondělí byla na večeři a včera ráno ji zavolali, že je mrtvej.

školeníčko

** update 22:51 Nakonec to byla pohoda s obědem v potrefený huse. dal sem si modní pražskou klasiku - hambáč. večer schůze s kolegou místopředsedou, teď makám a u zákoše aktualizuju a měnim hesla k wifi. maloměšťáckej den.

======

** update 09:05 Dorazil sem na školení o nějakejch wifi. trochu mě překvapilo, že na nás čekala ženská, ale aspoň bude na co koukat. Taky sme si už vybrali, co budu chtít žrát k obědu. Fakt úlet.

hotovost po

** update 22:27 Standardní maloměšťácký pohotovostní večer. Plánování několika následujících dnů, protože sem ještě zapomněl na nějaký drobnosti, zítra schůzka s kolegou místopředsedou. Chvíli sem psal a vyřídil dva emajly. v tývce jede nějaký béčko s brusem wilisem. von už teďka hraje jenom starý béčkový plešatý kápa.

Tomáš Cikrt: Všichni Zemanovi doktoři. Takový článek o zdraví starých lidí, kteří prostě nežijí stylem sovětského presidenta putina.

======

** update 14:01 Začala mi pohotovost, kalendář jest plný úkolů z nichž mnoho jsem přidal dnes. mladej od majitele baráku, kde máme firmu, má dneska pracovní den. dopoledne bylo slyšet, jak komanduje nějaký ruskojazyčný pracanty. takže sem napsal několik emajů, provedl několik maloměšťáckých telefonátů a připravil smlouvy pro společneství, jelikož sem na ně úplně zapomněl. A docela mě překvapuje, že si ani pan uklizeč nevzpomněl, že mu dlužím smlouvu. No jo, od toho je tady předseda, aby pomatoval na kdejakou kravinu. Já od tý doby, kdy prostě nemusím řešit problémy způsobený ezoalternativní kundou, mám hodně jednoduchej život, za což sem kurevsky rád. Neřeším peníze, neřeším co bude za měsíc a chodím konečně do práce pracovat a ne, abych si odpočinul od kundy. Musím se smát, ale každej, kdo mi tvrdí, že si chodí do práce odpočinout, tak má domrdanej vztah. No a maskuje to tím, že místo aby debilní kundu poslal do píče, tak chodí do práce a před kumpánama a kámošema mele hrdinský kecy o tom, jak by se mělo v práci odpočívat.

O čem lidé mluví ze spaní? Takže vědecky bylo dokázáno, že o hovnech a ještě většinou sprostě.

Obětí vládní čistky má být protidrogový zmocněnec, který kritizoval Babiše. Chudák Vobořil, expert na svým místě bude nahražen nějakým expertem z Burešova holdingu.

měšťácká maloneděle

** update 17:23 Obyčejná neděle. Spánek, procházka se psem, vyprání prádla, oprava makeupu, abych zase vypadal jako člověk a tradiční příprava večeře. Kosmická sračka se blíží ku svému neúspěšnýmu konci, příběh číslo 22.

Co je v Praze uzavřeno. Seznam všeho, co nám tady teďka v práglu nefunguje podle jízdních řádů. uzavírka libeňskýho mostu je fakt bomba.