Prújem: listopad 2017

ty vole práce

** update 23:59 Venku je celkem kosa a když sem během večerní procházky hodnotil uplynulý den, došel sem k závěru, že cenu o nejvýraznější maloměšťácký zážitek dne získává hovno na botě a zítřejší práce doma.

‚Zvedejte ruce.‘ Zeman na Moravě rozjel své vlastní referendum o opakování voleb. Sem z jedný strany rád, že se Miloš veřejným přednesům v Praze vyhýbá, ale bude to nejspíš solidní panoptický nářez. Akorát mě děsí, kolik lidí tam na tom dálným skororuským pohraničí přesvědčí.

Poslanec Koten: Pravda začíná tam, kde končí signál České televize. Ten asi taky musí sjíždět matroš. Úplně mě polejvá horko z těch dementů, který Okamura vytáhl z páchnoucích zátok Internetu.

======

** update 15:16 Sem myslel, že dnešek nějak překlepu neviditelnej, ale kolega jakoby to tušil, tak mě zaměstnal jako poradkyni přes telefon. No, problém sme vyřešili, nebo vyřešili tak, že to chodí podle jeho představ, ale hlava mě bolí jako sviňa. Zítra sem si vzal homeoffice. bitcoin tradiční výprodej -2k$.

milník

** update 22:32 Fakt klika je, že mám pohotovost a nesmím se ožrat. Ale bylo to dneska fakt o kozy. dneska sem se nepředřel, večer sem rozepsal dvanáctou kapitolu, abych nějak zabil čas. přeci jen čumět celej den na bitkojnovej graf a kroutit hlavou, to nejde. fakt to překonává všechny moje připosraný pesimistický představy. přišlo dneska psí žrádlo a čekám na vejplatu a poslední letošní akci. splátky druhýho dluhu. taky už vím, že si udělám pár dnů volno a taky vím, že poslední týden roku včetně silvestru mám pohotovost.

======

** update 09:38 Normálně to nedělám, vlastně vůbec to nedělám, ale dneska sem to udělal a ráno si nalil stakan tequily. Bitcoin 10 661$.

knedlík

** update 22:29 ale jo, nakonec sem vyškrtal z kalendáře všechny věci a navíc jednu, kterou sem měl připravenou na zejtra. ať mám klid. chytnout rýmičku je to poslední, co bych teďka potřeboval. v parlamentu se dějou věci, spolupracující estébákovo ano, až po uši hnědým hovnem pomazaný spd a ksč, která dostala nějakej 7%. k zblití. bitcoin tak zhruba 10k$.

======

** update 11:04 Sem se ráno probudil s bramborovým knedlíčkem v krku. Snad z toho nebude knedlík houskovej. Cestou do práce sem se stavil u účetní a rozměnit sousedce litr. V práci něco málo práce, jejíž výsledek uvidím bůhvíkdy.

vegetování

** update 22:36 Venku chčije.

======

** update 13:07 Dnešek více či méně ve znamení pondělní prokrastinace a vegetování. Ne, že bych úplně nic neudělal, ale odeslání dvou hlášenek mejlem nevim jestli lze považovat za práci. V tývce jedou nějaký Hvězdný války, z nějakýho divnýho důvodu mi UPC pouští do svý internetový televize HBO, i když ho vůbec neplatím. Bitcoin na ceně 9.65$/mBTC a tak nějak se začal obchodovat za 200 000Kč jeden kus. Onanie solidní.

vesmírná sračka číslo 18

** update 20:20 Sem se vrátil z výletu na vesnici. Příští týden pohotovost a abstinence. Tady je 18 příběh z nesmírnejch sraček. Bitcoin 9200$, solidní magořinec a jestli dá do konce roku 10k, tak to bude úlet. Jinak hovno, cesta vlakem klasika.

náběh na rýmičku

** update 23:10 Dneska takovej divnej den, jediný co sem si odnesl je pořádná procházka s fenou z práce domů, dopsání jedenáctý kapitoly a pocit, že mám náběh na rýmičku.

hápé

** update 22:44 Včera sem to tak akorát málem přehnal, ráno mě budíček donutil brzo vstát, protože po osmý přišel revizní přes hasicí přístroje a požární hydrant, kterej máme v suterénu. Pozůstatek uhelných dob. Jinak od desíti až do odpoledne sme s kolegama měli školení přes HP switche, protože kolegové se s nima teďka budou setkávat u klienta. Pohoda, když lektor přijede za váma do firmy a můžete být ve vlastní zasedačce. Něco tak úžasně maloměšťáckýho se dá málokdy zažít. Večer sem psal a teď žeru tuňáka z konzervy.

pyvo

** update 15:02 Mám takovej divnej pocit, že sem dnešní den tak trochu promrdal. Snad to bude večer v hospodě lepší.

tak 42

** update 22:43 Prožil sem normální maloměšťáckej večer s psaním, televizí a psí procházkou v dešti. V tývce jede nějakej dokument o el chapovi a musím říct, že ten chlap je úplně jiná liga než nějakej kájinek. el chapo to coby největší dýler na světě skončil i na tričkách a teď si představte, že byste šli ven v tričku s kájinkem nebo orlickejma vrahama. příští týden pohotovost.

======

** update 15:29 No dnešním dnech bych měl znát odpověď na základní otázku života, vesmíru a vůbec. Zatim akorát vim, že si mám dát pořádnej pozor na kundy, který nikdy normálně nemakaly a melou dementní hovna o tom, že dluhy pro ně nic neznamenají. A taky vím, že klid a pohoda je mi cennější než přístup k píče, protože když je píča mentální píča, žádná píča to nevynahradí. Ani kdyby měla zlatej vodotrysk. Mám prostě doma toho, jak říkávala bejvalka, debilního vymrdanýho čokla a ten debilní vymrdanej čokl mě aspoň rád vidí, nedělá dluhy, je věrnej a netahá se s nějakejma vožralejma germánama a nebo houmlesákama od stánku. No a hlavně už mám vyzkoušenej test, kterým buďto kunda projde a nebo neprojde. Stačí ji vzít do jižních čech a během víkendu se pozná, co je frnda zač, jestli jela z lásky k partnerovi a nebo jenom z lásky k chlastu a kalení se sobě podobnejma zmrdama.

přežil sem

** update 22:53 Venku chčije a možná bude mrznout. Zabil sem večer psaním a rozmnožováním kryptoměn, protože v peněžence se mi objevil nějakej další fork bitcoinu jménem gold, za kterým beztak stojej další číňani, kteří si chtějí rozšířit portfolio a možnosti k ovlivňování trhu. jako v tomhle světě kryptoměn vládne totální šílenství, to se lejou virtuální miliony sem a tam, kolik jich je. nemám čas ani chuť to sledovat, i když by v tom světě byly asi dost solidní virtuální zisky. já sem konzervativní, mě stačí forky, letos byly dva a nejspíš pár následujících měsíců další nebude. i tak to něco hodí, jak říká komunita 'free money' a těm se na virtuální množství nehledí. bitcoin dneska dobře, 8251$.

======

** update 15:45 Dnešní den sem přežil a v podstatě se mi podařilo úspěšně vyhnout delším a náročnějším pracem. Těším se domů, vyvenčím psa a matku a tím bude maloměšťácký pondělí uzavřeno. Venku trochu chčije, ale mě to nevadí, protože sem připraven. bitcoin 8198$.

Zeman se na programu Občanského fóra nepodílel, napsal jen předmluvu, říká Kroupa. Nemůžu si pomoct, ale Miloš dosahuje bájné lhavosti, která pomalu začíná překonávat tištěné Rudé právo. Nekorektně politicky řečeno, už aby zdechnul zmrd jeden.

Zemřel Charles Manson: Mluvčí popsala smrt bestie, která vyřízla těhotné herečce dítě z břicha. Ale zato tenhle zmrd měl solidně tuhej kořínek. Jeho smůla, že neseděl v český republice, protože Miloš by mu určitě dal milost.