Prújem: říjen 2017

oznámení

** update 22:43 Asi nejvýraznější bod dneška byl dopis ve schránce od českomoravský stavební, ve kterém bylo úřední oznámení o splacení úvěru. fakt skvělej pocit, nejmenší z původních tří dluhů splacen. zbývají dva. byl sem u toho zákoše, kde mi ještě ukázali, kam přemístili hlavní pojistky. Zítra den konferenční. v tývce jede temný anděl a bitcon dal novej top high 6420$.

Dneska byl plnej internet miloše zemana. mekotal s babišem nějaký hovna a internetové zrůdy vytípali pár obrázků. obr1, obr2, obr3

vítr a bordel

** update 22:49 první den pohotovosti. nic se neděje, akorát sem se jen tak mimochodem dozvěděl, že o víkendu u zákoše předělali komplet serverovnu a že je všechno jinak. tak se zejtra pojedu podívat. ve středu mě čeká konference, chlebíčky, rautíček, švéďáckej stůl a tak. přišla mi podložka pod nohy a zatím vypadá fajn, hlavně houpání je prdel.

Pražská ČSSD souhlasila se vstupem Paroubka, vedení vyzvala k rezignaci. pražská buňka socanů v čele s dolínkem mají asi málo hřebíčků v socanský rakvičce. sebevražda paroubkem.

Milenka miliardáře Janečka: Vzali jsme se a čekáme miminko. No to mě poser, ale s miliardama se to kecaj ezohovna o zlojedech.

======

** update 13:09 dnes mi začala pohotovost. přijel sem do práce a zjistil, že hodiny na zdi v kanclu maj ještě letní čas, žádný automatický přehození. Chvíli chčije, chvíli ne, ale furt fouká vítr. Vítr ostatně fučel dost vydatně, šel sem z jiřáku do práce a takovej bordel v ulici sem snad ještě neviděl. Rozfoukaný a rozházený plasty a papíry z kontejnerů na tříděnej odpad byly naprosto všude. Taky sem v baráku potkal ženský, kterejm sem se nevyhnul a byl sem nucen odpovídat na otázky, který už mám dávno vyřešený a nějak sem žil v domnění, že je mají vyřešený i ostatní. Takže sem se znovu zopakoval a přitom si myslel něco ve smyslu, že ty blbý krávy si ze mě snad dělaj prdel. Jediný jejich štěstí je, že už aspoň po deseti letech povětšinou chápou, že lepšího předsedu mezi sebou nenajdou. Dalo to sice práci, ale pochopili sousedi po těch letech, že maj kurva štěstí. Co se mě týče, letošní rok byl kurevsky úspěšnej a vyřešil sem spoustu věcí. Těším se na prosincový bilancování, ale už teď vím, že za poslední dva roky sem toho zvládnul víc, než za deset let s předluženou alternativní ezopíčou v celostátním pátraní. To byla solidní lekce a když to takhle někomu vyprávím, dost se směje. Zvláště ta část, jak mi na festivalu frnda se dvěma fízlama za zády přijde říct, že musí s pánama odjet, protože je v celostátním pátrání. To rozesměje všechny tedy kromě mě, protože si spíš přijdu jako hodně smutnej klaun. Nebo mejdan v jižních čechách, nebo kámošovo svatba.

časovej posun

** update 22:39 Tak sem stihnul procházku ještě před zkurveným deštěm. Pohoda. Pár stromů v ulici je pryč.

======

** update 20:18 Jo, včera sem si skáknul na chvíli na pivko, ale už byla venku zima a navíc začlo chcát a solidně foukat. Fučelo asi celou noc, protože když sem se dneska v jedenáct nebo kolik vlastně bylo reálně hodin probudil a šel ven, ulice byly plný popadanejch větví a zábrany značící výkopy a díry v ulicích byly rozfoukány. Takže sem nakoupil a šel domů připravovat zveřejnění šestnáctýho příběhu ze série nepovedených sraček. Teď je večer a zítra začíná týden pohotovosti. Bitcoin se zase přehoupl přes 6000$.

Zde zrůdné video, které může vyvolat pochybnosti o pravosti presidentské pravé nohy.

sám v práci

** update 22:51 Byl sem maloměšťácky doma, v tývce dávali Akta X a já psal nějaký Akta sračky. V podstatě hovno den. Údajně dle nedůvěryhodných internetů aktuální cena plzně v kantýně poslanecký sněmovny.

======

** update 11:01 Tradiční pracovní pátek. Jsem v kancelářích sám, akorát sem zaslechl kolegu z obchodního, kterej se tu mihnul. Počítám, že mě přišel zkontrolovat a ujistit se, že tu aspoň někdo je. Ráno solidně chcalo, takže sem zmoknul a se mnou i fena, která teďka fakt šíleně smrdí jako zmoklej pes. Na pozadí jede tývka a v ní nějakej nesmysl o maníkách, kteří jeli přespat pár nocí do stanu na Sibiř, kde je taková zima, že i digitální teploměr zmrznul.

čtvrtečník

** update 23:06 Ještě štěstí, že už den končí. Večer sem zabil psaním, zítra bez hospody, počítám že v sobotu možná. O víkendu musím přelouskat šestnáctou kapitolu mý brakový sračky a tím se případný veleposraný čtenář přehoupne přes dvě třetiny velesračkodíla. příští tejden pohotovost.

======

** update 11:47 Včera sem si hrál s firewallem (pyčo konečně) a večer sem šel na zahrádku. Nevěřil sem, že bude ještě tak hezky, aby se dalo sedět venku. Jinak v hospodě to vypadalo jako posledně, to znamená homoušká kavárna a jakmile padne první plískanice, která znemožní sezení venku, začnu chodit až zase na jaře. Dneska sem objednal psovi žrádlo a sobě pracovní houpací podložku pod nohy k počítači. Dělám radost sobě i čoklovi. Jo a mám pěkně rudý voko, protože sem včera vytahoval dlouhej usb kabel, kterej se zasek a já místo, abych se sklonil a vytáhl ho, tak jsem prudce trhnul, kabel se vymrštil a usb koncovka mě trefila přímo do levýho oka. Sem na sebe nasranej ještě teď, ale zdá se, že furt ještě vidím.

Sáhl mi na zadek, obvinila herečka 93letého exprezidenta Bushe. fakt mě tyhle kundí hérečky serou. Nějaká neznámá frnda a pravděpodbně mizerná herečka se chce zviditelnit na úkor starce. Že jí to není blbý.

normální úterý

** update 13:29 Maloměšťácký večer u počítače. Přemejšlím, že si objednám podložku pod nohy. Ideálně houpací. Jinak hovno dneska. Standardní den, bitcoin si dává menší výprodej, 5606$.

======

** update 13:29 Konečně normální úterý, kdy po mě nikdo nic nechce. Podíval jsem se na náš nový firemní firewall a domluvil se s ním, že zítra mu konečně ulevím od defaultního nastavení a zkonfiguruju ho. Přeci jen mi leží na stole už někdy od května.

ANO, ČSSD a KSČM se dohodly na spolupráci ve středních Čechách. Slušně soudruzi a estébáci vyjebali se starosty ve středních čechách.

první pracovní povolební den

** update 23:05 Dneska byl vlastně úplně normální pracovní den, jakoby se svět neposral. Večer sem psal, venku je fajn a nikde ani noha.

Koalice ANO, STAN, ODS a Nezávislých Středočechů končí. ANO vypovědělo smlouvu. V sobotu, ještě než skončily volby a strejda odjel, tak mi povídal, že ve středních čechách ano vypoví smlouvu a domluví se socanama. to bude kvůli kolínskýmu rakušanovi ze starostů, kterej po rathovi socanům zavřel penězovody. Já si myslel, že si dělá prdel, ale jestli to má strejc z toho vesnickýho fotbalu, na kterej chodí odjakživa...

bolehlav

** update 23:51 Jo a ještě sem si vzpomněl, že mě sraly windows 10, protože sem dělal údržbu notebooků matky a strejdy a oboum do desítek padnul nějakej update 1709 čico. Gigo sraček a trvalo asi pět hodin, než se to stáhlo a nainstalovalo. fakt sem sral.

======

** update 22:10 furt bolehlávek po včerejšní opici, co? fakt sem zvědavej, co z tohodle guláše vyjde. ale sere pes a život ještě nějakej čas poběží. přijel sem dneska z velimi, vlak narvanej od klánovic, ale naštěstí sem měl sebou psa obranáře, který spolehlivě zahnal všechny rodinky s dětmi. večer sem zabil dopsáním kapitoly, hroznej porod tahle devátá sračka číslo dvě. dva měsíce výpadek a než sem se dostal znovu do rytmu. už zase sázím standartní bloky. v tývce jede nějakej dokument vo náckách u stalingradu, takže pohoda. popisy mrtvých a živých v zákopech, tanky jezdící po lidech a různý jiný vzpomínky.

Praha volí výrazně jinak než zbytek Česka. Obrovské štěpení se projevuje i v zahraničí. sem rád, že žiju v praze. popravdě. sem rád, že praha poslala semelovou do věčný bolševický píče a ta kreatura zmizela v propadlišti, bohužel jen dějin. sem rád, že ringo kokot čech a spo šel do píče, mach a sso šel do píče a vůbec celá řada pomatenců šla tam kam patří. na hřbitov politických mrtvol. teď sem zvědavej, co s těma novejma zmrdama a kdy se který nejdřív zhádaj mezi sebou.

volby 2017

** update 18:41 Ty vole, to je průser tyhle volby. To je průser, že by i průjem zblednul. Takže to vyhrál estebák obviněnej z dotačního podvodu. Dále tu máme čmouda, kterej si postavil kariéru na hejtování jinejch čmoudů a nakonec piráti, z nichž je půlka geneticky v opozici, takže by byli i proti ráji na zemi, kdyby tu byl. Taky vstala z mrtvejch odéeska, která do kampaně nasadila křivou hubu s křivejma názorama. No a nakonec trosky bývalých velkých partají. Pičo...

půjčka ze stavebního spoření

** update 22:46 Vypral sem pračku a zabil večer zbytečným psaním sraček. ještě štěstí, že mám koníček a píšu tyhle naivní literární hovna, když je to s těma hospodama na piču. Venku podzimní pošmourno, v tývce jede novej mad max. bitcoin pokořil 6000$.

======

** update 17:48 Byl sem splnit svoji občanskou povinnost, ale obávám se, že zítra po sečtení budou z výsledků solidně bolet hlavy. To bude průser. okamura, piráti, ano, bude to průser. Ale jinak dneska zatím celkem úspěšnej den.

======

** update 12:30 Byl sem uzavřít a ukončit půjčku ze stavebka, kterou sem měl posledních deset k hypotéce, protože další rok už ji splácet nechci. Letos sem docela máknul, protože kurva, co za kundu by chtělo žít s dluhama na krku. No, tak nějakou představu mám, znáte to sami, ezokundy, alternativa, underground, žvásty, že peníze nejsou všechno, exekuce, celostátní pátračka a případně prudění vlastních rodičů, aby vysolili z vlastních účtů. To je obecně oblíbená finta u retardů, který házej hlášky, že peníze nic neznamejí. Dělat se ve společnosti stejných retardů zajimavym a pak prudit vlastní rodinu, aby solila za pomoci různých pochybných a ubohých manipulací. Teď je na řadě dluh po bejvalce, jsem rád, že sem viděl náhled jak to chodilo za komunismu v restauracích a jídelnách, ale je fakt, že po třiceti letech od převratu by tyhle lidi měli zůstat zapomenutý.

Sever Čech nezklamal. Opět podezření na kupčení s hlasy, opět Krupka. Tak prý na severu už je z toho tradice a někteří lidé mají vytvořené know-how.

Matěj Stropnický: Jsem gay, za svou orientaci by se neměl nikdo stydět! Ježíš marjá, koho to kurva zajímá. Jeho nevlastní ségra je zase vysmažená píča a nikdo z toho tragédii nedělá. Spíš naopak, stačí si představit agátu, její kačeří botolutoxinovej zobák a od pika bílej rypák. Ale je fakt, že kdo zná tu kavárnu ROH nad vystřeleným okem, kterou provozuje stropnickej a parta zelených, tak vám musí hnedka dojít, že jenom buzna dokáže pojmenovat kavárnu ROH fontem stylu komoušskýho revolučního odborovýho hnutí. Kdyby měl koule, tak tu kavárnu pojmenuje NSDAP. Jinak je to jenom přiteplenej humor.