Prújem: duben 2017

dvěstědvacet

** update 22:37 Tradiční šprtací večerní kolečko hotovo, ty vole, to je prostě masakr na hraně maloměšťáckých schopností. Dneska je nějakej významnej den, kdo může, ten kalí, v zahradách plápolají malé ohníčky a měsíc je krásný turecký. vidím to na nějaký náboženský svátek nebo projevy iracionální víry v neexistující ezobytosti.

======

** update 18:40 Dalších čtyřicet nacpáno v hlavě, celkem už 220 otázek. zbývá posledních 16. ty dám zítra a pak musím zvážit svoje sebevědomí, jestli mi umožní jít ku zkoušce. město vylidněný, každopádně v albertu dneska ráno narváno. jestli von nebude mít zejtra zavříno, ale kdyžtak vietnamec to jistí. přijela matka, takže sem dělal kolečko i s ní. byla v tejdnu v přelouči na nějakym srazu kámošek a prej přeloučskej gympl úplně upadl. on je teďka sloučenej s učňákem a poskytuje pouze osmiletý studium, ale jen v jedný třídě. to znamená, že maj jen osm tříd a zbytek jsou učňové. no, v podstatě, ještě že se toho fotr nedožil.

chlastačka

** update 23:05 Vyvenčeno, 180 otázek projeto se čtyřma chybama, v tývce jede kličko vs joshua a já ještě zapomněl poznamenat, že můj dnešní oběd nakonec byly zapečený brambory, špek, páliva klobáska z divočáka, vajíčko, zakysaná smetana, česnek, cibule, pepř a sůl. a na to všechno hromada parmezánu. fakt gurmánká pohoda.

======

** update 21:32 Včera parádní chlastačka, normální pánská společnost, pivo jídlo a pohoda. Přišel sem domů o půlnoci, neblil sem a ráno v osum se se probudil fit, takže sem vyvenčil, vypral dvě pračky, zjistil ztrátovost informací a zkusil si do hlavy nalít dalších 40 otázek. Což se mi asi jakžtakž podařilo, uvidím při opakovačce až se vrátím z venčení.
Každopádně sem nahrál třetí kapitolu nesmírných sráčů, takže je možno zabíjet zase čas. pro ty zoufalce, kteří obětují papír, jsem připravil pdf a odt verze kapitol. Nevím, co víc byste v tuhle chvíli mohli chtít. Vyblitej den.

Průměrnému Čechovi je téměř 43. Stárne, ale bohatne. Neuprosná data o stárnutí husákových parchantů.

nemoci

** update 11:05 Ty vole, sem si před chvílí připadal jak v domově důchodců, protože kolegové vrstevníci řešili nemoci se kterejma chodí k doktorovi. To bych se posral, u toho jednoho chápu, že má děti a vede debilní životní styl, kdy si nezajde v poledne ani na teplou polívku, protože všechny tiketky a love odevzdá doma starý. Já nevim, jedno teplý jídlo denně musí bejt a žádná houska s baleným salámem to nevyřeší. Ten druhej děti nemá, s manželkou mají hovno co na práci, tak přeskočili střední věk a vrhli se na důchodcovství, takže nejmenovaný frajer má kalendář plnej doktorů. A že se kurva taky diví, na stole tři krabky cigaret, životní styl frajersky, kdy dvě tablety extáze jsou pro tři lidi málo, tak je musí sežrat radši sám. Mám takový divný podezření, že posledním důvodem bude taky to, že jakmile se občan jednou vydá v náruč medicíny, každej doktor chce vytáhnout ze zdravotních pojišťoven co se dá. Dneska večer pívo s kámošem, tak doufám, že bude klid a ženský zůstanou doma, protože poslední co bych chtěl je, aby se na mě lepila zase nějaká opilá frnda. Já si chci jen popovídat a pak přijít po maloměšťácku domů a mít kurva zasranej klid.

Ropákem roku je ministr Ťok. Zablokoval zařazení Louky u Přelouče mezi chráněná území. Jsem rád, že sem z Přelouče pryč. Starostka a její klika zmrdů prostě ty podivně nakoupený pozemky v okolí řeky chtěj státu prodat a betonárka taky nebude k zahození.

čtvrtek

** update 22:55 dávali nějakej fiktivní dokument, co by se stalo, kdyby se země zastavila. no já nevim, v případě takovejch globálních katastrof bych asi byl jeden z těch prvních mrtvejch, protože fakt nevidím důvody, proč by se mi mělo podařit v případném nastalém chaosu přežít. vždyť jsem kancelářská krysa se schopností akorát tak přežít ve městě plnym blahobytu. teďka jede polibek draka, kde teda jet li předvádní taky solidní tanec se zmrdama. jel sem opakovačku testů, uvidíme co mi zůstane v hlavě do zejtra. procházka v pohodě, stavil sem se u matky v bytě zalejt kytku, jo jako oceňuju, že je tak blízko.

======

** update 15:08 Jo, dobře sem se ze včerejška na dnešek vyspal. Pivo je na spánek lepší než rohypnol. Psí čumáček mě rád viděl, když sem přišel, takže co víc si můžu přát. Samozřejmě můžu, frndu, která od třinácti nechlastá a nefetuje. Ženská nepatří do hospody, nebo teda jo, abych byl genderově vyváženej, ale maximálně do kuchyně a nebo za pípu. Co se týče ztrátovosti otázek z paměti, nějaký zmizely, kdybych tvrdil, že ne, tak bych byl jako bejvalka a lhal bych. Takže sem dneska uzavřel první stovku otázek a odpovědí a zbejvá mi jich ještě nacpat do paměti 136. No nějak si musim na dročku a vození prdele z hospody domů vydělat, včera slušná útrata, ale dal jsem do toho pár zacap a jídlo za kilo.

Sobotkova analýza Babišova byznysu. Sobotka měl hlavně už na začátku tušit s kým to šel vlastně do byznysu.

Severokorejské benzinky jsou na suchu, totalitní režim podezírá Číňany. Si jen odložím, protože sem netušil, že v Severní koreji se benál prodává na kilogramy.

pivoden

** update 14:41 Dneska je ten slavný den, kdy pivovod byl do hospody zaveden. Jo, po čtrnácti dnech du dneska konzumovat alkohol a počítám, že večer si budu hrát na alternativu a máničku, abych si pak zavolal dročku (ideálně souseda) a nechal si odvést prdel domů. šrotím na zkoušku, dneska jedu porci 60 otázek a zítra uvidím jakou mám ztrátovost informací. Pokud bude v normě, přidám dalších 30 kousků. To by v tom byl zmrd, abych tu certifikaci neudělal aspoň částečným podvodem. Venku chčije, dneska se staví ještě známej elektrikář, aby se mnou prošel barák a ukázal mi revizní průsery, pak půjdeme do hospody a přemejšlím, jestli se do ní taky nenechám odvýst dročkou. To uvidim, podle momentální rozmařilosti.

Canadian hipsters are now practicing 'Beer Yoga'. Zkurvený zasraný zmrdi hipsterský, takhle kurvit vztah k pivu. Hipsteři jsou psychicky nemocné ovce.

baterie

** update 22:46 Venku kurva chčije a na ulici ani pes nesere. Mokrý večerní kolečko, nikde ani noha, fakt takovejch lidí jako sem já, kteří jsou se svým psem počasí nepočasí ven, asi moc není. Maximálně vyženou psa na kus trávníku a za pár minut ženou zpět do sucha. začal sem do hlavy cpát druhej test. po delší analýze a zkusmém projetí prvních padesáti otázek sem si ujasnil, že se tuhle sadu budu muset učit maximálně po 30 otázkách denně, protože sou tam fak věci, kterým nerozumím a musím se buď naučit nazpamět a nebo otevřít dokumentaci, protože je fakt, že ty odpovědi sou docela solidně ozdrojovaný, takže se dá dohledat do jaký míry kecaj a nebo nekecaj. při počtu 235 otázek mám na dva tejdny co dělat, zejtra další třicítku a ve čvrtek uvidím, co mi středeční pivo vymaže z hlavy. v tývce jede Zátah a sekera je dobrá zbraň, vyštípala pár klíčních kostí a otevřela jeden žaludek, fakt paradní akční kousek.

Babiš otáčí: Do voleb půjdu možná v čele kandidátky. ano, sorry jako, ale je stejnej klasickej zbabělec jako kalousek a nebo ti všichni klasičtí politici, kteří nemakaj.

======

** update 10:58 Tak sem si chtěl udělat dneska radost a koupit do telefonu novou baterku. přijdu do pozáručního servisu a dozvim se, že baterky došly a budou až příští tejden. Pičo, nasralo mě to a průser byl, že za to nemohla žádná posraná kunda, ale nýbrž obyčejná realita. Dva roky bez pojebaný ezokundy z restaurací a jídelen, dva nejlepší roky za posledních bůhví kolik posranej let a najednou nemaj blbou baterku do telefonu. No říkal sem mamině, že než zase uhánět nějakou pomatenou čtyřicítku, který tikaj atomový biohodiny, tak radši nic. Matka sice říká, že nemám bejt tak hnusnej, že i v naší rodině plodily haranty čtyřicítky, ale pokud to někdo doteďka nepochopil, tak já sem ten případ, kterej si vybral tak blbě, jak nejvíc si blbě mohl vybrat. Znáte ty žvásty o tom, že starší frndy bejvaj zkušenější a zodpovědnější? Tak já vám můžu zcela zodpovědně říct, že je to sračkoidní žvást, kterým se chlácholej lidi, kteří mají tuhle věkovou preferenci, ale já za sebe díky svejm zkušenostem tvrdím, že u dementní píči na věku nezáleží, že blbá kráva může bejt i stará a zcela jasně chápu, proč se říká, že starýho psa nemá smysl učit čemukoliv novýmu. Takže co se zanedbá v rodině, v pozdějším věku nezachrání ani láska. Jako říkaj se hovna, že láska hory přenáší, ale mě přinesla jenom permanetní stresy, co ta píča zase provedla, od koho si půjčila a kdo přijde prudit, že chce prachy zpět. Jo a ještě k tomu má taková frnda dementní kecy, že prej podle hvězdnejch znamení je kůň a jako kůň kope. Ty vole, co si dokáže taková píča vymyslet za žvásty, jen aby měla omluvu proto, že žije stylem restaurací a jídelen, tak jak to bylo. kdo neokrádá kohokoliv, okrádá hlavně sebe. Taky už chápu, proč má mít chlap mladou a hezkou píču a že můžu si za všechno sám, protože sem podlehl lžím o věku a zkušenostem.
Všechno je to o výchově v rodině, jsem rád, že mě matka vychovala po maloměšťácku, ke slušnosti a relativní poctivosti, protože oproti odpadům z podnikatelských rodin (a v podstatě je jedno jestli to byli bolševický mankaři a nebo porevoluční dojiči všechmožnejch zdrojů) si přijdu zcela sobecky a egoisticky jako slušnej člověk a poctivej zmrd. Díky za kundí zkušenosti a šťastný a veselý.

zkouška

** update 22:43 Fakt sem rád, že tenhle den mám za sebou. Nemůžu ho úplně nazvat maloměšťáckým, přestože sem si nedal ani jedno oslavný pětipivo, protože toho bylo fakt dost. Týpek místo v domluvených šesti hodinách přišel o dvacet minut dřív, já se zrovna akorát vysral po procházce se psem. jinak otevřu barákový dveře a tam stojí motorkář s motorkářským vousem jak z učebnice. vytáhl z brašny vytištěný plány, který sem mu poslal, vytáhl kameru a prošel si celej barák, byl sem docela překvapenej kolik lidí bylo zodpovědně doma, všude uklizeno, dokonce i od alkoholičky sem slyšel snad poprvý rachotit podle zvuku něco, co kdysi asi bylo vysavačem. Okomentoval si všechno, co si potřeboval okomentovat. dobrej nápad s kamerou, když na něco zapomene, podívá se na video, jak to vypadá. Už dělá baráky přes třicet let, úplně jasnej zajištěnej inženýr takovej pětapadesátník, kterej si konečně zase může užívat. Chlap, kterej mi ho dohodil je taky zajištěnej a měl takový hlášky, že neví jestli to ještě dělá, protože už plánuje důchod. Já mám takový divný podezření, že u těhlech zajištěnejch skorošedesátníků důchod začíná trochu jinak než u běžného pracovního obyvatelstva. stav pod sklepama a sutereném bude asi hustej, po popsání všech příznaků řek, že je vlastně možný, že je dole pohlý podloží a hovna z trubek vytejkaj. jo a viděl sem v jednom bytě celou velkou terénní motorku, fakt velkou, že i motorkář čuměl. akorát starej nebyl doma a stará říkala, že je z toho fakt nešťastná, protože už ji má v chodbě starej celej měsíc a bude mít, dokud něco neopraví. Prej dva lidi ji táhli po schodech do bytu.

======

** update 13:59 No to byla zase akce. Takže na desátou dorazím do certifikačního střediska a sympatická slečna mi vysvětlila, že v systému nemůže najít ani moji emailovou adresu, ani identifikační číslo a že je to nějaký divný, protože mi účet ani nemůže u pearson vue založit. Což byl nesmysl, protože účet mám. No a když ani nenašla číslo zkoušky, kterou mám jit udělat, všechno nabralo solidní grády, během nichž sem musel vyndat a zapnout notebook, abych se po pár telefonátech dozvěděl, že ta zkouška se dělá online přes internet u libovolnýho počítače. To mě nasralo, protože mi to mohli v práci říct a úplně mě omylo, páčto sem si mohl zkoušku vyklikat už doma, jediný co sem musel udělat, zaplatit za online zkoušku kartou přes internet nějakých 120$. Takže sem se se slečnou rozloučil, poděkoval za prima strávený čas a šel sem domů zase zapnout na kartě platby přes internet a vyklikat si certifikaci. Úspěšně a teďka můžu začít šrotit na zkoušku druhou, kvůli který to celý podnikám. pičo. Další prdel byla, že zrovna, když sem měl telefonát s kolegou, tak vypadl signál a telefon se mi odmítl připojit. A hele hovno, O2 má výpadek.

zase neděle

** update 22:48 Fakt sem zvědavej, co mě zejtra čeká za překvápka, nepudou počítače nebo internet, špatně proběhne moje registrace a nebo vyjede úplně jiná sada otázek. pičo.

======

** update 19:07 Dneska normálka. Nikdo nevolal, ráno sem se probudil a vyšel ven. v podstatě sem točil otázky a odpovědi a do toho filmá pauza. mám nějak vyzkoušený, že po dvou hodinách koncentrace, potřebuju čas myslet na jiný věci. teď žeru, pak sjedu planetu opic, ještě jednou sadu otázek a zejtra nechť se děje vůle kohokoliv, hlavně moje. ve francii jedou volby, tak sem zvědavej na ten průser, co to bude a kdo to bude. le penová a nebo exit z eu?

úplatek z holdingu

** update 23:07 Sem si dneska pěkně pospal, ba úplně zaspal, od jedný sem uklízel až do šesti, do toho sebetestování a příprava jídla. venku je kosa, psa by skoro nevyhnal. jebat.

Dictator's paradise: The secret retreat with 200ft pool yacht, waterslides and theme park rides where Kim Jong-un parties 'like it's Ibiza'. Ze života diktátora.

======

** update 00:05 Jo, pohledem do bankovního účtu sem zjistil, že platba kartou byla zprocesovaná včera a šla až do dalekýho hong kongu, ale celkem mě potěšila vratka na dani za hypotéku, nic moc, pár litrů, v undergroundu by to zmizelo za večer. každopádně mám takovej pocit, že se mě ředitelství holdingu, tedy vlastně ministerstvo financí, tak nějak snaží před volbama uplatit, protože normálně ty prachy chodily posledního dubna, za kalouska jednou někdy až devátýho května nebo tak nějak kolem.

kůže, kůůůžéééé

** update 22:36 Pěkný odpoledne, z práce pěšky domů, pak kolečko ještě s maminou až k poště, protože se chtěla podívat na nějakej barák. vypadlo z ní totiž, že byla navštívit naši bejvalou sousedku z paneláku, aby tak nějak srovnala vztah, kterej si s matkou posrala po tý strašně uražlivý nabídce za naši garáž a dozvěděla se, že kromě bytu na moskevský ve vršovicích, tedy kousek od bráchy, zákeřně maj byt kousek od pošty, defakto kus ode mne. to je strašlivý, ale já tý posraný přelouči neuteču. po 23letech v praze mě to všechno dobíhá.
co se týče studia testů, vypnul sem v tý aplikaci učební mód a jedu otázky, kdy se dozvim až na závěr jak sem dopadl, sem zvědavej jak dopadnu. taky sem měl dneska nečekaně návštěvní den, dva lidi v rozmezí tří hodin jeli úplně náhodou kolem a stavili se podívat, jestli ještě vůbec žiju a nezmaloměštil sem úplně do sraček. tak jim vysvětluju, že ne, že mám pohotovost a trénuju mozek.

Boj za „levný Andrejův tarif“ zajišťuje firma, která pracuje pro Babiše. Fakt se bojim číst všelijaký weby bojující za všelijaký práva, protože se kurevsky nedá odlišit co je fakt a co fake. Tak snad aspoň čtenář tohodle blogýsku má pocit, že svět je stále v pořádku, protože se ještě pořád dá narazit na poctivý a slušný sračky, u kterejch je sračkovitost vidět a cítit na první dotyk.

Brokerská firma pána forexových robotů Kubíčka ohlásila v New Yorku bankrot. Taky věc, ten asi vypral peněz týpek.

Psala jsem si s kurátorem Modré velryby, svěřila se Lucie (26): Teď jí vyhrožuje smrtí. bulvární olol

======

** update 11:44 Tak, je pátek. Čubička je se mnou v práci, leží mi za zády a tváří se tak, že je mi úplně jasný, že doma by byla ve svý psí posteli spokojenější. Tady musí chuděra ležet na obyčejnym koberci. Objednal sem se pondělí na certifikaci, tak sem zvědavej jak moc blbě dopadnu a prdel se mi stáhla už teďka. Teď jenom doufám, že mi do toho nic nevleze, nějaká debilní nemoc nebo třeba, že v pondělí nepůjdou počítače.

V televizi sem zaregistroval příšerně debilní reklamu s tím jedním frajerem, kterej hrál v dětskym pořadu rafťáci a nějakou slověnou, kterým reklamní babička dává ochutnat pravý bohemia brambůrky z kotlíku. Já kurva nevim, proč všechny ty reklamní babičky vypadaj jak přes kopírák. Například moje babka v zástěře nechodila a bílý vlasy se ji až do smrti neudělaly. Jo a jako mám věřit, že kotlíkový brambůrky někde v tý velkovýrobně pražej v pravým kotlíku, ty vole...

Sexuální tématika v ústech českého prezidenta. Souhrn Milošových prohlášení o tom, jak je fascinován pornem a kundama. Očividně má v hlavě už jen samý senilní stařecký hovna.