Prújem: březen 2017

páteční vedro

** update 11:14 Sem docela slušně přežranej. Čekám až půjdu domů.

Odpůrcům očkování se daří. Spalničky se šíří napříč Evropou. Byla by prdel, kdyby lidstvo vychcípalo díky ezokundám a jiným bojovníkům proti zlému systému. tyhle antivax mrdky je zlo, stejně jako fanoušci alternativního školství. Zrovna včera mi kolega vyprávěl, jak je nasranej, protože jejich spádová základka na Kladně vyučuje v každým ročníku jednu třídu formou montesori nebo jak se menuje ta montesračka, kde se do dětí nelejou informace, neznámkuje a děcka se nechají dělat jenom to co se jim chce. Je z toho v prdeli, protože říkal, že o umístění rozhoduje ředitelka a je připraven psát dlouhé stížnosti, pokud jejich dítě bude přiděleno do alternativní třídy.

======

** update 10:20 Venku je úplně letní počasí. Na to, že je konec března, tohle počásko smrdí průserem. Sedím na školení, poslouchám relativně zajimavou přednášku a z práce mi volal kolega, že dorazil majitel baráku s elektrikářem a právě zrovna teď se rozhodl vyměňovat jističe. Prostě idiot.

Kusturica: Rusko není Sovětský svaz, chci rovnováhu ve světě. Teroristy stvořili Američané. Ty vole Kusturica, jako já sem z těch jeho cigánskejch balad nikdy moc nechcal, ale to z něj padá poslední roky, to sou fakt solidní sračky.

Jak fungují Parlamentní listy. Náhled do českého byznysu s alternativní pravdou.

Urgent Proactive Customer Notification to Prevent ASA Outages. lol

bomba pivko včera

** update 22:27 a ty vole, ještě štěstí, že už je čtvrtek večer. zítra pátek, du ráno na seminář za rohem a do dvanácti sem doma. překonvertil sem první sračkokapitolu do markdownu, jen doufám, že sem nějak nepřeházel stránky, ale obávám se, že takový omyl by nikdo ani nepoznal. ale byla to podělaná práce, nakonec ruční práce a podstatně ji můžu kdykoliv vyslat v chřtán internetu. v tývce jede vetřelec versus predátor. jak sem kdysi jel tenhle deníček na systému nucleuscms, který ve 2014 přestali vyvíjet, tak znovu komunita projekt oživila. vracet se nebudu, ale tohle je na komunitních projektech dobrý, když stojí zato, vždycky se někdo najde. mě se ale popravdě líbí tenhle systém, jednoduchý a prostý.

======

** update 15:57 Český youtuber dostal podmínku za vulgarismy. Kritizoval terapii české šamanky. Chudák kluk, to si nezasloužil. Já sem taky tuhle ezopíču Jamunu už kolikrát označil za ezokundu. Vždyť má pravdu, tahle píča je nemocná a tahá ze stejně postižených krav akorát peníze. Vole, vaginální mapování, tomu se taky směju z plna hrdla.

======

** update 12:09 Jo, včera to bylo v hospodě v pohodě. Slušná pánská společnost a žádný rozbouraný frndy. Dal sem si řízek se salátem, pár piv a dvě kila sousedovi za odvoz domů. kromě nějakého opileckého humoru pro mě bylo nejpodstatnější, že soused moje dílo dočetl, ale na následný opravy už neměl čas, protože je to prostě stará dobrá sračka. Jak mi to řekl? "Je to jak si říkal - brak a dá se číst." Beztak si myslím, že jedinej kdo moji sračku přečetl vícekrát budu akorát já, jako žádnej výstřik geniality moje dílo není, zkonzumovat a po použití zahodit.

schůzka

** update 14:07 Dopoledne sem zabil schůzkou s instalatérem, řešil sem detaily a sem úplně vyřízenej. Večer pivo.

Past na Hradě: Poslední rok Jindřicha F. Pohled do hradního zákulisí.

sláva průměrnosti

** update 22:38 Odpoledne sem si zase hrál se samsungem, abych zjistil, že se mi asi znovu originální firmware nepodaří nahrát. Sere pes. Večer sem prožil potřetí s první kapitolou svého sračkového díla. No, s tím dvouměsíčním odstupem musim konstatovat, že je to slušná, trapná a mizerná sračka. Fakt nechci, aby to podle těch ód, který tady občas pěju, vypadalo, jakože se zrodil nějakej novej literární génius. to fakt ne.

dneska sem kecal s trafikantem a potvrdil mi storky, který sem zaslechl. rozhodnul se ke konci měsíce skončit, protože byznys fakt nejde. říkal, že je to vostrý, že jede do Lidlu, kde potká hafo lidí, kteří ho zdravěj a všichni maj čtvery cigára a haldu novin, ale u něj už nenakoupí. tak jako přitáhlo maso v supermarketech lidi od řezníků, tak prej už i trafiky, který se v těhlech lidlech, bilách či tescách otevíraj. zavře a nechá se zaměstnat jako trafikant zaměstnanec, krátký dlouhý týdne v trafice u malýho tesca na žižkově.

Drahoš bude kandidovat na prezidenta. Seriózní člověk, míní Babiš, Hrad zahájil sérii ostrých tweetů. Jo, jestli na něj nevytáhnou, že po nocích za úplňku vyhrabává po hřbitovech mrtvolky dětí a na hnoji za hřbitovní zdí je przní, má můj hlas.

======

** update 12:39 Dneska dopoledne sem byl na technickým semináři. Bylo nás tam celkem asi patnáct mužskejch a jedna žencká, která brzo odešla. Slušně sem se přežral, něco sem se dozvěděl a hlavně sem získal obavu, aby nějaký buzerantský feministky nepřišly s tím, že mezi IT techniky a specialisty je málo samic a je tedu nutné zavést kvóty.
Slušnej mor sou taky mobilní telefony s dotykovým displejem. Stále si užívám pravidlo, že se zásadně nevyhýbám retardům, kteří hledě do displejů nehledí na cestu před sebou. V poslední době jsou taky často ku spatření zoufalci na hajzlech, kteří nedokáží odložit mobil ani při močení do mušle.

kurva pondělí

** update 22:41 Dneska sem si v práci hrál s kolegovým samsungem galaxy note 2, protože mi ho dovolil odemknout a flashnout. docela prdel, akorát škoda, že samsung dělá takový plasťáky a ještě předražený. večer sem zabil přemýšlením jak z libreofficu mý dílo bezpečně vyexportovat do markdown formátu a dospěl sem k jistému přesvědčení, že mi nezbyde nic jinýho než ruční formát. koupil sem si makovej závin. poctivej, ale za osumdesát holt.

Brnem procházela nahá žena. Zapomněla, kde se svlékla na technoparty. Nějaká bláznivá skoročtyřicítka to rozjela jako za puberty, brno holt. Ale frnda by v tomhle věku měla bejt nějak srovnaná se světem a životem, já se vyndanej nesvlíkám.

Manhunt Ended In Germany: Police Caught The Suspect Who Allegedly Killed A Nine-year-old Child. Vostrá kauzička, kam už může internet dovést zbloudilce a pomatené jedince.

Řidič nabízející svezení malé školačce nebyl kriminálník, ale nezištný senior. lol

posun času

** update 22:20 Námrd, takhle namrdanej čas. Udělal sem šablonu pro svoje brakový sračkodílo, takže v podstatě by šlo nahrát první kapitolu. ale ještě je brzo, přestože přesně za měsíc to budou dva roky, kdy sem začal kálet výkal na papír. pičo letí to, ale mám takovej příjemnej pocit z toho, že se mi aspoň něco podařilo dotáhnout do konce. nikdy nekončící dluhy, pokuty a rozpočtový holokausty s bytama byly fakt otravný a deset let stačilo. jasnej důkaz toho, že když chlap řeší jenom frndu, tak nic nevyřeší. příště vocáď pocáď.

venku nikdo, commit do githubu zdá se proběhl, ale to si dělal chlapík sám, já mu soubor poslal mejlem. tajně taky doufám, že se toho ujme někdo jinej z čech. nejsem si jistej tím, jestli je všechno přeložený korektně a hlavně logicky, už sem to komplet neinstaloval.

Někdo mi na počítač v Lánech dal dětskou pornografii, stěžoval si Zeman. Miloš je na tom asi dost špatně, každopádně se nabízí teoretická otázka, po jaký smažce tam zůstalo.

J.A.R.: Když ti před Moskvou dojde pervitin.

======

** update 19:45 Dodělal sem nějaký detaily po upgradu, vylepšil překlad do češtiny a poslal ho autorovi tohodle webovýho systému. to je rozmrdanej den.

======

** update 13:44 Ty vole, dneska je posranej posun času, což mi došlo, když sem se podíval na internety. sousedi si nejspíš přovezli nový štěňátko, protože když sem šel venčit, slyšel jsem štěněcí kňučení a výkřiky z bytu typu "fuj je to". prostě nedělní maloměšťácká pohoda v malém pražském domě, žádný řvoucí kundy, žádní zkurvení (ezo)alternativci, protože kurva to je poslední, co bych chtěl, aby si nějaká alternativní máničkopíča z undergroundu koupila v baráku byt. No, naštěstí máničkopíči neřeší peníze, protože nic neznamenají a tudíž z definice logiky pro nás plyne hromada štěstí, klidu a minima problémů. Stačí pičus z postsovětský země.

chtěl sem jít zítra na pívo, ale sem ještě nechutně chycenej, ranní hlen je nehezký, takže si dám ještě od hospody klid a schůzku sem přesunul na jindy. Ve středu schůzka s instalatérem a v pátek mám za rohem od baráku seminář, takže tento týden bude krátký.

Kulatá světla, červená barva. Legendární tramvaj T3 z 60. let odjíždí do důchodu Škoda, dost spolehlivej vůz s velkými otevíracími okénky.

úklid pičo

** update 23:23 Test po aktualizaci. Vypadá to, že mě nic nezastaví.

======

** update 22:21 nadešel čas, budu něžný. čirá esence zla, násilí a deprese, včetně bičování malý blonďatý holčičky, nepovedenýho porodu, řezání jazyků a náboženskýho pomatení. to všechno bez happy endu, tak jak to v životě doopravdy chodí. takový je brimstone. dvě a půl hodiny pomalýho šílenství o čtyřech kapitolách, kdy sem si říkal "WTF", aby mi ve třetím dějství seplo. no i tak, já chtěl původně odpočívat, ale toto dílo mě celkem zaměstnalo hlavu. tomiho vyhul.

======

** update 18:52 Dneska mocnej úklid, nekompromisní a poctivej. dost času sem věnoval kytkám, po zimě dostaly zaslouženou sprchu. taky nevím co s paprikama, mám jicho hodně a další přibudou. uklidil sem sebe a brambory se vařej.

mozková dysfunkce

** update 22:50 No, těžká mozková dysfunkce mě konečně opouští, protože to shromáždění dalo mozku slušnou adrenalinovou bombu a mám takovej pocit, že teprv až teďka někdy končí dojezd, no sem si přišel jak po nějaký mocný dávce fetu. no a do toho smrtelná rýmička. dopoledne sem instaloval tiskárnu pro lidi, kterým šéf poskytl nebo pronajal jednu z našich volných místností, respektive pro nějakou mladou slečnu, tak sem se u jejího pomalýho hápéčka s windows 7 pěkně zapotil, což vlastně nevadilo, protože říčnej sem už byl, protože sem asi hodinu jako správná kunda řešil tu tiskárnu složitě u sebe v kanclu, než mi došlo že sem správná kunda dvojnásobná a řešim něco, co je vyřešený za pět a půl minuty. pak sem sežral pizzu a šel brzo domů. večer sem zabil konečně tím, že sem si udělal testovací webík a připravil nový jádro tohodle systému. mírná panika, protože týpek povýšil požadavky na php 5.4 a já to tady z 5.3 upgradnout nemůžu, protože jedna posraná aplikace. no uvidim, jestli se nepodělá nějakej plugin, kterej ještě nemám doinstalovanej. pokračování zejtra. v tývce jede vetřelcovo vzkříšení, tak doufám, že ho uvidím aspoň do půlky.

FUCK

** update 14:56 Pičo, já sem solidně zaspal. Včera sem se nějak vyadrenalinoval tou schůzí, že ani brko a panák mi nepomohl usnout, takže sem zabral někdy po třetí ráno a probudil se v krásných půl jedenáctý. Přijdu do práce a všici si mysleli, že sem kdekoliv jinde, jenom ne doma. Bolí mě kurevsky hlava a léčím ji poslechem Remanufacture od Fear Factory. Doufám, že dneska zaberu brzo a normálně. Byl sem nakoupit nějaký jídlo domů, k obědu maso na grilu a opečený brambory v práci skoro nikdo vlastně není.

Tajné atomové experimenty se poprvé dostaly na internet. Pár nových kousků pro fanoušky neskutečné krásy atomových explozí.

shromáždění a odpady

** update 22:31 Jako pičo, mám hroznou výhodu, že dělám svj v pražským baráku s lidma, kteří jsou si naprosto vědomi toho, jaký mají majetek a nejsou debilové, aby si ho nějak domrdali. Půlka majitelů, která zaplatila běžnou tržní cenu a má hypotéku, naprosto přesně chápe cenu peněz a druhá půlka lidí chápe, že přišli za málo peněz k velkýmu majetku a váží si toho. Nemáme tu žádnou svoloč, která by dělala bordel a neplatila. Já si vzpomenu vždycky na ty reportáže ze severu vo družstvech, kde dává do společných peněz jen pár blbců z baráku, kteří by se spočítali na prstech obou rukou. pro mě důkaz, že existujou finančně gramotný lidi, který mi připomínaj, že finanční gramotnost je normální. fakt si říkám, jestli bych chtěl, aby si moje případný děti prošly undergroundem a alternativou a nedejufo, aby se znovu objevilo něco jako byly devadesátky minulýho století.

jako čeká mě fakt manažérování, protože frajer ze suterénu otevřel otázku toho, že jak jsou ty spodky vlhký a děravý, tak se mu rozpadaj prahy a dveře do pokojů sou zkroucený. naběhnul na mě s tím, že vlastně je způsobený problémem, o kterým se roky ví a nikdo ho neřešil, takže bysme možná asi jako měli ty dveře zaplatit z fo, protože co by kurva doplácel svý vlastní prachy na zkurvený dveře, který se mu zkurvili tím, že sou zkurvený společný odpady. jako něco logickýho na tom je, takže zejtra píšu dopis domovnímu poradci, ať se poradí s paní, jestli je to dobrej argument pro vyplacení větší škody. navíc to budu muset nabídnout i majiteli druhýho bytu, pro narovnání spravedlnosti. ty vole, jako to je věc, lidi řešej hlavně technologický problémy, kterejm já vůbec nerozumím a rozumět ani nechci, páčto nejsem instalatér, ale k tomu vůbec nechápou, že se okolo mě objevujou věci, se kterejma choděj jednotlivě a společně se vůbec neřešej. to bude asi ta zkurvená manažerská práce, umět řešit tyhle logický zádrhele běžících projektů.

akorát si dámy zezhora neuvědomily, že pro mě v emailové diskusi mlčení znamená souhlas, protože měly nějaký dotazy k návrhu smlouvy a já si prostě neodpustil poznámku, že sem ho poslal záměrně před měsícem, aby se měly čas případně zeptat na nejasnosti a že se mi obeslaní normálně vyjádřili, defakto kromě nich, takže sem předpokládal, že nemaj problém.

boty dorazily a sem spokojenej, protože seděj a vypadaj, že i vydržej. no mám si koupit boty na tržnici za tři kila na tři měsíce a nebo boty za patnáct stovek na dvanáct měsíců, tak jak je kurvim, ale loňský boty budou letos do výlety do hospody. a tričko s krátkým rukávem si už v životě nikdy nekoupím, protože mi jich zůstalo ve skříni tolik, že bych se oblíkla celá jedna africká vesnice. nevim no, prostě v sobě nemám to hromadění věcí a furt narvanou ledničku.

Režisérka je kráva, řval muž na celé hlediště. Z divadla ho vyvedli. Dokonalý :D

Maduro vyhlásil „chlebovou válku“. Zatýká pekaře a znárodňuje pekárny. Smutnej příběh ze země, kde vládne socialistická vláda a jenž se topí v ropě.

======

** update 20:55 Pičo, mám za sebou 22 shromáždění, dostal sem finální souhlas s rekonstrukcí stupaček, určili sme termín a uzavřel sem diskusi, která se táhla 17let. letos dojde k výměně starýho litinovýho odpadní potrubí za novej německej plast a mě vlastně začíná ta největší prdel. manažersky utáhnout tenhle projekt až do zdárnýho konce. musím taky říct, že je hrozně fajn, že si lidi po těch deseti letech v baráku už na mě zvykli, pochopili, že sem sice asi trochu divnej, ale nejsem svině a s barákem to myslím dobře. jako takhle diskusi v klidu na zasraný téma, sem snad ještě nezažil. ty vole jako doprdele, normálním vobyčejným pražákům trvalo sedm let mýho předsedování, než jim došlo, že nejsem debil, ale jenom normální ajťík, kterej nejspíš dokonce projekt za mego dotáhne do konce a společný prachy nerozkrade. nojo no, viděli, že se mi podařilo i s těma běžnejma výdajema z toho hovna, který lidí platí do FO, ušetřit 1.7 mega. Jako ještě není hotovo, ale mám dobrej pocit, že totální průser to nebude. Ty vole a v porovnání s tím, v čem sem žil a co sem musel poslouchat, jak málo vydělávám, jak mám jenom vyhulený nápady, že nevím co kolik a jak to stojí... ty vole, ať mi kundy z undergroundu políbí prdel.

Czech Republic 1 Koruna Coin edition ,Euro Uncirculated Condition Real Original Coins, New & UNC. Tohle je možná ten slibovaný export do Číny.