Prújem: únor 2017

to bych se posral

** update 22:32 Venku chcalo, v podstatě počásko jako na jaře. Neuvěřitelný, docela sem zvědavej, jesti ještě přijdou nějaký mrazy. V podstatě se hovno dělo, takovej maloměšťáckej večer doma u televize a počítače, tedy kromě toho, že se u mě na otočku stavili noví majitelé bytu po družstvu a jakože mě pochválili, jak parádně dělám práci předsedy, až sem si nebyl jistej, jestli si náhodou nedělaj prdel, ale nedělali si ze mě prdel, takže moje ego bylo pěkně pohoněno. nedělám věci, aby mi všichni děkovali, mám pro ně jiný důvody, ale potěší to. ne že ne, ale je to takový maloměšťácký potěšení a fakt je, že se musí člověk držet při zemi, když se dělá politika. víte co umí blbá laciná kobliha a co lidi teprv udělaj za pivo a klobásu, bolšáni dobře věděj.

Skandál v ruském bandy hokeji. V jednom zápase padlo 20 vlastních gólů. poněkud lol :D

======

** update 12:17 Fakt žejo, kam vlezu pro žrádlo, tam zdražili. Jo, jen asi proto, aby měla česká střední třída s minimálním německým příjmem za co utrácet ty svý střední prachy. Sere pes, já si vždycky vydělám, protože mě doma naučili, že si má člověk prostě vydělat na to, co by tak strašně chtěl. Tady je spíš průser s voličema, protože českýmu voličovi stačí naslibovat pár sraček zdarma a už skáče jak alternativní ezokoza okolo undergroundových otýpek biosena. No v podstatě čekám na svůj hamburger s dvojitejma hranolkama pěkně po americku a pořádnou porcí polívky. No, dneska sem musel cestou do práce poslouchat v emhádé nějaký kundy a z vozu sem vypadl celý šťastný, že sem sám. Mám svoji představu, nijak náročnou, ale žádná frnda už se mnou nebude vyjebávat, řvát na mě a lhát mi do ksichtu. Není nic horšího a hnusnějšího než kunda, která lže. A to nebudu komentovat pravidlo, že kdo lže, taky krade, protože to sem zažil na vlastní kůži. Píča má prachy, nemusí nic řešit a stejně v hypermarketu krade. Ty vole, nikdy víc.

Gothaj, párky, jitrnice. Babiš bude dva roky dodávat hasičům svoje uzeniny. Chudáci hasiči, tohle je názorná ukázka toho, že zrovna jídlo by se nemělo nutně soutěžit na nejnižší cenu. Snažím se nebrat sračky od Agrofetu, mám kvůli tomu pro jistotu naistalovanou v telefonu aplikaci bez andreje.

reklamní pondělí

** update 22:29 Večer se za mnou stavila další stará sousedka, s nápadem jak ulehčit starýmu předsedovi život, že by se mu hodilo vedle dveří madlo, protože jak šátrá slepeckou holí, kurví obklady. já sem si během odečtů všimnul, že sou du dlážky nějaký popraskaný, ale až stará sousedka mi dneska prozradila, že to okopává, tak kdybysme mu tam dali madlo, aby věděl kudy k zábradlí, že bysme zabili dvě mouchy jednou ranou, páčto bysme pomohli starýmu člověku a současně ušetřili barák. v tývce jedou nějaký reklamy na fakt divný reality šou a já mám obavu, že mi bude trvat ještě hodně dlouho, než klesnu k tomu, abych se díval na nějakou proměnu ženský z vesnice. prostě tenhle typ pořadů ještě furt není pro mě. já mám rád laciný filmy, ale ne laciný reality show.

sousedovic starej bílej pes je fakt vostrej. v tomhle mi je ho líto, protože má snášecí hmotnost a tuhle sem se dozvěděl, že asi tejden nebyl venku, protože se mu nechtělo, nad okem má krvavou ránu a jeho postoj je opravdu nejistý. měli by ho nechat jít, ale chápu, že je těžký se odloučit a do toho ještě ty děti, ale ty to taky musej vidět.

Česko zažilo neobvykle teplý den, v Karviné naměřili 17,7 st. C. No bylo přes den fakt vedro.

Radiožurnál: Hnutí STAN se radí s mužem z Krejčířových kauz. lol

======

** update 14:41 No, byl jsem ráno na skok v jedný reklamce, původně sem myslel, že se bude jednat o jednu či dvě kanceláře, ale nakonec se z ní vyklubalo celý monstrózní patro v bejvalý fabrice někde v karlíně. měli všechno, gigantickej openspace, bar s křeslama a židlema v retro stylu (já bych řekl, co socreal odpad vydal), zábavní prostor. Prostě všechno, co může mladej kreativec potřebovat a nebo si myslí, že potřebuje ke svý kreativní práci. Já sem se s kolegou shodnul, že je super, že už sme starý a že nám stačí naše temná nora bez klimatizace a se střešním oknem. Takže sem se půl hodinky zdržel, udělal co bylo potřeba a šel zase do píče. teďka už sou skoro tři hodiny a já počítám minuty do půl pátý, kdy odtáhnu domů za svým psem.

Trapas století: Oscara vyhrál La La Land, ale jen na chvíli. Popravdě řečeno, měl sem tohle černošský drama stažený, ještě furt mám, zkoušel sem se na něj nedávno podívat, ale prostě sem to nedal. Zkrocená hora, ale s černochama. Mladej teplej černoch v blbý době má prostě náběh na drama, který citlivější člověk může prožívat celým srdcem. I když, kdyby bylo na mě a byl bych scénárista, vyberu si nějakej silnější příběh, protože teďka sou v kurzu na kabelovce dokumenty o dětech, který si již v ranném věku uvědomily, že to co mají mezi nohama se jim příliš nelíbí a chtěly by změnu. Takže sem zaregistroval příběh o nějakým páru, kde kdysi měli pohlaví obrácená. on byla ona a ona byla on. Fakt sem si vzpomněl na jednu nováckou reportáž o horníkovi z ostravy, kterýmu nezbylo nic jinýho, než se upít k smrti, protože manželka zjistila, že by byla raději on a syn si uvědomil, že by raději byl ženou. To by bylo Oskarový drama, kdyby se ještě navíc z horníka udělal občan romské národnosti, tak dílo musí posbírat nejen oskary, ale ceny z berlinale, z cann a dalších festivalů.

Ne, kecám, proto mám radši braková díla, protože v nich se na takový sračky, jakože se špekuluje, kdo má co mezi nohama a jakou teda jede orientaci, nehraje, protože v brakovém umění jde o čisté a dynamické sračky, kde nemaj takový drobnosti typu, kdo koho šoustá a jak ho šoustá, vůbec žádný místo. Mám ve svém literárním díle několik popisů meziplanetárních pohlavních styků a nikomu z hrdinů to nevadí, neřeší, ba vlastně cestování po vesmírnejch bordelech je důležitá součást jejich života.

Za záměnu embryí na klinice v Brně může lidská chyba, zjistil SÚKL. By mě zajimalo, kolik takovejch lidskejch chyb se už stalo a nikdo o nich neví.

Lidi mají právo i nepracovat, odmítla vláda návrh KSČM trestat příživnictví. Já jsem rád, že konečně po 27letech od převratu vláda řekla, že člověk má právo nepracovat. Já mám kolikrát takovej pocit, že některým příznivcům alternativy vlastně ten komunismus vyhovoval, protože je nutil do práce. Dneska nikdo nikoho do práce nenutí a stejně se najdou idioti, kteří hlásají různý nepodmíněný příjmy a jiný mrdkoviny, kde si myslí, že jsou něco jako akcionáři státu a stát by jim měl vyplácet jakousi rentu, která by jim zajistila potřeby a oni by se pak mohli rozhodnout, jestli si jako ještě přivydělají a nebo už ne. Kdo nepracuje, ať nežere a nasrat. nevim co na tom ještě měnit.

Kocourkov vyhlásil hranici bohatství: 36 tisíc Kč. Taková pěkná glosa o tom, že německá prodavačka má se svojí minimální mzdou v podstatě tolik, jako já v českém IT. A to sem z toho ještě utáhnul kundu, která si pronajímala byty tempem, jak utržená kráva ze řetězu.

Le Penová: Nevěřte tradičním médiím. Pravda je na internetu. Já si jenom odložím kvůli titulku, protože LePenová v nich charakterizuje všechny ty čtenáře internetových medií, která přinášejí alternativní pravdu jako třeba valentovy parlamentní listy. To byste se posrali, jakým hovadinám jsou lidi schopni uvěřit. Od červů v těle až po detoxikaci střev nějakým savem.

Robbie Williams: Dnešní popové hvězdy jsou nudné, protože neberou drogy. Však je ten dnešní pop taky úplně na piču. Nudná muzika a do toho nudní lidé, kteří se jen drsně tváří, to jsou samý trendy tetování, trendy vizáž typu "americká uklizečka z plagátu", trendy vlasy a hnusný vousy. Tak nějak nevim, ale přijde mi mnohem lepší vypadat úplně normálně, maloměšťácky, nebát se vyjít v teplákách ven a přitom mít za sebou nějaký ty zkušenosti a uměleckou práci. Vždyť von i ten Robbie, kdyby nebyl slavnej zpěvák, vlastně vypadá docela maloměšťácky. A vo tom to je.

zase neděle

** update 17:51 Tak přeci jenom sem musel vyjet do města. Jel sem do práce, protože sem myslel že zdechnul modem, firewall nebo cokoliv jinýho. Ale ono hovno, na místě sem zjistil, že doménovej kontroler a exchange byli v nějakým nekonzistentním stavu po záhadném restartu. tak sem to kolegům poskládal do funkčního stavu, zavolal jim a šel do prdele.

======

** update 12:32 Sem si dneska solidně pospal. Jo, není nad maloměšťáckej život vstávat v jedenáct, dojít na procházku se psem, stavit se pro rohlíky a udělat si snídani. Jo, je to těžký, když nežiju ten alternativní život, kdy domů se chodí až po prvním ranním světle. Díky prohození s kolegou sem měl v únoru defakto skoro dvě celý pohotovosti, takže můžu za sebe říct, že sem měl únor skoro celej suchej. No, sranda se mnou nebyla, byl sem takovej normální, úplně vobyčejnsky maloměšťáckej, žádná kunda z undergroundu takovej život nevydejchá. Víte jaká je to kurva pro alternativní kundu příšerná věc, když si má představit, že by měla bejt tejden bez chlastu? Takový hysterický záchvaty nechcete zažít ani na přes facebook. Jak říkám, a nezávisí to ani na kundím věku.

Čeští důchodci jako drogoví kurýři. Vladimír a Miroslav přiletěli do Hongkongu s několika kilogramy kokainu. Přesně ideální práce pro bývalé alternativce a členy undergroundu, ti budou snadná kořist pro pašeráky. A dokážu si představit, že zoufalství snižuje radikálně cenu.

Pivo je dražší o 80 haléřů, guláš o korunu. Ceny v restauracích podle statistik stouply o 3 procenta. Ale hlavně, že EET za nic nemůže. Sem si všimnul do píče i já, že v i tý blbý jídelně s tácky, podražila polívka o tři koruny.

ANO upravilo stanovy, posílilo pravomoci předsedy. fakt mi není jasný, k čemu tohle hnutí potřebuje místopředsedy a hrátky na demokracii. každopádně mě včera bylo divný, proč by agen bureš tak riskoval a odvažoval se jít do voleb z posledního místa kandidátky.Říkal sem si, že takový člověk s praxí v odklánění daní a převádění čapích hnízd na děti, přeci nebude riskovat, aby se nestal premiérem nebo zase ministrem financí a hele, voni mu sami členové strany dovolili, aby si hýbal s pořadími v kandidátce jak se mu zlíbí. to je poněkud slušný olol a sem zvědavej, jestli zase budou koblihy stačit k dalšímu volebnímu vítězství. já se obávám, že jo.

komunistický svině

** update 22:23 Jako nehorázně mi to v bytě voní po mase a víně. Těch pár kapek výpeku na prkýnku dává solidní výkon. pes okolo toho furt šmejdí a mě je jasný, že konina nevoněla špatně, ale hovězina je hovězina, i když jen kus ocasu pro maloměšťáky. Navíc teda vím, co s těma litrama vína, který doma mám ve flaškách a který vůbec nepiju. Brzo přejdu na vaření s bílým vínem. Nevim proč, ale napadlo mě jehně na bílým, troška zeleniny, jemně koření a úplně to v hlavě vidím. sem docela přežranej, v tývce jede john wick a mě čeká trávení. Mám za sebou docela procházku, byli sme se po obědě podívat na ekocity malešice, protože ještě před deseti lety to bylo defakto staveniště, dneska už sou tam prodaný asi všechny byty. popravdě řečeno, nehorázný ceny, nechtěl bych bejt o deset let mladší a bejt postavenej před hypoteční problém. nevim jestli by se něco dalo za ty samý prachy koupit, ale podle toho co vidím, tak akorát garsonku velikosti toho, co má matka, maximálně o pár metrů větší. 35m2 max. fakt síla a jsem rád, že sem tuhle krutou realitu poznal, drahá zaplacená zkušenost o tom, jak funguje svět.

======

** update 15:50 Oháňka fakt luxusní. Sem rád na světě, jenž je plnej věcí, který se daj s chutí sežrat.

======

** update 11:52 Jo, dneska je výročí bolševickýho puče, kterým mi vymejvali hlavu už od základky. Když si to tak zpětně uvědomím, bolševická masírka začínala už ve školce. Ale jo, spoustě lidem to vyhovolalo, vedoucím potravin, zelinářům, řezníkům, automechanikům, pumpařům a různým pijavicím z restaurací a jídelen. zkurvená doba, se zkurvenejma lidma, kteří to kurví tady dál.

Únor 1948: Zatýkání, vraždy, teror. Komunistický puč neměl s ústavností nic společného. Nejlepší komunista je mrtvej komunista.

Proč Havel nezavedl prezidentský systém? podivuje se Babiš. no a agent bureš po 27letech od revoluce mekotá něco o presidentských systémech, snižování počtu poslanců, všeci kradnů, jen o maká a ti zkurvenci ve sněmovně mu házej klacky pod nohy a furt se blbě vyptávaj na čapí hnízda nebo korunový dluhopisy. Jako babiš to je taky pomsta komunistů.

hovězí oháňka

** update 23:22 Na tiskovku Bílého domu nepustili novináře řady významných médií. Doník jede. Dokážu si představit, jakou radost asi mají vohnouti na Hradě.

======

** update 22:42 je večer, v tývce jede Invaze terordaktylů, fakt kokotina skoro mojí úrovně - pterodaktylové, který přiletěli z vesmíru, morkový kosti uvařeny a morek sežrán s chlebem. procházka v pohodě, akorát sem se srazil s nějakým frajerem, kterej si to valil z hlavní v protisměru jednosměrkou a blbě se ptal, jestli náhodou není v jednosměrce. tak nevim, jestli byl nakalenej nebo jen drzej, ale nějak sem na něj neměl dál náladu, tak sem ho čůráka poslal do hluboký prdele. by mě zajimalo, jestli to byl nějakej kokot z pizerky. sere pes hovězí hovno.

odpoledne procházka z práce, pak ještě kolečko s matkou, která nečekaně přijela nebo sem úplně zapomněl, že má přijet a zejtra peču hovězí ocas. pičo, je fakt, že sem dneska koukal na srdce a dršťky, tak sem si říkal, že polívka a srdce na smetaně, trocha chilli by nemusela bejt špatná prasárna pro maloměšťáka. no někdy až půjdu zase kolem. a někdy v půl devátý mi zvonil telefon, já se vyděsil, že mi volá pohotovost, ale ona naštěstí kolegyně z výboru mi sdělila, že termín, kterej sem vymyslel na shromáždění ji nevyhovuje, protože je ještě za hranicema, ale jinak sorry, měla celej den vybitej telefon, takže její problém, ráno sem se pokoušel dovolat. ale jinak v pohodě, půl hodiny mezinárodní rozhovor na téma barák, ale se vším souhlasí. ty vole, mě čeká letos napínavej rok.

======

** update 13:55 tak teďka sem se v reklamě na televizi na kabelu dozvěděl, že prej airbank ma už bankomat i v chrudimi. jo, chrudimáci, ste světoví, ale pevně věřím, že existují i jiné a starší tradiční banky, které už ty bankomaty u vás mají. jako usmívám se nad reklamou od airbank, protože my starší uživatelé, kteří si pomatují kellnerův první pokus naskočit do nové české banky v podobně expandia banky, tušíme, že není žádná reklama růžově zelená jako se může na první pohled zdát. Jako mě baví už jen to, že tahle banka jinak musí nakonec naskočit do vlastních bankomatů, protože je mi naprosto jasný, že když si chce zákazník airbanky vybrat z bankomatu, tak musí jít do bankomatu konkurence a ta si nechá výběr zaplatit. Já mám účet v podstatě v tradiční starý bance (díky ebanko! :D), kde mám i svoji osobní bankéřku a výběr z jakýhokoliv bankomatu mě stojí furt stejně nějakých devět korun, tedy kromě toho, že z raifaisenkovýho mám první tři výběry zadarmo nebo nějakej směšnej poplatek. No je mi jasný, že kellner s airbankou míří na generaci o dvacet let mladší než sem já, protože my starší a zkušenější (beru tedy ty, kteří neprofetovali a nepromrdali život s alternativou a undergroundem) víme, že jen maže jedovatý med kolem huby.

Koupil sem celou hovězí oháňku. Jako já musím říct, že žeru fakt hrozný věci, konina, oháňky, přemejšlel sem nad líčkama a semtam kližka. Jo, ještě sem si vzal morkovou kost. Zase budu muset maso z oháňky podlejt červeným vínem, aby se to dalo žrát. Trocha jalovce, cibulka, možná zase houby by nebyly špatný. Kurva, dá to práci udělat poživatelnou věc z ocasu. To by nikdo z undergroundu nežral, protože by řekli, že sračky nežerou a víno je lepší vychlastat. Já si pomatuju, jak frnda ohrnovala nos nad brokolicí a ještě mě jebala, jakoby byla moje vina, že promrdala peníze s nějakejma zmrdama, že ji musí žrát. Sem rád, že sem z toho ezoalternativního undergroundu vypadl, celej byl postavenej na hlavu.

Rozeslal sem pozvánky na shromáždění baráku, vole, všechno to vytisknout, poskládat, nasázet do obálek, chce to trošku disciplíny. Takže za měsíc se sejdem. bitcoin se přes noc vyškrábal na 1220$, teďka si honí šunky někde kolem 1176$ za kus. slušná onanie.

Těhotná Agáta Prachařová: Propařená noc s manželem! Velké usmíření? Jako to je slušně retardovaná kunda, ten prachař taky musí bejt slušnej ezočůrák, protože já bych o agátu neopřel ani mrtvolu a hned bych ji poslal do píče. Je ještě blbější než kulečníkový tágo.

Russia Top Source Of Nefarious Internet Traffic. Jo, i já jsem zaregistroval ruskej provoz v internetu. Kolikrát se divím, kolik mám na blogýsku návštěv z ruských ip adres. samej automat a scanner.

větráček

** update 22:44 Zejtra mě čeká rozeslání obálek s pozvánkama a mejma literárníma hovnama, současně to odešlu i mejlem, mám jenom dva vlastníky, kteří nemají email, věk holt, takže ti se musí smířit se snail mailem. nenudil sem se večer, dát to všechno do kupy, připravit tabulky. uff, moje oblíbená chyba je, že v těch formulářích aktualizuju nutná data, ale zapomenu na rok. bitcoin si dal dneska na bitstampu all time high.

image

Zeman napadl ČT: Není objektivní, ani nezávislá a ani profesionální. Televize s ním nesouhlasí. Zemanovi z dnešního vedra definitivně jeblo. Ten si šlape slušně v hovnech.

Česko zažilo neobvykle teplý den. S více než 17 stupni připomínal duben. Fakt bylo dneska zkurvený horko a podle předpovědi to má zejtra padnout pod nulu s deštěm nebo sněhem, asi nejspíš vším bordelem dohromady.

Zbývá už jenom smrt! Poslední slova Jaroslava, který spáchal kvůli střelbě na exekutory sebevraždu. No já nevim, nechci jako chválit exekutory, jsou to kundy zajebaný, ale faktem kruté reality je, že k tomu, aby přišlo k někomu domů komando exekutorů, musí dojít ke spoustě věcem, zasílání dopisů a upozornění, takže dotyčný musí být v podstatě čůrák, že to nechá dojít tak daleko. Exekuce se dá řešit, věřím, že se ji dá i předejít, ale člověk nesmí bejt čůrák a ignorovat systém. chce to hodně snahy a práce, aby došlo na nezvanou návštěvu týpků se samolepkama.

======

** update 14:46 To byl dobře kundí den, řešil jsem nějakou hlášenku, dozvěděl sem se, že ventilátorek na cpu pro V240 stojí 100euro a napsal jsem třístránkový román vlastníkům, který zítra odešlu s pozvánkou na shromáždění. Docela prdel je, že mi to psaní zabralo skoro celej pracovní den, přestože normálně napíšu hromadu hoven v tom samém rozsahu za necelou hodinu. To už vím ze svých literárních exkrementů. Soused dílo asi bude mít brzo přečtený, takže bych měl začít uvažovat nad upgradem tohodle webiku na novou verzi.

Miloš Zeman není hlupák, studoval tisíce stran odborných podkladů. Hlavně mě pobavila Ovarova halucinace ve smyslu ""Zeman sdělil, že správa národního parku v noci tajně vysazuje malé stromky, aby pak mohla tvrdit, že se uschlý les omlazuje. To už je na slušnou diagnózu.

ty vole středa

** update 22:42 Všechno podle plánu. Byla nějaká práce. Co se týče baráku, mám konečně všechno komplet a můžu svolat shromáždění. spáchal sem malý fopá, musel si účetního pozvat domů a to víte, alternativa, underground, mejdan jako kráva, děvky, drogy, chlast celá kapela i s nahejma tanečnicema u tyčí vzbudí celkem zájem. ne kecám, tanečnice nebyly. v tývce pojede temný anděl, super béčko o mimozemšťanovi, kterej dělá z lidskejch mozků superfeťáckej matroš. už sem tady určitě párkrát onanoval nad tímhle dílem, takže doufám, že u toho usnu.

Únor je suchej i bez kampaně, může za to i půst. já mám suchej tejden a úplně v pohodě stačí. stejně každej den neliju, takže mě to netrápí, ale je fakt, že je dost lidí, který by si měli suchej měsíc dát, ať poznaj, jaký to je. ohřál sem si nožičku párku v domnění, že mě nasytí a já se nevrhnu na makovej závin, kterej sem si koupil po obědě a půlku sem si chtěl nechat na zejtra. ale obávám se, že hovno bude zejtra makový.

======

** update 12:11 Fakt je středa, piva a hospody by bylo třeba, ale protože sem maloměstskej ufočůrák, tak budu doma zodpovědně čekat na případný zavolání. Beztak mám na večer zase nějakej pracovní plán. No je fakt, že nejlíp práce je práce pro sebe, už nikdy se nechci honit za splácením kundích dluhů a nápadů iq tykve. Dneska ráno sem docela vtipně pokecal se sousedem, když nesl svýho starýho pejska vyvenčit, už psí dědek schody nedá. Taky musím říct, že od tý doby, co jsem sám, se ke mě sousedi chovaj řekl bych tak nějak líp. Po těch dvou letech jsem dospěl k závěru, že chlapa dělá ženská a pokud je ženská spíčená kunda, tak to lidi poznaj, ať se taková frnda maskuje jak chce a chlap to dostává sežrat. No jasně, není se divit, když byla slyšet v celým baráku a i ty feny si lezly ke mě pod stůl. Je prostě fakt, že už se nechci za ženskou stydět a všem do ksichtu lhát, že ona taková není, že za to nemůže, když všichni viděj, že mařka je evidentní dement, který dělá jen ostudu. Fakt to nikdy nepochopim, co to vlastně bylo, když ne láska, jenž mě nutilo každý rok si říkat, že příští rok bude líp. no a tohle je důvod, proč mám v píči babiše a i to celý jeho umělý hnutí s řádným prchalovským marketingem, protože ve fantasmagorii, že příští rok bude líp, sem žil deset let. Takhle to nefunguje, protože entropie jde do píči a chaos jen naroste. mrdat, jebat, kundy drát.

úterý kurva

** update 22:29 Zabil sem večer prací. Pohotovost stále klidná, zítra konečně snad dostanu zprávu o hospodaření, takže konečně budu moci svolat shromáždění. vyvenčeno, tara šlápla do hovna a nalepilo se ji na přední packu, zima je dočasně v píči. sežral sem jogurt, kterej mi vnutil týpek minulej tejden ke kefírům, sice dva dny po spotřebě, ale v ledničce vydržel. ještě z něj jahodovej kefír nebyl. jede druhá půlka sedmý serie walking dead a bitcoin 1115$, fakt by mě zajimalo, kam až se může vyšplhat, ale není to tak relativně dávno, kdy jeden bitcoin stál dolar, teďka je za dolar milibitcoin. a já si vlastně nedokázal představit, že by se jednou počítalo v mili nebo dokonce v mikro jednotkách. to je jeden jasnej důkaz, že ne každej mimozemšťan musí být nutně einstein.

Šokující zpověď švédských hokejistů: V NHL frčí kokain, alkohol i sex v šatně! Bulvárek, ale i já sem si všimnul, že v NHL hokejisti před zahájením mače tak nějak vyjetě přešlapujou.

Mladík v noci vlezl do zoo. Sexuálně obtěžoval zvířata, tvrdí ostraha. lol

======

** update 15:45 Dneska sem zabil čas pátráním po nějakým opensource "trouble ticket" systému alias helpdesku. To si taky u nás to šílený kvantum lidí, který zaměstnáváme, vymyslelo, že by jako chtěli helpdesk, ale že se za něj nebude platit. Takže se hrabu na sourceforgi a githubu a hledám něco jednoduchýho a nepříliš složitýho, ale vychází mi jediný řešení, který používají i všude jinde. Tak nějak si zákazníci nechali napsat helpdesk na míru. Logicky. Aspoň mám čím vykazovat práci.

trafikantova madla je po operaci, chuděra fenka, prej ji museli vybrat, zkrátit močovou trubici a teďka se čeká na jakou polovinu se osud převrátí. ale říkal trafikant, že by do ní vrazil i milion. Taru to čeká taky, už poslední dva roky do mě na veterině hučí, že štěňata už mít nebude a ze zdravotních důvodů by byla kastrace lepší, takže sem s ní byl dneska navštívit pana psího doktora, aby ji vzali krev kvůli předoperační kontrole. před chvílí volali, že je všechno v normě a na kdy si jako domluvíme termín. No jako radost z toho nemám, ale fakt bych se nechtěl dožít toho, čeho se dožil trafikant, že psí chuděře začne krvácet z vaginy a doktor ji pak najde nádor velkej jak pomeranč. No bude mě to stát minimálně osmičku, ale to je prostě daň za to, že mám psa o hmotnosti 41kg. Na tý veterině všechno přepočítávají na kilogramy. Naštěstí peníze řeším, protože nejsem retardovaná ezokunda, takže mám připravenou desítku, naprosto bez keců a podle plánu. Popravdě řečeno, dnes už raději koupim svýmu psovi zlatou misku na žrádlo, než abych někdy v životě lepil za kundu dluhy, průsery a nebo blbý jídlo jenom proto, že si píča neumí vydělat ani na chlast a drogy, protože ji to doma nikdo nenaučil.

Boom biopotravin je pryč. Výrobců přesto ještě přibylo. Jo tyhle bioopotraviny pro alternativce, pro který peníze nic neznamenaj. Není nic lepšího poslouchat chudou frndu, jak si vybírá a ještě si stěžuje, že nemůže žrát všechno. Celá tahle bioeko scéna je debilita, protože jak může v tý půdě zamořený letitejma sračkama vyrůst něco bio. jediný bio se vypěstuje v umělých pěstírnách, kde máte celej proces od začátku až do konce pod kontrolou, kvalitní substrát, kvalitní hnojiva bez těžkých kovů, jenže to zase tihle ekobio pomatenci začnou prudit, že je to umělotina. No, takže z toho vychází, že je lepší bejt normální maloměšťák, protože pak takovýhle biohovadiny neřešíte.

ČSSD navrhuje zdanění zaměstnanců i firem podle výše příjmů. Se posrali soudruzi, ne?

První slova Karla Gotta po operaci: Zachránili mě na poslední chvíli! No dřív nebo později dojde na to, že vytáhnou z muzea Kájovu voskovou figurínu, zapnou playbeck a nikdo nepozná, že pravej Kája leží doma v posteli.

kurva pondělí

** update 22:45 To je panečku pohotovost, nikdo zatím nevolal, venku stihlo slušně chcát, vyřešil sem během odpoledne nějaký lejstra, respektive jenom razítkování a sázení podpisů a po příchodu z práce sem spáchal ještě nějakou komunikaci s našim barákovým účetním, kterej mi slíbil, že ve středu přijde se zprávou o hospodaření a pořešit naše odměny, protože sme prej hrozně poctivý a je škoda dávat státu zbytečný peníze. Jo, není nadto mít dobrého účetního poradce. složil sem dohromady mejly od instalatéra a začal si chystat podklady pro shromáždění. jo, nejlepší kurva věc proti zpruzení je jít něco dělat. prací se dá celkem uklidnit a osvobodit.

v tývce jede jméno růže, jeden z mých oblíbených, ke kterýmu mám vztah, protože jsem četl i předlohu. jo, od toho šílence eca sem přelouskal kdysi růži, foucaultovo kyvadlo a baudolina, což byl hodně depresivní příběh o tom, jak člověk běhá čtyřicet let po světě, hledá bájnýho jednorožce a doma mu všechno uteče. každopádně středověký příběh z klášterní knihovny, točící se okolo zčernalých prstů mrtvých, je literární majstrštyk. o víkendu sem sjel loňský dokumenty wernera herzoga o internetu a sopkách a taktéže sem nebyl zklamanej. v ledničce mám nakoupeno z řeznictví, maďarský špek a českej volskej jazyk s cibulí vede.

Povinné maturity z matematiky budou i na středních odborných školách. Naprosto vůbec nic nemám proti maturitě z matiky, matika je důležitá a i když člověk nebude v životě pravděpodobně potřebovat integrální a diferenciální počet, nějaká ta zkušenost analytickýho skládání čísel se minimálně může hodit při domácím hosdaření.

======

** update 12:34 Jo, pičo, pondělí. Internetovým slangem bych asi napsal OMG, ale jako to měl šéf fakt geniální nápad, zavést pro nás čtyři techniky (a to jsme ještě málokdy všichni pohromadě, protože klucí maj občas i nějakou práci) vedoucího, za kterého byl vybrán jeden člověk z těch čtyř, kteří jsou na obchodním. Sme malá kurva firma, ještě před pár lety sme si hráli na rodinnou kurva firmu s rodinným kurva přístupem, ale frajer si teďka s náma dělá porady každej tejden, jako kdybysme byli ibm, hp nebo aspoň středně velká banka. A ještě se diví, že se každej týden nedozvídá novinky a tváří se blbě, když řeknu něco, co se mi příliš nezdá a nesouhlasím s tím. Ale jo, dneska sem si připadal jako při večerním hlasování na nějakým robinsovoně ostrově nebo co to teďka jede v tývce za reality sračky, protože na ty mý dva kolegy spustil, ať řeknou, co se jim na mě nelíbí. No, přišlo mi to trapný a oceňuju toho jednoho zmrda, kterej držel hubu. Ten druhej nejmenovanej prostě neudržel koule na uzdě a musel mít blbou poznámku. Fakt kurva šaškárna a jako největší dorážečka pro mě byla, že sem se dozvěděl, že prej si máme bejt vědomi toho, že šéf půjde za čtyři roky do důchodu a pak se budeme muset živit jinak. No, ano, jsem rád, že se to konečně řeklo, ale musel sem to před nějakým měsícem otevřít já sám, protože kurva to je mi snad jasný, že šéf kvůli mejm hnusnejm očím a smradlavejm nohoum nebude makat až do svý smrti a tedy by se měl pracovní plán zaměřit na tyto čtyři nebo pět let, protože řešit nějaký vize za deset let nebo kam se posunout v neurčitý budoucnosti mi přijde jako ztráta času, když ty čtyři roky uletí jako zkurvená povodeň. Si fakt připadám jak v jiříkově vidění. Kunda bejvalá se mejm plánům smála, šetřit na auto ji přišlo jako směšný vyhulený plán, můj zaměstnavatel byla pro ni jenom kasička, která by měla akorát sypat a když se s něčím podobným setkáváte u chlapů a ještě u kolegů, kteří by měli být stejně inteligentní jako já a s hromadou praxe v kostech, tak si říkáte jestli není něco špatně. No já už mám za sebe ujasněný, že se práce nebojím a s tím co umím se snad ještě pár let uživim, ale budu chtít už dělat jednu věc a to pořádně, i kdyby to měla bejt starost o koncáky a výměny papírů a cartridge v tiskárnách. Achjo.

Třicet zájemců o jeden byt. Majitelé si vybírají a ceny rostou. Ještě štěstí, že sem z tohodle kolečka nájmů a pronájmů vypadl. Jako je mi jasný, že v týhle době si můžou pronajímatelé dobře vybírat, takže se dá pochopit, že když bude ve frontě stát mánička s blbejma kecema o práci a různejma nesmyslnejma teoriema typu "volím svobodné/piráty, peníze nic neznamenají, čekám na nepodmíněný základní příjem", tak bude v tý frontě stát dál. No, jako si nedokážu představit, že bych musel v týhle době řešit pronajímaný byty retardem s ženským orgánem. Pokaždý, když čtu takovej zkurvenej článek, pokaždý si připomenu, že v těch sračkách sem udělal pár dobrých rozhodnutí, který bych fakt nechtěl už znovu touhle dobou řešit, protože k čemu kundu, která jenom přidělává starosti. Je to prostě problém s lidma, který v dětství nemuseli chodit na brigády, protože rodičové jim všechno nasypali až do chřtánu.

Život je složitější. Spíš kdybyste si chtěli připomenout, jak moc velkej debil sexy mozek je.

neděle tradičně

** update 17:02 včera sem prospal, udělal si k jídlu kuřecí srdce na slanině a večer sem si skáknul na pár pivek do hospody, kde bylo pár kumpánů, takže sem využil poslední možnosti společenskýho života před pohotovostí. kromě přátelského pokecu asi nejvtipnější chvíle večera byla, když sem seděl se nějakejma máničkama, který šli na narozeniny mý bejvalky. docela prdel, zůstal sem raději v anonymitě, takže naprosto netušili, co sem byl zač za čůráka a poslechl si nejnovější facebookový historky. jsem rád, že už nejsem brzdou a že mám svůj maloměšťáckej klid.