Prújem: leden 2017

poslední lednový den

** update 22:39 Kdybych byl romantik, tak bych si ustříkl nad zasněženými ulicemi Prahy, ale nejsem, tak jenom poznamenám, že ulice zapadaný čerstvým sněhem jsou fakt hezký, ale sranda přejde až přijde obleva a hnusná břečka. měl sem nějakou prácičku, sice zadarmo, ale zase zábavnou, očuchával sem nějaký porty, abych druhou stranu ujistil, že konfigurace je provedená čistá práce. no, takovej maloměšťáckej pohotovostní večer. v tývce jede nějaká sračka s dannym trejo, kde hraje zarostlýho veterána v bermudách a ledvinkou, že vypadá s tím culíkem úplně úchylně jako já, až na to že sem veterán akorát tak hoven v množství převelikém a fakt nechápu, proč takový legendě někdo nenapíše hustej scénář, kde nebudou chybět rusáci, náckové včetně klonovaných Hitlerů a kde bude velet židovský armádě vycvičených zabijáků vyzbrojených energetickými plazmovými zbraněmi. nevim nějakej jednoduchej příběh, jakože mu zabijou oblíbenýho rabína, který bude tajný agent nejmenované spřátelené americké tajné služby a někde ukryl mapu k tajný továrně, kde rusáci a nacisti vaří z lidí mýdlo a vyrábí atomovou bombu. jako, ani bych se nebránil, kdyby produkce zaplatila nějakou modelku, která by hrála generálku a nosila by velký naleštěný kvéry. jako to byl nebyl problém, k tomu pár zombie a kung-fu mistra z šaolinu a pobere to všechny oskary. ale kurva, proč mu podstrkujou takový sračky.

Manažerka štěstí: Když to lidé v práci přehánějí, posílám je domů. Ty vole, manažérka štěstí.

======

** update 13:53 Sem se dozvěděl, že v neděli mě čeká posranej zásah u klienta. Další pokus o vypnutí energie elektrický a já doufám, že se tentokrát elektrikář neožere a skutečně přijde tu rozvodnu zkontrolovat.

E-maily ministerstva zahraničí napadli hackeři, zřejmě z ciziny. Ať to byla jakákoliv strana, klidně i ta Nigerijská, nedělám si iluze o inteligenci českých úředníků, že stačilo útočníkům rozeslat pár emailů s vhodně připravenými doc či pdf fajly.

Ransomware je na vzestupu, vydírání si můžete objednat aneb přichází Satan. Zajmavý čtení o tom, co všechno se dá na Internetech koupit.

Za zrcadlem: 668 milionů nedaňových příjmů? Sorry jako. Dobrý zamyšlení o tom, jaké otázky by bylo potřeba položit bábušce Bábišce.

„Nastávající matky“ už se neříká. V Británii jsou to „těhotní lidé“. Proboha, ještě že si ta Anglie odhlasovala brexit. Já vůbec netušil, že jsou tak napřed, když už u nich můžou otěhotnět i muži. To nemáme šanci dohnat.

======

** update 10:45 Ty vole, přes noc napadl sníh a Prahu pokryla sněhová pokrývka, které se tradičně říká kalamita. V práci jsou nějaký schůzky, já si hraju s openvas a studuju nějaký sračky. Jinak jeden kolega leží už druhej týden s angínou a jinej kolega si fakt koupil svoji vysněnou audinu. Jako jo, je vidět, že z našich platů se dá ušetřit celkem slušnej balík, se kterým by se dalo něco podnikat. Já bych teda v podstatě po těch dvou letech, kdy neřeším ezosračky a kundu úplně mimo maloměšťáckou realitu, taky klidně ušetřil na cokoliv, pěknou dovolenou nebo slušný auto, ale to mě nesměla házet klacky pod nohy kráva, pro kterou peníze nic neznamenaly, protože ji zkundila rodiná výchova, kde pravděpodobně ženský nikdy nemakaly, nudily se a vymejšlely kraviny, jak ještě tomu nebohýmu chlapovi přidělat víc práce, starostí a zkrátit mu život. I když já bych se na nějakou audinu vysral, nechtěl bych dotovat takovou mocnou černou díru na peníze.

Kominíci i kartářky. EET v příštím roce dopadne na statisíce živnostníků. Jo, rozhodně kartářky a vykladačky ezosraček bych zatížil speciálníma živnosťákama, devadesátiprocentním DPH a rozhodně elektronickou evidencí, protože to co sem zažil s těmahle nevzdělanejma mrdkama, který i vzdělanejm lidem kecaj do života, ty vole posranej. Jako kdyby bylo úplně na mě, tyhle vědmy bych postavil mimo zákon, protože ty sračky jaký z těhlech kund padaly a jak ovliňovaly můj život jenom proto, že jedna kráva věří druhý krávě, byly příšerný. Fakt nesnáším ezozmrdy, kartáře, horoskopáře a jiný duchovně-alternativní kundy.

Andrej Babiš dál mlží o nákupu dluhopisů Agrofertu. Nerozumíte tomu a lžete, útočí na novináře. Pan křišťálově čisté Čapí hnízdo mele sračky. Ještě před pár lety šel i ten posranej standa gross kvůli megu od válu, ale tomuhle zmrdovi to projde a ještě ho lidi znovu zvolej. Jo, viděl sem tenhle pořad v tývce.

pohotovostní týden

** update 22:48 Hm, padá z nebe nějakej bordel. Ani sníh, ani déšť, nějaký bílý krupky, který chroupaj pod nohama. no, možná romantik by sral blahem, já to beru jako jednu z variant, kterou umí místní počasí. no, ale sere pes. zkusil sem si udělat radost, ale mírně se nezadařilo, protože sem se rozhodl upgradnout domácí wifinu a pořídit si zase nějakýho tplinka. jenže sem se úplně netrefil, fóra k open/dd wrt hovoří jasně, vnitřek je známý, ale ještě není konkrétní distribuce pro to mý zařízení. takže sem se rozhodl to stejně nevracet, zapnout a zkonfigurovat pro svý potřeby, protože kupodivu klikací vnitřek po vyaktualizování firmware (imho linux, ale wrt by bylo lepší, víc pod kontrolou) a funguje všechno, co bych chtěl, aby fungovalo. kdyby se toho dalo vypnout víc, bylo by to lepší, openvas ohlásil služeb jak nasráno, ale takový obhajitelný, takže sem vypnul 2.4GHz rozhraní, protože notebook i mobil umí 5GHz, čímž sem zmizel z viditelnosti starých zařízení v okolí. umí to openvpn a ipv6 tunel rd6, sice divně, ale umí. akorát sem nepřišel na to, jak z regionu DE (německo) přepnout na region CZ (česko), takže mě napadlo, kolik asi nevhodně zkonfigurovanejch APček v práglu vlastně může být. ale hlavně rychlosti jsou fakt super.

což je teda důvod, proč jsem upgradoval na tplinka se 4xgigabit port a rychlou ac wifi, protože chci povýšit výkon od UPC, protože platim střední třídu, tak si furt držím starej modem a ten má jen 100mbit port a UPC dává za ty prachy nový modemy, který maji gigabit porty a umí wifi ac 400mbit/s. což je trošku kurvárna, protože kdyby dávali zákazníkům modemy s celým wifi ac, dostali by krásných 866Mb/s, ale zase by přišli o důvod nutit klienty měnit delší dobu modem. a tím, že ten posranej tplink umí plný ac, tak si modem od upc přepnu do režimu modem a vystačím si s tím gigabitem, který mi budou pouštět z portu a budu mít pár let čas, než se prokoušou k tomu, aby zákošům pustili gigabit. ten tlustej černej koaxiální kabel, kterej mi vede do bytu a optika na půdě by to v pohodě zvládla. uf, hračka na večer a ty rychlosti sou super, akorát jen pro stahovače, ale já potěch 22letech připojení k internetu rád uvítám pár megabit navíc. v podstatě za pár kaček.

Zemřel Masaya Nakamura, otec legendární hry PacMan. Každej musí znát PacMana. RIP.

image

image

image

======

** update 10:39 Tak mi to začalo, pohotovostní týden s řádnou abstinencí a egoistickým pocitem, že sem fakt kurevsky dobrej, že to kvůli zasranejm penězům udělám. Jako kdokoliv z undergroundu by se mi vysmál, že sem čůrák, protože peníze nejsou všechno a práce už není vůbec nic, ale já si prostě nemůžu pomoci. Mám pak dobrej pocit, když si na chlast a zábavu dokážu vydělat sám a nemusím zůstávat nikomu nic dlužnej.

Dcera Michaela Jacksona (†50) prolomila mlčení: Považuju se za černošku, i když vypadám jako z Finska. To musí bejt prokletí narodit se do rodiny bývalého černocha.

zpět v praze

** update 22:53 Venku je kosa a inverze, že by normální člověk ani psa nevyhnal. To udělaj jenom pitomci a maloměštáci, že se oblíknou a jdou na procházku v tomhle posranym počasí. Dávali Ligu výjimečných, tak sem zabil večer u televize a v podstatě jenom z toho důvodu, že mi žižkovská známka punku jarda švec umělec onehdá v hospodě říkal, že v tom filmu má štěk, protože se natáčel v praze. já mu teda nevěřil, ale fakt nekecal. je tam. hnedka na začátku jako barman bruce, kterej hází seanovi bouchačku. lol.

======

** update 17:55 Zpět v Praze z vymrzlýho venkova. Veškerý rybníky jsou zmrzlý a bruslí na nich lidi. Kousek vedle v ulici praskla voda. V pátek sem byl v hospodě, pěkně decentně sem se vyndal a poznal sem fanouška, tak nazdar zmrde. :D Od zejtřka pohotovost.

baroko ve sračkách

** update 13:11 Takže dneska žádná nuda, pejska sem vyhnal do práce, takže mi leží za zády, leká kolegy a tak. Vyřídil sem pár telefonátů, vytiskl a rozeslal vyúčtování za služby a pak najednou bylo poledne.

hardcore den

** update 22:34 No, vopice je pryč, měl sem návštěvu, takže hodinovej pokec o krutý realitě života, ženskejch a tak. ale každopádně já chci řešit jiný věci, než kde furt zaplatit kdejakou díru. ale sere pes, ještě z toho nejsem venku. no, takže si užívám volných večerů po skoro dvou letech psaní a v podstatě jedinej úkol na večery, kterej mě čeká v souvislosti s tou hromadou brakových sraček, je aktualizace tohodle webiku. po roce a nějakých měsících si zaslouží nový jádro. navíc musím autorovi aktualizovat soubor s českým překladem. příjemná změna pro zanechání malé digitální stopy na internetu. jako nejsem v komunitě aktivní, ale stále ještě platí, že gentoo bugzillu sleduju pečlivě. vlezla mi do systému nová Mesa a čekám na kernel 4.10, protože by měl mít nějaký podstatný aktualizace nouveau. Jo, jak mám starou kartu, tak ty ovladače jsou použitelný. dokonce už ve firefoxu svižně (18FPS :)) naběhne FishGL a TheDarkMod na Doom3 engine běží slušně i s vyššíma detailama. Akorát sem se vysral na konfiguraci vdpau, protože se musí vytáhnout z karty firmware a což se mi fakt nechce, protože se bez vdpau obejdu.

======

** update 11:56 Ty vole, sem fakt rád, že mám příští týden pohotovost a tudíž klid. Možná si skáknu na beer ještě zítra, ale to se ještě uvidí. Včera menší apokalypsa s rumíkama a pivem, ale o půlnoci sem byl doma. Pokec s kumpány, měli sme vzácnou návštěvu, rodinu se dvěma dětmi a to musim říct, že normálně v hospodě děti nepotkáváte, ale když máte rodiče, kteří všechno dělají nejspíš jinak, proč ne. Já bych teda děti do zahulený hospody vůbec netahal. Taky proběhla menší přednáška o práci a já sem rád, že mám práci jakou mám, že dělám co mě baví a celkem i vydělám. No prostě alternativní píču s kecama, že peníze nic neznamenají a že je zbytečný chodit od rána do práce, už si domů nikdy nepřitáhnu, protože kecy jsou jedna věc, ale gramofony, drahý voňavky věc druhá. Nepočítaje v to, že taková blbá kráva má blbý kecy, ale už si například není schopná uvědomit, že mít něco málo v záloze je důležitý, protože pak se třeba stane, že se vašemu psovi přetočí žaludek a první otázka na zvířecí pohotovosti je: "peníze máte? operace bude stát osumnáct litrů a jestli nemáte na zaplacení, tak vám musím nabídnout možnost levného uspání vašeho domácího miláčka." Jo a to pak takový kundě blbý nevadí, že chlap vydělává a má rezervu, to nemá kecy, že peníze nic neznamenají a že náš pejsek půjde rovnou do ezoráje, kde nebude potřebovat ani jídlo, ani pití a bude si jen hrát na nekonečných pláních, kde běhají kočičky a lákají pejsky k prohánění. To byste prostě srali.

Zeman dostal kytici růží od ženy, se kterou přišel v penzionu Jitřenka o panictví. Kdyby náhodou někoho zajimalo, tak MILFka, která odpanila Miloše Zemana ještě žije. I když pro můj život, tahle informace naprosto vůbec nic neznamená.

Hláška z Internetů. Myslím, že nejvíc byl potrestanej Nečas, ten to má na doživotí. Takovou blbou kundu s megaegem si přitáhnout domů, ty vole, prej lusknout prsty :)
Odvolací soud rekapituluje v usnesení jeden z telefonátů premiéra Nečase s "dřu jako kůň" Nagyovou: "Obžalovaná mu vyčítá, že byla zase celý víkend sama doma a že na to nemá nervy dělat pořád někomu čekanku, než si to doma upraví, než se vůbec rozhodne, co chce vlastně dělat. Dále mu obžalovaná sdělila, že je jak stará bába, kouká na terasu sama, obědvá tam sama, pije si tam ráno kafe sama a ptá se proč jako. Když luskne prsty, tak největší bouráci jí tady budou padat k nohám a ona jen čeká, než se on vypovídá s nějakou kikinou."

pivostředa

** update 14:55 Jo, jedna žena z obchodního vymyslela nějaký obchodní případ a kolega - já se teda ubránil, měl jet někam do nějaký prdele na moravě, aby byl u instalace nějaký vmwarový sračky. Jako je to paráda, protože paní si myslí, že když nás nechali proklikat certifikace, že jsme jako guruové přes vmware a můžeme okamžitě z fleku instalovat cokoliv v jakýmkoliv rozsahu. Takže vymyslela nějakej kšeft, jenže dneska přišel email kolegovi, kde nějaký správce it píše, že je to jako hezký, co vymysleli soudruzi v praze, ale že on je ten poslední, kdo by povolil připojit jakýsi testovací pilotní projekt k produkčnímu polygonu. Takže sem se zasmál a nechal to bejt. Kdyby se zeptali mě, jestli je reálný pilotní projekt zapojit do produkčního prostředí, tak bych kolegyni asi řekl, ať vůbec tenhle plán nerozjíždí, protože na tomhle by se zaseknul naprosto každej administrátor prostředí, který má aspoň iq 90 a všechny čtyři pohromadě. prostě olol.

jako já nechci rozjíždět myšlenkový sračky na téma ženy a logika, sám sem měl něco velmi nelogického doma, protože si dobře pomatuju, jak pro tu frndu, pro kterou peníze nic neznamenaly, bylo k nepochopení, že opravdu nemáme na to, aby se do kuchyně pořídila deska z nějakýho posranýho marmolea v ceně celý kuchyně. jak říkám, gramofon podezřele levnej, voňavky málo drahý, můj šéf mě málo platí a já nemám koule, když z něj nedokážu vytáhnout peníze na sponzoring zbytečných kapel. Ty vole, já sem tak rád, že sem se nenechal kundou zatáhnout do nějakýho tahání, pardon jejími slovy řečeno - sponzoringu, opravdu divných lidí. Jako zvláště ty lidi, který se motali okolo těch divnejch melodickejch metalů se zpěvačkama, to bylo něco teda. Osobně si myslim, že prachy lze prát slušně a civilizovaně. No sem rád, že je to pryč a jediný co si přeju, aby matka už konečně zapomněla, že ji bejvalka psala hnusný smsky, kde ji obviňovala z toho, že mě blbě vychovala a že může za náš rozchod. Ty vole a pak o pár měsíců přišel dopis z kanár. kurva, zrovna nedávno sem si četl svoji odpověď a těžce sem litoval, že sem byl tak slušnej, protože fakt nevim, čeho chtěla ta soudružka z bolševický vinárny dosáhnout. Ale jako výchovu dávala v rodině řádnou, fakt nevím, jestli tam někdo měl rovný záda, nekradl a choval se jako slušný partner. ale sere pes, protože už je to pryč, akorát já nevim, jestli sem takovou lekci chtěl dostat. Nechtěl, ale fakt už na sebe nenechám jakoukoliv píču řvát. Dvě-tři setkání a vím co je frnda zač.

Prolomit vlny: Pražské nájmy rostou, budeme na ně mít? Lidé potřebují právo zůstat ve své čtvrti. To je jako hezký právo, zůstat ve svý čtvrti, ale jak už sem se nedávno dementně zamýšlel, Praha opravdu není město pro každého. Ostatně jako každý větší město. Kdo chce žít v milionovým městě, musí si vydělat, aby měl na pronájem nebo musí mít vlastní bydlení. Když nemakáš, nebydli ve městě, odstěhuj se jinam. I já si dobře uvědomuju, že dokud nesplatím hypotéku, jsem pořád jednou nohou zpět na zkurvený vesnici. Jediný štěstí je, že do Přelouče se už vrátit naštěstí nemůžu neb není naštěstí kam. Pivo za 40, 2+kk za 13litrů bez energií, v Praze bude ještě hůř. Opravdu si myslím, že právo na svoji čtvrť v praze má jenom ten, kdo si na to právo vydělá. Bydlet lze i levněji a jinde.

======

** update 10:40 Dneska je pivní středa. Tenhle tejden si ještě užiju, protože příští týden mám pohotovost a tudíž večerní klid, no klid, shromáždění se blíží a já se musim pomalu duševně připravovat na psychoschůzi. Cítím se být připraven na obyčejný večerní maloměšťákismus, pivo, pár brk, jídlo a domů.

dobro světa

** update 22:49 No tak fajn, sem rád, že ta dnešní schůzka je za mnou, protože mě čekaj jiný úkoly. venku je zima a dneska sněžilo. faktem taky je, že jak sem si teďka navyknul trávit většinu volných večerů kreativní a rozumnou činností, kterým psaní ultralevných sraček zadarmo určitě je, něco mi chybí. no přemejšlel sem buďto nad možností, že bych na internetu nakoupil nějaký moderní oblečení a oběhnul pár diskoték, ale to sem pak zahodil, protože by si mě pletli s fízlem a nebo dýlerem, což není fakt žádoucí. Vrhnout se pořádně na underground a máničkovství, trávit večery na facebooku, po hospodách a nedělních a pondělních koncertech, s hromadou chlastu, drog a šílenstvím by nebylo marný, ale asi bych se brzo dorazil a odepsal, není mi patnáct. No, protože do knihovny chodit nechci, knížek sem už přečetl dost, zbývá mi jenom pes a hromada poznámek, jenž zůstaly v souboru s poznámkama k dílu, který sem poslední dva roky dával dohromady. Jak sem je tak dneska procházel, nápadů na dvojku a trojku by byla hromada, akorát bych se asi už vysral na 24 kapitol a skoro tisíc normostránek. no sere pes, uvidim podle toho co se dozvim o průjmu, který je již na světě.

======

** update 18:59 Jo, tak sem nakonec rád, že sem nevyhrál sázku sám se sebou a úplatek mi nabídnut nebyl. v tomhle případě jsem rád, že jsem se kurevsky spletl a nemusím si v duchu říkat "já sem ti to říkal". Sice na nich bylo vidět zklamání, hezký bylo poslouchat, jak mají v plánu všechno udělat co nejlevněji, jeden s frajerů se mi chlubil na počítači, jak předělávají starý byty na nový byty jako ze žurnálu, sem viděl tu ikeu a radši sem mlčel.

======

** update 11:55 No jo, jak sem včera plánoval, další den s notebookem a amd grafikou. už sem pochopil, že se od časů ati nic nezměnilo a s ovladačema na radeony je furt sraní. taky sem přišel na to, kde se vypínají automatický aktualizace grafickejch ovladačů. Venku normálně začalo sněžit a to je konec ledna. Inu nenadělá se nic, pes bude akorát při odpolední procházce pěkně čumět. V rámci čekání na stažení aktualizací sjíždím z čisté zvědavosti realitky a zkoumám, za kolik se teďka pronajímají byty v normálních lokalitách (rozuměj v mém okolí), v místech kam jezdí tramvaje a popravdě řečeno, fakt sem rád, že letošní leden je můj druhý leden po mnoha letech, kdy nemusím řešit peníze a debilní kundou pronajatý byty. Ty vole, při těch cenách, jaký teďka jedou, bych nechtěl bejt máničkou či členem undergroundu, protože pokud nemá člověk svoje vlastní bydlení, v Praze jako alternativec přežijete těžko, tedy kromě toho, pokud neholdujete skvotingu a nebo spolubydlení ve studentským stylu, ale popravdě řečeno, se čtyřma křížkama na krku bych se radši oběsil, než abych šel bydlet s nějakejma lidma. Vím o pár umělcích, kteří se tulí v garsonkách s ženskou a psem.

No já sem furt rád, že sem sám, protože sem ještě nepotkal normální buchtu s normálním maloměšťáckým vychováním, jen furt samej bordel, alternativa nebo popřípadně frndy, který si s nastupující čtyřicítkou ještě nepřiznaly, že svět se změnil, mládí v hajzlu a doby, kdy frajeři kvůli mladý kundě rozdávali fety zadarmo, skončily. Není nic směšnějšího, než když vám zadlužená čtyříctka valí do hlavy klíny, že prachy nejsou všechno, dluhy se neplatí a zvláště ty, který spáchal někdo jinej. Jo, není nic zábavnějšího, než když čtyřicítka svádí svoji debilitu na rodiče, na bývalý nájemce, tu na chudáka starou ženskou v důchodu, tu na neznámého zloděje a nebo na ty hajzly, o kterých všichni vědí, ale nikdo není schopen konkrétně říct, o který hajzly se jedná. Ani nevíte, jak sem rád, že moje snaha být hodný a slušný nevyšla a kunda se nestala spoluručitelkou hypotéky. A ani tohle, že na tu moji bejvalou krávu furt z nějakejch rejstříků vyjížděly dluhy, přestupky a odsouzení k exekucím, mi nestačilo, abych ji poslal doprdele už tenkrát. Kurva co to teda bylo, když ne láska, jak tvrdily ty její facebookový frustrovaný ezokundí kámošky. Fakt to byla síla, slepá kráva Karla, která si myslela, že je kleopatra a rodinejma konstelacema trápila nějakýho chudáka autistu, pak nějaký lovci duchovních vnitřních vlků, kteří předpovídali, že ten nebohý pes do roka a do dne ode mne uteče ke kundě. Všechno to byli idioti a krávy a já už vím, že ezosračky svět nepohánějí. A to by asi stačilo, aktualizace sice ještě nedojely, ale další várka zbytečných sraček přijde večer.

kimovo hovno

** update 22:40 Dneska sem zabil příjemně den a nikdo mě nemohl jebat, že nic nedělám, protože mi služebně starý kolega hodil na stůl synovo notebook, že mu prej nějak blbne a skáčou tam nějaký hlášky, že se nainstalovalo nějaký zařízení. reboot a furt ta samá hláška. tak sem si myslel, že tam mladej pochytal nějaký svině ze sjíždění porna a stahování nelegálních games, prostě taková klasika, kterou mladý dělaj, když maj internety a nestačí jim pornočasáky pod matrací. jenže vono hovno, hláška tam vyskakovala furt a znova, že se jako nainstalovalo nový zařízení. tak kouknu do eventlogu toho posranýho trendy lenova, kurva kterej se navíc v těch desítkách home edition fakt blbě hledá a zjistim, že je to nějaký zařízení s posraným číslem, který hodim do google a vypadne mi amd grafárna. no jo no, já už dlouho neměl v ruce nic od amd a navíc grafárny, který se dřív jmenovaly ati radeon. a úplně sem si vzpomněl na ten sranec, kterej vždycky byl s ovladačema a jel se dát je do prdele. přitom sem zjistil, že ati catalyst už neexistuje, ale že se to jmenuje amd crimson a očividně je už všechno jinak, ale bezpečně vím, že poslední catalyst se na ten notebook už použít nedá a ty nový budou stejnej průser, musim mu tám dát předposlední verzi, snad to půjde. takže sem odcházel z práce a notebook se znovu přehrával do továrního nastavení a na zítra mám spoustu debilní práce, ale zabiju tím zase den. ha ha ati, teda amd...

večer sem měl nějakou práci, odeslal sem svoje dílo k přečtení a teďka teda začínaj jako dva měsíce pauzy, který soused dostal. třeba bude rychlej a nebo přijde s tím, že je to takovej hrnec sraček, že se do něj hlava strčit nedá kvůli tý jedný perle, která tam někde na dně leží a sere teda na nějaký čtení. zejtra večer přijdou ty tři mamrdi, kteří si pořídili byt u nás v baráku.

Zemřela hvězda seriálu Haló haló, herec Gordon Kaye (†75) alias kavárník René. Dobrej seriál. RIP.

neděle

** update 22:37 V pátek práce, v sobotu pivo, dneska pohoda. jedinej výraznej zážitek byla dlouhá procházka se psem a pak ještě druhá večerní s matkou. jako dneska si tara obešla fakt solidní rajón. v baráku klid, žádná kunda už dlouho na svýho chlapa neřvala, protože už nemaj na koho řvát, akorát teda stará N. vypadá dost šíleně, dneska sem ji viděl, když sem šel k vietnamcům do bistra pro jídlo. Asi prášky a chlast, holt žádná slast.

Jak zněl Hitler v normálním rozhovoru? Poslechněte si unikátní nahrávku. Starej dobrej Hitler. Na něj dokážou vždycky něco vytáhnout, aby získali laciný hity od internetových čtenářů.

bozp

** update 12:55 venku je fakt kurevská zima. školení v oblasti bozp a po vykonáno, zabité dopoledne, které musí proběhnout. dnes večer nebo zítra večer si skáknu na pivko, podle nálady a chuti jít do tý posraný kundí kosy. dnes mi bylo potvrzeno, že ten posranej vmware budu dělat a rovnou mi zaplatili týdenní školení za padesát litrů s tím, že mi to musí stačit a určitě ty zkoušky udělám. ty vole. no sem rád, že řešim tyhle přízemní maloměšťácký sračky, práce, peníze, zábava, práce, peníze zábava. Jo, fakt mi došlo, že když už sem se propracoval až sem, kde teďka sem, že sem přežil pubertu a nestal se ze mě nosič známek punku, tak fakt furt lepší řešit práci a peníze, než frndu, která nemá ani ždibec smyslu pro společnou domácnost, tedy kromě toho, že peníze nic neznamenají a když náhodou někde leží, tak je potřeba utratit za hovna, aby se náhodou nedaly použít k něčemu užitečnýmu. No, a to už se zase řítím do kundí nasraný spirály a opakoval bych kundí sračky.

Česko leží pod smogovým mrakem. Na Třinecku meteorologové vyhlásili regulaci výroby, v Praze by řidiči neměli vyjíždět auty. Jo, všimnul sem si i já, že vzduch je nějakej divnej a řidičů v práglu neubylo.