Prújem: říjen 2016

konec října

** update 22:32 První den pohotovosti v pohodě. Jediný co vím, že zítra od 00-06h bude u zákoše hlášenej výpadek, takže pojedu zapnout kurvítka. Venku se chladno, sousedka chtěla přehodit hodiny z letního času na zimní, za což sem dostal palačinky a večer sem četl své dílo. je to děs, 205 stránka, spousta ještě zbývá. a ta představa, že si to musím přečíst ještě jednou. jak představa sjíždět dlouhej seriál dvakrát po sobě. nevim proč, ale napsat i pouhou knihu sraček je zkurveně náročná práce. plus práce pro barák, který se nedaj už dlouho odkládat. vobyčejnej maloměšťáckej den, kdy není prostor, čas a chuť jít kalit. no žádnej život pro lidi, kteří si chtěj užívat.

sýrová omáčka

** update 22:40 pohoda, vyvenčeno, dneska flákárna. sjel sem pár dílu ash vs evil dead s02, dočetl první dlouhou kapitolu a k obědu uvařil sýrovou omáčku ze smradlavého sýra s modrou plísní, který sem koupil ve slevě. chtěl sem uklízet, ale nechám si to na příští týden, kdy budu mít pohotovost. doufám, že nebude výjezd, nemám rád vyrušení z maloměšťáckýho života.

den poté

** update 21:18 Ale jako byl to dobrej večírek, tentokrát beze stresu a úplně v pohodě v bezva prostředí. sraz v hospodě, na místo přesun na desátou, řádně se upravit do párty stavu a jít šlapat zelí, dokud nebude všechno vyšlapaný do sraček. V šest ráno padla, malá projížďka dročkou z modřan, přes žižkov až do strašnic a vyvenčit. Hrálo jim to hlasitě a dobře.

image

požár

** update 22:36 ty vole, to byl dneska den. ráno sem se probudil pěkně ko, ale podařilo se mi dostat ke klientovi včas a vyměnit upsku. v poledne přijedu domů, nakoupím u vietnamce oběd, mimochem pronajali si půlku bývalé herny a rozšířili místa k sezení. fakt prdel sledovat, jak se z malýho bistra stává normální restaurace. já to říkal, že po herně přijde vietnamec. sou dobrý prostě. dobře, krmím se tím jídlem a začínám se vracet postupně k normálu, když volá matka, že přijela a že celej byt smrdí od kouře a je všude jemnej povlak černých mastných sazí. no ty vole, v baráku v sobotu vyhořela kancelář účetní. konec roku, eet, matka byla paranoidní a hned myslela na podvod. koupelna a chodba chycená bordelem. celá domovní chodba příšerně smrdí, z temného vstupu se stala ještě černější díra, schránky sou černý a předseda nasranej, protože ten kancl byl jeho starý. začal sem číst první dlouhou kapitolu a klepu si sám sobě na čelo. v tývce jede temný anděl, já nevim, já ten film mám rád, stoprocentní béčko svý doby, od herců až po elektronickej sound a mimozemskej padouch je dokonalej, když přijde na drogy. zejtra k vobědu dělám hovězí na houbách, večer jdu pařit. tentokrát sme pojištěný a měli bysme bejt na papíru u vstupu, navíc to asi nebudou takový jatka jako posledně v holešovických jatkách. v sobotu přijdu asi ráno.

Andrej Babiš: Koupím si, co budu chtít. To není váš problém. A vyserte si voko. Studentskej rozhovor.

Jo a kdyby někoho zajimala pracovní smlouva hradního mluvčího, tak ji nějaký ololista z internetu na základě zákona o přístupu k informacím vyžádal, včetně dotazu jak je to s ovčáčkovým twittrem, kde mele fakt kavárenský hovna. tak nějak mám pocit, že vydatně zabíjí den za statní prachy po různejch sítích a hejtuje koho může.

vokostředa

** update 14:49 Manící makaj na nový zasedačce jak mourovatý, docela čumim, jak to vypadá, když někomu odsejpá práce od rukou. Večer si zajdu na pivko a příští týden mě čeká maloměšťcká pohotovost. Dneska sem zase klikal vmware testy a jediný pozitivum je, že můžu zapomenout na hp knowledge credits, protože z kolegy vypadlo, že minulý měsíc už bylo vlastně pozdě.

testy

** update 22:42 celej den sem dělal testy, do toho nám předělávaj týpci bejvalou recepci na druhou zasedačku, skleněná stěna, plovoučka, elegance a tak. Dvakrát vyhodili elektriku a podruhý dokonce přesně v okamžiku, kdy mě zbejvala poslední otázka a já to měl puštěný na externím monitoru. to byl šok, že mi všechno zmizelo. já řval jak utrženej vůl. naštěstí všechno dopadlo dobře. mám přečtenou první čtvrtinu díla, teď mě čekaj kurevsky dlouhý kapitoly, dvě zabírají asi 90 stránek. já se úplně divím, jakou sem měl na začátku energii k psaní.

Část už hotové dálnice D8 zase mizí, dělníci musí odlehčit nebezpečný val. Nebezpečná dálnice.

Walking dead S07

krátký týden

** update 22:39 No, takže ve čtvrtek volno nebude, protože sem zapomněl, že mám v kalendáři práci a výpadek nepůjde přesunout, neb bude ve čtvrtek ideální čas, haranti snad maj od středy volno a asi lidi vysmahnou pryč. nepředpokládám, že by se v pátek chystaly do prahy desítky tisíc lidí demonostrovat proti všemu možnýmu. jinak musim klikat nějaký webináře od hpe, protože prej musím posbírat nějaký znalostní kredity. do konce měsíce. ha ha ha. a do toho si mám v průběhu času klikat nějaký další mrdky od vmware. kéž bysme aspoň jednou něco prodali. večer sem skoro tři hodiny četl, úmorná práce a ještě jedno kolečko mě minimálně čekat bude. bude nutný, protože cítím přerod z nadšeného brakového pisálka do kritického fanouška brakových sraček.

Forejt jen 'indikoval některé údaje', tvrdí Ovčáček. Řekli mi i kolik si mám přivést lidí, oponuje Brady. Fakt trapná šaškárna.

zpětný zpěv výletu

** update 22:22 Tak sem zpátky v praze, matka je nějaká nachcípaná, sousedka mi přinesla bábovku a já sem se čtením na straně 101. Zejtra do práce, pohoda je, že tejden je krátkej. Tak nějak přemejšlím, že bych si vzal na čtvrtek vyloženě dovolenou. čtecí den. sere pes, uvidim.

Příběh šíbra z ČVUT. Peníze, konexe a rektor v zádech. Takovej tématickej článek ze součanosti, jak se na čvut odkláněly peníze s krásnou závěrečnou vsuvkou, kterou ocení pamětníci časopisu Score.

výlet

** update 19:26 Maloměšťácký výlet z velkomaloměsta na venkov. Chčije.

trafika

** update 23:14 V tývce jede Konečná s Arnoldem, já mám taky konečnou, sem chycenej a do hospody sem nešel. přečetl sem kus další kapitoly, je to hrůzně hrozný, já byl ze začátku opravdu fontána sraček a bezbřehé nudy, takže prvních pár kapitol má dvoj až trojnásobnou délku než posledních dvanáct. Kdybych je rozdělil, udělal bych nekonečný seriál ještě o něco delší. když nelehnu a bude nálada, půjdu příští týden z pátku na sobotu pařit. sere pes, venku je zima. jinak sem myslel, že miloš nemůže hrábnout hlouběji do hradní žumpy, ale podařilo se mu. ač kafe skoro nepiju, zítra si dám po obědě dobrou kávu a budu hrdý, že jsem milošovi nedal hlas.

Ke zrušení schůzky s dalajlamou vyzval Hermana osobně Zeman. Měl sem to štěstí a chytnul sem ho naživo v tývce, v pátek večer v deset hodin, střízlivého ministra, který byl rozhořčen a nebral si servítky. byl hustej. Miloš má co chtěl, píšou o něm světový noviny (Czech president accused of scrapping Holocaust survivor medal due to Dalai Lama) a český národ se omlouvá všemu lidu jednotné lidové číny. Co víc na to říct, na Hradě se posrali a doufám, že si otíraj čelíčka kapesníčkama špinavými od řídkýho průjmu.

======

** update 10:50 Dneska je pátek a zvíře je se mnou v práci. Rozhodně se čubička nudí a tváří se, že ležet doma na gauči by bylo lepší. Holt, chuděra musí ležet na zátěžáku. Cestou do práce sem se chtěl stavit v trafice, tam fronta jako kráva, protože nějaká kráva měla balík papírků a ověřovala si, jestli něco vyhrála. Samozřejmě, že vyhrála hovno, ale zase nakoupila za pětikilo nový lístky. Vůbec mi není těchto finančních negramotů líto a vsadil bych se, že bába už prosázela minimálně garsonku a ještě určitě zvládá naříkat, jak všichni kradou a že je všechno drahý.