Prújem: červenec 2016

neděle pod vlivem deště

** update 22:35 řekl bych, že sem procházku stihnul právě před deštěm. relax, jídlo od vietnamců, chvíle literárního sraní a zítra zase do obyčejnýho režimu.

======

** update 16:17 Včera večer dobrý, malá garden party, grilovačka, pivo, rum a maloměšťácký pokec. jel sem z úval posledním vlakem, no ty vole, 20minut zpoždění. Dneska relax, vyprání prádla a tak. Zejtra kurva zase do práce.

Parašutista vytvořil světový rekord. Seskočil z výšky 7,5 kilometru bez padáku. To mě normálně poser.... video

uf

** update 11:39 Jo, pěknej pokec včera s dospělejma lidma. Ty vole procházka po cyklostezce, ilegální přechod kolejí na hlavním nádraží a pak ještě průchod skrz sherwood. No, je to takovej divnej pocit procházet lidem ložnicí. lavičky obsazený, vyndanci přendaní a já chytnul poslední tram číslo 5. Dneska musím oplatit návštěvu, ale večer se posledním vlakem vrátím dom, takže sežerem maso, vypijem rum a pohoda.

Dezinformátoři.cz: Nejvlivnější český dezinformační web jsou Parlamentní listy. Největší průser je, že to lidi čtou. A čím větší alternativec a nebo ezomrdka, tím víc se ohání maloměštáctvím a ovčáctvím. Jako není zábavnější odpověďi internetového alternativce, než-li "nečti sračky a nebuď ovce."

Žena byla napadena při chytání Pokémonů, slovních útoků přibývá. A že se ani nedivím...

konečně hotovo

** update 14:53 Pátek v pražský firmě. Hrozně rád bych si dovolil jít domů dřív, ale kurva není komu, nikdo tu už není, takže si asi musím dovolit odchod sám sobě...

======

** update 13:40 Z důvěřivého vdovce vylákala miliony, soud jí potvrdil 6,5 roku vězení. Furt přemejšlím, jestli bych neměl svý letitý zkušenosti nějak zúročit (moderně nesrozumitelně řečeno - monetizovat) a poskytovat nějaký poradenství mužskejm, jak neskočit na špek podvodnici. Furt mi leží v hlavě něco, co mám z prdele pojmenovaný "kunda koučing aneb jak rozpoznat hrozící alter-ezo průser". Zatím vím to co ostatní maloměšťáci, že kundám bez práce, s dluhama, záznamem v rejstříku a bez základních společenských návyků (ne, je skutečně nesmysl, aby vaše ženská začala cizejm lidem v hospodě vykládat, kde a jak se řádně vyšňupala) je nutný se vyhnout velikým obloukem.

======

** update 11:54 vmware vyklikán. vtsp-sv mi dalo pěkně pohulit, ale konečně success. pičo, mrdat a jebat, dneska už nic nedělám, nemyslím a nepřemýšlím. večer přijedou kumpáni ze severu, předpokládám ožíračku u voka a zítra nejspíš grilovačka. ty vole, to byl tejden.

Dnes je den systémových administrátorů. Super důvod k dnešní oslavě!

tyvole

** update 19:34 Ty vole, to byl den. Samozřejmě byla včera společenská zábava, takže sem přitáh někdy kolem jedný, no jeli sme prasácky dročkou a ranní vstávání bylo fakt vostrý. no, poctivě na devátou sem byl u zákoše, tam sem vytuhnul do dvanácti, jel sem domů, dal sem si párky s chlebem a hořčicí, natáhl se na půl hodinku na pohovku, dáchnul si a šel na druhou udělat si test z nějakejch wifi controleru, testovací centrum mám za rohem, takže fajn, notebook sem mohl mít, noty a konzultace k dispozici, pohoda. za hodinku a půl vyklikáno, ty vole 75 otázek (ofkoz technická english), 90minut k dispozici. 80% success. tak sem vítězoslavně zved a těšil se, že vysmahnu domů. ale vono hovno. Sem se dozvěděl, že mi kolega ještě domluvil certifikace na hp networking. tak sem v duchu vypěnil, ale pak mi došlo, že něco takovýho asi předevčírem říkal, takže sem sklapnul a znovu se přihlásil do pearsonvue, asi někteří z vás ten proces znají, dva doklady, fotka při registraci a podepsání se digitální tužkou v testovacím středisku. pak systém vygeneruje sadu otázek, který se pustěj na nějakejch windowsích na testovacím počítači. odklikal sem, že nebudu podvádět a pustil test. ty vole, 2 a půl hodiny, 55 otázek se spoustou obrázků, schémat a konzolovej příkazů z těch enterprise hp switchů. ja většinu těch boxů viděl jenom na obrázku a chlap co mě měl hlídat a rozuměl těmhle mašinám musel odejít. naštěstí se měl možnost si do telefonu nahrát asi 60 přefocených obrazovek s pravděpodobně správnejma odpověďma. ty vole no, jediný štěstí bylo, že potřebný level k úspěšnýmu složení bylo 60% správných odpovědí, takže sem to dal nakonec dal za 70%, ale i tak mi to trvalo skoro celej vyhraženej čas. pak teprv sem byl hotovej se vším a šel sem domů, vyzvednout psa a matku a jít venčit. ty vole, takový maloměšťácký problémy... dneska už seru na psani.

jo a jedinej zůstalej technickej kolega dneska v práci zachraňoval data, protože šéf si včera nainstaloval zepto. Já jsem včera akorát odpojil od sítě zálohovač, aby nezazálohoval sdílený adresáře, protože to stihlo během dvou hodin, než náhodou jinej obchoďák zjistil, že se něco děje, zašifrovat lokální soubory u šéfa na notebooku a dost sdílených adresářů na síťovym úložišti. takže sem byl celkem rád, že si kocovinu léčim u zákoše a ne v práci, chudák kolega, všechno musel obnovit ze záloh, vono to zašifrovalo i účetnictví a sklad.

počítače

** update 14:45 No, lehce se setmělo, na ulici se hádá cikán s cikánkou šerednou jak noc, že ji už nevěří a vona řve jak protržená amina. Jo, když to blbá kunda nechá dotáhnout tak daleko, že ji chlap přestane věřit, se nemá čemu divit. Nevim vo co šlo, ale nejspíš se mu svěřila, že píchá i s jiným a nebo nemaká tak jak má a žije si ezoživot.

======

** update 12:22 No, zkurvený trhy. Poloprázdný, s pro mě zbytečným zbožím. Tyhle farmařský trhy po pražsku, k čemu mi sou italský těstoviny a nebo brazilskejch chleba, když chci český potraviny. Dneska pohoda, potřebuju udělat ještě jeden test, ale ten se mi odemkne až někdy kolem 16h, takže na to seru a udělám ho jindy, nejspíš až v pátek. Zejtra si du vyléčit kocovinu outsorcingem místo kolegy, kterej má ještě dovolenou, takže mě čekaj takový ty obyčený problémy obyčejných lidí s obyčejnými počítači. Jo, prostě firma plná maloměšťáků, jak by řekla lecjaká dívka, která žije alternativně a nepracuje. Ale jo, prostě je super se potkávat s lidma, který jsou vychování tak říkajíc normálně a neřeší, že chodí do práce. Měl jsem teďka telefonát s jednou zaměstnankyní, který nějak zdechnul notebook a fakt je fajn pocit bavit se s člověkem, který ho má jak pracovní nástroj a vysvětluje vám, že ho ta technika sere, že akorát zdržuje od práce...

Jo, prostě od tý doby, kdy jsem opět svobodný člověk, mě už nezajimají žádný alternativní sračkosměry a dost sem zvolnil. Hnaní za penězma, aby bylo z čeho žít a z čeho platit dluhy už není mým životním údělem. Naštěstí. Jo, rád bych se ještě jednou takhle honil, ale nějak smyslupně, protože si nemyslim, že mým smyslem žití je, abych živil a dotoval pomatenou ezokundu, která naprosto netuší, že prachy se musí vydělat, že se v tý krabičce neobjevujou jak v pohádce o oslíkovi, který se otřásl a padaly z něj dukátky. Věřím, že jednou potkám normální ženskou, která bude nepolíbená psajtrencem (rozuměj užívám drog od hluboký puberty), ezoterikou a kamarádkami z party, která si vykládá rodinný konstelace (imho ultra ezosračkosměr pro mentály, kteří neví u kterýho pásu je jejich místo) a podle nich si řídí svůj život.

Češi jsou třikrát bohatší než před dvaceti lety, ukazuje nová analýza. Očividně na tom nejsme tak špatně, jak si facebookový nemakačenka, svobodní a jiní fanoušci základních nepodmíněných příjmů myslí.

deštík

** update 22:45 Vlhký pařáček po dešti. Psa by asi zase nevyhnal, ale my sme to dali. No, žít nějakej vostřejší nezávislej život, seberu v devět psa a jdu obejít okolní hospody a mlít opilecký kecy s cizejma lidma, jenže sem se zase na to vysral, protože sem línej a psal sem nesmysly. v tývce jede moucha, ale ta druhá, kde frajerka porodí muší larvu, ze který se vyklube miminko. jo, to není špatná scéna.

Jednoho z atentátníků v kostele policie znala, řekl prokurátor. Jo, dělaj přesně to co pomatenci dělat maj. Ještě štěstí, že nemám účet na facebooku, tam asi bude nablito. stačí, že je nablito okolo mě. někdo zeblil vchodový dveře u našeho baráku. jo máme před vstupem tři pěkný velký koláče.

Krejčíř začne vyjednávat o svém přiznání s jihoafrickými vyšetřovateli. To by mohlo urychlit jeho vydání do Česka. Jo, já bejt kurva, tak stáhnu žádost o vydání a nechám ho vycukat v negerským krimu někde na jihu afriky. slušnej pád gangstera, nějak se mu to sere, od doby kdy zdrhnul z teplíčka a smrádku čech.

======

** update 16:40 dnešek sem opět zabil přeměřováním si znalostních internetových čůráků. Zbývá mi poslední test a čekám, až přestane chcát. Dneska sem fakt velmi nalehko.

pokezmrd go

** update 22:42 Pěknej večerní pařáček, přesně takovej jakej má bejt v létě ve městě. Hnusnej, že by psa nevyhnal. Samozřejmě odpoledne sem v práci nezabil flákáním, ale sázením dalších vmware testů, protože mi paní obchodní napsala, že mi jich ještě pár chybí. Sítě. Ve čtvrtek jdu pro změnu na certifikaci na nějaký wifiny. Dostal sem nějakou sadu otázek a údajně správných odpovědí. Blbý je, že otázek je asi 170 na 45 stránkách a fakt netrpim fotografickou pamětí. Tak snad aspoň inteligentní telefon budu moci nenápadně mít. jo a taky dneska zdechla klimatizace a vypadá to, že definitivně. vyměňujou nám v práci zabezpečovačku, odešla dvacet let stará krabice, tak dostanem novou, která má i malej webovej servřík s rozhraním a gsm modul. V tývce jede Noční můra s Freddym. Snad první film, kde si zahrál Johny Depp.

Daft Punk Unchained. Pro hudební milce...

======

** update 10:18 „Připadám si jako idiot.“ Honza při hledání pokémonů naráží do věcí i lidí. Nemusí si připadat jako idiot, protože idiot už dávno je. Jakoby bylo v ulicích málo i-zombie, který tu hlavu posranou od displeje nezvednou. Co se mě týče, naprosto vůbec se těmto idiotům nevyhýbám a každýho zmrda, kterej do mě navrazí, označím logicky za zmrda a vyjebu ho. Jako nevidím důvod, proč bych jako člověk nepostižený facebookama a nějakejma pokemonama měl brát ohled na tyhle všechnozmrdy.

neděle kurva zase

** update 22:46 No, pěknej pařák. Očista, malej úklid, praní prádla, procházka se psem v počasí, do kterýho by psa nevyhnal. Psal sem a tak. Zejtra kurva zase skok oběma nohama rovnou do maloměšťáckýho života. v tývce jede mortal kombat, já ten film žeru, protože si vždycky vzpomenu, když sem poprvý pustil na PC mortal kombat :) . srdcovka, plus lambert jako raiden a soundtrack. orgie.

======

** update 11:21 Kupodivu včera potkání bez brutality. Pokec, rumy, rumy, rumy no a doma sem tak brzo, že i pes čuměl dost překvapeně. Cross jinak standart, přirostlo další ocelový patro, hamburgrárna jela a rumy už za solidní cenu. vevnitř jela nějaka divná hudba, spousta mladejch, sem tam nějaká smažka a třikrát si mě někdo spletl s dýlerem.

warevm

** update 22:46 Jo, druhá velká akce tohoto týdne mě čeká zítra a sem docela rád, že se přesunula z dneška. Aspoň se doopravím, abych se mohl zase znovu rozbít. Takže sem psal, ale horko moc inteligenci neprospívá. Teďka jede vetřelec číslo dvě.

Střelba v Mnichově si vyžádala oběti, policie hledá pachatele. Ty vole... aby se domorodci poučili, musí se sami vyhubit. To píšou ve většině učebnic dějepisu kdekoliv ve známým civilizovanym vesmíru.

Poslední výrobce VHS rekordérů ohlásil konec výroby sem ani netušil, že se vhs ještě prodávalo.

======

** update 13:42 Jo, pohoda. Včera sem si konečně vyzvedl peníze za předsedování, no jedu teďka zlatý časy, kdy nemusím vůbec řešit peníze a je to fakt kurva pohoda, nemít každej měsíc hlavu v prdeli z toho co přijde zase za pohromy či jaký další pronájmy bytů vymyslí, letos by byl na řadě určitě čtvrtej v pořadí, kdy bych se na konci roku opět jen tak z prdele zeptal "si zase platíš byt" a vona by odpověděla "jak to víš"? Jako tuhle scénu budu mít před vočima až do smrti, pokud mě teda nepotká něco natolik brutálního, že bych zapomněl. A že sem po těch deseti letech z toho všeho docela solidně zešedivěl. Chlap nemá šedivět od starostí z kundy, chlap má šedivět věkem a zkušenostma. Kunda nemá dělat potíže, s kundou má bejt pohoda a žádný starosti. Jo, mý šediny jsou vyplacený drahejma zkušenostma. Minimálně vím, že starou krávu nepředělám a starýho psa novejm kouskům nenaučím a vysvětlovat kundě po třicítce, že by měla mít práci a bejt bez dluhů, na to už nemám nervy. Jo, takže sem tyhle v rozpočtu zbytečný love rozdělil na tři části, jednu prokalím, druhou sem narval do bitcoinu a za třetí si koncem roku koupím legitimaci pro rok 2017.

Ve středu sem potkal takovou alternativní dívku. Jo, tyhle alternativně uvažující dívky z bohatých politických rodin, to je marný. U nich je úplně vidět, že jedou totální revoltu proti rodičům, establishmentu a bůhví jakejm ještě mrdkovinám, přičemž si myslim, že když dojde na lámání chleba, minimálně peníze rodičů se hoděj. Jsou kundy, který dokážou neskutečně prudit, že do práce nepudou, že na ty peníze od rodiny maj nárok a proti týhle argumentaci nenaděláte nic. To je prostě už zkurvenej člověk výchovou v dětství. Takže pak v kombinaci s ezosračkama, že taková dívka přesně ví jak který znamení ovliňuje život andělů, se můžete přiřítit do pěkných průserů. A že sou to všechno normální smažky, je věc druhá, ale hlavně že sou alternativní.

V den, kdy ji pustili z léčebny, ubodala ženu v Tesku. Dva týdny předtím se pokusila uškrtit ženu v kavárně. No ty vole, to je alternativní zjev. Strašná tragédie a tuhle mužatku by měli někde v tichosti utratit, spálit a rozprášit do Labe.

======

** update 11:44 Pejsek dnes se mnou šel radostně do práce, jsem tu s kolegyní sám, ona ve své kanceláři a já zase ve své. Občas se tu mihne kolega, ale myslím, že dnes do 15h budu doma. Dodělal jsem vmware testy, tak čekám na schválení od další kolegyně jestli jsou všechny a nebo se ještě mám nějakejma mořit. Jo vmware, kdyby se jí po těch letech aspoň něco podařilo někam prodat, jedinej výsledek toho testování je, že máme pravidelně hromadu seriových legálních čísel snad na všechny jejich produkty. :D

masakr

** update 22:25 Včera slušnej masakr, já věděl, proč sem si na dnešek vzal homeoffice. Přijel sem domů dostatečně upraven, abych se probudil někdy v jedenáct. Naštěstí nikdo nevolal, nikdo nic nechtěl, protože bych asi ráno byl za píču. No, jako obdivuju ty, který šli dneska ráno do práce. Večírek klasika, pivo, rumy, pivo, rumy a na pohodu zahrál Keltikon. Za rohem chlapi v jámě ještě makaj. Když sem v poledne šel kolem jámy, zrovna se chystali na výměnu nějakýho plynovýho kusu trubky. Teďka tam ještě furt byli, nová trubka nasazená a mocným plamenem cosi svářeli. Tak snad jim někdo nepustí plyn.

Jeden řídil, druhý hrál pacienta. Falešní záchranáři vozili drogy v sanitce. Asi jeli dobrý modely... :D