Prújem: leden 2016

inkontinence

** update 23:07 V reklamě říkaj, že se prej pochcává víc lidí, než si kdo dokáže představit. Sere pes na reklamu na plínky pro zadržování moči. Jo, mám vyvenčíno, lehce pršelo a starej vod sáry, kterou sem už dlouho neviděl a holky po sobě nevyjížděly, postával před barákem a kouřil cigáro. potkávám ho kouřit až teďka, když má děcko. asi mu doma nemůže hulit pod nos. dneska celkem relax a užívání si pohody. proběhly včera s maminou nějaký propočty, na daních mi vrátěj asi sedum a půl litrů a základní dluhy splácím do konce roku 2018. pak už budu mít jen a pouze báječnou vypečenou hypotéku. Za loňskej rok úroky činily celkem 53litrů, takže se dá lehce spočítat, kolik měsíčně stále ještě padne na úrok při splátce 13litrů. a bejvávaly časy, kdy sem ročně vysolil na úroku sto litrů. a dával sem to i přes ten magořinec, kterej sem žil. ale fakt některý okamžiky byly na hraně a sem rád,že sem neskončil ve spárech nebankovního sektoru. život poslední doby mě naučil počítat a zvládat systém půjček. jo, šedesát litrů za konečnejch devadesát, tři roky splácení tuším, stará tenkrát v pohodě, protože takhle se prej na západě žije, tam už prej peníze neřešej. poslední noc pohotovosti, zejtra přehodím telefon a tři tejdny veget a občasný bolehlavy. kalendář má dobře vyškrtanej.

fuška

** update 23:37 slušná fuška maloměšťáka. já sem takovej zmrd, od rána od devíti vařim, meju byt, koupelnu, peru pračky, obědvám s matkou, venčim hárající fenu s matkou a dokonce sem v půl devátý večer, když začínal startrek první kontakt, zapnul vymytou a vysušenou ledničku. ty vole v ní bylo vody. trvala mi nejdýl ze všeho. že já zmrd se na to nevysral a nešel někam řešit nesmrtelnost chrousta. nebylo by za mnou nic vidět, měl bych opici a bylo by mi blbě. jenže já sem zmrd a mám docela dobrej pocit z úklidu, je to vidět, udělal sem i zrcadla a do hospody sem nešel, protože mám pohotovost a sem kurva zodpovědnej. řešit nekonečný množství nesmrtelných chroustů budu moci řešit příští tejden. navíc za 14 dní pokus číslo dva jít se vyndat s vencou.

bozp & po

** update 23:07 dopoledne jsem prožil ve společnosti dvou příjemných dam, které nám dávaly lekce z bozp a po. pak nastoupil pan vojtěch, řekněmež, který nám dal přednášku o našich výplatách a možnostech kam ulejt zbytečný lowe. von je to nějakej šéfovo známej, takže si to více či méně musíme odsedět a odposlechnout. my, prostí zaměstnanci, povětšinou vyjdeme s našima vejplatama tak akorát. až na jednoho, ten už má všechno splacený a děti samostatný, máme baráky, hypotéky, nějaký děti, náročný manželky, takže vyjdeme z měsíce na měsíc. někteří doma dokonce odevzdávají ženám i stravenky. no já sem teda teďka trošku v klidu, můžu se soutředit na řešení skutečných finančních balvanů na noze, ale že bych jako měl dávat pět litrů do nějakýho akciovýho fondu na to nasrat. vytáhnul sem z něj nakonec, že s nějakým takovým fondem spolupracuje a to mi stačilo. vo bitcoinu sem držel hubu, sice padnul na bídných 375$, ale furt relativně dobrý. jestli akciovej fond nebo bitcoin, z dlouhodobýho hlediska asi stejně na prd. matka mi dneska vyprávěla, že její dědeček, otec babky, před válkou narval jmění do akcií českejch firem. co nesebrali němci, to ukradli bolševici a co zůstalo v kufru, to prej babka v 80's spálila v prádelně pod kotlem. takže asi nasrat.

vyházel sem nějaký krámy a koupil si novou bundu. moje stará umbro bunda totálně definitivně poslední dva roky byla zničena, tak sem nedávno zapnul internety a podíval se, jak je to s trhem bundami. protože nemám rád davy lidí, možnost objednat si zboží přes internet je asi nejlepší co mi mohlo 21.století dát. dneska mi přišla bunda nová, zkusil sem znova umbro, s tou starou sem fakt byl spokojenej, za třináct stovek a nějaký drobný. pohoda klid, cirka 50e. srát na výprodeje a sekáče, tyhle internety. další experiment budou kalhoty, i když jich mám jak nasráno, proč nevyhodit pár drobných.

práce na serveru pokračovaly, týpek včera zjistil, že je ještě rozbitej postfix, tak sem ladil postfix a díky archive.org se dostal k dokumentaci, podle který byl mnou server před deseti lety konfigurovanej. ta web page už dávno neexistuje. tak sem opravil nastavení a poladil relay, abysme kolem třetí zjistili, že nejsou v mailboxech všechny emaily. nakonec se zjistilo, že nastala chyba při kopírování a z 178GB schránek se překopírovalo jen 18GB. Takže frajer kopíruje data a počítám, že zejtra zavolá. bude to mít blbý, protože dopoledne vařim oběd, když už tu mám maminu, tak mi asi ze společenskýho hlediska nic jinýho nezbejvá, k tomu chci udělat pár praček a uklidit, plus vyklidit a vypnout ledničku kvůli odmražení. už je na čase, proto sem tenhle víkend vyhradil úklidu bytu. vyvenčil sem, žádnej nudnej den. taky sem nadstandartně psal, protože asi zejtra budu večer vyřízenej a ještě se vykecávám tady pro pár zmrdů.

Nějaký další drby z Prahy s pár zajímavými informacemi skoro mezi řádky. Ani s koncem Opencard se Praha EMS nezbaví. Lítačka využívá její software, Praha se majitele opencard nezbaví ani zavedením Lítačky.

Bulvární informace z pohřbu komunisty. Já nevim, mám z toho takovej divnej pocit, že jakmile jde o prachy, komunista nezná soudruha. Buďto svině a nebo negramotný. Bůhví co ti posraní bolšáni na sebe všechno nevědí. „Nechali tě v tom!“ Ransdorfova vdova spílala KSČM, sklidila bouřlivý potlesk. Normálně odkazy na pl nedávám, ale kde jinde si přečíst celé znění smuteční řeči na ransdorfově pohřbu. Hlava mi to nebere.

linux

** update 23:17 Virtuální server s moji prastarou konfigurací je již na místě, ale týpek s tím nijak nepohnul neb mám podezření, že čeká na mě. Ale jo, snad už nebude nic dementního jako ten dnešek. práva, rozpadlý konfigurace a chybějící balíčky. úplnej génius nejsem, protože v kernelu žádnej příspěvek nemám, ale základní problémy zdá se jsem stále ještě schopnej řešit. zejtra školení bezpečnosti práce a předemnou pohotovostní víkend. něco málo sem napsal, ale sem unavenej jak pes. myšlení vyčerpává.

Úmrtí europoslance Ransdorfa prověřuje policie, chtěla to jeho rodina. To je věc. Kromě toho, že ho spálej u nás ve strašnicích v krematoriu, rodina se vzdá dědictví a nechá prošetřit smrt svý hlavy rodiny. no hlavy, říká se že o mrtvých jen dobře, ale u těch komančů fakt nevim...

2500 franků měsíčně pro každého Švýcara? Rozhodne referendum. Ve švýcarsku se zdá intelektuálové definitivně zbláznili. Těžko říci jestli za tyhle úvahy může evropský blahobyt, lsd a jiný drogy, nuda a strach ze základních matematických počtů nebo blbost, ale co se nepodařilo českým komunistům, může se podařit komunistům švýcarským.

======

** update 16:19 No, sem si dal se starým linuxovým serverem slušný mentální cvičení. ale sem kurva dobrej a ještě nejsem vyhulená alternativní píča bez mozku, která řeší maximálně hovno a nesmrtelnost chrousta.

windows 2012 R2

** update 23:40 Jak sem říkal, co nejvíc práce za co nejmíň peněz. Koupili si hp ml10, windowsi a pět licencí pro terminalový služby, aby se mohli vzdáleně přihlašovat k nějakýmu účetnictví. přiznám se k tomu, že windowsí server jsem instaloval fakt po letech, navíc v takovýhle dementní konfiguraci pro malou firmičku. nevim proč, ale mám takovej zvláštní pocit, že microsoft se snaží všemi možnými silami bránit tomu, aby lidi provozovali co nejvíc služeb na jedný mašině. terminálový licence sem aktivoval na poprvý, ale ten podělanej rdp protokol se podařilo uchodit až na podruhý, protože po prvním pokusu mi vzdálený přihlášení povolilo jen tradiční dvě přihlášení. No, ale dílo se podařilo, dokonce i pár shares sem vytvořil, pokec a doprdele. stejně sme tam zabili celej den, protože ti běžní frantové uživatelé měli fakt spoustu běžných posraných dotazů. Jo a byl sem z toho serveru na nervy a zabití, protože všechno zase jinak.

taky mi volal týpek, jak sem minulej tejden konfiguroval tu poštu na starým serveru, že server teda jako zdechnul a poslední záloha je z roku 2010. podařilo se mu prej zachránit všechny data a nainstalovat ve virtuálu zálohu z roku 2010. prej to běží, ale ne úplně. zejtra si dám asi spoustu legrace.

vyvenčeno a venku je zkurvený vedro. to bych se fakt posral. jo, ale vyzvednul sem od švadlenky dneska troje kalhoty, fakt pohoda, zipy zase v cajku a nebylo to drahý.

Virus zmenšující dětské mozky je v Evropě, případy hlásí Dánové a Britové. Si tak říkám, jestli je ještě vůbec co zmenšovat. některý mozky snad ani nejdou.

k těm windowsům, nepobral sem to jejich nový prostředí. proč kurva na server omalovánky jak ze hry windows 8. já se svým primitivním okením systémem z těhlech vyhajpovanejch cinkrlátek seru. mám jednoduchej desktop.

image

chachacha os

** update 23:18 Vyvenčeno, kamení z podrážek vyškrábáno, standartní večer pracovního týdne. Věnoval sem se psaní, dneska mi to celkem šlo. Začal jsem tvořit 13 kapitolu, pokud by se to tak dalo nazvat. největší průser se kterým se setkávám je má blbá představa, že i brak má mít logiku. Ale sere pes.

Nějaká politická satira. Miloš měl zase svůj den a prokázal znalosti hospodských zábavných bonmotů, ale zapomněl, že jsou i lidé, kteří přes den nepijí, takže nemusí dobře rozumět.

======

** update 15:09 Zejtra se jedu zkundit do nějaký díry v Radotíně. Klasickej vyjebanej job, hodně práce pokud možno za co nejmíň peněz.

Pražská TOP 09: Lítačka neexistuje, je to pouze mediální výstup. veselá kauzička.

======

** update 11:50 Dopolední chaos mám za sebou, pěkně sem si zacestoval po praze a přijel pozdě do práce. jo, melouch zkurvenej a sázení podpisů. posraný vydělávaní peněz, je hrozný co všechno si můžu zase koupit, když už neplatím kundě, aby si vyzkoušela co to je práce. Blíží se roční výročí mého bilancování a pořád jsem přesvědčen, že rozhodnutí jsem udělal dobře. Zcela bezpečně vim, že jestli se někdy ještě o nějakou dívku otřu, tak se otřu v případě, že budu zcela přesvědčen o tom, že má smysl investovat energii a dobrou vůli, protože jasný je, že kunda, který je přes třicet a nemá pracovní návyky mě fakt nezajimá. Si to opakuju skoro každej večer před spaním, abych se nevřítil do nějakýho obdobnýho průseru jako sem byl teďka. Je to hrozně těžký neopakovat chyby a zhruba v těhlech pokusech o partnerský svazek jsem jednou nohou v průseru, že si nabrknu zase podobný máčko. Nene, pravidelný pracovní návyky, jistá připravenost na lásku (určitě s láskou ocením bezdlužnost a absenci exekucí či celostátních pátraní), žádnou mařku, která přechlastá partu námořníků, žádnou uživatelku drog, kterou navíc drogy serou, takže musí kvůli ochraně dětí všechny vyjet, protože jednou sem se nechal ožralou mařkou nabrat na auto a znova to zažít nechci. Blbý je, že kundy v mym okolí a v mym věku, který sou samy opuštěný, mají minimálně značný problém s alkoholem. Což asi jeden z důvodů proč jsou tam, kde sou. Já osobně už nehodlám nikoho zachraňovat a vytahovat z průserů, protože vím, že láska sice tyhle věci umí podpořit, ale po deseti letech průserů... sory vole kundo.

Čarodějka, která vymítá počítačové viry pomocí magie. Jo, když kundě ezotericky jebne. Znám to taky, jmenovala se karla, s bejvalkou byly kámošky, jedna byla kleopatra a ta druhá už bůhví co.

tající ledové

** update 23:16 Vyškrtal sem nějaký položky v kalendáři, salátový vydání dohody se školou mladýho prošlo, ale fakt mi bylo trapně. po příchodu domů sem musel udělat rychlou práci, protože sem dostal na odchod domácí úkol do zítřka do rána. takže sem psal. a když sem dopsal, taxem zase psal, ale pro sebe svý sračkový dílo. mám vyvenčíno, venku je humus a to posraný kamení kurví podrážky. v tývce jede nějakej dokument vo héráku. Jo a do prahy se prej řítí chřipková epidemie, zase bude zkurvená zimní rýmička. nic netradičního v práglu, velký koletivy, mhd, hospody...

Praha spouští vlastní náhradu Opencard. Lítačka má být prý levná a spolehlivá, Zakladatel Lítačky: Je to jen tramvajenka. V době mobilů je zbytečné mít na kartě moc funkcí, Lítačka v Praze je nesmysl, vždy to byla tramvajenka, řeší lidé náhradu za Opencard Šou pokračuje, ne že bych jim nefandil, ale příliš rozporuplných informací najednou, kterých bych se bál.

Marijuana might not be the culprit in adolescent IQ decline. Vědecky dokázali, že debilem se musíte narodit.

======

** update 12:20 Tající ledové odkrývají lidskému zraku krásy rozbředlých hoven a cigaretových nedopalků. Ráno sem musel vstávat kurevsky brzo, na pražáka a flákače z ajtý, vstávat už pár minut před sedmou, protože na sedmou sem očekával příchod malířův.

Pohřeb nemajetného Ransdorfa zaplatí KSČM. Neuvěřitelný, europříjem a chudej jak kostelní bolševická myš.

Přistihla je kamera: Běženci hromadně masturbovali v lázních! By mě zajimalo co ještě mají běženci v plánech. Znásilňování a hromadnou masturbaci už mají za sebou.

výpadek

** update 21:23 No, dneska už toho moc nenapíšu. zakecal jsem se s mladým uchem, před chvílí vypadl, vyvenčim a půjdu spát. a přinesl ze školy papíry fakt v salátovým vydáním, politý nějakým sajrajtem, aspoň se školním razítkem, ale kurva je mi trapný takovej salát předložit vedení. dostal přednášku o kurva deskách.

Mezi Poříčany a Pečkami usmrtil vlak člověka, provoz už byl částečně obnoven. Cynicky řečeno, měl jsem kliku a projel jsem včas. Nedokážu si představit cestovat nějakejma autobusama s fenou, která se zrovna včera rozhodla začít hárat. Jo, pěkný fleky nechávala na sněhu.

======

** update 17:43 No, v pátek sem si slušně dal hospodu, protože milenka přišel fakt zkurveně pozdě, kdy už sem měl zaplaceno, oblečenou bundu a slušně vymleto, takže sem si dal nakonec pěknou půlnoc a něco, včera sem odjel, málem sem upad z tý hromady sněhu a dneska je všechno v prdeli. to bych sral. už ani ten sníh nevydrží.

dneska ráno volá kolega, kterej držel pohotovost, že v práci nejde internet. volal fakt zkurveně nekdy v osum, když sem měl ještě půlnoc, tak sem kouknul na bitcoin.cz do svýho účtu a fakt od šesti od rána miner nekomunikoval. kolega teda zavolal na upc, byli sme první, ale skutečně měli nějakej průser. Je to asi dvě hodiny, kdy data zase tečou a miner se mi ozývá. pět bloků v prdeli. teďka sem s kolegou mluvil a shodli sme se na tom, že nejspíš rychlý tání zaplavilo nějakou jejich krabici na půdě z některých domů v naší lokalitě.

čekám mladýho praktikanta, kterej sloužil loni u nás ve firmě. postoupil do dalšího ročníku a znovu potřebuje praxi. prej umřel ransdorf, miloš mlel nějaký hovna a po praze lítá nějaká pomatená kunda, která všude vidí mimozemšťany. Jestli taky příliš nečetla facebooky.

Podnikatelka Michaela Bakala se dnes považuje především za matku. Rozhovor s běžnou českou ženou, která není příliš naštvaná, je skromná, pracovitá a peníze neřeší.

fakt kosa

** update 10:50 Dneska ráno mě probudila kosa. Vylezu z pelechu, pičuju proč je v bytě kosa, jdu se podívat na kotel, zkouším rozsvítit světlo a hle, vono hovno. Kouknu na noťas, ještě stále běží, baterka na 40%. Vypadla elektrika v baráku, takže sem ocenil, že sem si v loni v létě koupil čelovku, zapnul sem ji a v klidu se vysral. Když sem odcházel, zrovna ji nahodili. Večer si dám asi pár pivek, zejtra cesta na venkov.

ČR zažila nejstudenější noc zimy, na Šumavě bylo minus 35,3 stupně. Důkaz globálního oteplování.

Renčova parodie o Baarové. Kde jsou nacistické hrůzy? píší Němci. V německu jsou prý zmateni.

čtvrtek

** update 22:54 Kocovina zmizela, večerní mrazivá procházka dokonala svý. když sem vyšel s čubou ven, solidně ve mě hrklo, že sem si nechal klíče doma. to by byla prdel. napsal sem pár vět, cucání z prstu, ale myslim, že žádná tragédie. u braku by to nemělo příliš vadit. víkend budu na chladném venkově. V tývce jede Dračí život Bruce Lee. No, snažím se teďka poctivě na csfd.cz hodnotit díla, který sem viděl a utkvěly mi v paměti. Je toho hodně. Někdy přemejšlím a klikám jak o život. Musím mít odhodnoceno snad 200 filmů a pak maj nějakej filmovej test, kterým se musí projít pro povolení vkládání komentářů k filmům.

======

** update 12:51 Krmim se pizzou a čekám jestli dorazí pan ředitel. Furt sem dneska v práci sám a sem za to rád, protože mám kurva klid a pohodu.

Pražský hotel Don Giovanni mění majitele, německá firma Dorint ho prodala. Snad nejhnusnější pražskej hotel nacházející se na Želivárně.

Nemám rád, když se licituje o mé ceně, říká gigolo. Jo, mladej zhrzenej chlap, kterýho láska poslala do hajzlu a kterej se realizuje tak jak se realizuje. Až mu bude tolik kolik mě, uvědomí si, že je kokotina pomatovat si cokoliv ohledně svý partnerky, protože z partnerky jednou může být expartnerka a k čemu je pomatovat si mobily, váhy, barvy a jiný sračky kundy, se kterou už nic nemám společnýho. Jo, když jsem byl poprvý zamilovanej, pomatoval sem si všechno od mobilu až po přesný počet pih. Jako můžu vám bezpečně říct, že je úplně nahovnu pomatovat si takový kraviny, protože kunda řekne "ne, budeme kamarádi" a bojujete s vnitřním pnutím, že k čemu si mám kurva pomatovat mobil na kámošku nebo kolik má pih ve ksichtě. Takže se snažím nezasírat si hlavu kravinama a myslim, že to bylo dobrý rozhodnutí. Je super, když vám cestou do práce v tramvaji před očima nevyskujou mobilní čísla a nebo nepočítáte v duchu všechny chlupy na prdeli ex.

======

** update 11:50 Včera byla pěkně mizerná účast. Hospoda poloprázdná, za což asi mohou dovolený a vyšťavenost lidí po vánocích. I my jsme byli v počtu převelice mizerném a i přesto sme přežili sněhovou vánici a kolem půlnoci sem přijel dročkou domů. Vyvenčíno, vyspáno a vysráno.

Ráno sem musel jet vyzvednout nějaký překlady, takže sem by v jedný překladatelský firmě, kde mě nechaly slečny, z nichž nejvyšší měla asi 155cm i s botama a 43kg, chvíli čekat, pak se na mě krásně smály a já báječně smrděl hospodou. Prostě mláďátka s velkou nástěnkou na téma jóga, duchovní klid, rovnáha energií a všechny tyhle pohádky, který se s duchovním byznysem pro znuděný evropanky táhnou.

V Praze hořel věžák: Plameny zachvátily byt v 17. patře. Jo, milenka z Bohnic mi včera říkal, že když jel do hospody, viděl požár. Tak sem si z něj dělal prdel, že pokud to byl skutečnej požár se zraněnejma a mrtvejma, tak se vo něm určitě dočtem.

Obrazem: Zeman, Babiš i Bohdalová. Kdo všechno přišel na premiéru Lídy Baarové. Slušná sebranka, vopravdu slušná. Renč vypadal jak překupník drog z MiamiVice, Landa vypadá že s afgáncema sjíždí hérák a miloš zeman vypadal jako vosková figurína na drogách.