Prújem: prosinec 2015

silvestr alone

** update 10:38 venku se ochladilo, ulice sou poloprázdný, otevřeno má akorát vietkong a já nemusim do práce. fakt fajn.

Zemřel Ian Murdock, zakladatel distribuce Debian. Taky RIP. Debian mám rád.

Úchyl onanoval v autě v Chomutově: Kolem šla malá holčička. To je fakt děsný, kam se ten svět dostal. Člověk si ani nemůže v klidu vyhonit ve svym vlastnim autě bez toho, aby mu nějaká nadržená kráva čuměla do okýnka. To ty kundy nemaj na práci nic jinýho než pátrat, kde si jakej řidič v klidu honí péro?

poslední den v práci tohoto roku

** update 22:54 Vyvenčíno, celkem kosa, trénink na zejtra. měl sem návštěvu, kořalka, cigára a žvásty vo životě.

======

** update 13:24 ‚Z Vysočiny na Hrad‘. Veleba obdivuje poctu Zemanovi od lidového řezbáře. Senátora Velebu by nevymyslel ani Hrabal, natož Troška. To je takovej solidní lidovej materiál, kterej určitě má spoustu vzpomínek na mravní zdraví českého venkova z dob boje proti kulakům.

======

** update 12:23 Zítra silvestr, kalení, pohoda, pivo, rum a tekila. Čubičku mám v práci, čeká ji procházka pěšmo domů.

poslední mohykán

** update 23:25 Vyvenčeno, napsáno pár nesmyslů, delší telefonát s malířem proveden. no já sem se chtěl orientačně informovat kolik by stálo vymalování celýho schodiště, protože už se loupe, sokl je otlučenej od koleček kočárků či klasických kol, zaprášený. Po šesti letech. Vono by se neloupalo, kdyby sme ho po posledním malování před šesti lety nevyplavili. Lidi proti tomu nic nemaj, lowe na účtě jsou a cena je přibližně stejná jako před těmi šesti lety, tedy o krapánek vyšší, ale ne vo moc. inflace a běžný navýšení. jenže se toho chytnul jako vrabec na flus a ucejtil kšeft, takže mi jeho paní dneska večer poslala pěknou tabulku a já ji musim probrat do vejkendu s kolegama, vidim to po telefonu, jelikož jednoduše v zimně má míň kšeftů a vnitřní práce je málo. Navíc je mi jasný, že po vánocích se padesátka hodí, jen za práci na pěti domovních patrech, suterenu a půdní chodby včetně, vysoký stropy. jako to chápu.

zjetra naposledy do práce, čtvrtek kalba.v tývce jede red. normálně doma nepiju, ale na lemmyho sem si jednoho panáka dát musel. praha je poloprázdná.

======

** update 17:50 Volala mi kolem třetí kolegyně z výboru, že prej neteče voda a jestli nevim co se děje. Taxem ji řek, že vim hovno, protože voda ráno tekla, ale kus vod nás je v křižovatce díra jako prase a že minulej tejden vodu nahodili do čtyř. Fakt je, že voda stále neteče, v ulici přibylo od posledně asi šest cisteren s vodou, jedna rovnou před barákem. Řezník říkal, že chlapi kopající v křižovatce díru, když si byli pro sekanou, povídali, že to začnou tlakovat nejdřív kolem půlnoci. Pak dodal, že na internetu PVK píšou, že vodu zapnou do šesti. Zatím to vypadá, že informace na webu je lživá, takže lidem z baráku, kteří na mě zvoněj, říkám, že voda poteče nejdřív o půlnoci. Jo, ještě si můžu pustit teplou vodu, ale to bych ji vytáhl z topení a myslim, že bude lepší tepla voda v měděnejch trubkách než studena v kýbli.

No, musel sem vzít nejčistší kýbl a jít si taky natočit svých deset litrů vody. Furt lepší mít v kýbli vodu než řešit otázku jestli spláchnout hajzl a nebo vybrat nádržku.

======

** update 14:44 Super je, že sme dostali oficiální zákaz ukázat se ve čtvrtek na pracovišti. Budu muset zůstat doma.

======

** update 13:17 Sběr víček. Nevim jestli ste si toho všimli, ale v Praze se sbírají na školách víčka z pet flašek, za která pak dostanou děti a rodiče finanční odměnu, kterou lze podpořit nemocné děti, klokánky nebo sos vesničky. Je to hroznej hit, protože pomáhá mnohem více, než když otevřete peněženku a vhodíte 50kč do pokladničky. za 1 víčko dostanete 0.01kč. 500 víček je kilogram plastu, za který pak sběrači mohou poukázat na konto dětí celých 7Kč.

======

** update 10:28 Zemřel frontman heavymetalové skupiny Motörhead Lemmy Kilmister. Born to be wild. Nechť rockenrolovej nebeskej bar má nekonečný zásoby kořalky, hromady nejčistšího perníku a automaty, na kterejch se furt vyhrává. Skvělej život, skvělá rychlá smrt. RIP.

poslední pondělí tohoto roku

** update 22:58 Po venčení, celkem se ochladilo, něco málo sem napsal. Byl to fakt dobrej dokument, fakt kurevsky dobrej za ty prachy sponzorů a řekl bych, že život takový star má dvě strany. pro společnost toho udělal tolik, ale vnoučatama obklopenej není, všichni kamarádi pomřeli a perfektně utříděný archiv ve vile je zdokumentovaný století jednoho člověka. neuvěřitelný. viděli věci, který už nikdo nikdy neuvidí. ale elánu má dědek na rozdávání.

Ovčáček navrhl uprchlický rychlotest. Chce migranty zkoušet z názoru na Izrael. IQ test z pera hradního génia.

Chlapec umí otočit hlavu téměř o 180 stupňů. Není to příjemný pohled. Málem sem si ukroutil hlavu, jestli tohle nejní starej dobrej fejk...

======

** update 20:33 Století Miroslava Zikmunda. Prostě neuvěřitelný, kromě toho, že si chlápci dali jednu noc ve spacáku na vrcholku pyramidy, tak bez gps a satelitních map...

======

** update 11:23 Je to tak, poslední pondělí tohoto roku ubíhá a mizí v propasti časoprostoru. Stavil sem se za domovní účetní, náhodou byla v kanclu, tak sme si popřáli a já pak valil do práce, kde je sváteční pohoda a klid. Příští rok zase nanovo. Práce, práce a zase práce. Doufám, že příští rok nebude ve znamení stresů, protože poslední roky mi stačily. Vim co chci a buď budu mít co chci a nebo radši nic.

Češi se po pařížských útocích bojí teroru. Na policii volají víc než v minulosti. Jo češi, to je národ panečku. Vždycky musí bejt papežtější než samotnej papež. Ale chápu obyčejné naštvané matky, ženy a muže, že mají strach o své dávky a příspěvky.

Běžte tam, kde š*kají zvířata. Brichta poslal drsný vzkaz Zemanovým odpůrcům. Takový obyčejný český naštvaný muž s vypěstovanou závislostí na alkoholu a dluhy vůči zdravotní pojišťovně.

Drsná hádka na internetu: Ovčáček se pustil do odborníka. Krásná typická ukázka obyčejné české diskuse na internetu. Proruský trol, bojovník proti zlořádu, zemanovec a hradní mluvčáček názorně ukázal jak probíhají obyčejné české diskuse na internetech. Nějakej nedostudovaný nevzdělanec a pisálek z haló novin si myslí, že funkci dostal za znalosti a publikace v akademickym prostředí, tak trolí na internetech a když ho někdo přistihne při lži, jako správný facebookový uživatel nejdřív stáhne ocas, pak mlčí a nakonec přehodí diskutovaný problém do zcela jiné roviny. Jo, já to taky znám ze svýho předsedování, když si nějaká kráva začne myslet, že je nejchytřejší jen proto, že umí poslat emajl.

klasická neděle

** update 23:08 Vyvenčíno, venku je fakt vedro. Sice hlásej, že by jako na silvestra mohla bejt kosa, ale já jim moc nevěřim, zní to jako letní předpovědi, že příští tejden bude pršet. Taky mě celkem napadlo, že pokud počasí bude mít tyhle tendence, tak veškerý investice a dotace do polystyrenových zateplení byly zbytečný. chvíli sem psal, v tývce jede nějaká Lara Croft s tlamičkou Angelinou. Do středy pohotovost, ve čtvrtek silvestr, pátek volno. Silvestr klasika u voka, o rezervace byla docela rvačka. Přišli sme skoro poslední.

Naštvaná máma. Kdybyste nahodou chtěli slyšet nějaký pěkný vánoční přání od naštvaný český mámy, nositelky evropských hodnot a tradic.

======

** update 18:52 Sousedka přinesla vánočku, závin a hromadu cukroví.

======

** update 16:40 Sme konečně světoví a Miloš má svých pět minut. Zemanův vzkaz o „invazi“ obletěl svět. ČR uprchlíky nechce, píšou média.

======

** update 15:50 Venku je letní den. Koupelna uklizená, administrativa pro barák hotova a uložena do spisovny, stavy odběrů z vodoměrů opsány a teďka čeká už jen koupelna na moji maličkost.

Důstojníci StB v 1742 firmách. Nějaká statistika.

Britští odborníci varují před nevyléčitelnou kapavkou. Ty vole 'superkapavka'. Jak téma pro katastrofickej film. Globální epidemie vraždící superkapavky.

El Paquete Semanal: How Offline Piracy Flourishes in Cuba. Úplně sem si vzpomněl na konec 80 a počátek 90's. Akorát ten internet tenkrát nebyl a usb flash disky už vůbec. A pak, že komunismus a socialismus přináší blahobyt.

jarní den

** update 23:59 Záhada Svaté Předkožky, kdyby někoho zajimal tento podivný příběh víry.

======

** update 23:00 Vyvenčeno, jasná bezoblačná noc. byl vidět měsíc a pár nejjasnějších hvězd prosvítilo světelný smog okolo města. Tara se velmi dobře vysrala, krásný dlouhý salám, který ani nesmrděl. Odnesl jsem ke kontejneru velmi starej a těžkej case. vybrakovanej, bez disků a ostatních vnitřností. Když sem se vracel z kolečka, už ho držel nějakej kapucín. prostě postava v kapuci. žádnej houmles, spíš smažka. sem zvědvavej v jakym křoví bude zejtra ležet, protože byl fakt těžkej a daleko ho odnese jen smažka perníková. v tývce jede smrtonosná zbraň 4.

======

** update 21:19 Omyl sem i sebe, uvařil si večeři a usnul při startreku nový generaci, teďka jede stará generace v zastoupení admirála kirka. jo, starý doby, kdy klingoni stáli na druhý straně hranice. všechno se mění, i doba. jak sem koukal na toho marťana, došla mi jedna věc. hollywoodská produkce při hledání filmových partnerů k americkým hrdinům již nedává přednost ruským kosmonautům, ale nýbrž čínským. pro hollywood už rusko není strategickej partner. Pražská kavárna vrací úder a žádá od Miloše omluvu. Milošovi fanoušci budou jistě spokojeni, jak se pan president zase jednou trefil. Protože potrefená husa přeci kejhá, žejo.

======

** update 16:15 Uklizeno všech 48m2. Koupelna zejtra. Dneska sem vyhodil tři igelitový pytle starejch krámů. Už nejsou pytle tak častý jako během dřívějších úklidů, ale furt nějaký pozůstatky předchozího života nacházím. Například sem dneska našel rezervní klíče od Johnnyho, kterej už přes dva a půl roku brázdí věčná závodiště. No, tak sem je vyhodil a říkal sem si, že ty poslední roky byly zbytečný. Normálně v pohodě bysme na to auto vydělali, ale holt někteří to chtějí dělat alternativně, tahat lowe z rodičů pod různými ubohými záminkami, půjčovat si od nebankovních lichvářů a podobně. Jo, to jsou následky alternativního myšlení a absence poslouchání názorů muže. Holt pro některý ženský znamená chlap jenom schůdky na cestě k vlastnímu blahu. Ale je fakt, že využívat chlapů, dokud nezdechnou, se taky musí umět.

Zeman: Skončila blbá nálada. Tahle země nemůže být pro všechny. Nevim, nedíval sem se, ale předpokládám, že se pochválil a zkritizoval uprchlíky. Co se mě týče, blbá nálada skončí až pochcípaj všichni zemanovci a klausovci. Bohužel fotr se mýlil, protože nestačí, aby vychcípali pouze bolševici.

======

** update 12:15 Venku je jak v první jarní den. Zima skončila a Milouš z Vysočiny má zase pro dnešní den připravenou svoji oblíbenou dávku kund. Možná přijde i kouzelá kunda.

druhej den vánoc

** update 23:10 Venku ani skoro noha, šlápnul sem do hovna a je celkem teplo. letos vůbec vypadá zima, že bude taková mírně přihřátá. psal sem a tak. hotlajna mlčí a doufám, že tak i zůstane. 15 mega bitcoinů vytěžíno, zbývá posledních 6mega. 100mega transakcí překročeno. fakt prdel. bitcoin 456$.

Kam nechodí lékař, tam chodí šaman. Pohled na místo, které musí potěšit každého příznivce ezoalternativních metod léčení.

Hoteliér ve Špindlu měl málo hostů. Pozval proto lidi v nouzi. Jo, já sem teďka někomu říkal, že tahle akce je jen důkaz, že letos se sezona na horách fakt nepovede a špindl už nejní to co bejval. lidi táhnou jiný destinace, protože stačí nebejt debil a dá se ušetřit na ledasco. já když sečet letošek, tak sedí konečně tak jak by měl sedět a bejt s někym normálním, auto máme a ještě k tomu pěknou dovolenou na čtrnáct dní třeba v maroku. ale to chce myslet a předvídat.

V ulici celkem klid, jedinej vietnamec měl přes den otevřeno, ale bistro zavřeli. když sem šel z venčení, potkal sem akorát dva cikány, jeden táhnul dva těžký kufry na kolečkách, druhej šermoval telefonem a hulákal něco vo tom, že je to támhle za barákem a šel po tramvajovejch kolejích. na uprchlíky ani turisty nevypadali, hlavně proto, že tam za barákem už nic není kromě průmyslový zóny.

======

** update 16:38 Pohoda, žádný sraní, milá paní. Řízky, salát, vánočka.

svatý hovno ježíšovo

** update 23:59 Jo, přežráno, vyvenčíno a aj pár slov sem napsal. V podstatě úplně vobyčejnej den.

======

** update 16:57 Salát, řízek, příbuzenstvo. Jede druhá pračka a ještě mě čeká druhá večerní návštěva matky a další hromada řízků, vánočka a cukroví. Hromada ne, ale pár kousků jo. Brácha si to pěkně dává, doma tři ženy. Ty vole, a až budou děvčata starší, si užije.

Nový Zéland povolil vydání Kim Dotcoma do Spojených států. Není co závidět.

V Izraeli koluje šokující video slavící smrt malého Palestince. Nějaký, pro změnu, pomatení židi.

======

** update 10:32 tak dneska je prej ten den, kdy nějakej mladej pomatenec roznáší úplatky slušným evropským křesťanům, kteří rádi dodržují své oblíbené evropské tradice. Co se mě týče, mám pohotovost, seru na dnešek, zitřek a pozítřek, za chvíli jdu za matkou na řízek se salátem a doufám, že budu večer tak přežranej až budu halucinovat. Dneska seru na domácí práce, vyperu akorát prádlo, k úklidu dojde zejtra.

jinak musim poděkovat facebooku za vánoční klid. to už sem si ráčil všimnout dávno, že od tý doby co se rozjel fejsík a pohltil většinu nezaměstnaných, nudících se a flákajících čechů, snížilo se množství rozesílaných vánočních smsek s divnými přáními a emailových PéeFek s ještě trapnějšími obrázky. Jediná smska mi přišla od bratrance bejvalky, kde ještě netuším jestli to není nějaká jejich provokace, kde mi přeje i s rodinou všechny ty vánoční šťastný sračky. Jako kdybych neznal realitu věcí, řekl bych si, že je to nějaký podezřele normální přání od úplně normálních lidí. Tak doufám, že příští rok bude lepší a už mi nepřijde žádná smska. Když já sem starej maloměšťák a rád si přeju naživo v malém okruhu svých maloměstských přátel.

Venku je klid a žádný včerejší vedro.

bezvoční středa

** update 22:45 Voda už dávno teče, poslední dnešní položky z kalendáře vyškrtány, hlavně zapojení redukce z f-konektoru u přívodu kabelu od upc a vhození vyplněného šeku k podpisu kolegovi místopředsedovi. sjel sem sem Marťana, celkem příjemná Scottovina, pak sem zase snažil trošku rozepsat, přeci jen sem se pár dní flákal, vyvenčíno. v tývce jede zahulíme uvidíme vánoční 3d speciál.

V Česku padly rekordy, bylo nejtepleji za posledních 220 let. Taky sem si všimnul, že bylo dneska vedro jak v prdeli.

======

** update 13:15 V pražských Strašnicích se propadla silnice, autobusy jezdí jinudy. Fajn, neteče voda, na celou ulici je přistavená malinká nádrž. Počítám, že za tu díru v silnici může prasklá voda, protože jinak si nedovedu vysvětlit, proč je vypnutej celej vodovodní řad. Vietnamec má připravenou hromadu balených vod. Chtěl jsem umejt nádobí a začít pucovat byt, ale bez vody asi nasrat.

======

** update 10:31 Dneska by bylo třeba, kdyby byla bezpohotovostní středa. Jenže není, sloužím vlasti, proto jindy přijdou slasti. Taru mám v práci, prej nás pustěj po 12h domů. Pohodáááááá. Stavim se ještě cestou u našeho řezníka, musim skáknout na poštu a koupit pár drobností jako třeba cibuli. Sem docela rád, že mi začala pohotovost, týden klid na psaní a konečně doma uklidim. Zejtra dorazí matka, přiveze salát a řízky. Žádnej stres, hlavně konečně konec roku prožít v pohodě a bez očekávání další katastrofy. Jako musim říct, že moje víra v lepší zítřky dostala za poslední roky pěkně na prdel. Každej rok sem si říkal, že příští bude lepší a něco konečně dokážeme a vono hovno, bylo to rok od roku horší a horší. Takže zasadní rada pro veškerý vztahy je: "Pokud se nic nezlepšuje, lepší už to nebude a tudíž je ideální všechno ukončit a začít znova." Hlavně kurva už žádnou posranou alternativu, žádnej underground a žádnou krávu v životě. Štastný a veselý zmrdi!

Předvánoční humor: Ještě, že ten facebook existuje. Spojí veškerá hovada, lůzry, nevzdělance, nemakačenka a dá jim pocit vlastní osobní důležitosti. Po Kláře Samkové se na internetech přiznala Sára Saudková, že je vlastně blbá jak poleno (aneb, kde nic není tam ani kometa nepřidá) a že existuje kurva hodně důvodů, proč šoustala s celou rodinou Saudkovic. Prostě se zařadila po bok soudružky Kleslové z Prahy 10. Jako vážení, na vzdělání, morálce a selském maloměstském rozumu fakt kurva záleží.

posraná lucie

** update 23:58 Náročnej, střízlivej večer. Vyvenčíno a od zejtra pohotovost. Stavil sem se za kámošem v práci, má už pár dnů noční, tak pokecat a popřát k vánocům. Chystaj v prostorech výstavu davida cronenberga. Dlouhej pokec, cigáro a čaj.

Tak dneska míň slov a víc obrazu. Pár fotek z centra, abyste viděli jakej máme v práglu vánoční stromeček.

image

image

image

======

** update 13:26 První multidisciplinární audit léků tradiční čínské medicíny. Jo, každej pomatenej příznivec drcených pařátů a alternativních technik by si to měl přečíst.

‚Jízda za jízdu.‘ V Nizozemsku lze za hodiny autoškoly platit sexem. Jo, panečku, to je progresívní země...

Sem si ještě vzpomněl, že sem včera chytnul v televizi nějakej pořad o nějakym chudákovi, kterej se kvůli ženský zadlužil až do konce života. No když sem si tak přemejšlel nad tím příběhem, mám neuvěřitelný štěstí na skvělýho šéfa, skvěle placenou práci, která mi umožnila pokrývat rozmařilý zadlužený život mý bejvalky. Jako úplně mě včera vomylo, protože kdybych neměl plat jakej mám, určitě bych si jako správnej čůrák byl ochoten půjčit jen kvůli tomu, abych ji neztratil. Ten chudák chlap se kvůli kundě fakt dostal do slušný dluhový spirály, která zamířila k jedinýmu možnýmu cíli. Exekuce a útěk kundy za někým, kdo ještě dluhy nemá. Jako mít koule a postavit se realitě čelem, to fakt chce kurevskou odvahu a jsem rád, že sem ji našel. Díky za každý bezdlužný ráno.

======

** update 11:18 fakt mě příšerně unavuje podělaná lucie, kterou poslední měsíc valej v rádiu minimálně 4x denně. Už si fakt připadám jak v devadesátkách a zbejvá už jen, aby vstala z říše polomrtvých tereza pergnerová a vzkřísila eso a devádesátkový porno. jako nic proti kokainu, kokain je super, když má čistotu minimálně 80%, ale poslouchat třikrát denně posranýho medvěda z bogoty je únavný. Jo, všichni víme, že show byznys jel celý devadesátky na perníku a všem tvrdil, že to nejní perník, ale kokain. Fakt by mě zajimalo, kolik lidi z toho slavnýho českýho showbyznysu vlastně ví jak vypadá a chutná pravej, čistej kokain, kterej tady vlastně ani nejde sehnat od běžnýho dýlera. Ale jo, jako chápu, že se nejedná o písničku oslavující kolumbijskej kokain, ale nýbrž jsou to zhudebnělé sny mladé dívky, která věří na anděly a medvídka má od maminky, protože každý Husákovo dítě mělo doma medvídka.

Fakt děs, jsme ve firmě čtyři mužský v servisní části, 14dní nesvítí v chodbě světlo a 14dní čekám, že to někdo zařídí a žárovku vymění. Je fakt napiču odcházet a kódovat zabezpečovačku po tmě. Vždycky vyměňoval žárovky kolega, kterej ale už dávno dostal padáka, ale teďka nevim na co kdo fakt čekal. Každopádně sem se dneska nasral, skočil koupit do elektry žárovky a pořádně sem frajery kolegy sepsul, že se posrali, ale kurva už to není možný snad, aby sme odemykali a zamykali po tmě. Jako je to hrozný, oba dva maj svý starý a předpodkládám, že kdyby nechali ve svejch domácích předsíních 14dní prasklou žárovku, tak jim stará píču neukáže aspoň půl roku. A to je jeden místopředseda a druhej má na starosti celej monstrbarák, kde žijou celý tři lidi no a já jsem kurva předseda, kterej má na všechno lidi, kteří věděj co maj dělat. To znamená, praskne-li mi v domě žárovka, zavolám uklízeči, kterej má ve smlouvě i výměnu žárovek a ten prasklou žárovku do druhýho dne vymění. V čem je kurva problém, nějaká zasádní překážka proč ve firmě svýho chlebodárce nevyměnim posranou žárovku? To snad čekaj na rozkaz nebo jak si kurva dnešní kundy vychovávaj svý partnery? To jako chlap potřebuje příkaz svýho šéfa a nebo hrozbu svý starý, že píča bude nějakou dobu schovaná? Srát na to.

Byl jsem dneska poprvý v bytě paní N. Potřeboval sem, aby mi podepsala smlouvu ohledně zahradničení pro příští rok. No, všichni si v domě klepaj na čelo, že je to kravina, já od letoška poslouchám svý podvědomí a to mi říká, že si koleduje bába o průser a úraz, ale všichni se mnou souhlasí, že jsem cíťa a srdcař se sociálním cítěním a že to s ní v roce 2016 zkusíme. No, každopádně sem ji preventivně snížil vejplatu. Zase až takovej čůrák nejsem, abych rozdával domovní lowe jen tak z plezíru. No, abych se vrátil k původní myšlence, viděl jsem poprvý její byt a doufám, že naposledy. Jako já sem chlap a pořádek udržuju s obtížemi, ale to co sem viděl dneska obrátilo naruby veškerý mý představy o tom, jakej mám doma bordel. No já už se s tím párkrát setkal, že ženská měla doma větší bordel než kdejakej chlap, hromady oblečení po všech možnejch židlích, nevyluxováno, nevytřeno, nevyvětráno, hromádky bordelu v rozích, vyšlapaný cestičky z kuchyně do koupelny, do obýváku a ložnice, kterou sem naštěstí neviděl. A mezi tím na zemi nějaký divný kuličky o kterých doufám, že to byl rozsypaný pepř a ne myší hovna. A vůbec největší prdel byla, že když mě pozvala dál, tak se omluvila, že je zrovna v uklízení, že má doma bordel, tak ať se nezlobím a asi pět minut mi trvalo, než sem zjistil důvody, proč mi říká, že uklízí, když já nikde neviděl ani milimetr setřenýho bordelu. Po dlouhým pátrání sem si všimnul, že pod zapnutou televizí má zaparkovanou lopatičku s hromádkou papírů, košťátko jsem nikde neviděl a lopatka vypadala, že pod televizí leží v tý samý poloze s tou samou hromádkou aspoň od doby, kdy umřel starej N. Tak sem mlčel a přál si, abych vysmahl co nejdřív pryč. Ale aspoň sem si udělal představu, jaká může být realita mezi uživateli facebooku. S nim je to stejný jako s cigaretama a alkoholem. Facebook vždycky vyhraje, aniž si všimnete, že máte doma bordel a rozpadl se vám vztah.

Poslední poznámka dnešního dopoledne. Mám takovej pocit, že čím víc se blíží vánoce, tím víc vylejzaj ze svých nor různí mentálně a tělesně postižený, protože tolik smradlavejch nemytejch lidí ve starým špinavym oblečení, tolik divných postižených běžně celej rok nepotkávám. Jo, já vim, že svět není dokonalej a krásnej, ale musej mi to ty vánoce furt připomínat?

Trest na horní hranici: šéf lihové mafie Březina půjde na 13 let do vězení. To de za miliardový daňový úniky a hromadu mrtvol...