Prújem: říjen 2015

sobotní úklid

** update 15:50 Jo, takže konečně žeru oběd. Od rána úklid a praní špinavýho prádla. Plus sem zase šel vyhodit dvě tašky bordelu ještě ze starejch partnerskejch časů. Chápu, že peníze nejsou všechno, ale finační negramot prostě nejsem a některý věci se mi holt už příčej. Hlavně bezhlavý utrácení, pořizování zbytečnejch bytů a tvorba dluhů. Sou prostě věci, který řešit nechci, v tom mám jasno. Večer si skánknu na pár pivek, žádnej brutál, abych zejtra nebyl za dementa.

Blíží se průlom domovní svobody: úřady budou kontrolovat, čím lidé topí. Dej blbci funkci a bud z něj obecní kontrolor smradu.

Designová taburetka ze staré pneumatiky? Láďa Hruška vás přesvědčí, že to jde. No tak Láďa dokázal, že jdou i kuřecí kůžičky, ale já si v případě těhlech pneumatikovejch kutilů vždycky vzpomenu na smrad z pneumatik ve sklepě, kde jsme měli uskladněný zrovna ty, který zrovna nebyly potřeba.

duchovní sračky

** update 23:37 zboží ofkoz nepřišlo a to sem smrděl v práci skoro do pěti. V pátek. Já vím, je to divný stěžovat si, že sem musel bejt skoro do pěti v práci, když v pátek mám schválenou čtvrtou hodinu. Klouzavá pracovní doba, se nedá svítit. Ale vydržel sem, protože to podělaný zboží sme očekávali a hovno přijelo. Kolegyně z obchodního byla mírně nervní, protože deadline je konec listopadu a celej projekt, včetně naší subdodávky je placenej z nějakejch posranejch fondů a proplacení je vázaný na termín. bože, server a tři switche, dopadne to klasika jak je zvykem. poslední pracovní týden.

procházku mám tradičně za sebou, ráno uklízeli fukarama listí a večer už byla ulice zase zasviněná tim podělanym přírodnim odpadem. zejtra mám zase plán na celej den, minimálně musim uklidit, kdyby se matka chtěla v neděli podívat jak vegetuju, koupelnu nevim jestli stihnu. jo, pravidelnej režim je potřeba.

V párcích našli lidskou DNA. A ve vegetariánských maso. olol

======

** update 15:18 Mělo nám dneska přijít zboží, ale čekáme marně, velmi marně. Počkám do 16h a pak uvidim. Pak psí procházka dom.

======

** update 12:22 Čas jít k turkům pro salát, podpořit mezinárodní terorismus a ukázat jim špinavýho psa. Slečna co nandavá porce je usměvavá a vždycky mi dá bonus, protože platim velkou ticketkou. Tara se poblila v zasedačce, ještě že to nikdo neviděl. Umí si najít opravdu místa.

======

** update 10:37 Čumáček je se mnou v práci. Tváří se sice pěkně znudeně, protože tu moc lidí není a chudinka musí ležet na koberci místo, aby si užívala domova, postele a klidu. No prostě ani psa by nevyhnal do nějaký práce. To ví každej alternativec a undergroundista, že práce smrdí nejen psům. Holt bude to muset s pánečkem vydržet. V noci sem si nějak šikovně přeležel zápěstí, takže se pěkně ozývá při používání klávesnice. Co se týče hospody dnes večer, uvidím jestli se ozve nějakej kumpán, jinak na ni seru. Sedět pravidelně celej tejden v knajpě je pro mladý a nebo hodně blbý.

Další přivýdělek Kleslové: od SŽDC inkasovala 95 tisíc měsíčně. Nikdo ale neví, za co. Ano soudruzi, bude líp a my si prostě vyděláme. Soudružka Klaslová, soudruh Hašek, takovejch příživníků je v politice jak věznů v kriminále. Já chci zpátky Kalouska.

Bizarní sexuální rituály: bez marihuany a nekrofilie není osvícení. Jako já nemám naprosto nic proti marihuaně, ale je fakt, že dělá z lidí debily hlavně v případě, že dotyčný není mentálně odolný a propadá závislostem na různých takzvaných duchovních naukách. Jako slušný paradoxy, kdekoliv jinde po světě by takový existence skončily na popravišti a nebo v blázinci, ale jen v indii nežerou hovězí a žerou lidi. Tím jako nechci nějak generalizovat, ale děsí mě fakt, že i mezi civilizovanými lidmi se šíří různé východně pomatené nauky. Jako mít náhodou děcka a přijít domů, že přijaly nějaký náboženství nejen z východu, dostanou vejprask a poletí na dlažbu. Kolikrát v poslední době přemejšlím, proč babička tolikrát vyprávěla jak jim otec zakazoval líbat prsteny a ruce kněží a vůbec byl nábožensky velmi laxní. Kdo ví jaký měl zkušenosti. Jestli se mu někdo pokoušel řídit život pomocí takzvanýho boha a nějakej posranej duchovní mu kecal do života nedivím se, já mám taky jistou představu co to znamená, když se do života plete nějaká pomatená kartářka s taxou 500Kč/hod nebo nějaký karty, andělé a podobný sračky. Kdybych byl cynik, řeknu, že nepotřebuju ani boha, ani pomatenou víru, ani andělé, ani tarot, vlastně ani mozek, protože stačí mít korunu a házet si panna nebo orel. Asi nejsem sám, koho duchovno sere (viz. Ezopiče).

zase čtvrtek

** update 23:00 Jo, tak akce zboží dopadla dobře, chaos a zmatek nebyl, volali čtvrt hodiny před, takže sem stihnul přeběhnout mezi bytama, když větší dodávka zrovna přijížděla. tři mladý klucí byli rádi, že nemusí tahat krámy po schodech do vyšších pater. pohoda, krásně na půl sedmou. obecně normální pracovnětýdenní večer. žádnej záhul pro játra. napsal sem pár řádek, vyvenčil Taru. Našla si balónek, kterej sem pak omylem zahodil do listí a ta čubka ho nenašla. Snad zejtra. je ale fakt, že posledních pár týdnů byla celkem úspěšná v hledání balónků. mám jich tu hromadu a o každym má potvora přehled. navíc žeru rohlík s paštikou a slintá jako prase. čeká mě zase úklid, mám na něj celej příští tejden. standart stereotyp. v tývce jede černočerná tma.

Gott byl v IKEM operován kvůli náhlé příhodě břišní. No není už nejmladší a když sem dneska viděl brutální titulku Blesku nebo v něčem takovym "Kájo! Drž se!" u nějaký báby v tramvaji, tak mi došlo, že až umře, bude to národní tragédie. úplně vidím ten průvod za katafalkem. i brežněv by záviděl.

Miloši šetři se, příště si klidně vezmi invalidní vozík, vzkazuje prezidentovi oceněný Ringo Čech. Ach ringo, ringo, posral si to... Přeci pan president má tělo junáka.

======

** update 16:07 Všichni už sou v prdeli, zejtra budem v práci jenom dva. Jo, zkurvený dva dny a zkurvenej svátek, kterej rozpůlil týden. Potvrzena tradiční listopadová pánská jízda s kamarádem Vašíkem za měsíc. Industriální hala, acidtechno, chlast, drogy a tah až do rána. Ty vole, stejně je vtipný jak se ty životy proměnily, před dvaceti lety koho by napadlo, že si budem plánovat akce minimálně měsíc předem. Ale von je to asi názorovej posun, protože před dvaceti byli pravidelní čtyřicátníci usazení každý den v hospodě, kouřící marihuanu a chlastající pivo a rum, obdivným vzorem. Teďka ve 40 sem rád, že nesedim každej den v hospodě, neleju rumy a nehulim trávu koupenou od žižkovskýho překupníka, 0.7g za 200kč.

Oceněný Nedvěd: Sleduji každý Zemanův projev, líbí se mi hlavně názory na uprchlíky a zahalování žen. Nic proti němu, ale je vidět, že není nějakej posranej přemoudřelej akademik co si akorát otvírá hubu na presidenta.

======

** update 10:51 Otřel jsem notebook od prachu a zasviněnej displej. Konečně má font zase ostrý a jasný. Za chvíli sraz s maminou, musim ji dát klíče od bytu, protože odpoledne ji přivezou nějakej nábytek, akorát dovoz má časovej interval mezi 16-21h. Takže mě čeká šichta tak od 19 do těch 21h a tajně doufám, že závozník přijede brzo. Na vejkend má naplánovanej úklid tý garsonky, tak abych prožil víkend nějak užitečně, půjdu pomoci. Ano, prostě bych se mohl ožrat a zhulit, ale já sem čůrák, tak sem řek "ne" a pokusim se bejt užitečnej.

státní svátek

** update 22:56 No, sem rád, že sem dneska do hospody nešel, i když včera byl nějaký předběžný plán, který naštěstí nevyšel. Kolečko vykonáno, pár vět napsáno, president rozdávání metálů přežil, všechno je jak má bejt. Žlutý listí padá a já přemejšlel, jakej byl loňskej podzim, a když sem si vzpomněl, radši sem zase rychle zapomněl. Když to blbě dopadne, příští tejden mě čeká jízda s podělanym serverem a nějakejma switchema na moravu. bitcoin 303$.

Pro pamětníky: Stickdeath presents Superbeast

======

** update 20:35 Je to teda síla projev pana presidenta. Nejspíš přežije, ale nedá se na něj dívat dýl než 30s v kuse, pak musim přepnout. Pije, funí, kašle a snad ještě chvíli udrží moč a stolici.

======

** update 13:04 Včera slušnej večírek u voka, zcela nečekaně zkurveně narváno i když sem si říkal, že dost lidí vysmahne z práglu, protože zejtra a pozejtří maj haranti ve školách volno. Upřímně, těším se na příští tejden, kdy mě čeká pohotovost. Jedu pračku, mytí nádobí a drobnej úklid. K jídlu sem si naplánoval zase rejži, tentokrát s játry.

Kdy zemřel dělník Sedláček? Zeman opět šlápl vedle. že máme státní svátek, tak malý článek o frustracích Miloše Zemana. Myslí si, že je jako Masaryk, ale upřímně... Dokážete si představit ožralého Masaryka v trenkách?

outerý a zejtra volno

** update 10:54 No, zkurvený vstávání o půlhodinu dřív. Ale lepší vstávat ráno než pozdě. Já když vstanu po 10h tak už toho celkem moc během dne neudělám, protože poledne přijde ja rychlá voda a většina práce se vyřeší dopoledne. S malířem jsem vyrovnán, všechno dobře dopadlo, udělali jsem kšeft bez papírů a odměnu dostal keš. U těhlech malej zakázek ze známosti to jinak nejde. Šéf má dovolenou, jel si hřát záda někam k moři. Zrovna nám padnul na stůl nějakej macbook a je to pěkná sračka.

zase trapně pondělí

** update 22:39 Mno, procházku jsem musel vykonat dřív, protože zejtra kurva dřív vstávám. Venku pohoda, akorát měsíc svítí jako prase, jasně a zřetelně. Kdybych byl věřící, křižuju se za úplňku. Dal jsem si další díl walking dead a bandu pěkně scénáristi trhaj na kusy. zkurvený zombies, jim je vidět do hlavy jenom jedním způsobem. jinak hovno, píšu stále.

Saúdský princ si z Bejrútu odvážel dvě tuny amfetaminu. Fetky starý arabský...

======

** update 11:45 Zase trapný stereotypní pondělí, ráno pěkný kolečko s pejskem na podzimním vzduchu s romanticky padajím žlutým bordelem ze stromů. Vyzvednul jsem love pro zaplacení pana malíře a zjistil, že někteří kolegové jsou nemocní. se ani nedivim v tomhle počasí, mezi lidma toho bude přeskakovat asi pěkná hromada sraček. jinak zatím naprosto standartní den se všemi klady a zápory takového dne. Jo, nebylo by špatný začít už brát tantiémy za celoživotní dílo. K tomu se holt člověk musí propít nebo profetovat a nějak myslim, že ani jedno se mi už nepovede. na to sem příliš trapnej :D

Bém se vrhnul na podnikání, působí ve firmě s vlastníkem na Kypru. Tydydydádáááá tadááá... Miluju tyhle pohádky o selfmademanech a kyperských firmách.

TOALETÁŘKA: Největší špindíry jsou ženy. Z kabinky občas slyším chrápání. Pěknej rozhovor s hajzlbábou, to je prostě tak, když člověk neohrnuje nos nad prací.

Respekt: Zeman kouřil v nekuřáckém hotelu, Česko zaplatilo 60 tisíc za jeho vyčištění. Jo, holt slušnost a tolerance jsou Milošovi cizí slova. Nedávno jsem četl na internetech nějakou vtipnou diskusi, kde si někdo všiml na nových fotografiích, že miloš má nějaký divný ruce, takový atrofovaný. Myslim, že s tim tělem junáka to nebude asi tak slavný a alkohol a cigarety si vzaly svůj díl. Což by nevadilo, kdyby měl aspoň trochu slušnosti a úrovně.

hodina navíc

** update 22:52 Po tradiční procházce. Klid a mír, lehká inverze a silničáři kropěj černokosteleckou. Jo, akorát sme potkali takovou malou bílou uřvanou svini z vedlejšího vchodu. Splnil jsem svůj dnešní cíl, šlápnul do pedálu, dopsal konečně kapitolu svýho slaboduchýho díla a nadepsal titulek další. Uf, dal sem si fakt úkol a říkám si, jestli by nebylo lepší naprogramovat nějakej generátor vět.

3577 prezidentových fotek, dárky i detailní znalosti voleb. ‚Na Zemanovi se mi líbí vše‘. Taková prostá duše, že snad ani Ovčáček žárlit nemůže.

======

** update 18:56 Jo, něco sem ukojil, skáknul si pro jídlo k vietkongům, zkulturnil se a tak. na vstupních dveřích do nonstopky přibyla samolepka s obrázkem ČR v barvách vlajky, s nápisem "My jsme tady doma" a uprostřed s červeným kolečkem, ve kterým je nakreslená přeškrtnutá mešita. ty vole, tam chodí slušná partička pomatenců, ještě loni vyhazovali z podniku nonstop ukáčka, dneska vyhazujou ty hordy nadržených muslimáků, kteří okupují jejich barohernu.

======

** update 12:39 Hodina spánku navíc bodla. škoda, že není bonusová hodinka každej tejden. Hnedka by byl svět růžovější. Mamina přijela, obhlídli jsme výmalbu bytu, pokecali a pak si jela do ikei objednat pár drobností. Já jsem si skáknul na větší nákup do Tesca, protože sem potřeboval nějaký úklidový prostředky, něco na nádobí, pastu, mejdlo a pár konzerv animondy pro Taru, aby nepičovala, že dostává jen posraný granule. jinak se blížej mý narozeniny, tak se těším, že konečně ochutnám rum, který jsem si musel znova koupit, protože bejvalka ho vychlastala s nějakejma lůzrama z undergroundu, kteří takový sračky umí ocenit, protože vydělávaj tolik, že si můžou dovolit tyhle chlasty do sebe lejt každej vejkend. No, du psát, rád bych dneska uzavřel kapitolu a otevřel další.

sobotní úklid

** update 23:23 Mám po procházce, venku se ochladilo, lehký městský podzimní náznak mrazíku. Měsíc zamžený blížíce se pravděpodobně ku svému úplňku. Sežral sem buchty od paní sousedky, sjel čtyři díly narcos, teďka jede v tývce kokain s deppem, ozval se baf, že maj další přírůstek do rodiny, čímžto zdravim chrudim a potkal jsem kolegyni z výboru jak nahání po přízemí jednu ze svých kočiček. napsal sem tradičně pár řádek. zejtra si pospim, díky bohu ze jednu hodinu navíc. blíží se období chřipeček, bude prdel zase. v praze se nákaza šíří mezi lidma stejně rychle jako mezi harantama nemoci ve školce. stačí vlízt do jakýhokoliv dopravního prostředku. spameřu furt jedou. tak jim to mažu a znova se šmejdi vrátěj. sem zvědavej jak dlouho budou mít vytrvalost.

======

** update 12:12 Jo, dneska sem se pěkně vyspal, desátá půl jedenáctá, vyvenčíno, nakoupíno, jedu pračku a pojedu tak dlouho, dokud nevyperu všechno. Nádobí umytý, vysypaná kytka přesazena. No, není nic horšího než nechat ležet vysypanou hlínu, protože se bordel roznosí po bytě. Zejtra přijede do práglu mamina, malíř má skoro hotovo, už mu zbejvá jen uklidit a počkat až malba uschne. v úterý se uvidíme, vyřešíme love, poděkujem si a půjdeme po svejch dál. Voko včera dobrý, malá společnost, decentní pokec a dal sem si jídlo. Pohoda. Myslim, že je čas na jeden-dva díly Narcos.

V ruské obci se převrhl kamion s vodkou. Nehodu slaví už týden. Tak neuvěřitelná zpráva, že by mohla bejt i pravdivá.

Trestní oznámení na pana M. Kocába za podporu znásilňování,domácího násilí a pedofilie. Macura si po pronásledování Ivetky Bartošový našel novej koníček. Boj proti islámu. Vpravdě zmobilizoval Konvička výkvět české společnosti. Okamura, Brichta, Macura, tragéd Pepa Nos a další...

Krokodýl, teď had. Kadyrov bojuje se ‚silami zla‘. Vypadá to tak, že každý přítel soudruha Putina krotí medvědy, potápí se, jezdí na bizonech a teďka kupříkladu nově bojuje s velehady. Jsem zvědav, kdy náš president Miloš Zeman, věrný přítel Putinům zabojuje s nějakým nebezpečným zvířetem, potopí se k Titaniku nebo nám obyčejným lidem z podhradí ukáže několik záběrů ze své posilovny, kde si tuží své tělo sovětského junáka. Zatím sem viděl akorát jeho trenky. Bohužel soudruh Ovčáček pouze potvrdil, že s Milošem udržuje láskyplné pohledy z očí do očí, přesně jak to dělaj klucí od speciálních jednotek.

pátek slepců svátek

** update 14:40 Celej den se seru s tím, proč mi ten posranej vmware workstation, respektive jeho integrovaný dns server začal ke všem doménám přidávat suffix ".localdomain". Jako chápu tu funkčnost v rámci jednotlivých hostů, ale proč blbě forwarduje požadavky z hostů ven, to ty vole nevim. samozřejmě lze problém obejít pevným nastavním dns serverů, ale kurva mě sere, že do nedávný doby všechno fungovalo. sere pes. teda ne sere, ale před chvílí mi Tara hodila v práci zvratkovej koláč na koberec. Klasika její žlutej žaludeční hlen. Večer si možná skáknu na pivko, o vejkendu relax a nějaká literární tvorba.

Opilý Brichta jako bojovník proti běžencům? Chřipka, hájí ho Okamura. Jo, virózky... Ale jinak Brichta slušnej materiál, ten musí mít v palici už slušně vymleto.

katastrophe

** update 22:57 Procházka vykonána. Není ani taková kosa jako byla včera. Blitky jsou pořád na chodníku a budou na něm tak dlouho dokud nezaprší. Jo, ale bylo to dobrý se vyblejt, protože mi aspoň nebylo tak blbě dneska. Už sem celkem srovnanej. napsal sem jen půldávku, unavenej, tak sem sjel druhej díl walking dead. pabla escobara si nechám na příště. mluvil sem ještě jednou s maminou, no říkala, že ji to trošku nasralo, ale pak si vzpomněla na moji koupi a na to jak prodávala svůj byt, imho borec nedávno prej volal, že je v bytě zima a táhne mezi panely dírama ve spárách. já bych mego za ten byt nedal, ale realitní trh je zdá se dost nemilosrdný. takže to pobrala a schodli jsme se, že je aspoň fajn, že domovní orgán funguje a řeší. spát má kde v nejhoršim, akorát kurva škoda, že sme nechali vymalovat. realita. jinak frajeři spamují jak pominutí, akorát přešli z pevných IP adres na přístupy přes nějakou VPN službu frootvpn.com. Sem zvědavej, jak dlouho je to ještě bude bavit. bitcoin 276$

Klaus vystoupil v Soči na stejné konferenci jako Putin. Kritizoval Západ a "chybné ismy". Teda Klausi, ty jsi to dopracoval, že tě -ismy straší asi celý noci. Posedlost, opravdu jo. No, hlavně, že se cejtil v dobrý společnosti. (Putin: Rozpad SSSR byl katastrofou a tragédií)

Bitcoiny a další virtuální měny se mohou měnit bez daně, rozhodl soud. Fakt sem zvědavej jaká bude další budoucnost bitcoinu. Z garáží a domácních těžítek celkem rychle přechází do velkýho světa byznysu.

U Prahy se připravuje Noemova archa pro miliardáře. WTF?

Batole žilo ve špinavém sklepě mezi stříkačkami, případ řeší sociálka. Ty vole doprovodný foto.

,Dítě zabil zlý duch', tvrdili dva Češi. Britský soud je poslal do vězení. Slušnej oddíl.

======

** update 14:13 Tak odpady vzala mamina celkem hrdinsky, vyšetření ji taky dobře dopadlo, takže pohoda. Těšim se na večer domů, dám si relax, sjedu další díl walking dead a možná si dám i jeden-dva díly Narcos.

======

** update 13:02 To je fakt prdel, vopravdu jo. Takže mi přišel emajl ohledně mého dotazu na stupačky a mám fakt radost, že jsem nechal vymalovat byt, protože prej pravděpodobně v následujících týdnech dojde k rekonstrukci. Paráda, čerstvě vymalovaný se vybourá, znova zanese bordel, novej nábytek, nová postel, pičo v piči. Snad budou důchodci protestovat a nenechají proběhnout výměnu trubek v zimě. Teda jak tohle matce vysvětlím.

======

** update 10:24 Tak to byla síla včera, bůhví v kolik sem přišel, ale ráno, když sem šel venčit, šel sem po své zeblité stopě. Pěkně sem dal chodníku pohulit. Jel sem za domovní účetní, a když mě viděla, tak řekla, že si nechá otázky na jindy. Klepu se jak malej ratlík a potkal sem ženskou, která se mě zeptala "a kdepáák máto toho černýho pejska?" Naštěstí sem měl opici a má odpověď nebyla příliš libová, tak paní pochopila, že se zeptala blbě a rovnou mi řekla, že se omlouvá, že nevěděla a chápe, že to po tý době už řešit nechci.

Lepší jelita než elita, ponorka SSSR. Zeman ma mušce Slováků. Závidím slovákům jejich presidenta.

Panika z obyčejných šátků. Lidé už nadávají i Češkám. Konvička, Okamura, Zeman, Veleba, Hampl a další vohnouti si můžou připsat další úspěch při matení hlav mentálně slabších spoluobčanů.

Máma už nemele maso. Sexismu na britských školách odzvonilo, změny kvitují i čeští odborníci. Mě by akorát zajímalo jak chtěj dosáhnout genderové spravedlnosti na vysokých technických školách. Možná, že už se něco změnilo, ale já když před dvaceti lety nastoupil na FEL, mezi +-1500 přijatými prváky byly tři dívky. Já osobně si sexisticky myslim, že mezi mužem a ženou je rozdíl, hormony, pohlaví a tak a že současná společnost už nebrání býti ženám třeba hornicemi nebo jeřábnicemi. Holčičky si hrajou s panenkama, chlapečci s autíčkama. Holčička co si hraje s autíčkama a s klukama fotbal je ještě přijatelnější, ale nejsem si jistej tím, jestli je rodičovskej sen mít chlapečka, kterej si hraje s panenkami a kočárky.

Wall Street se léčí z technologií. Startupy často žádaly absurdní ceny. Jo, já si kolikrát říkal do jakejch startupovejch hovadin jsou schopný investoři lejt peníze.