Prújem: září 2015

10BTC

** update 23:27 Po procházce. Dneska sem napsal hovno, stejně jako bych byl v hospodě. No, ale dělal sem chlapskou práci. v duchu důležitýho.

Finský pečovatel znásilňoval staré a nemohoucí klienty, dostal devět let vězení. Velmi perverzní a bizarní prasárna. Znásilňovat důchodce.

======

** update 21:55 Sem si musel dát panáka, abych měl aspoň pocit, že sem jako v tý hospodě byl. No skončili sme ve čtvrt na deset, přes dvě hodiny schůze. nerejpal sem, mlčel a nekladl blbé otázky. nejdřív je potřeba se seznámit s chodem podniku. předseda fér, taky člověk, kterej nemá rád, když mu lidi kecaj do práce. práce na baráku jak na kostele. spousta drobností. jinak lidi stejný jako u nás. radši řešit hovadiny než důležitý věci. taky sem ocenil, že serou na nějaký schvalování zakázek shromážděním, výběrko si udělá výbor a lidi jsou na konci roku seznámeni s tím, co bylo uděláno. nazdar bazar, tečka.

======

** update 15:01 Mšice v práci dostaly pohulit, píšou mi lidi reakce na můj hromadnej předsednickej spam, takže mejluju jak protrženej.

Praha nemohla několik hodin vydávat karty opencard, výpadek softwaru čekala až ve čtvrtek. Ale, ale. Že by někdo špatně pochopil, kdy přesně expirují certifikáty? Jinak si myslim, že máme v přímym přenosu skvělou možnost sledovat, jakým způsobem obec a potažmo stát končí projekty. Jako netvrdim, že všechno bylo v případě openkard v pořádku, přeci jen vznik projektu bylo šméčko, nemůžu se ale zbavit dojmu, že magistrát nasadil obligátní metody "My sme nic nezkurvili, z naší strany je vše v pořádku, tak na vás serem, smlouvy nepodepíšem, nezaplatíme a vono to nějak vyhnije."

Pošta dohání 21. století. Umožní platit na pobočkách kartami všech bank. Krásně je vidět, jak reaguje na novinky stát a jak soukromý subjekt. Gratuluji české poště ke vstupu do 21.století.

Rogue FBI Agent Searching for Lost Bitcoin, Silk Road Advisor Alleges. Neuvěřitelná kauza SilkRoad. Z ní by hollywood určitě udělal seriál na dvě série.

======

** update 12:16 Sem se zase od rána v jednom kole. Posílání mejlů, tištění dokumentů a úklid v práci. Přivezli kontajner do kterýho sme naházeli nahromaděný bordel v kanceláři, který si chtěli někteří borci probrat a rozebrat, kdyby se z toho něco hodilo, jenže po letech se z toho nic nehodilo, nikdo si nedoplnil své prázdné sklepy, tak sem všechno vyházel. Odpoledne ještě dojebat mšice a snad už budu mít pro dnešek, až na shromáždění, klid.

Dnes v 1:06 mi přišla výroční bitcoinová odměna. Od 6.9.2013 jsem vytěžil přesně 10.00643557 BTC. :P

dopolední cvičení

** update 23:07 Fajn, procházka udělána, hlava vyvětrána. Na zejtra mám v kalendáři zase pár drobných položek, navíc ve čtvrtek se jdu zase flákat, možná dostanu další visačku na krk do sbírky a v nejlepším případě budou i švédský stoly a teplý žrádlo. No, předpokládám spoustu marketingu na vystřízlivění a když vydržim až do konce, zkusím štěstí v tombole. podzim se blíží. hlavně nezapomenout prodlužku.

The Dark Web: A Closer Look at one of the World's Largest Bitcoin Economies. Grafík included.

======

** update 19:24 Tak fajn, nenudil sem se skoro až do teď. Pátý holokaust zbytků kolonií mšic proběhl, zbytek sajrajtu musím vzít zejtra do práce, protože na těch paprikách, který sem tam donesl svině mšice jedou taky. Příště nasadím nějakou krutou chemku. Zejtra to bude taky vtipný, musím konečně rozeslat vlastníkům dva důležitý mejly, jeden týkající se stanov a návrhu stanov, druhý s informací o objednaném servisu plastových oken. večer jdu na shromáždění vlastníků domu, kde má matka svoji garsonku, takže do hospody povalim později. Super je, že tentokrát jdu jenom jako zplnomocněný zástupce vlastníka, takže se posadím a budu rád, že nejsem na židli předsedy.

Praha od čtvrtka zřejmě nebude schopna vydávat nové opencard. Agonie projektu.

Přítelkyně herce Jima Carreyho spáchala sebevraždu krátce po rozchodu. Slušná karma komikova.

======

** update 15:09 Dopolední pokec na téma servery fujitsu hotov. dostali sme s kolegou nalejvárnu, tak snad konečně bude naše obchodní ředitelka klidná a spadne z ní nervozita, že bychom nedokázali nainstalovat další server x86 řady. K obědu sem si dal krůtí srdce s rejží, takže pohoda. Kromě toho, že se celkem ochladilo, sem zvědavej, páčto za čtrnáct dní mi přijde vejplata, tak bych řekl, že se potvrdí mé důvody, proč sem musel skončit nesmyslný partnerský svazek, ve kterým sem minimálně poslední dva roky trpěl vyčerpávajícím zoufalstvím. Zatím to vypadá, že skutečně bych za těch deset měsíců na auto ušetřil, takže podtrženo a sečteno, stále platí, že se jednalo o jedno z nejlepších životních rozhodnutí. Jako za dva roky rozmrdat půl mega, to chce opravdu mít pravé přátele z internetu, kteří věří, že jsou převtěleními starodávných mrtvol a že karty nelžou. Rozhodně je mi jasný, že se už nikdy nedozvim na co padlo před dvěma rokama dvěstě táců, ale aspoň vim, že za 4měsíce byly v prdeli a radostně je budu ještě další 3 roky po 4litrech měsíčně splácet. Proč mít jen hypotéku, když můžu mít těch půjček víc. Poslední roky sem fakt žil v nějaký totálně pomatený realitě.

Zemanovi se po Rusku stýská. Oslavoval v ruské restauraci v New Yorku. To je panečku mužik. Místo, aby se šel najíst do krajanské restaurace, pozdravil se s čechy trpícími pod jhem vrahů z wolstrýtu, jako vrchní velitel evropských vojsk je utěšil, že brzo přijdou sovětská vojska osvobodit utlačované americké dělníky a rolníky, tak se jde nažrat do podniku, kterej beztak slouží jako ruská pračka peněz a místo, kde se scházejí agenti bojující proti nadvládě amerického imperialismu.

V USA padala z nebe marihuana, balík drogy za statisíce málem zabil psa. lol

zatemnělej václav

** update 22:42 Vyvenčíno. Tara si zkontrolovala své dva dny opuštěné pachové stopy a místním čubkám nachcala, že už je zase zpět. Ochladilo se, adios fucking léto. Napsal sem pár vět a vzpomněl si, že když sem dneska přišel k baráku, tak se nějakej opilej vagabund snažil dostat do baráku tvrdíce, že jde za ženou. Nejdřív mě napadlo jestli to není nějakej umělec, ale bližší pohled do ksichtu odhalil, že se jedná o opilce a já se potřeboval dostat do baráku. Zrovna náhodou dorazila dcera bejvalýho předsedy, tak mi potvrdila, že týpek tady nebydlí a von něco pořád mlel o M. Takže mařka otevřela klíčem, vklouzli sme dovnitř a nechali váguse zkoušet dát vstupní kód. Cestou mi vysvětlila, že je to partner M., dcery pana D., kterej nedávno umřel, načež sem profesionálně odpověděl, že sám nevim jak to bude s tim bytem dál, jestli zdědí nějakej dekret na jedinej družstevní byt v našem baráku, nevim. Týpek se nakonec do baráku dostal, chvíli zkoušel klíče, pak někam volal a padal na zem, načež se sebral a zase odtáhnul do prdele. No fakt radost.

Streaks of Flowing Water on Mars. Kde je voda, tam je vodka.

Facebook zase spadl. Během září jde už o třetí výpadek. Aje, blbý pro večerní závisláky.

======

** update 19:33 Chilli na severním okně stále jede, sice pár větviček, ale malá sklizeň byla. a ještě bude.

image

image

image

======

** update 17:17 Jo, tímto vzpomínám na všechny vašky, když už je nějakej ten svátek dneska prej. do jesenice sem se včera nakonec dostal, krátká a vyčerpávající návštěva, že jsem se po návratu svalil, usnul a spal až do půl čtvrtý ráno, kdy sem se probudil, vyvenčil taru a zjistil, že je zatmění měsíce. pouť na piču, na parkovišti mezi casinem, albertem, asijskym bistrem a sportbarem, žádná střelnice, žádnej svařák, žádný klobásy. tak proběhl aspoň minigolf za sportbarem. jedu druhou pračku, zejtra jdu na nějaký seznámení se servery značky fujitsu.

Jaromír Badin: Kvalita drog je skandální. A to nejen v Česku. když to říká sám týpek z protidrogovýho.

Lidé v Česku sledovali zatmění měsíce a "superúplněk". Jo, měl sem štěstí na malý okna v mracích, takže sem neviděl komplet celej proces, ale podstatnou část jo. Dalo práci udělat mobilem fotku, ale jedna se celkem i povedla. Byl sem u toho. jo.

Chlapečkovi bez části lebky dávali pár dní života. Nyní oslavil 1. narozeniny. To je vostrý, jaký freaky jsou schopni dneska doktoři odrodit a udržet při životě. Docela by mě zajimalya úroveň intelektuálních schopností, respektive jakej debil z toho bude. Nevim jak se může vyvíjet mozek bez ochranný čepičky. (video zde)

image

vočko

** update 21:44 No hotovo za dnešek. Ještě vyvenčit a kantáre. Zejtra možná vejlet na pouť do Jesenice navštívit kámoše.

======

** update 13:20 Vstával sem v deset. Potřeboval sem se vyspat a vystřízlivět. Peru druhou pračku, umyl sem nádobí, sebe a převlíkl povlečení. Pojedu na návštěvu, ale jinak dnes žádnej stres.

Hit letošních Vánoc? Bárbína s menstruací. To de. Chudák Ken.

workshop II.

** update 14:55 Jo, takže tradiční výsledek zkoušky. 60procent z požadovaných minimálně 70. je to tak vždycky a pokaždý a jediný čím se můžu chlácholit je, že to zase není až tak špatnej výsledek na to, že sem o tom boxu slyšel tento týden poprvý a že asi nejsem úplnej debil a kokot. Na metru strašnická sem potkal čtyři cikány a kam se na ně hrabu já se svým "ty vole". To bylo samý ty zmrde, ty šmejde, ty rakovino, neser a tak. Večer pívo. jo, a objevil sem na workshopu dva jablíčkáře, takže aspoň něco.

Zeman: Pro Mynáře bude vždy na Hradě důstojné místo. Hradní kašpárci. I kdyby Miloš veděl, že jede za morální hranou, nemůže přiznat omyl, protože je už v tom věku, kdy přiznat omyly by znamenalo zahodit celej svůj život. Jakeš taky nikdy nepřizná, že to co prováděli za bolševika byl hnůj, protože by tím ke sklonku života přiznal, že jeho život byl zbytečnej. A toho se chce dožít málokdo.

V Liberci budou léčit závislost na internetu a počítači. Budou mít kšeft, minimálně půlka připojených lidí je zralá na léčbu. hlavně z řad neprofesionálů. Znám to dobře.

workshop

** update 23:08 Procházka vykonána, včera vočko dobrý, příjemný a vyndaný. Nevim, jestli sem si to vůbec poznamenal, ale před pár dny mi přišel z obchodního mejl, že se máme s kolegou přihlásit na nějakej certifikační workshop s tím, že bližší informace dodá později. Včera odpoledne sme se dozvěděli kam pojedeme, takže sme ráno přijeli na vrátnici, kde proběhla malá debatovačka jestli sme vůbec správně, protože bába na vrátnici neměla hlášenou žádnou akci na dnešní a zítřejší den v daném patře. Nakonec si nás přišel vyzvednout týpek, posbíral skupinky bezradných zoufalců, kteří ve výtahu zjistili, že jednou na stejnou akci a doved nás do zasedačky, kde nebyly chlebíčky, koblížky, koláčky, tyčinky, sladkosti, sejry, ovoce, čaj, kafe ani voda (tu později přinesli a i na kafe došlo), naprosto nic. Z workshopu se vyklubalo certifikační školeníčko se zítřejší základní technickou certifikací na jakýsi application delivery controller, lidově zvaný L3-L7 load balancer. Síťařina, samá síťařina. Pěkný hračky počínající na ceně jedno mega. Fakt nevim komu to chce obchodní prodávat, ale pravda je, že command line je taková "cisco revival". Jo, a aby byla řádná třešeň na dortíček, lektor je rodilej mluvčí, takže angličtina bezva. každý 5-8 slovo. oběd v restauraci za vlastní a ještě pěkně drahej. zachránila mě sousedka a přinesla mi večer bábovku.

No, každopádně se musim pochválit, že laby sem stíhal a někdy asi kolem půl druhý na hajzlu mi došlo, k čemu ten box vlastně je. ale ta certifikace zejtra bude prdel. tajně ještě doufám, že ta firma, která distribuuje tyhle krabice potřebuje získat rychle partnery a proto budou dávat certifikace zdarma popřípadně dovolí kolektivní spolupráci. Někteří týpci jsoucí na workshopu jsou řádně znalostně nademnou. Je to fajn, připadat si někdy jako píča, protože v hospodě sem většinou king.

jo a ještě sem zjistil, že sem stále vyjímka, protože co sem viděl zase displeje notebooků, samý windows, dneska ani mac. řekl bych, že jsem byl zase jedinej s linuxem. jo, je fajn na tyhle hrátky se sítěma. když sem nad tim tak přemejšlel, já už bych si po těch letech na windows nezvykl, vždyť linux jsem začal na počítači jako pracovní stanici aktivně používat někdy 98-99. Kurva letí to a furt si myslim, že sem spíš poučenej uživatel, žádnej guru. No, na FreeBSD se možná vrhnu v důchodu, nedal bych se ho učit používat na notebooku. něco sem napsal, ale mám hlavu plnou paketů, protokolů a skriptů, takže šlo psaní ztuha.

Zemanův kancléř Mynář svolal tiskovku, aby oznámil, že má na stole obálku z NBÚ. Hradní kanál zase chrlí.

Žena od května pronásleduje manžela. Napadla ho, vyhrožuje mu smrtí. Chudák chlap.

dada středa

** update 11:37 No, sem se dneska nenudil od rána. Nejdřív setkání s malířem, kvůli výmalbě rodinného majetku, pak sem se domluvil s veterinou ohledně návštěvy s Tarou a dokonce sem si zvládnul domluvit schůzku s jedním týpkem, kterej má instalatérskou firmu, ohledně domovních odpadních stupaček. Revizák na bleskosvody domluven, cenu dá fér. Večer zasloužený pivo. Fakt je zábava, dělat smysluplnou práci, za kterou je vidět výsledek. Mohl bych bejt jeden z těch týpků pohodářů, kteří občas chodí do práce, kouří marihuanu a furt pijou pivo a rum, ale to mě by nebavilo, potřebuju dělat smysluplnou práci, za kterou je hlavně vidět výsledek.

JAN JETMAR: České pravici dýchá na záda politická smrt. Pěkná analýza.

Mynář bezpečnostní prověrku na nejvyšší stupeň nezískal. Tak to sem zvědav, jak zareaguje pan president a začne plnit svý sliby.

Přepis nahrávky Kleslové: Měl byste vědět, že není dobrý po mně vyjíždět. Ze náročnýho života starostky Prahy 10.

Téměř každá druhá dívka trpí psychickými problémy. Fakt nechápu, jak mohlo lidstvo do dnešních dnů přežít, to je samá porucha chování, různý dysfunkce, psychickej problém.

váhy

** update 23:04 je pozdní večer, hovno máj. v urnovym háji mrtvý párty maj. kozy mrdaj.

procházka standartní, žádná změna, akorát asi Tara bude hárat. Začíná bejt zvědavá a neštěkala na Bárta. klasika hárající fena bláznivá. zase sem psal, dneska docela nadstandart a navíc jsem spokojen. sem zjistil, že normostrana má 1800 znaků včetně mezer, takže mám večerní slušnej průměrnej standart tři a půl normostrany. Jo, přibejvá mi to dobře. Myslim, že sem si našel další dlouhodobej koníček a jsem rozhodnut brakové dílo dopsat a uzavřít, protože nemám rád nekonečný neuzavřený příběhy.

zejtra vstávám dřív, přijde se podívat malíř na tu matčinu garsonku. večer budu v hospodě asi pěkně unavenej.

Ind v opilosti spadl do výkopu, silničáři ho zaasfaltovali. Si snad někdo vymyslel :P

Pražská kavárna míří na Hrad. V červených trenkách a s kávou. Haha, Praha.

======

** update 19:23 Nezávidím zprávařům a zprávařkám, že musí referovat o důsledcích kauzy trenky na hradě. mám takovej divnej pocit, že jim dá docela problém udržet kamenou tvář a profesionální hlas. ale sere pes. co se týce té nechutné fotky, kterou ráno zveřejnila novinářská žumpa, zase dokázala, že co internet schvátí, peklo nevrátí. (Pomočený Zeman se šíří jako oheň, který nelze zastavit)

======

** update 13:53 Ve fotogalerii z akce Masarykova vatra lány 2015 se objevila zákeřná a dehonestující fotka pana presidenta. Původní odkaz zde, v současnosti nefunkční, ale naštěstí google cache něco zachytila (třetí fotka od spodu). Kopie uložena zde na blogýsku.

Myslím to fakt upřímně, ale kdy máte možnost vidět pochcanýho presidenta. Navíc českého.

======

** update 10:45 Dorazila mi objednávka, tisícinový laboratorní váhy. Už můžu konečně vážit s přesností na miligramy. Do gentoočka mi napadaly nějaký pojebaný aktualizace, takže sem asi hodinu řešil rozbitý XOrg a jakýsi divný paniky v jádře. Dále proběhlo několik telefonátů, kde jsem ujasnil další časové kroky, harmonogramy, popřípadně sem se domluvil, že si příští tejden zavoláme. Jo, blíží se konec roku a šikovní řemeslníci maj už docela dost práce.

Ráno už je celkem kosa, na kraťasy a tričko s krátkým rukávem už můžu zapomenout. Jo, to mě taky čeká, probrat šatník a zjistit co mi chybí na zimu. Boty mám už vyřešený, triček mám plnou prdel, že mi vydrží až do hrobu, takže hlavně kalhoty a bundu. Ještě mě napadlo, že bunda se pěkně rýmuje se slovem kunda. Bunda sem, bunda tam.

Architekti navrhli firemní toalety tak, aby se lidé potkávali. Jo, skupina architektů navrhla cesty na hajzl tak, aby se lidi co nejvíc potkávali. To je fajn, kdybych měl průjem a sračku, tak budou všichni vědět, že mám sračku, protože cestou na hajzl bych proběhl okolo recepce, pak kuchyňky a přes openspace vývojářů. Popřípadně uživatel kokainu bude moci potkat své kolegy kokainsty a pozvat je na přátelskou lajnu. Angláni věděj co je dobrý.

Příští rok zaniknou zvláštní školy. Tisíce dětí půjdou do běžných tříd. Se obávám, že chytří rodiče budou dávat své děti do soukromých škol, kde bude kritériem pro přijetí stav konta a případně zvýšená inteligence potomka. V normální obyčejný škole se nebudou moci nebozí kantoři věnovat těm schopnějším, protože budou mít ve třídě dementy, kterým ani nebudou moci dát pár facek za vyrušovaní, protože by mohl chudák kantor skončit na ulici za týrání hovad a kreténů. Já nemám nic proti tomu, aby se děcka potkávaly třeba z cigáňatama, ale jen za těch podmínek, že kantor bude mít právo uštědřit výchovný pohlavek bez toho, aby byl obviněn z rasismu. Fotr by sral zoufalstvím, dožít se současnýho stavu školství.

Vstávat nebudu, z práce mám křeč. Přerov dal nezaměstnaným šanci a narazil. Nevim proč, ale mám takovej divnej pocit, že mnozí z těchto nemocných lidí bude mít své děti ve školách zvláštních. Zrovna v těchto případech si myslim, že řešením by bylo navázání dávek na společensky prospěšné práce. A nazdar bazar nemakačenka.

Pro pobavení: Nějaký duchovně-esoterický nástroje, který vysajou kapsu idiotů. geniální technologie víření vody za skoro 12litrů udělá z vody přesně takovou jaká teče v horským potoce. Oživovač vody vám oživí vodu a provětrá peněženku. Schindeleho minerály, největší objev německých alternativců od dob vynálezu elektromagnetických odčervovačů těla. Já to říkám furt a mám už ujasněný, že maturita je hrozně důležitá a vzdělání dvojnásob.

revizoři

** update 23:01 Tak sem si zase udělal procházku. Celkem pohoda, tradičně nikoho sme nepotkali, akorát sem zabránil Taře sežrat nějakej čerstvej průjem v křoví, protože sem ho cejtil i já. Tak na mě chvíli vyčítavě koukala, ale jako žrát čerstvý průjmy fakt ne.

vyškrtal sem v kalendáři pár položek, telefonoval jsem kvůli revizím na baráku. zaplatil převodem pokutičku a znova se zamyslel, jestli si tu lítačku po letech nekoupím. no uvidim, jsem maloměšťáckej Harpagon. napsal zase pár vět, pěkně se mi to kupí stránka po stránce. snad o práci nepřijdu, už by mě těch několik desítek večerů se psaním mrzelo, přijít o ně.

Jo, a zejtra prej Slunce zase vyjde.

Sbírka paradoxních zákonů. Přiznám se, že mě celkem zaujalo, že v Japonsku není žádná hranice pro pohlavní styk. To by možná vysvětlovalo to jejich ujetý porno. A v Libanonu lze mrdat zvířata, za předpokladu, že jsou to samice. Sex se samcem se trestá smrtí.

Cameron šňupal kokain a hulil trávu, tvrdí kontroverzní biografie. OMG Kdo v mládí nešňupal nebo aspoň nehrál v gay pornu...

======

** update 14:35 Sem se teďka rozesmál. Přišla mi smska od bejvalky, kde mi děkuje, že sem byl tak laskav a dobré vůle, že jsem ji informoval o další pokutičce do sbírky a že jestli budu psát ty sračky, který o ni pišu, tak prej nemám počítat, že by se někdy vrátila. Načež jsem musel reagovat, protože na takovou fantasmagorii, že bych si ji vzal zpět je nutný reagovat a bylo by to to poslední, co bych se svym životem udělal. Splácení pokut, patnáct let starýho vhs videa či bez mýho vědomí pronajatých bytů, to fakt ne ani ve zlym snu. Zcela jasně a logicky mi vychází, že mnohem lepší bude nasměřovat energii někam jinam do nějaké jiné dívky a začít zcela znova a od začátku. Nejsem jedinej na světě, ale rozhodně nechci dělat křena co jen cáluje.

Jo, a tohle platí pro všechny retardy: Pokud vás seru a vaděj vám poznámky k mýmu životu a světu okolo, nečtěte to tady, ovládněte svoji internetovou závislost a potřebu zabíjet čas na pofiderních blogýscích či fejsíkach a táhněte do prdele.

Hovada, zhodnotil Hašek akci Ztohoven s rudými trenkami na Hradě. Tak bych řekl, že hejtman Hašek je taky slušný hovádko z Brna.

======

** update 11:13 Dnes se můžete zasmát na můj účet, ale chytili mě revíci. Děsně blbě, ale nebyla šance si jich všimnout. Pár ve středních letech, zcela ztracen v davu. No, mlčel jsem a kundě nic nevysvětloval vo tom, že se mi zase posledních půk roku vyplatilo. Byl sem zaplatit pojistku bytu pro další rok, za starejch partnerskejch časů bych byl postaven zase před problém "přispět frndě na cestu za prací?" a nebo "zaplatit pojistku v termínu a neodsouvat na později?" Bylo to už unavný, řešit otázky jestli po mařce látat dluhy a nebo platit v termínech. Fakt únavný.

No, sem si ujasnil, že radši budu takzvanej čůrák s maloměstkym myšlením, kterej se snaží mít věci v pořádku, než neřešit a srát na systém. Upřímně, mám už alternativního myšlení plný zuby. Radši budu dělat maloměšťácký sračky jako například předsedu SVJ a řádného plátce nejen daní.

Odvolat ředitele za pohlavek? ‚Žák byl drzý a situace vyhrocená‘. Chudák ředitel, je mi ho hodně líto a docela mě překvapuje, že si rada Prahy8 nepřipadá jak rada plná čůráků, protože místo, aby ředitele podpořili, vyhrožují odvoláním. Bejvávaly doby, kdy učitelé měli autoritu a kolikrát bylo lepší dostat jeden výchovnej pohlavek než poznámku do žákovský. Nechtěl bych bejt učitel a ani žák v dnešní době. Kdejakej nevychovanej retard, dement a zmrdeček dostane od doktora papír,že je autista nebo nějak dys-asociál a hnedka se před ním kantoři musej málem plazit po kolenou.

neděle, neděle, zase posraná neděle

** update 22:49 V tývce jede nějakej dokument o severní koreji a nějaká severokorejka si stěžuje, že v severní koreji není svoboda slova a že v číně je to všechno jinak, že tam si můžou lidi říkat co chtěj. zajmavej úhel pohledu.

Vyvenčíno, venku už je chladno. Pohoda klídek. Byl sem odpoledne vrátit hotovej notebook, pohoda, pokec s přáteli, pár lahváčů a večeře. Ještě mě lákali na Parukářku na koncert, ale protože už byla sedmá večer, já se lehounce motal, usoudil sem, že bude lepší se vysrat na chlastání v neděli večer, protože zejtra musim do práce.

Policie z tunelu Blanka vyháněla zvědavce s fotoaparátem a pomalé řidiče. V Práglu se po letech konečně otevřela Blanka. Tak snad z ní nebude píča.

Volby v Řecku nic nezměnily, k moci se vrátí Tsipras. Neverending story.

Romské děti šly na exkurzi. Uprchlíci! hlásili místní na policii. Pěknej OLOL

======

** update 11:44 První část rodinných povinností mám za sebou, ještě musim počkat na jeden telefon a pak snad můžu zahájit nedělní pohodičku. Tara už si užívá, dostala trošku pršutu a rozhodně je na ní vidět, že ji šmakuje. Venku se ochladilo.

Číšníci z dýšek financují organizovaný zločin, myslí si poslankyně za ANO Lorencová. ANO, poslankyně Lorencová bude asi slušná píča. Úplně vidím jak číšníci ze svých mizerných platů s občas o víkendu slušným bonusem z dýšek se organizují a páchají zločiny jen proto, aby další soudružka z hnutí ANO měla o čem mlít hovna.

Na Hradě vlály místo prezidentské vlajky obří rudé trenky. Ovčáček: Pražská kavárna se fašizuje. Fašistická pražská kavárna. lol. Ten Ovčáček je taky dobrá rudá píča z haló novin. Na Hradě už sou tak pomatený z těch fašistů, o kterých Milošovi s Ovčáčkem před spaním čte z ruských novin Mynář a nebo Nejedlý (podle toho kdo má zrovna službu), že začínají být solidně odtrženi od reality. Doufám, že bude Miloš po vzoru východních demokracií žádat tvrdé potrestání gaunerů, kteří si dělají prdel ze všech slušných lidí, kteří pomohli zvolit Miloše. V Rusku by se nikdy nestalo, aby nějaký pussy běhaly po svobodě.