Prújem: červenec 2015

poslední den

** update 22:33 Procházka vykonán, všichni pryč a na obloze měsíc jako talíř. v nějakých béčkových zprávách přisuzovali tomuto periodickému jevu, kdy se objeví dva úplňky v měsíci, jakýsi magický potenciál. nebo potencionál, podle nich.

======

** update 21:06 Zbaleno. Věci na tři dny se do krosny vejdou, půlka krosny je stejně spacák a dvě deky, jedna pro mě a jedna pro psa. o spacák si zahrajem kámen, nůžky, papír. Snad sem nic nezapomněl, ale pár triček, ponožek, kalhoty a kraťasy. Snad to kolena přežijou, minulej tejden sem zjistil, že těch pár kilo na zádech navíc je docela znát. A do piče, budíček zejtra ráno v 7h.

Jediný co bylo asi dneska zajimavý, byla hra na kočku a myš s revíky. Do píče, vlezu do jedenáctky, jedu v klidu. na floře už čekaj takový divný týpci, vypadaj jako revíci, dva byli určitě, možná i tři. jeden byl ve výraznym červenym tričku a nedal se přehlídnout. tak sem radši vystoupil, vona ta jedenáctka stejně o zastávku dál končí, počkal sem si na šestnáctku a přelezl do ní. dojedu na želivárnu, přejdu křižovatku a vlezu do pětky. no všimnu si, že v ní zase jede ten nápadnej týpek. já sedim, von stojí vedle mě, frajersky se drží tyčí, pohupuje se a rozhlíží se po turistech s kuframa. já si všimnu, že mu z kapsy čouhá propiska a v kapse kapsáčů je nějakej bloček. si říkám, že sem v piči, ale tramvaj je plná a do pohybu se týpek nedává. tramka zastavuje u hřbitovů, vylejzám a přemejšlím co dál. přijede dvacetšestka, tak do ní vlezu a svezu se k vodafonu. vystoupim, minu toho borce ve výraznym tričku jak si něco s poznamenává do papírů a vedle něj stojí kolega hubeňour. Rychle na ně kouknu, mizim a říkám si, že si udělám procházku, protože sedmička taky ujela a stavim se v albertu nakoupit nějaký drobnosti. nakoupim, zaplatim, nahážu všechno do baťohu a jdu směrem k domovu. Zrovna, když procházím kolem zastávky, vidim, že se zrovna řítí sedmička, protože za pár zastávek má konečnou, říkám si, že svezu se, divný týpky už nepotkám, otevřou se dveře, vlezu dovnitř, posadím se a v tu chvíli si všimnu, jak se ke mě řítí tři borci, toho v tričku poznávám, hubeňour už mi taky přišel povědomej, a smějou se. Dveře jsou ještě otevřený, tak se zvednu a vylezu. Zbytek cesty dojdu pěšky. Jenom v dálce vidím, jak přecházej na konečný silnici a jdou na zastávku chytat pětku. No nevim, buďto sem se zbytečně vystíhoval, ale náhod příliš najednou. Šli po mě. :P

teďka na pár dnu klid od internetu.

======

** update 10:00 v práci, v týdnu a měsíci. zejtra ráno odval do jižních čech, pohodička, chlastání, flákání a tak. docela se těšim, protože si odpočinu od kolegů. už je to s nima na zabití. sice sem zvědavej, kde nakonec postavim stan, ale zatim na to sere pes.

Líbání je rizikovým faktorem pro rakovinu úst a hltanu. co na to říci...

Došel toaletní papír? Pomoci má nové tlačítko. To je představa... sedim, seru, chci si utřít prdel a vidim, že nastala noční můra. došel hajzlpapír. zmáčku tlačítko poslední pomoci, to přes wifi signál vyšle data na centrální server, kde je operátor zanalyzuje a zjistí, že došel u mě doma hajzlpapír. Vydává příkaz do skladu a kurýrovi, ten přebírá hajzlpapír, sedá na motorku, kolo či do auta a nejvyšší možnou rychlostí jede ke mě domů. Zvoní na zvonek, nikdo neotvírá a protože nemá klíče od bytu, zanechává balení hajzlpapíru přede dveřmi a odjíždí. S holou a špinavou prdelí jdu ke dveřím převzít zásilku, nikdo nikde, jen na zemi leží balení hajzlpapíru a rovnou si utírám prdel. Jsem zachráněn!!!

motherfacker

** update 22:57 Kurva vyvenčíno, trávníky stále žlutý, ale nejsou už zkurvený vedra. Dneska sem vyblil svoji slovní dávku, ale bylo to jako hledat kupku sena v poušti. V práci dneska odpoledne schůzka, jinak prázdninovej klid.

Podpálit tu školu s uprchlíky, napsala žena na Facebooku. Případ už řeší policie. Jo, to je prostě ten problém, že dneska má v telefonu facebook klienta kdejakej retard na dávkách. Jo, facebook spojuje opravdu ty nejchytřejší.

Z ubytovny v Bělé pod Bezdězem se pokusilo utéct padesát uprchlíků. My je tady zavřeli a voni chtěj jen svobodu a pryč ze zaostalýho česka.

Ortodoxní žid zaútočil na gay pride v Jeruzalémě, pobodal šest lidí. Slušnej magor, asi čte klausovy filipiky proti homosexualismu.

======

** update 11:52 Včera relativně standartní vočko. Vysmahnul sem po desátý a dobře se vyspal. Jednou tejdně to mezi ty hovádka úplně stačí. V rádiu jedou nějaký sračky a v práci je relativně pohoda.

Kdo nemá kupon na MHD, zaplatí tisíce navíc za parkování, navrhla Praha. Jo, Krnda a její přátelé z koalice. Prostě to dokurvíme.

Největší dobrota léta? Meloun! Je zázračný a zvyšuje chuť na sex! Další vyjebaný článek na téma "jak prodat zbytečnou sračku." Meloun je zázračnej asi jako špenát. Když je nadúroda, musíme zvýšit prodeje tak, že debilům nakukáme, že ta zbytečná zelenina je dobrá proti rakovině, na tvrdý péro a blbý kundy dělá chytřejší.

Fantovu kavárnu mají Indové. Nabídnou kafe z vlastních plantáží, ale toalety chybí. Oceňuji, že můžu v klidu a bezpečí malé středoevropské země poznat, jak to mají v jiných krajích. Z několika dokumentů běžících v televizi již vím, že indie a toalety nejdou příliš dohromady. Proč zabírat místo v bytě nějakým hajzlem, když se můžu vysrat na ulici a nebo do řeky, žejo. Navíc hajzl zabírá místo aspoň pro šest lidí, kteří by se mohli v bytě dobře vyspat a tudíž přispět na nájem. Za sebe můžu říci, že jsem už vyrostl z toho, abych sdílel svůj prostor s dalšími pěti a třiceti individui jako za mlada v dobách spolubydlení.

bubáci

** update 09:17 půlka týdne, takže mě dnes čeká tradiční večeře u voka. jinak se nic ráno nestalo, standartní stereotypní pražský ráno se spoustou lidí čekajících na zastávkách na svůj spoj směr práce. Jo, jak snadné by bylo být alternativním fanouškem undergroundu, nechodit do práce, srát na povinnosti a vstávat až po jedenácté hodině jako běžný český nezaměstnaný. V rádiu nějakej IT specialista slavnostně ohlásil příchod windows 10. kromě úžasných novinek, že jako půjdou nainstalovat i na staré počítače designované pro Visty, ocenil, že se specialistům firmy microsoft po letech konečně podařilo přeložit a nainstalovat OpenSSH, které by mělo být od desítek snad možná i standartní integrální součástí OS. Připomíná mi to jeden vtip v roku 1997: "Na svět přišla windows 2020. Dvacet minut hrabou ultrarychlý harddisky, obrazovka je zaplavena neuvěřitelnejma animacema, logama a doprovodnýma textama o úžasnosti operačního systému. Pak vše ztmavne a na monitoru se objeví kurzor bashe."

multikára

** update 23:16 Po venčení. Standartní večerní stereotyp maloměštáka z práglu. Těch pár mililitrů vody, jenž popadala během poslední bouřky nijak trávníkům nepomohla. Jsou furt žlutý a suchý. Je docela i dost hmyzu. Nejen posraný mšice, ale i much je jak nasráno. Tara odpoledne vyhodí hovno a do pěti sekund se slítne hejno tlustejch, vypasenejch masařek. Jo, v popelnících mají potravy dost a faktem je, že přes léto popelnice fakt pěkně jely. Smradu jak v cařihradu. I ta popelnice, kterou máme v chodbě vedle služebního vstupu do firmy, ukrytou ve výklenku za dvířky, dávala slušnej puch.

Kluci utekli v noci do města kvůli wi-fi, rodinu teď prověří sociálka. Rodina je v průseru, sociální případi, nemaj doma wifi.

Do Eurotunelu se pokusilo dostat dva tisíce migrantů. Úplně tu filmovou scénu vidim. Do eurotunelu se snaží procpat dva tisíce zombie a jednotka hrdinů pokládá miny, aby uzavřeli jediný průchod suchou nohou do británie.

======

** update 11:41 Úterý ve znamení srážek. Nikoliv zatím dešťových. Kousek od mého domova se srazila tramvaj s multikárou, takže sem asi půl hodiny čekal, než multikáru odtáhnou z kolejiště. Akční titulek na blesku přiložen, idnes také velmi rychle reagoval, aby přinesl žhavé novinky z prahy.

Multikára se v Praze srazila s tramvají: Skončila na boku.

Tramvaj v Praze narazila do multikáry, ta skončila na boku.

image

image

nějakej rozmrdanej

** update 23:07 Vyvenčíno. Opravdu lehce se ochladilo a navíc se přiznám, že jsem dnes po dlouhé době zmokl. přijdu z práce a zrovna během odpoledního kolečka se přihnal černej mrak a řádně zachcalo. snad to nebyl poslední déšť na dalších třicet let. napsal sem pár slov, ale žádnej heroickej výkon. sračky se však daj psát i v malym. v tývce jede další díl dokumentu o slamu v indickym Dharáví, zrovna borec obdivuje jednoduche kadibudky nad řekou, které jsou tak jednoduché, že už jednoduší bejt nemůžou. chybí prkno v podlaze a sere se rovnou do řeky. nebo do toho co zůstalo z řeky. ale prej uměj zrecyklovat 80% plastů, kterej jim přivezou na skládku. je to štěstí narodit se ve střední evropě. zatím z toho štěstí budu dojit co to půjde. vždycky se můžu obrátit třeba k hinduismu a strávit zbytek života přemítáním o bohu a dojít ke zjištění, že v tomto životě o nic nejde, není nutné nic dokázat a ještě být pyšný na to, že uklízet okolo sebe je fakt zbytečný.

======

** update 15:02 Poslední tejden v práci před dovolenou. Dopoledne nějaký telefonování a vyřizování emailů. Jinak v práci nic důležitýho, žádná zakázka za miliardy na obzoru. Těšim se domů, vyvenčim a odpočinek po náročnym víkendu. V sobotu mě čeká cesta do jižních čech.

Nový nápad na ČT: Ať platí i internetoví diváci bez televize. To sou hlavy, vopravdu geniální.

Cyklisté mají mít vlastní ulice, auta by tam mohla jen rychlostí 20 km/h. Se posrali ne? Speciální ulice pro cyklofašistický hovada, který mají problémy s rozpoznáváním dopravních značek a nerozlišující jestli povalej po chodníku nebo silnici...

Kulturistka Sandra a její byznys. Dluhy za černou jízdu v Praze vymáhá firma bílého koně. Dojemný příběh jak servírka z Hlinska ku štěstí přišla. (mám takovej divnej pocit, že na servírkách a kundách z bufáčů bude něco, co některý "bystřejší" politiky přitahuje)

Žít jako singles mnoho lidí finančně nezvládá. Buďto sem vyjímka potvrzující pravidlo a nebo bude na průzkumu něco špatně. Od tý doby, co jsem single, se mám líp a nemusím každej měsíc, tejden před vejplatou, obracet každou korunu ba dokonce sem se zařadil mezi menšinu, která už teďka nemá problém vytáhnout případných 10k na nečekaný výdaj. Myslím, že problém není v penězích, který nic neznamenaj, ale nýbrž v kokotech, kteří nezvládají základní početní operace a něco málo plánování.

Ženu pohltil eskalátor, syna v poslední chvíli zachránila. Slušná noční můra.

Where Are They Now? Techno Viking.

tuhej pes

** update 22:51 vyvenčíno, pes se loudal a ochladilo se. zejtra asi bude chcát.

======

** update 18:48 tak sem se vrátil z úval. večerní grilovačka s přespáním na zahradě. Tara je úplně hotová, snad v životě poprvý spala venku na zemi, protože nikde nablízku nebylo žádný křeslo, do kterýho by si mohla lehnout. slunce dodalo kůži nějakej ten matnej lesk, kterým se zadělává na rakovinu. jinak pohoda, akorát vlaky jezděj všelijak, do prahy sem jel na stojáka.

Pokud do Česka zamíří islamisté, prezident Zeman vezme do ruky pušku a půjde bojovat. HA HA HA

Lord Coke: Top peer’s drug binges with £200 prostitutes. LOL :P

vokopátek

Jedna z nejbohatších Češek podlehla sektě. Teď chce své miliony zpátky. Prachy v piči, pardon v Ptyči. Já se vsadim, že pan uhlobaron musí chodit každou neděli zapalovat do kostela svíčku za nejlepší rozhodnutí svýho života - rozvod. Předpokládám, že paní má duchovně-esoterický přístup, protože určitě peníze nejsou všechno.

======

** update 11:01 Jo, je to děs. Dneska zase budu muset jít do hospody pokecat, jak s oblibou říkala bejvalka, s mými neexistujícími přáteli. Virtuální soudruzi tentokrát přijedou ze severu. Jo, je to hrozný udržovat společenský styky s hlasy v hlavě. A když zejtra nebude chcát, pojedu na neexistující zahradní párty. Kdybych chtěl bejt jízlivej, tak si podle týhle logiky ještě poznamenám, že příště se na nějaký virtuální kundy vyseru a najdu si nějakou, která nebydlí jen v mý hlavě. Ale faktem je, že skutečná žena by oproti tý virtuální nemusela během společných dovolených chodit chlastat s nějakejma stárnoucíma germánama na práškách. Tomu bych řekl pokrok.

Ukřivděný Rath v rozdělené Hostivici. Jedni mu věří, jiní si kvůli němu ani nekoupí pizzu. Rozesmálo mě, jak je ten kokot významně ověšenej stetoskopem, jakoby to byl jedinej doktor ve středních čechách.

Mladík, který utýral koně, je podezřelý i z trýznivého usmrcení klisny. Hlava mi nebere, že ho soudce po předchozím týrání pustil. Já myslel, že už je snad nějak dokázáný, že týráním a zabíjením zvířat to začína a lidma končí. Co s takovym hajzlem ve společnosti? Myslim, že nejlepší by bylo ho utratit.

uff čtvrtek

** update 23:02 No, na to jak jsem byl včera kreativní, dneska pusto prázdno. Ono těch pivek včera bylo taky nemálo. Vyvenčíno, pořád pařák, ale naštěstí už ne jako včera. v tývce jede hvězdná pěchota, takže asi vykydnu.

MDMA: Culture, Use and the Future.

Dragon Balls. Bacha fejkbůk.

======

** update 11:14 Ty vole, to byl včera mejdan v dobrý společnosti. Kromě toho, že sem se velmi dobře vyndal a pokecal, musim si poznamenat, že chlastání v tom příšernym včerejšim dusnu bylo fakt krutý. hospoda narvaná, jediný co jsem nezvládl, ánžto sem ouplně zapomněl, byla rezervace stolu na zítřek, protože přijede parta za severu. Takže musim dneska večer zavolat a poprosit o rezervačku. plus jako bonus, aby se neřeklo, že jako maloměšťák neumim zapařit v tejdnu, sem prostě neodolal a pozřel něco málo kyseliny. jo, z horka a chlastu se dobře vypíná mozek. ale pravda pravdoucí je, že snad poprvý za tu dobu co jezdim od voka do strašnic mě neuvěřitelně bavila cesta půlnočním busem, ale vopravdu neuvěřitelně moc. Vždycky je cesta domů hotový peklo, ale včera ne. Už nikdy se to nejspíš opakovat nebude.

Lesbickej duhovej podnik vedle oka zavřel. Holkám to asi moc nešlo nebo homo komunita nechodila nevim. Byl jsem u nich jednou a jediný s čím sem odešel, byl pocit jaký to je, cejtit se jako menšina.

Vtip k aktuálnímu tématu: Zatímco polská vláda zahyne při leteckém neštěstí, když letí uctít památku padlých, česká vláda ani neumí nastoupit do správného vlaku.

Depardieu sekal s Lukašenkem a obdivoval čistotu i šťastné obyvatelstvo. Frantík se definitivně zbláznil...

Že je Petr Kramný vrah, jsem tušila od začátku, říká advokátka Slámová. Mediální prostitutka vynáší rozsudky jako by byla předsedkyní nezávislýho soudu. Ještě že není.

Proklikal se téměř k milionu. Vydělané peníze mu však neproplatili. Humorný článek na téma "kliká celá blbá rodina".

Udělal sem fotku pro studijní účely, jejímž cílem není propagace naprosto čehokoliv. LSD blotter...

image

td td td

** update 00:21 lsd.

======

** update 11:17 Kurva jebat pařák. Zkurvenej zasranej pařák. V noci se nedá spát a rána sou vykurvený. Musim dneska dorazit domů dřív, přijde mi hlína pro chilli, takže sem si ji nechal poslat domů, protože táhnout z práce 50l substrátu by se mi fakt nechtělo. Dneska vočko večer, pivo po bůhvíjaký době, tak sem zvědavej jak mě sejme. Asi hodně. V pátek přijede parta ze severu do prahy a v sobotu se nejspíš zúčastnim uvítací garden party pro starší a přestárlé. Žádny drogy, žádný děvky, žádný zapalování aut a mlácení náhodných kolemjdoucích. Jen gril a možná decentně něco kvalitního alkoholu.

U Studénky se srazily pendolino a kamion. Dva mrtví, mnoho zraněných. Hodně vostrý, Studénka je nějaká prokletá.

Patrasová vezme nevěrného manžela Felixe Slováčka zpátky, ale... Chce rozdělit majetek! To mě baví, žížala Julie se pěkně vybarvuje. Další frnda, pro kterou peníze nic neznamenaji.

Je to hyenismus, shodují se mnozí Žatečané. Vadí jim veřejně viditelné a cítitelné restaurace. Ty vole, do díry jménem Žatec se rozhodně nestěhovat, očividně tam žije větší množství slušných lidí, kteří celý život tvrdě pracují a teď jim nezbejvá nic jinýho, než závidět zbohatlíkům pizzu v restauraci. (update.: prej humoristickej webik jako je ten můj)

teplý úterý

** update 23:25 Zkurvenej zasranej pařák. Nejzkurvenější nejzpařenější horko. Procházku sem dal, ale zase s mokrou hlavou. Fakt nasrat.

Zemřel Ladislav Horáček, majitel nakladatelství Paseka. R.I.P.

Článek ‚Hitler je gentleman‘ nalezený v Čapkově vile je podle analýzy falešný. Dobrá taškařice, fakt zkoumali podvrh, ke kterýmu se autor přihlásil.

Léčba rakoviny javorovým sirupem a zažívací sodou?. Neuvěřitelný!!! Pryč s medicínou!!!

No a fejsík, tam se dějou věci. Ohromná, globalizovaná párty ovcí. Já fakt masový akce už nedávám, takže si naštěstí nezasloužím být členem této komunity. (Policie řeší hoax o imigrantech na Facebooku jako šíření poplašné zprávy, Znásilňují děti a zakazují Vánoce. Internet zaplavují fámy o imigrantech)

Imho v tom druhym odkazu na znásilňovače jsou ještě v tuto chvíli v galerii pro případné zájemce k shlednutí fotografie bezhlavé holčičky v náručí ženy a větší množství spálených domorodců, vyrovnaných na návsi jak pečená prasata. Myslim, že vůbec nevadí, že holčička je odněkad z asie a domorodci z afriky.

======

** update 12:42 Volal mi pan uklizeč, že uklidil světlíky a že v nich byl hroznej bordel. Do jednoho světlíku někdo hází papírové středy od rolí hajzlpapíru, kterejch prej vymetl přes třicet. Takže pan předseda po delší době napsal novou cedulku, kde žádá obyvatele domu, aby udržovali pořádek a zbytky rolí od hajzlpapíru laskavě vyhazovali do tříděnýho odpadu.

======

** update 10:55 Je pěkně žhavý úterý. V noci se nedá moc dobře spát, zabírám pozdě a vstávám brzo. Se nedá svítit, čas při smyslech je třeba využít. Kolegové si jeli pro nová auta. Jo, auta. Prodávají se poslední zbývající tři starší firemní auta, jedno asi 5-6 let starý, ty druhý dvě asi 7-8, možná obě minus jeden rok. Každopádně za velmi solidní ceny, oktávky kombi, benzín pohon, starší za 70k a to mladší za 110k. Udržovaný, pravidelně servisovaný. Jelikož byla služební, velmi rychle se rozebraly. Jo, už sem to věděl od ledna-února, že se budou prodávat firemní káry, ale faktem je, že jak ve mě zrál pocit vzdát nesmyslnej vztah, neřešil jsem je už. Pokračovat a přistoupit na to, že zděděný peníze utratíme za koupi bývalého služebního auta, jsem zamítl, protože už to samo o sobě by bylo velmi bolestivý přiznání, že pět let ježdění do posraný germánie bylo naprosto zbytečných, nic to nepřineslo a kdybych nemusel frajerce platit, aby mohla vůbec jet pracovat, měl bych na něj už dávno ušetřený. V tuhle chvíli minimálně na levnější model.

Jenže vysvětlovat dospělýmu člověku, kterej žije v představě, že mu musej platit všichni, kteří mu v dětství nějak ublížili a člověku, který nebyl vychován v tom, že když něco chci, tak si na to jednoduše ušetřim a ne, že dělá dětský uřvaný scény, aby dostal to co chce, je zbytečný a totální ztráta času. A že defakto bylo zbytečnejch a ztracenejch posledních pět let.

Srát na to, stále ještě věřím, že existují ženský, který to mají v hlavě srovnaný, nežijou furt jako v sedumnácti a znají svý možnosti.

Senior se zabil při pádu z lešení, do bytu lezl kvůli zabouchnutým klíčům. V osumdesáti se vyškrábat po lešení do pátýho patra je slušnej výkon. Dědek měl asi relativně slušnou fyzičku, ale hlava mu očividně už nesloužila.

Češka se zamilovala do cizince. Přišla o všechny peníze a skončila sama v Keni. Článek o blbý a hloupý krávě, která se kvůli černýmu péru vzdala rodiny, majetků a pohody socialistickýho státu ve střední evropě. Jo, je to dobrej způsob jak negři zajistí svým potomkům slušnej pas a přístup k dávkám.