Prújem: červen 2015

konec června

** update 23:05 Ta bych řekl, že se blížej horký časy. Přišlo pravý městský večerní dusný horko a do úplňku sere pes. Měsíc kulatý na nebi jest a ten pes sere fest.

Volal nějakej cizinec do práce na kolegův telefon, tak sem ho poslal do prdele, protože sem nevěděl co chce. Až před chvílí mi došlo, že možná volá kvůli tomu vadnýmu zdroji, kterej sme reklamovali v jednom switchi u zákazníka a jenž se někde zasek, protože jsou dovolený a já se na něj defakto vysral, protože mi nedošlo, že budou chtít poslat vadnej zdroj zpět do ameriky. fakt ekologie.

Imigranti? V Uherském Hradišti zadrželi policisté omylem folkloristy z Beninu. To de, na moravě očividně berou boj s imigranty vážně a jsou si vědomi, že morava je poslední hradbou chránící staré dobré Čechy před přibližující se válkou s islámským státem. Vrchní velitel armád nenechá padnout Vysočinu.

======

** update 15:01 Poslední den června 2015. Utekl další den života, vyřešil jsem pár drobností a těšim se na večer, až zase budu plnit virtuální papír sprostými slovy a jinými literárními hovny.

MHD, voda, pes... Pražští radní schválili projekt on-line obchodu Prague market. Pražští radní schváli zase nějakej tunel.

Ředitel, který ve škole před lety fotil nahou manželku, rezignoval. Jak kdosi poznamenal v diskusi, je celkem možný, že protestovala ta slušnější část obyvatel, která si nad obrázky paní manželky večer tajně mastila svý pohlavní údy. Fakt bych se nedivil...

pohotovost začíná v pondělí

** update 23:00 Stále je pondělí, řekl bych. Mám po venčení a dvou hodinách bušení hoven do klávesnice. Nic se celkem neudálo, na pozadí mi jede nějakej talentovanej pan ripley. snad akorát vdova konečně vyvětrala, puch je menší, papriky jedou, ale budu muset řešit mšice, pár sem jich našel. jo, a trpim menšim pohotovostnim napětím z telefonu, ale nedá se svítit. práce.

Výsměch dívce s transparentními brýlemi? Překvapil mě, říká režisér Kmenů. Konečně sem pochopil internetem lítající obrázky, kde postava čumí na cokoliv a přitom říká "Nejsem si jistá..."

Novinář odložil ‚Peroutkův‘ článek ve vile, Kleslová naletěla. Zase něco vod nás z Prahy 10.

Velmi slušnej zásah europolu proti zlejm dýlerům a zlodějům. 500 zatčenejch, to budou narvaný vazby.

Taková malá "legrácka". V brně lze koupit jízdenku za bitcoiny.

======

** update 14:06 Je pondělí. Normální pracovní den. Pořešil jsem nějaký drobnosti, zhádal se s kolegou, kterej měl mírnej zmatek v zásazích za poslední tři měsíce, skočil si na oběd a chvíli prudil po internetech. V podstatě běžný náročný život, který znáte z reklamy na sušenky Bebe. I když je fakt, že čokla sem na buben hrát neviděl, ale pár přiteplených hipsterů kolem firmy během dne prošlo.

Řekové nenávidí vládu, bankomaty jsou bez peněz. Jak můžou řeci nenávidět vládu? Všichni věděli, že jejich ekonomika jde posledních pár let do piče, stejně si zvolili posraný komunisty a teďka se jako diví nebo co. Vobyčejná řecká komedie jejíž jedinou výhodou je, že se bitcoin dobře pohnul za dnešek o 10$ nahoru.

zpět v práglu

** update 23:19 Mám po venčení, pes utahanej. Udělali sme dopoledne procházku do lomu, tak si mohla v přírodě ujasnit, že bejt postelovej pes je lepší a míň stresující. V lomu dobrý, zatopenej, zarostlej, označenej jako chráněný území, matka říkala, že tam žijou nějaký žáby, rostou kytky a hlavně sou tam zkameněliny všelijaký havěti plus vyšlapaný cestičky hledačů.jo, všelijakejch zkamenělejch hub a zbytků těl živočichů je stále dost. dá se zkamenělina najít v pohodě. no a sousední lom taky nejní špatnej.

Taky sem ji ukázal psí kotce s boudama a že by klidně tak mohla žít, kdyby se narodila jinde. No jasně, že se jí to nelíbilo a při první příležitosti po návratu naběhla na gauč. je to lejdy, když už kurva musí ležet na zemi, tak ideální je kobereček. ve vlaku ji to sralo na zemi. Soused má doma až do úterka tchýni na hlídání, potkal sem ho při venčení. Říkal taky, že chodí od pracáku na nějaký kurzy, který sou placený z fondů eu a říkal, že úplně nahovno. akorát vytažený love z eu. prej mu říkali, že kartou lze vybírat prej i z bankomatů, školení pro dementy.

Exprimátor Bém vystoupil z ústraní, vrhá se na byznys s realitami. Asi se mu daří.

Přes 500 lidí zranil výbuch na Tchaj-wanu, popálení skákali do bazénu. Jo, kdyby prošli školením BOZP.

Fronty na selfie a ochranka. Šílenství kolem náctiletých hvězd na festivalu českých yotuberů To je generation. :P

Řecké banky i burza mimo provoz: zemi čeká od pondělka chaos. Jo, neodvratný konec se přiblížil. Sem fakt zvědavej, jak se houpne svět. Měnová reforma nebude.

Jo, a mám svůj první blok #362059 :P

======

** update 16:31 Vejlet mám za sebou. štěstí je, že do Prahy sem nejel na stojáka, jako včera z práglu až do úval, než ty davy vystoupily. ale byla tlačka o místo s ležícím psem, nakonec vyhrály nějaká důchodkyně, kterou tara párkrát olízala a bába vzdala pokus o to sednout si ke mě. udělám ještě dvě pračky a úklid nechám na příští pohotovostní tejden. musim si udělat seznam věcí, který ještě musim nakoupit. plus mrcasení se stanovami. zbytek večera hodlám věnovat flákání se.

vejlet

** update 19:44 Udělal sem si nakonec teda vejlet na kolín. venku lehce chčije a pes je pěkně unavenej, leží v křesle a koulí po mě vočima. Pohoda, klid, žádný tramvaje a tentokrát horizon go funguje.

podmrakem

** update 23:27 No byl sem dneska hodnej. Příští tejden mám pohotovost, takže bude příjemný týdenní večerní relax. Pár stránek zase hodim na virtuální papír. Zejtra si udělám vejlet na venkov ku Kolínu, asi si dám jednu noc v klidu a tichu a v neděli pojedu zpět. ještě uvidim. tešim se, že se vyspim, poslední dva večery byly náročnější.

======

** update 11:05 tradiční pátek, kdy jsem si vzal psa do práce. včera sem se trošku picnul u souseda, protože je slaměnej vdovec a nechtěl večer pít sám. víno a rum holt. dneska seru na hospodu, třetí den bych nedal, takže budu dohánět to co jsem zameškal, nějaký to psaní.

stále nechápu proč lidi musej nosit v ruce svý telefony. jakokdyby bylo se čím chlubit, ale nějakým čínským sráčem bych se fakt já nechlubil. taky mezi nudícícím se pražskými dívkami rozmáhá retro oblečení. jako šedesátý se daj ještě pochopit, ale retro z padesátejch... si kolikrát připadám jako bych nežil ani v 21.století. no je vidět, že móda už došla svého vrcholu a chtělo by to nějakou velkou změnu. třeba retro pytle přes hlavu.

Kvóty pro ženy na kandidátkách neprošly. A to je dobře. Jo, mekotala v rádiu nějaká socialně demokratická senátorka a jsem rád, že lidovci a ano mělo dostatek rozumu a kvóty v podání socialně demokratických politků neschválili.

Felixi, ovládá tě chtíč, mě pohřbíváš, napsala mladice Slováčkovi v dopise, který našla Patrasová. Dáda je ještě větší píča než sem myslel. Předat dopis bulváru, to chce opravdu bystrou mysl...

V Česku vzniká unikát, kterému nikdo neunikne. Prej stotunová velryba ve tvaru létající vložky... :P

Islámský stát vyhlásil soutěž v recitaci Koránu, odměnou jsou otrokyně. To je civilizace panečku.

praha úchylná

** update 12:39 V rozhlase jede nějakej rozhovor s nějakou efektovanou hérečkou, která se rozplývá nad nějakou divadelní hrou a jak strašně ráda špičkuje muže, protože je prej emancipovaná. Upřímně, jediný co mě během rozhovoru napadalo bylo, že by potřebovala proplesknout, aby se srovnala, protože nebejt sobeckýho chlapa, nebyla by tady. O maj got, od hereček radši dál.

Musel sem zajet do města něco zařídit a při té příležitosti jsem blejsknul pražského voliče miloše zemana. To ste asi zaregistrovali, ten hradní kašpar místo aby stáhnul půlky, zase rejpe do Peroutky jako správnej učitelskej synek z rozpadlý rodiny, který není naučen přiznat chybu. Nejvíc zajmavý je, že přestože má být článek dle Miloše Zemana zcenzurován a zničen, on sám ho četl vlevo dole. Opravdu odvážná logika.

Jo, jeho voliči mají co chtěli, ale sranda to rozhodně není. Dobrou chuť jestli jste zrovna po obědě, ale představte si, že na místě, kde sedí tento pražan původně seděla mladá dívka, která se zvedla a odešla v okamžiku, kdy tato obluda se nad ní postavila a začala si rovna své sexy tílko...

image

chcavá středa

** update 10:34 Tak zase středa. Studená, deštivá středa. Domluvil sem si víkendovou návštěvu matky, takže si dám zase jednu noc v tichu dědiny. Napsal jsem jeden email a vypsal panu uklízeči odměnu za úklid dvorku za domem.

Vočko dneska asi na zahrádce nebude, počasí nám nepřeje venkovní posezení.

Co se týče kuchyně v práci, to sem si zapomněl včera poznamenat, ale chlápci během montáže zjistili, že byla špatně objednana, že nesedí výšky skříněk, jejich umístění, rozměr kuchyňský desky a barvy. Takže byla včera dohadovačka kdo co zkurvil, navíc montéři vůbec nic netušili o tom, že jim majitel baráku domluvil zahájení rekonstrukce prodejny na začátek července. Takže se tu nyní řeší výroba nové kuchyně. No, sem zvědavej jak chtějí mít všechno do konce prázdnin hotový.

Blíží se zase přestupná sekunda. Servery ji posledně přežily, tak snad nehrozí žádnej trabl.

Jak přišla Patrasová na manželovu nevěru? Našla sedmistránkový milostný dopis od milenky! Kromě toho, že Felix je kokot, schovávat si milostný dopisy do šuplíku, kde mají léky to chce odvahu, bych řekl, že Dáda má dost staženou píču, protože o peníze rozhodně nejde, jak jí určitě potvrdí její advokátka.

Proti všem. ČSSD přesto chce vnutit ženské kvóty i ostatním. Jó asociální demokracie, to je panečku sbírka jedinců. Kvóty pro imigranty ne, ale pro ženy ano. No, hlavně že mají dostatek soudružek, které by také rády dřely jako koně a motorový myši.

vychcaný úterý

** update 23:10 Venku se pěkně ochladilo. Procházka studená. Stejně ještě přijdou vedra a připomenou, že možná je ještě léto. Tyhle změny počasí a prostředí díky čtveráckýmu ročnímu období jsou stejně super, protože sterotypní procházky se psem nejsou až tak nudný, právě díky změnám v prostředí. kolikrát i uvítám, když je čištění ulic a technický služby rozmístěj informační cedule. příjemné rozptýlení. furt lepší než žít někde v poušti a během venčení počítat kolik zrnek písku odvál vítr.

vdova hulí o stošest a nevětrá, takže skrz dveře se line barákem těžký cigaretový smrad.

Kancléř Mynář přehled majetku opět nedodal. Zmapovali jsme jeho podnikání. Článek s velmi zábavnou infografikou.

Stealing Keys from PCs using a Radio: Cheap Electromagnetic Attacks on Windowed Exponentiation Extrémní hackeřina.

Fotka nového chilli experimentu na parapetu severního okna.

image

======

** update 14:20 Od rána s přestávkami chčije. Medardovo počasí jak ze žurnálu. Dopoledne celkem klid, věnoval jsem pár minut systemd, co by obnášel přechod z OpenRC, u kterýho zatim ještě chvíli zůstanu.

přijeli frajeři s novou firemní kuchyní. tak ji teďka montujou dohromady a sám sem zvědavej, jestli ji do 18h zvládnou smontovat.

navíc mám takový podezření, že někdy v těchto dnech budu slavit dva měsíce single života. zatim stále dobrý, protože sem si představil, že bych pravděpodobně touhle dobou opět řešil otázku, že budu přes prázdniny zase sám, protože by zmizla na další zbytečnej turnus do německa a já bych měl na stole papír, co všechno bude potřeba zase platit v následujících dvou měsících. Jízdenku, pojištění, platby VZP, sociálku, kadeřnici, splátku videa, popřípadně bych měl na talíři poznámky, že sem neschopnej, protože jinej chlap by dokázal všechno zařídit. Takže bych se zase uklidňoval vírou, že na konci roku bude líp a určitě letos konečně na to posraný auto ušetříme. K tomu by pravděpodobně přibyla dohadovačka co s penězma, který sem dostal jako podíl z prodeje bytu, protože bych se pravděpodobně musel podřídit tomu, že přeci se to auto dá koupit z nich. Takže posledních pět let, kdy sem byl spíš sám a při životě mě držela jen víra, že práce v německu bude mít smysl, by šlo úplně do hajzlu a jeli bysme to samý kolečko zase od začátku. Za prací do zahraničí se jezdí hlavně kvůli výdělku, to chápe každý ukáčko, který tady maká a posílá peníze rodině domů, aby zvedl životní standart.

Dáda Patrasová o Felixovi a mladici: Je to zlatokopka! Moc to bolí. Jestli ho má opravdu ráda a nejde ji jen o to, aby nějaká sexy mladice neožebračila budoucí vdovu, nechá Felixe naposledy vyskákat se a užít si, protože přeci jen je to již starší pán, který neví, která minutka bude tou poslední.

vobyčejný pondělí

** update 23:01 Standarní večerní kolečko mám za sebou. Venku je normálně, potkal sem akorát čendu a jeho smečku včetně paničky. Jinak dneska nic zvláštního, akorát tedy náš barákový poradce poslal velmi rychle odpovědi na mé dotazy. Jo, má tempo.

Pomsta za Ježíše končí. Španělské Židobijovice se přejmenují na Židovice. Nevim jestli tomu španěláci nějak pomohli, ale každopádně mít obavu z miliónů imigrantů nadržených urvat si kousek toho evropskýho blahobytu, řeknu si, kam asi evropa míří, když v rámci zbližování kultur ničí svoji historii. Jo, jednou dojde i na pražský Židovský pece. Nějaký nevzdělaný úředník či populistický politik by si mohl pece, jeskyně a židy špatně vysvětlit.

Lidé se s neandrtálci pářili i v Evropě, prozradila vědcům čelist. Někdy si říkám, kam sem se to kurva porodil.

‚Je jako vichřice‘. Deník propagandistický text o Kleslové raději stáhl. Nějaký drby z Prahy 10.

======

** update 11:53 Vobyčejný pondělí. Akorá sem dneska zjebal kolegu, protože přišel nachcípanej jak stará píča místo aby zůstal doma na homeoffice. Druhej kolega se vrátil z dovolený, tak mohl za mě převzít sračky, který jsem dělal posledních čtrnáct dnů. navíc bych řekl, že od tý doby co je ženáč, přestala mu žena dávat jídlo v ešusu a chodí pěkně na obědy jako ostatní. Večer mě čeká kus kapra, protože jeden neexistující známej mi ho poslal přímo z jižních čech.

Studená neděle

** update 22:59 Vobyčejná neděle, která utekla jak stoletá voda. Nic se nedělo, akorát ze mě dneska vypadlo hodně slovíček na to, že sem si chtěl dát dneska pauzu. No, ale za to může plánovaný úterý, kdy sem ztratil jeden večer chlastáním se sousedy. jo, a potkal sem nedávno naši domovní vdovu, v tašce ji cinkaly lahváče a pod očima měla fakt dva velký černý monokly. Kdybych nevěděl, že nejspíš asi hodila držku doma, protože nikam nechodí kromě k vietnamcovi, řekl bych, že ji zkopali někde náckové spolu s partou dalších houmlesáků. stará paní sousedka jede na týden k synovi a o pět let starší paní v suterénu stále ještě žije. přišel se na naší outerní poradu podívat její syn a tradičně povídal "zase chlastáte, já kdybych nebyl autem."

Praha bude houstnout. Je v ní ještě místo pro statisíce lidí. Myslím, že by se mohli všichni ti lidé vejít do domů v ulici Krymská. Pražští hipsteři je rádi ubytují.

Jak Zeman, KSČM a sektáři zneužívají Jana Husa. To asi bude nějakej velmi vypečenej tištěnej článek o Milošovi a jeho husitech.

Bitcoin Block Size Conflict Ends. Ke změnám v bitcoin core.

======

** update 13:43 Vobyčejná neděle. Dopoledne sem si udělal procházku ke kanceláři paní účetní a vhodil ji do schránky k proplacení dvě faktury za práci pro barák. Na nebi se honí mraky a počasí je takový středoevropsky letní. Teďka sem se věnoval trochu stanovám a poslal dotazy našemu právnímu poradci panu N. Žádný flákaní bych řekl.