Prújem: únor 2015

skvělá práce

** update 20:41 Zemřel představitel Spocka Leonard Nimoy. RIP

======

** update 14:00 Kolega už druhej den telefonuje a ověřuřuje si, že skutečně neexistuje na českym trhu tiskárna, která by měla USB3 rozhraní. Jak to tak vypadá, taková tiskárna neexistuje ani na světovym trhu. Takže otázka je, jak se mohl požadavek na USB3 v multifunkční tiskárně objevit v české zadávačce jednoho projektu pro školy. Musim počkat do 16h, což je čas do kterýho musej kolegové vysmahnout z práce, protože pan UFO se dneska rozhodl, že bude aktualizovat firmware v diskovém poli. No firmware, v těch podělanejch QNAPech je linux....

Báječní milenci a rychlá kariéra. Místopředsedkyně láká do Strany svobodných občanů. To je taky partaj. Kámen mrdá cihlu.

Zeman v pátek položí v Uherském Brodě květinu, vraždu odsoudil. No, doufám, že se ovládne a neposere projev. Snad mu Ovčáček vysvětlil, že vítěznej únor se slavil předevčírem a snad nebude chtít zase otevřít debatu ohledně smrti všem abstinentům a vegetariánům, protože Hitler byl přeci abstinent a vegetarián.

======

** update 9:26 Pátek, klasickej vobyčejnej den. Ráno zima, louže zmrzlý. Osobní situace na bodu mrazu. Odpoledne aktualizace serverů.

Polonahý a bosý muž pobíhal po parku, strážníkům z Prahy 3 tvrdil, že vylezl z pekla Asi dobrý drogy.

Bojuji za svou vlast, říká Slovák válčící za separatisty v Doněcku. Slušnej materiál, vopravdu slušnej.

Můj soused je podezřelý, volají častěji lidé po masakru v Brodě policii. Teďka budou všichni posraný, naštěstí lidské nadšení pro konání dobra se vždy vyčerpá a do dvou měsíců bude zase klid a lidi přestanou vyšilovat.

Kocáb zůstal na ocet: Lejla od něj utekla i s dítětem! No, jestli ho to potěší, není první, ani poslední.

Skvělá Tobyho práce.

image

kdysi se slavilo hovno

** update 9:10 Takže jak bych si shrnul poslední mizerný dny.

  • Ze včerejšího podpisu smluv nebylo nakonec nic, nebyl problém na straně kupujících, prodavajících a realitky, ale nýbrž na straně debila co řešil pro kupující úvěr ze stavebka, který nedodal podklady tak jak se domluvil s paní makléřkou, tudíž jí ve smlouvách neseděly čísla a sama řekla, že tohle za realitku nemůže podepsat, protože by to vrátil katastr po pokusu vložit smlouvy, tak sme se dohodli zase na odsunutí termínu. fakt mě sere tenhle kšeft.

  • přišel sem ráno do práce, nikdo nikde, zakódováno, zhasnuto. tak si řikám kurva co je, kde sou všichni, co sem zase prosral? v jednu chvíli mě napadlo, jestli se náhodou zase 25.únor nevrátil mezi státní svátky. No, naštěstí sem byl náhodou první v práci.

  • Koupil sem si před rokem láhev panamskýho rumu, za patnáct stovek, Zafra, 21 YO. ,master reserved, žádnej bramborák. Udělal jsem si jen normálně úplně vobyčejnou radost, protože sem před tím posranym rokem řešil sračky toho typu, že má geniální partnerka si změnila status na facebooku a všichni mě litovali, že mě opustila žena. To bylo hrozný přijít do hospody, netušíce co se kurva děje a každej zmrd co má facebook mě litoval, že se to prej prostě děje. Jo, kurva děje a dít se bude. Takže abych se tenkrát uklidnil, udělal sem si radost, takovou tu malou drobnou radost, kdy si něco koupíte. Nekupuju si věci často, jednou za pět let mobil, sem tam do roka nějakou drobnost. A tak to bylo i s tim rumem. Včera sem si všimnul, že láhev zmizela. Jo, zmizela prej už před čtrnácti dni a vychlastali ji hovada v hospodě co nepoznaj brambor od tresti. Jo, neměl sem ani kapku a prej byl ten tuzemák fakt dobrej. No a ty milej Ufone, ty si běž koupit novej. No, mám já tohle zapotřebí?

Opencard skončila ve spárech Pirátů. Jo, taškařice pokračuje.

podle podlé ponďelý

** update 10:41 Tak je pondělí. Zejtra mám dovolenou, pojedu naposledy do přelouče. příště až tam pojedu, tak nejspíš na maturitní sraz za čtyři roky a bude to jen cesta do cizího města s přespáním na hotelu. Ale jo, je to dobře, co v tý díře, která mi vzala dětství a mládí? Přelouč bude už jenom sen, temná serenáda - malá noční můra oslavujíce svátost sraní. Tudíž je na čase uzavřít tuto kapitolu života a nevracet se k ní. Ne že bych chtěl bejt nějakej přísnej, ale pro chytrý a poněkud nestandartně uvažující lidi je maloměsto největší peklo a neštěstí.

Jinak sem rád, že včera trošku sprchlo, protože deštík aspoň spláchnul neuvěřitelně pochcanej chodník před barákem, protože štěně chčije rádo a hodně. Klikatá hadí čára psích chcanek, toť symbol našeho krásného okolí. V to nepočítám, že kolem procházející psi mají neuvěřitelnou potřebu ty štěněcí chcanky přechcávat, takže je vám snad jasný, že jak to u nás před barákem asi vypadá. Vychcaně.

Většina polských katolických kněží má partnerky. Co na to říct - snad jen, že by vatikán měl svým zaměstnancům rozdávat nafukovací pany či pány a jiná dráždidla a šidítka.

Británie pátrá po školačkách, které nejspíš míří za džihádisty do Sýrie. Nepátral bych, nehledal bych. Jestli není lepší nechat průběh na matce přírodě, která si sama poradí s budoucností školaček. Celkem si dokážu představit ty ovcomrdy, jak utahaný po celodenním upalování a stínání zajatců si večer chtěj odfrknout při sledování kapitalistickýho porna a šoustáním evropskejch patnáctek. A nebylo by možná marný mezi českými biomatkami a ekoženami udělat anketu a předem odhadnout počet nakažených kocábismem a džamilismem, protože by se dalo čekat, že i mezi nimi a jejich dcerami se určitě najdou mentálně slabší dívenky, které pocítí jistou potřebu pomoci džihádistům s uvolňováním přetlaků a následně se zařadit po bok pannen v posmrtnym ráji.

České lvy ovládla Cesta ven, Fair play s prázdnou. Ne, nedívali jsme se na český lvy. Tenhle malej českej filmařskej rybníček je fakt zatuchlej a smrdutej. Nevybajuvu si z posledních pár let českej film, kterej by mě fakt nějak zaujal. Celej ten Lev je nějakej posranej, bojíce se nejen Trošky. Nějak si nedokážu vysvětlit, proč posbírá tolik cen film, kterej na premiéře vidělo 845 lidí, přičemž k větší návštěvnosti mu nepomohla ani nominace do Cannes. V podstatě bych řekl, že asi vyhrál film, kterej skoro nikdo neviděl.

Vrtačka jí skalpovala hlavu: Plastický chirurg dokázal zázrak! Mám taky takovej delší vlas a nějak nechápu co bych musel s vrtačkou udělat, aby se mi vlasy namotaly na vrták.

Jak se nasnídat z vaší broskvičky. Další článek pro ženy a dívky, zvláště ty alternativně laděné, který nejen je seznámí s DIY výrobou poševních jogurtů.

novej pes

** update 22:19 Tak to je prosim náš novej další pes. Jmenuje se Toby, je mu něco přes pět měsíců, umí rozházet odpadkovej koš, všechno už zechcal a prej je z Krupky.

image

pátek mrdek

** update 12:47 Včera byl čtvrtek a vysral sem se na nějaký zápisky. No, bylo to docela dementní, protože včera sem měl mít semenář zase vo nějakejch firewallech, v pozvánce jsem měl uvedený konferenční centrum, který mám za barákem - což byl imho jedinej důvod proč sem se po středeční hospodě přihlásil na čtvrteční semenář - a když sem šel ráno kolem během venčení čoklů, zjistil sem, že v konferenčním centru je nějaká jiná mrdka, tak sem se znova podíval do pozvánky a pak ještě pro jistotu na web a normálně sem zjistil, že pozvánka byla blbě a podle webu sem musel jet někam na posranej mírák. Fakt super.

Dneska je pátek teda. Nevim jestli svátek, ale těšim se až přijdu domů, dneska je to takový nudný, takže sem se zabavil distribucí nových klíčů k boxu s vodoměry vlastníkům bytových jednotek. A byla to zábava na celý dopoledne, kterou jsem vyčerpal poslední dvě jakoby předplacené hodiny ve výši 800kč. Dementi zkurvení domovní, vůbec netušej co za sraní je s posranym barákem. Ještě štěstí, že mi jsou schopni poděkovat aspoň ti, kteří v domě nebydlí, pronajímají své jednotky a navíc chápou, že jim poskytuju servis. Jako jedna ženská dneska.

Dvakrát sem měl dneska štěstí, že ve frontě předemnou stála cikánka. Nejdřiv u řezníka jedna brala dva rohlíky, jeden buřt a pro žebírka, že se prej staví odpoledne, jelikož ty co měl ráno byly s hodně masem a 35kč za kilo bylo fakt moc. Druhou sem potkal na poště, když jsem šel hodit dopis s klíčema. Vybírala nějaký dávky či co, dostala asi šest tisíc nevim za co, ale rozhodně chtěla koupit ještě stírací los, což ji zabralo asi pět minut, protože losů měli fakt hodně a ona si nemohla nějak vybrat, protože chtěla ten nejlevnější. Nakonec si vybrala ten nejdražší se jménem "Extra prachy" a setřela.

Děti už nedokážou vnímat mluvené slovo. Na vině jsou tablety. VZhledem k tomu, že češi už národem debilů jsou, tak nějaký tablety to už fakt zhoršit víc nemůžou.

Proč netleskat Alexandrovcům. Odloženo kvůli vtipné poznámce o briskních kulturních analýzách hejtmana a sběratele funkcí Michala Haška. Snad nebude chybět a doufejme, že zazpívá i božský zmrd Karel.

Krnáčová dostala loni na vnitru štědré odměny, jejich výši nechce říct. Tak to je ta trasnparency, kterou nám prostě slíbili.

Zeman opět kritizoval Peroutku za údajné vychvalování Hitlera. Miloš Zeman veřejně potvrdil, že jeho pamět má kvality junáka a ten článek se musí najít vlevo dole.

Komunistka Semelová žádala sundat Havlův portrét z Národního muzea. Svině rudá, sviňská rudá kurva, která by měla viset na kandelábru. Já mám takový podezření, že těm krvavejm šmejdům zase začíná narůstat sebevědomí a hřebínek (Herec vtipkoval na Facebooku, komunisté navrhli jeho veřejné odsouzení).

Studentka zkouší, zda jde vyrobit snídaně s pomocí vlastní vaginy. Slušná píčovina.

třeba středa

** update 10:45 nejpodstatnější informace dneska je, že mi matka potvrdila, že příští tejden v úterý bude podepsána poslední smlouva o prodeji přeloučskýho bytu. kurva trvalo to a já sem rád, že už to bude uzavřený, protože se prodej táhnul jako smrad nad chemičkou a já se budu moci pohnout dál. Sem zvědav jak velkej bude podíl, kterej mi padne do klína, ale už teďka vim, že pár věcí díky němu vyřešim.

Mezi kouřením marihuany a rizikem nehody není spojitost, říká studie NHTSA. Nějaký výzkum amerických vědců.

Německý politik považuje černý krém na boty za rasistický. OMG

Wyrmwood. Zombie jednohubka.

Drahou vodu odmítli lidé v referendu. Městys ale netuší, kde vezme jinou. Jestli ještě někdo pochybuje o užitečnosti referend ve spojení s inteligentními voliči, zde má důkaz.

dáme daně

** update 10:56 Byl sem ráno odnýst faktury účetní a pak sem se stavil na otočku na finančáku přiznat se k nějakejm odpracovanejm hodinám a požádat stát, aby mi vrátil aspoň hovno z úroků hypotéky. Fronta žádná, paní úřednice úsměvavá.

Ráno byla zkurvená kosa připomínající, že stále ještě řádí zima a nějakej zkurvenej únor pro posraný léto vůbec nic neznamená.

Fascinuje mě, jak moc se rozlezly tablety a dotykáče mezi lidma. Nejvíc úsměvný jsou těžce zaměstnaní jedinci s mobilem v ruce a s drátky nataženými do uší. Já bych se na takovou mrdkárnu vysral. A to hlavně z toho důvodu, že si pomatuju ještě starý zlatý časy walkmanů, kdy neexistovala větší frajeřina než walkman značky Sany přidělaný stylovým koženkovým úchytem k opasku, s levnými sluchátky a hlasitým elektromotorkem dýchavičně přetáčejícím pásku. Je mi fakt líto dnešních mladejch, protože ti když chtěji zažít tohle kouzlo musí se stát členem gangu hipsterů.

Padesát odstínů šedi porazilo dokonce i Pottera. Pomohl Valentýn. Fakt ještě nevim co je to ze film, ale už i kolega v práci chtěl vědět, jestli se to nedá stáhnout, protože prej žena by to ráda viděla. Každopádně podle hodnocení na csfd a imdb vyloženě sračka, který jen dokazuje, že sračka s vyhajpovanou reklamou zůstane sračkou navždy.

V rádiu hrajou sračky od Kryštofa a mě bolí hlava z představy, jak moc je českej národ podobnej ostatním národům. No a stejně jako Kryštof, zcela nečekaně prej maj novou desku i Chinaski a musim říci, že Chinaski jsou stejná sračka jako Kryštof. Znělo to oboje stejně sračkoidně.

Pokud to tady čte nějakej mimopražskej zmrd, tak má teďka skvělou možnost se nám posranejm pražákům vysmát, protože ano, máme na radnici prostě debily a jednu kundu: Roční kupon na pražskou MHD zlevní o tisícovku, slíbená kompenzace nebude, protože to je fakt prdel a já chci hlavně poděkovat za zrušení jízdnýho pro čokly, protože nebudu muset mít v emhádé strach z pokutičky za černou jízdu psů, což oceníme zrovna v této době, kdy jsme si pořídili druhýho psa. Sem celkem zvědavej jak se budou tvářit v dopravních podnikách až jim zmizí ročně miliarda příjmu z jízdenek (podle loňský výroční zprávy dpp na jízdnym vyzískali 4mld kč), ale asi to budou mít ošetřený, protože na magistrátě mají supermozky od pirátů a ti jistě na nějaké řešení najdou. Třeba zpoplatní vjezd do města.

další zkurvenej den

** update 13:08 Tradičně další zkurvený pondělí. Každý pondělí je zkurvený, protože den, kterým začíná tejden nemůže bejt nic jinýho než zkurvenej den. Navíc sem zjistil, že mám zkurvenou hromadu dovolený, takže si ji asi začnu vybírat po tejdnech.

Guerillový boj aktivistů proti Řízkárně. Blokují stoly, šéfa restaurace viní z šizení. Fakt prdel, boj proti zlému americkému Mekáči už netáhne, tak se soudruzi takzvaní aktivisté zaměří na nějakou posranou řízkárnu... :P

Nemocín

** update 14:16 Účastníci zájezdu jsou nad hrobem. Chlastáním a kouřením nemoc posílíš. Občas si říkám, jestli není na čase už umřít, ale obávám se, že tu budu ještě chvíli strašit, protože ještě furt mám nějakou práci.

pátek třináctýho

** update 22:54 Přesněj jak sem říkal, půlka lidí nemocná, ten zbytek co přišel a kalí, ten si to zejtra odesere. Mě zachránil náš novej druhej pes, kterýho ivka neprozřetelně vzala sebou a jemu se pochopitelně v hospodě nelíbilo a při koncertě utekl ven na cyklodráhu. Takže sem ho odvezl domů a už zůstal.

If You’re Happy and You Know It — So Does Your Dog. Jo, ze psů seru. Pravda.

Místo krátké sukně muslimský šátek: Zemanová oblékla hidžáb! Pražská kavárna má dneska skutečně co slavit.

======

** update 11:10 Kurva to je den. Pátek třináctýho a Ivka si na dnešek naplánovala mejdan. Jo, vypadá to, že máme oba chřipku, takže z mejdanu se stane nejspíš čaj o páté. Nealko, čajíčky, poslech kapely a ve 22h pěkně zpět domů.

Sem zpruzenej z předsednický práce. Volal mi ráno pan zámečník, že bohužel ten bezpečností klíč od boxů k vodoměrům okopírovat nemůže, protože je to nějaká uberbezpečnostní FABka, kterou bez kartičky nedá, prej by to ve FABu poznali. Takže super, akce "kopie klíče" k dřevěnýmu boxu s vodoměry mě už stála tři hodiny času a zejtra budu muset jít do archívu zkusit ještě jednou tu posranou kopírovací kartičku najít. Von to bejvalej předseda myslel dobře, bezpečnostní klíč k vodoměrům, protože předseda, kterej ještě navíc není důchodcem, tak díky tomu může zabíjet spoustu zbytečnýho času, kterej by mohl ztrávit zhulenej u televize a nebo počítače.

Why Bitcoin's Star is Rising in the Czech Republic. Aktuální kurz se motá kolem 235$ za BTC. Oproti loňským výkyvům směrem nahoru horší, ale furt dobrý.