Prújem: prosinec 2014

silvestr kurva

** update 13:02 Poslední zkurvenej den ve zkurvenym roce. Snad příští rok bude lepší a ve znamení méně demencí.

Obešel sem barák, odečetl stavy vody, proběhla inspekce sklepa a zjištěno, že polička se konečně přesunula ze světlíku na své původní místo. Asi je to trklo, že když sem uklidil svůj bordel, že je na čase uklidit i bordely jiných.

V baráku máme nový mlaďase, kterým byt pronajal jinej mlaďas. Z bytu smrdí marihuana a týpci si na jmenovku napsali číslo 420, což asi volačka do ČR fakt nebude :p Aneb podle základního feťáckýho pravidla: Hlavně nenápadně

kurva sníh

** update 21:59 Do práglu přišel zase sníh. Ivka šla dneska za kámoškama, já se šetřim na zejtra. Bude to asi náročný. Bolí mě kostrč a ruka se taky ozývá. Jo, nevyplácí se to házet držku.

Muž z Bohnic se omylem střelil do hlavy, v bytě měl i kulomet a granát. Sem původně myslel, že měl někdo v léčebně kvér a von nějakej vobyčejnej člověk. Už neuškodí.

Internet používá už 79 procent Čechů. Mladí by bez něj ztratili kontakty. Taky to tady časem bude jeden dement vedle druhýho co nedá dohromady kloudný souvětí, protože budou mít vymletý mozky ze zkratek a smajlíků, neasi pičo. se stačí podívat na mě, co dokáže dvacet let na internetu.

Politician's fingerprint 'cloned from photos' by hacker. to de.

Quake on an oscilloscope: A technical report. No to mě fakt poser... Quake na osciloskopu. :P

Napálené děti. Italská policie zabavila cirkusu štěkající pandy. OMG OLOL :)

poslední pondělí roku 2014

** update 14:18 Ráno za okny chumelenice. Do prahy přišla zima a s ní i tradiční kalamitička. musel sem ráno na poštu, fakt za trest, cestou sem třikrát uklouznul, poprvý proto, že sem se šel podívat na čemže to uklouzl pes, a pak sem ještě málem hodil držku u vchodu do pošty na auto pražský záchranky, která tam parkovala. Ruka mě bolí ještě teď, úplně sem cejtil jak se prohla kost v ruce.

Dostal sem chuť na španělský ptáčky, žádný rozstřílený a nebo rozebraný, ale pěkně svázaný. Takže se dusej ve vlastní šťávě.

Operátoři pokryli mobilním internetem 90 procent Česka. No neřekl, bych. Čekal sem, že v tý velimi aspoň LTE pojede a vono prd....

konec vánočního týdne

** update 18:53 Zkurvený asiati, dneska nevařej. to sou byznysmeni, tyvole. si musim nakonec musim něco vymyslet sám. Si fakt nedokážu představit, co se musí dít na český vesnici, když se jejich vietnamec Franta rozhodne na dva dny zavřít.

======

** update 17:26 Naštěstí bylo včera v hospodě otevříno. A kupodivu bylo narváno jaksvině. Čekal sem pohodičku, pár štamgastů, ale vono hovno. Myslim, že pohodička tradičně až po silvestru na novej rok.

Přišel trošku mráz do prahy, ivka se vrací zejtra. jo, včera sem to řádně oslavil, že se už konečně vrací.

dneska jídlo od vietkongu. nechce se mi vařit.

Média kritizují Zemanův projev. Soustředil se na sebe, tvrdí. Jo, viděl sem na čétéčku ve zprávách stručný komentář s několika záběry z projevu. Ocenil jsem, že diváka česká televize příliš nepotrápila a ani nijak nezakrývala, že mluvil jen o hovně a o sobě. ale dal to "zpatra", což asi v jeho oblíbený hospodě na vysočině ocenili, protože tam jim dozajista chybí dlouhé opilé monology na téma, jak je všechno na hovno, že sou všichni kundy a že by to šlo líp díky odborníkům.

Dva roky po amnestii je zpět za mřížemi téměř čtvrtina vězňů. To de.

Cipollovy základní zákony lidské stupidity. Velmi pěkné a poučné vědeckopopulární čtení na nedělní podvečer.

image

druhý průser vánoční

** update 23:29 Venku pěkně loužičky zmrzly. Že by pokus o zimu?

======

** update 18:34 No jo, už to pomalu končí. Vánoce. Sem byl u maminy ve Velimi, přespat v tichu a nerušen provozem tramvají a jiným hlukem města, viděl sem příbuzenstvo a včera k večeru přijel zpět do prahz. náročný na nervy. dneska sem uklízel, koupelnu nechám na zejtra, v troubě se peče bůček. mám celkem hlad, tak snad s chlebem bude ok. a myslim, že mám jedno černý v lednici. snad bude zejtra v hospodě votevříno.

maso ty krávo

** update 11:01 Konečně mi přestává bejt šouflo. Včera to bylo v hospodě vostrý, hodně vostrý. Naštěstí už dneska nemusim nic, takže se nikam štvát nehodlám. Musel sem vzít Taru dneska do práce, protože jinak bych se do práce vůbec nedostal. Dostali sme naštěstí odpoledne volno, takže půjdu brzo dom se doléčit. Jo a zkusim sehnat nějaký pečivo. Před chvíli přiběhla recepční, že ji dcery volaly, že v celejch Letňanech nejsou rohlíky a veky.

Jak droga zatemnila Petříkovi mysl. Policisté a soudce napsali pohádky. Policajti a píšou pohádky.

Realitky na Ústecku upírají Romům šanci na bydlení, kritizuje ombudsmanka. Šabatová se asi zbláznila. Mám takovej divnej pocit, že si vlastník bytu může sám rozhodnout, koho si do bytu vezme. Celkem by mě zajmalo, kolika cikánům Šabatová s Křečkem pronajali své byty. Snad se nestane, že zavedou kvóty na pronájmy bytů menšinám.

předvánoční utrpení starého ufa

** update 14:18 Hovory z Lán zřejmě skončí. Rozhlas je chce předtáčet, Zeman to odmítá. Ajajaj, to budou u Milošů smutný vánoce. Zlé, hnusné a pitomé novinářské prostitutky. Hlupáci, kteří píší hnůj a šíří fekálie se opovážili poprvé od pádu rakouska-uherska kontrolovat presidenta.

======

** update 12:48 V rádiu žvaní nějaká slovenská hérečka. Pan reportér se jí ptá jakej má héreckej plán na příští rok, milá hérečka praví, že popravdě neví, že si nedělá žádnej plán. Prostě hérečka.

Včera sem si hrál s makrem na telefonu. Sice nemůžu chtít nějaký velký výkony po snímacím chipu v sony xperia z1, ale nakonec mi z toho nějaký foto vylezlo. Když už se blížej ty vánoce, když už tedy je tento webík takový poněkud vyhulený, tak by si i ta slavná marihuána zasloužila jedno nečestné místo mezi písmenky, větami a myšlenkami kryplíka co si myslí, že je normální mimozemská bytost s vyššími cíly.

image

======

** update 12:16 Kurva, fakt nechápu, jak může někomu přinášet uspokojení, radost a dobrej pocit procházení obchodů, do kterých celej rok nevlezu. Nechápu, jak někoho můžou bavit ty davy lidí, z nichž mnozí se mi snaží cosi vnutit. Už jen to, že se odvážím vejít do obchodu mezi lidi, už jen to, že se odvážím podívat na hromady nicneříkajících výrobků, už jen to že najdu odvahu promluvit s paní za pultem, si zasloužím ocenění, že vůbec se rozhodnu něco podniknout v oblasti předvánočního shonu.

Vždyť je to kurva utrpení, fakt příšerný utrpení, dokonce se mě odvážil oslovit na floře nějakej dredatej negr se slovy "pane? znáte mrtvý moře?". Kurva fakt nevim co tím sledoval, protože se za mnou přiřítil ještě, když sem stál na jezdících schodech a těmito slovy mě rozhodil a potom dorazil otázkou "ukázal byste mi svý nehty?". Kurva co já bych nějakýmu negrovi ukazoval svý nehty. A matky s rozjívenejma uřvanejma dětma ani nekomentuju.

Takže sem splnil tedy ty poslední vánoční povinnosti, sobě jsem si udělal radost a koupil si malý nůžtičky za 59Kč, který byly vyrobený v pákistánu, předpokládám malými ručkami pracovitých pákistánských dětí. To jo, to já zase rád, když děti práce baví.

Soud pustil orangutana ze zoo, prý je to osoba a má nárok na svobodu. Myslím, že sme našli dalšího presidentskýho kandidáta. Mám pocit, že by Miloše celkem dobře na Hradě nahradil.

Občasný šílenec aneb Diagnóza Asperger. To nechápu, týpek je hrozně v pohodě, ale v pětačtyřiceti si nechá napsat do papírů poruchu. Jako, ne že bych ho nechápal, ale osobně bych řekl, že nemá žádnej problém, kterej by do čtyřiceti nevyřešily drogy. Akorát mu nevěřim ten kec s těma dětma, školou a maturitou. Mě taky do hlavy a do nosu skáče jen to co mě baví, ale maturitu sem zvládl, stejně jako spousta jiných stejně postižených lidí. No a co se týče šikany, i debil si snad umí najít oběť.

PussyWalk Pěkná hra inspirovaná naším panem presidentem Milošem.

Veselé vánoce přeje Praha Žižkov!!!

image

Svatej hnus

** update 20:50 Sem byl dneska na chvíli ve městě, ale stejně sem hovno pořídil. Jo, najít odvahu a vstoupit do obchodu, to je těžký. Tolik obchodů o kterých během roku vůbec nevim. To bych se posral.

Po návratu sem hodil na pánev flákotu filé a přežral se jak to ufo.

Lidi plný vozejky, no připadal sem si tak nějak mírně nepatřičně. Když se to tak vezme, já jedu ty pravý vánoce, v klidu, beze stresů - skoro tedy, ve skromnosti a v rozjímání nad smyslem nicotných a zbytečných lidských osudů. Tak jak to má bejt. Proto sem se vysral na předvánoční úklid a udělám si vánoční.

David Matásek: Spravedlivý svět začíná na vlastním dvorku. Koukám, matásek se taky zbláznil, forever young. ještě aby nezačal na starý kolena drogy brát.

Posraný vánoce se zákeřně plíží do našich domovů

** update 20:29 To sem byl ráno řádně vostrej. Jo to dělaj ty davy lidí, lepší bejt zalejzlej u počítače. Uklidnil sem se úklidem a porcováním pěti kilogramů rybích filet, který nečekaně přivez známej. no čtyři pořádný pláty rybího masa z fašistických západních sádek, kurva. to musim rozdělit. brácha už si přijel. soused ma v mražáku. kapitalismus, konzum, rozežranost.

======

** update 12:13 A je to tady. Definitivně je to tady. Posraný vánoce se opět podle vetřely do našich domovů a do našich ubohých a nicotných životů.

Normálně v sobotu a neděli chodim na nákup během venčení čokla. To jest tak kolem jedenáctý až půl dvanáctý, kdy jsou již takzvaní obyčejní a slušní lidé zalezlí ve svých smrdutých domovech se svými obyčejnými názory u svých obyčejných obědů. Poslední předvánoční víkend je to jinak, i touhle posranou dobou, kdy normálně na nákupu potkám jen pár houmlesáku a smrdutých týpků, kteří sice mají své byty, ale je zbytečný prát kalhoty, když tak krásně smrděj chcankama, byl plnej krám důchodkyň a matek s posranými malými uřvanými zmrdy a všichni tihle se dohromady tvářili, že se znaj. Předemnou ve frontě důchodkyně, za mnou nějaká kráva se dvěma dětma a přeze mě na sebe řvaly sračky, jakože se dlouho neviděly a že šťastný a veselý.

Fakt nechápu tuhle hru na šťastný a veselý, naštěstí už mi není sedumnáct, abych se trápil otázkou, proč jsou všichni okolo tak štastní a jenom u nás sou vánoce v takovym divnym duchu. Už naštěstí vím, že pokrytectví a neupřímnost jsou základními lidskými vlastnostmi a stavebními kameny člověčích karakterů a nějaká tužba, aby byl všude na světě mír a aby komunisti se milovali s fašisty, je jen utopistické přání naivních lidiček.

Kurva to byl posranej zážitek v tom albertu. Zejtra ještě musim koupit nějakej present mamině, bráchu vyřešim harddiskem s filmama a první částí páté série walking dead.

Jako kurva, ve státě, kde 2.7 mega oprávněných voličů dá hlas vypitýmu kryplovi z vysočiny, jako kurva ve státě, kde sou furt zasraný chodníky a trávníky hovnama, přičemž jsou všichni slušní a rozhodně po svých pejsích uklízí, jako kurva ve státě, kde většina majitelů luxusních automobilových značek nemá na benál, takže musej jezdit jednosměrkama v protisměru, aby ušetřili, jako kurva ve státě, kde 2.7mega uživatelů internetu horuje v diskusích za užasný putinovský rusko, protože usáci a fašisti z bruselu jsou tady, aby nás zničili a prodali židozednářům, jako kurva ve společnosti, kde nemá problém partner vyjebat s partnerem, mám jako já věřit na šťastný a veselý. to ste se normálně zmrdi posrali...

Vánoční besídka

** update 20:47 Venku chčije. Letos zase asi vánoce na blátě. Sere na to pes, jedinej průser je bahno co pes natahá domů.

Konopí pro české pacienty vypěstuje firma ze Slušovic. Gram za 68 korun. Aspoň vietnamcum konkurence schopný...

======

** update 12:54 Firemní vánoční besídka je za mnou. Ánžto mám pohotovost a oproti všem plánům jsem se vyndal předevčírem, lehce včera, zrušil jsem dnes větší množství bublinek, protože bych fakt už nemohl. A že tradičně v besídkový pátek přicházím jinak lehce omámen dom. Vytrávím chlebíčky a zkusim si si jít dát něco do jídelny.

V Brně rozhodli tvrdě: Z města od ledna zmizí všechny hrací automaty. No jo, my v praze máme matěje stropnickýho, v brně zase mají jinýho matěje, pro změnu hollana. Musim ocenit geniální řešení nových brněnských politiků, kterým se jistě ten jejich matěj zavděčí biomatkám a brontosaurům, což mu jiště zajistí popularitu do dalšího volebního období. Lze ocenit asi dvě věci, který mě napadaj a píšou o nich na internetech:

  • "Do odebrání licencí musí mít herny zavřeno v době školní výuky, tj. mezi 7:00 a 14:00." Je dobře, že budou mít kam školáci po skončení vyučování jít.

  • Zajimalo by mě, kam budou všichni závislí jezdit. Dá se předpokládat vznik heren v okolních vesnicích, což určitě jejich občané ocení, nebo se rozšíří benzinky u dálnice o kasina a herny či u cedule "Krno" - označující konec města - bude stát pojízdná herna.