Prújem: říjen 2014

ketáP

** update 13:43 Dnes dopoledne tradičně administrativa po schůzi výboru, rozeslat emajly a pozvat si toho idiota na kobereček, aby nám tedy vysvětlil jak by si představoval svoji práci pro společenství. Taky sem udělal pár kroků nutných k tomu, aby v práci na mě neřvali, že si dělám soukromý věci a dotáhnul sem do konce debatu nad problémem "helpdesk".

Kolem půl dvanáctý obídek, vepřový na pepřový omáčce, což mi připomnělo, že bych si měl udělat svoji vlastní omáčku a nevošidit ji použitím běžného černého pepře, ale nýbrž starého dobrého zeleného pepře.

Teďka odpoledne už jen čekám až padne konec pracovní doby a já půjdu do prdele domů. Možná si večer skáknu na pivko a mám docela chuť na smaženej sejra, s bramborem a dvojitou tatarkou. Prostě menší prasárnička.

Ve dvanácti léčeným kuřákem, v šestnácti alkoholikem. Česká realita. Jo, za mejch mladejch let, nebyli žádní autisti, žádný dysporuchy, děti byly jen chytré a nebo blbé, hodné a nebo zlobivé. Problém bych hledal hlavně v rodině, rodičích a škole, která dostatečně děti neinformuje o drogách coby alternativě ku společensky tolerovaným návykovým látkám.

Schwarzenberg o Zemanovi: Možná je to případ pro lékaře. Pan Feudál, stejně jako pan Čtvrtníček se zastyděl (Renč, Sedláček a Toufar vedle sebe? Jak já se stydím.) za blba na hradě, ba dokonce i slovenská média se snaží kritizovat Milošův výběr (Zemanova hanba. Fico není jako Churchill, píše Sme.). Fak by mě celkem zajímalo co Miloš nažvanil čínským soudruhům a co upekl s Kellnerem v letadle zpět na cestě do Prahy. I když úplně si dokážu představit vlastníky PPF a JT jak se předem dohodli, že tomu dementovi z vysočiny bude stačit let soukromým tryskáčem, aby skákal jak oni budou pískat.

Zásadní otázka budoucnosti zní: Může to bejt po Milošově pohřbu ještě horší?

Schůze papalášů

** update 21:07 Dnešní homeoffice proběhl v klidu, akorát odpoledne sem musel vykonat nějakou činnost ohledně zjištění zda-li je možno si pronajmout řešení pro helpdesk. něco sem našel, tak sem ty firmy obeslal a provolal. takže uvidim.

večer schůzka papalášů s otvíráním obálek. anketních ne těch s úplatky. výsledek je, že kromě jednoho podivína nemá nikdo zájem pracovat pro výbor, včetně sester prudivých. pan podivín je v mým věku a parkrát mi lhat zcela otevřeně do ksichtu. tak sme se rozhodli, že si ho pozvem příští týden na kobereče ať nám teda představí svoji vizi. asi bude legrace.

sežral sem k obědu jelito s bramborem a se zelym a sem furt ještě přežranej, oběd byl pozdě.

"Pneumatikový úchyl" šmíruje řidičky v nesnázích. Pneumatikovej úchyl, to zní dobře. Chtěl bych ho úchyla pozorovat svým dalekohledem jak úchylně šmíruje nevinné ženy.

Jedna cigareta marihuany by nemala byť trestná. Na slovensku pokrok, ale na vítězný tažení marihuany to stále nevypadá.

The Psychedelic 'Drugs Wizard' Who Ran One of England's Biggest LSD Labs. Fakt pěknej článek s obrázky.

Sony Xperia Devices Secretly Sending User Data to Servers in China. Pěkný, ale naštěstí sem nenašel ve svým androidu adresář Baidu. To neznamená, že tam není něco jinýho.

motokov

** update 15:07 Dneska je středa, takže vočka bude asi trochu třeba. Zítra je čtvrtek a v místech, kam občas chodím do práce nepoteče celej den voda, takže sme dostali homeoffice. Myslím, že se můžu dneska legálně pořádně sprasit. Navíc musím trošku zapít smutek, jelikož budu pár tejdnů zase slaměnej vdovec.

V pondělí sme byli u voka, zcela nečekaně, takže proběhlo pár pivek, menší pokec a nějaký to jídlo.

kouření škodí každý nemoci a může je i zabíjet

image

Co se týče monitoringu médií, měl sem toho k okomentování hodně, ale nějak na to seru, protože kdo má furt toho posranýho Miloše řešit, takže jenom stručně fakt to nejpodstatnější pro naše životy.

Tři zapálení učitelé vyzkoušeli, jaké je to učit v brněnském Bronxu. Úplný hořící pochodně, je to odvaha jít učit na brněnskej Cejl. Já tam byl párkrát a fakt sem si tam nepřipadal jako bych se měl nacházet 200km od Prahy na Moravě.

Pamela Anderson drasticky zhubla: Váží pouhých 40 kilo! Ty vole, ta to dopracovala. Takovejch mladíků, chlapců a mužů co si vyhonilo u pobřežní hlídky, těch hektolitrů spermatu co odteklo do řek a moří a takhle dopadne. Nechci bejt rejpavej, ale podle mě se nejedná o psychický problémy či stres, ale o starý dobrý ice alias perník. Neznamý slintající stařík vypadá jako zasloužilá perníková smažka a Pam má pěkně orosený čelíčko.

Dneska dopoledne seminář na Pankráci v Motokovu. Kromě obligátních keců o tom jak je HP nejlepší z nejlepších, sem udělal pár dalších fotek do sbírky obrázků z pražských výšek.

image

image

image

pondělí před svátkem

** update 15:44 Dneska byl normální den. Tedy kromě dvou věcí:

1) Du si ráno vyzvednout klíče od řemeslníků, abych se podíval na ten protejkající hajzl, když už sem včera vypnul vodu. Ne že bych nemohl nechat vodu vypnutou, ale pak by nemohli borci po sobě spláchnout hovna, tak sem chtěl vidět v čem je problém. No problém byl ve starý vaně na vodu, která přestala spínat vodu a v kohoutu, který ovládá tok vody do nádržky. Jo, milej kohout zareznul, takže nešla vypnout voda jenom do hajzlu. Při té příležitosti sem u půdy potkal duchodovic mařku, šla skontrolovat jestli sem vodu včera vypnul a přestože sem ji vypnul, tak mi tvrdila, že furt protejká. To sem si pomyslel "OLOL" a prdel je, že i když byl kohout do místnosti vypnutý, furt trochu vody teklo. Skoro bych řek, že bejvalýho předsedu tak trošku někdo vyjebal při opravě vodovodnch rozvodů, protože voda by zavřenym kohoutu neměla týct ani trošku. Ale uši má dobrý.

Každopádně se domnívám, že protejkající voda ji trápila z důvodu vlastní spořivosti a šetrnosti, vzhledem k zachraňovaným dvou bedýnkám uhlí a scénám kvůli poličce. No voni tihle polostarý lidi kladou důrazy na maličkosti, ale zcela paradoxně na druhou stranu neměla vůbec problém žádat stavbyvedoucího na vyklízení a omítnutí sklepů minimálně v hodně 15 000Kč. Jo, šetrnost a spořivost nadevše.

2) Kolegovi sem do jeho telefonu Samsung Galaxy Mini2 nainstaloval Cyanogen. No musim říct, že se mi úspěšně podařilo, ale pár hodin sem nad tim dneska ztrávil, protože prostě posranej Samsung. Příšernej plasťák tenhle galaxy mini2.

Neznámí lidé vydírají Česko, hrozí rozšířením eboly, oznámila policie. Ajaj, vypadá to, že Nigerijský dopisy byly rozšířeny o Ebolu. No, vzhledem k tomu, že máme Miloše na hradě, tak se netřeba bát islámských teroristů ni nějaký posraný eboly.

neděle piča

** update 22:22 Tak stručně. Včera flákání. Dneska práce. Umyli sme okna, už si po těch letech říkaly o očistu.

Ráno zvonek, ivka otevřela a tam bílá ženská, ze který se vyklubala prudivá dcera důchodcova, že je potřeba zásah předsedy. V kumbálu, kde má uklízeč náčinní na uklízení protejkal hajzl. Nevim jak to slyšela, asi se tam byla na půdě podívat, ale bylo tomu tak. Předseda vypnul vodu.

Pak du venčit a vidim technický služby jak si svážej svoje dvojí kontajnery na odpad. Jo, odcházející garnitura prodloužila bez výběrka stávající smlouvy třetím stranám typu AVE, takže technickejm službám sklaplo a bez výběrka nedostali svoz odpadu. Jo, kocourkov.

Před mytím oken zase zvonek na dveře, otevřu a venku stojí voháklej barevnej a kde sou prej věci ze sklepů. Tak čumim jak pako, vo co gou, ptáme se kdo jako je, von že tady bydlí no a von to mladej vod starýho co u nás má pronajatej byt přes bytový družstvo. jo, starej je dobrej, vodčas z něj padaj storky jak seděl v sedumdesátejch v krimu a tak, ale mladýho sem snad ještě v životě neviděl. jeho ségru jo, ale jeho ne. no, tak sem mu vysvětlil, že de dva měsíce po funuse, že vyklízení se avizovalo dlouho a že ještě dole na nástěnce visí velkej leták. No vypadal smutně, já mu řek, že sorry, že si vzpomněl fakt kurva pozdě a že se nedá svítit.

Přímá linka Praha - Šanghaj zatím nebude, řeší se technické detaily. No, hlavně že Miloš nechce kopat vodní kanál Čína-Česko.

Muž z Vysočiny si nechal kvůli pojistce useknout v kurníku prsty! Já nevim, ale kdyby daroval orgány, udělal by líp.

kurva pátek

** update 13:37 Pátek, mrdek svátek. Jako vrána k vráně, mrdky sedaj do báně. Vymrdáno zas a zas, tak jak řekl vnitřní hlas.

Upřímně, sem celkem rád, že už je pátek, protože tenhle tejden byl fakt únavnej. fakt jo. navíc sem dneska zjistil, že je příští tejden v úterý volno, protože je nějakej státní svátek. ach jo.

Pokud by měla informace, že dneska nechčije nějakej hlubší význam pro budoucnost, tak ano, dneska skutečně nechčije, ale jestli dnešní klid něco v budoucnu ovlivní, to nevim ani já. Myslim, že dnešní počasí pro budoucnost nemá žádnej velkej význam.

Ale jo, něco sem dneska ráno malýho udělal, troška kancelářský práce nikomu nikdy ještě neublížila.

Výrobce cigaret Camel vytáhl do boje proti kouření. Kouření v kanclech sem nezažil, tedy v soukromých společnostech, kouření v kancelářích státních úřadů a podniků si pomatuju ještě tak 6let zpět. Ano ty vzpomínky na počítače obalený usazenym mastnym kouřem, na ty hromady popela v klávesnících a na tekoucí nikotin po displejích monitorů mě budou chvíli ještě pronásledovat. Jediný co mi fakt schází jsou kuřácká kupé ve vlacích, protože nebylo nic zábavnější než vlést do kuřáckého kupé, které obsadila rodinka s dětmi a zapálit si. Jednou se dokonce přidal i průvodčí. Krásný časy, kdy nekuřáci museli respektovat kuřáky a jejich prostory.

Ruští vojáci jeli na Ukrajinu jako dobrovolníci na základě rozkazu. LOL Rusáci....

Queer: Říkají mi Krychlič. Gratuluji Krychličovi, že to dotáhl až do televize!!!!! Frajer furt a pořád.

Šéfka Nadace Charty 77: Štrougal není vrah. Nemusím obhajovat, s kým slavím. Furt si myslim, že jediná Havlova chyba byla, že neodstavil komunisty, neřeklo se, že komunismus je stejnej humus jako nacismus, nezakázali se bolševici a pár se jich nepopravilo. Měli ochutnat svý vlastní metody. Ale tohle je fakt megahumáč....

žižkovský vysírač

** update 15:35 No seminář byl na hovno, protože technik nepřijel, takže sem musel vytrpět manažerský kecy. Nic pro mě, takže jsem si hrál s nějakejma androidíma nástrojema pro penetrace - pochopitelně sítí, udělal sem pár fotek a sežral nějaký sladkosti. Jinak celkem nic zajmavýho. imho ve věži je k pronajmutí pokoj, prej za dvacítku na noc.

ČR se chystá stejně postupovat proti drogám, alkoholu i tabáku. Zajmavý uvedený čísla...

Nenašel se můj batoh? ptal se muž policistů. Našel. I s marihuanou. Zřejmě dobrej kauf a solidní matroš.

Doctor Suggests That Marijuana Can Protect You From Ebola. :)

image

image

image

image

image

image

tady je ufonovo

** update 10:23 Včera vočko, pivko dobrý po defakto 14ti dnech poctivý abstinence. Až sem se úplně styděl pít ten hnusný alkohol a vést úplně dementní žvásty na všelijaká témata. Teďka si zase hraju s androidem. Když už je to ten linux, tak proč si do něj nenainstalovat nějaký ty softy na skenování sítí a hledání chyb v nich.

V rádiu posledních pár dnů hrajou posranou slovenskou písničku Kaskadér. Nějaká relikvie z dob předrevolučních znějící jako od sboru vykastrovaných ovcí. Prej nějakej Elán. Fakt mi hlava nebere, že se to mohlo někomu líbit, že musej tyhle debilní písničky hrát ještě dnes.

Natočil film o Zemanovi, prezident mu udělí vyznamenání. Jo náš Miloš a jeho anální otvor.

Jako „cikánka“ měla jít do zvláštní školy. Dnes studuje na univerzitě. Jako přeju všechno nejlepší k dosaženým úspěchům, akorát článek je podle mě kontraproduktivní, protože mě vyzněl tak, že mezi cikánama sou samý dementi a když někdo vychodí víc než tři třídy základní školy, tak je to zázrak rovný objevu novýho kontinentu.

Afghan opium poppy yield hits all-time high. Letos byla asi dobrá sezóna.

Alarmující zjištění: Z deseti zastavených studentů mělo pět u sebe drogy. No, aspoň že sou studenti schopni se zásobit sami a nemusí postávat před plzeňskými školami vietnamci se svým zbožím z velkopěstíren, jak se nám snažili namluvit, že v Praze se rozhodně děje.

úterý a zase vymejšlet nadpis

** update 10:20 Je úterý zase. přemejšlim, že bych si skáknul na pivko dneska, protože ve čtvrtek ráno se du podívat na žižkovskej vysílač, takže chci bejt trochu při smyslech a ready. Pravda je, že v Práglu už smrdim nějakej ten pátek, ale na žižkovskym vysílači sem se ještě podívat nebyl. Takže škoda nevyužít pozvánky, která padla do emajlu.

Kráva ze suterénu na můj prima zábavný mejl nereagovala, takže doufám, že ho četla, aby se nestalo, že zejtra nějakej dement zazvoní u nás na zvonek a bude se dožadovat klíčů, který sem odmítl vydat cizí osobě bez plný moci, nevlastnící bytovou jednotku na naší adrese, už včera.

Hudeček chce na rozloučenou pohřbít Opencard, má ji nahradit levnější karta. Hodně zábavnej článek o tom jak se podivná firma, s podivnou historií a s podivnou zakázkou, ohání přihráním zakázek. jediná škoda je, že hudeček a spol neměli koule zaříznout penězovody už při svym nástupu. hodně by jim to pomohlo.

Vznikající pražská koalice hledala shody. Kývla na levnější jízdné v MHD. Jo, hlavně že se dohodli na plnění volebních slibu. levnější jízdné a nulová tolerance hazardu, toť věru pravé sociálnědemokratické nadšení nad získanou mocí: co sme slíbili to prostě splníme. Největší mediální humus je přítomnost Březiny, coby té pravé sociálně demokratické pijavice. No a piráti? Banda levicovejch buzerantů s velkými sny a ještě většími sliby.

Nemocných dětí přibývá. Školy budou moci vařit dietně. Jak kurva roste počet dětí po žloutence. Žil sem nějak v přesvědčení, že žloutenka je hlavně nemoc špinavých rukou a že stačí tudíž aspoň trochu dodržovat hygienu a děcko jedenkrát, dvakrát do měsíce umejt.

Zeman opět nepozval na předávání vyznamenání dva rektory. No jo Miloš, president všech, kteří mu lezou do anusu.

Účetní z Rittigovy kauzy: Jen jsem plnila příkazy. Náckové tvrdili, že jen plnili rozkazy. Rudý svině bolševický tvrdili, že plnili jen rozkazy. Skoro bych řek, že výmluva o pouhém plnění příkazů je nejpoužívanější výmluvou světa. Rozhodně věděla o co jde.

zkurvený pondělí

** update 14:45 lol. přišel mi mejla od píči ze suterénu, že prej sem jí slíbil klíče od baráku a že si pošle kamaráda ve středu. tak sem si krávu pěkně vychutnal a napsal ji velmi pěkný dopis, ve kterém jsem ji řekl, že žádnýmu nějakýmu kamarádovi co v domě nebydlí klíče dávat nebudu, že ho musí vybavit plnou močí, že vlastně už jeden klíč dostala a na ten druhej sem se vysral, protože mi vzala dost hodin života červnovou sklepní scénou a že vlastně musela dostat dva klíče už v době, kdy jsme vyměnovali zámek a tudíž se domnívám, že by měla požádat svý poslední nájemníky o navrácení klíčů. Jo, teďka před volbama, když de vo hovno, je to prdel ve vztahu k vlastníkům jednotek. Vopravdu prdel a pevně doufám, že moje vyhrůžky zabraly a hodně, ale fakt hodně mocně, přemejšlej nad tím, kdo se ujme funkcí dále. Sám sem zvědavej a nejčko se jen bavim nad tim, s jakym klidem můžu poslat dementní krávu z vesnice za prahou do hluboký řitě.

jinak konečně mám SIMku ve formátu microSIM, zapojena v telefonu a cyanogen android už je kompletní. takže teďka přichází to pravý testování mý konfigurace.

======

** update 13:05 Pro začátek a odlehčení krátký rasistický vtip vhodný do každé slušné společnosti: Ebola má tu výhodu, že si člověk zase může odsedávat od negrů a nedívají se na něj divně.

Dneska zatim nic, kromě toho že ráno chcalo a teďka už nechčije. Řemeslníci ve sklepech makaj a v práci je po poradě. Du za chvíli na oběd a potom musim na Floru nechat si zmenšit SIM kartu na formát micro.

Čtvrtině Prahy v noci nešel proud. Výpadek postihl nemocnici i metro. Asi před hodinou volali od jednoho bejvalýho zakázníka, se kterym se soudíme, že jim nefunguje vmware. takže po malé debatovačce proč nám volají jim obchodní řekla, že se na to klidně můžeme přijet podívat, ale bylo by dobrý nějak pohnout s tím jejich dluhem vůči nám. Nikam sme tedy nejeli.

Válka názorů & Západ prohrává. Do médií jde ruská a čínská propaganda. Pěkná zamyšlení proč je vlastně v čechách tolik rusofilů, fanoušků kremlu a bojovníků proti fašistický evropě a nacistům na ukrajině. A ne že bych se na nyxech nesetkával s mentálně zaostalými jedinci, kteří zcela slepě a tupě věří kremelský propagandě.

Proti opeře o vraždě židovského vozíčkáře bude protestovat i bývalý starosta. Lol, sem netušil že židi mají operu o vozejčkářovi.

Vnučka dostala SMS od babičky ze záhrobí, mohl za to operátor. Spíš smutnej příběh o tom, jak se mladá dívka nemohla vypořádat se smrtí ve svém okolí. Ano, posílat smsky mrtvý babičce to je minimálně o diagnózu.

Graffiti Artist Banksy Arrested In London; Identity Revealed. Že by konečně chytli toho vandala co čmárá po zdech?