Prújem: červenec 2014

čtvrtek a nasrat

** update 20:21 Tak sem nakonec zůstal doma. Zejtra je taky den. navíc tara začla hárat, takže vyřízená fena.

Jo, je čtvrtek. Úplně sem měl strach ráno otevřít email, protože sem netušil co tam zase bude za katastrofický mejly od dementů z domu. Tak sem si ho otevřel až v práci a naštěstí mě nečekal žádnej mejl, žel bohu ani od partnerky, ale i tak mi spadnul kámen z opilýho srdce. Jo, včera vočko na zahrádce dobrý, sice chcalo, ale na nás ne, protože sme byli pod stříškou. Yeah. Dneska je voko fest, hraje Hudba Praha, takže přemejšlím, že bych si šel poslechnout 'Špinavý záda' a zavzpomínat na dobu, kdy já byl puberťák a tahle kapela se blížila k důchodovýmu věku. Ale nevim, možná se na to vyseru a budu doma koukat na Stargate.

Fakt mě taky bolí hlava z debilů v baráku. Proč doprdele ty sestry od bejvalýho předsedy se nedomluvěj nejdřív mezi sebou, protože mě nebaví odpovídat 2x na tu samou věc. Vim, že maj mentální problém s mojí úžasnou maličkostí, protože fakt nechápu jednu věc a to jak se mi může dařit, že se některý existence nechají vyprovokovat a to většinou ani nic neřeknu. Většinou sou to debilové, kteří si myslí, že jsou chytřejší než já a přestože je varuju, že mlčeti zlati, nestane se tak a pruděj a pruděj až si naběhnou.

Hrozně moc se těším, až si vychutnám píču eŠ ze suterénu, protože k jejím excesům vůči mě přibylo i neplacení domluvených závazků, protože se mi včera ozvala paní účetní z kominický firmy a že prej eŠ je jediná, kdo nezaplatil za revizi komínový cesty a jestli mám nějaký kontakty, že by si ji sehnala sama. Takže sem paní účetní napsal email, zcela záměrně sem do kopie vložil i krávu eŠ, aby věděla, že já vím a poslal jsem kontakty paní účetní. Fakt se těším jak si ji vydusim ve vlastní šťávě, protože na příští shromáždění máme nevyřešených pár věcí a jestli si ta kráva myslí, že mám stejně špatnou pamět jako vona, tak to se mejlí, já mám pamět sloní a již mám v seznamu tyto věci, který ji chci připomenout:

  • kráva zapomněla, že se loni pokoušela v emailech rozebírat mý dětství a partnerský vztahy. na to sem jí tenkrát napsal, ať si to řeší s patnáctiletejma kámoškama na fejsbůku, že snad pochopí, že na tyhle její výlevy reagovat nebudu, protože sem dospělej člověk. Asi sem jí tim poprvý nasral, protože ta kráva je o něco starší než já, ale omluvila se.

  • letos poslala pro změnu některým členům shromáždění, respektive vlastníkům bytových jednotek, dopis, ve kterém mě obvinila ze stalkingu na facebooku. načež jsem ji připomněl formou ctrl-c a ctrl-v co mi psala loňský rok, načež už se mi neozvala.

  • zcela záměrně vyjmula mě a místopředsedu z komunikace a posílala mejly někam do prdele jako například bejvalýmu předsedovi, jako by ten s tím něco zmohl. Na to sem jí napsal, že mě je to u prdele, že mě vynechává z komunikace, ale že vynechávat místopředsedu to už svědčí o nějakým mentálním postižení.

  • no a včera sem se dozvěděl, že ta kráva nezaplatila za revizi komínový vložky. Já nevim, ale napadla mě děsivá věc, že fakt asi bude úplně blbá, protože všichni zúčastnění pochopili, že si to zaplatí sami, že je jen má dobrá vůle organizovat tuto hromadnou akci, a já se tak trošku obávám, že si možná myslí, že se to zaplatí z fondu oprav. Pokud s tímhle vyrukuje nebo s nějakou jinou debilní výmluvou, dozví se, že všichni to pochopili a že mám jenom jedno vysvětlení, proč ona ne. Fakt sem zvědavej.

Pravda asi je, že tohle uvažování může působit na lidi arogantně. Asi jo, možná sem arogantní, když přiznám že mě debilové unavujou, že mě nebaví vysvětlovat debilům jednu věc pětkrát, stejně jako bych parafrázoval jednoho knížete, kterej řek, že když se melou nesmysly, tak spí. Já, když chcí mlít nesmysly, jdu do hospody. Od toho tyto podniky sou, aby se v nich mlely hovna. Navíc jako správněj ajtík mluvim zásadně pravdu a proto v každý IT firmě věděj, že techniky nebrat na obchodní schůzky, protože bysme mohli v nějakym záchvatu upřímnosti přiznat, že něco nepude tak jak by si klient představoval. Jo, možná to bude celý tím, že pravda je krutá a umí bolet :))

A jinak už asi nic, kromě toho, že uháním brněnskou firmu abysme si konečně domluvili nějaký termíny na ty posraný stupačky. tak snad zejtra.

Pisatelka dopisu k 20 let promlčené vraždě paní Jaroslava (61): S vrahem Evy jsem spala!. Ty vole, v Blesku jedou okurkovou sezónu a melou übersračky. Jako mám věřit, že nějaká udajná hajzlbába nebo šatnářka si bude pomatovat co bylo před dvaceti lety? Vždyť lidi si nepomatujou koho urazili před rokem, já sám co si nenapíšu to zapomenu, a tady nějaká tlustá stará blbá kráva bude jitřit bolest chlapa, kterej přišel o dceru? Pokud ji nejde jen o prachy od blesku zasloužila by si normálně pěkně postaru pořádně profackovat, aby se probrala a v Blesku by měli dát okurkovou sezónu na starosti Jiřímu X Doležalovi, protože von je studovanej a má vejšku z psychológie, tak by snad dokázal nějakej pěknej letní článek o homosexualitě mezi neonacisty napsat. navíc těch témat má určitě v rukávu víc.

Odháčkování je naprostý nesmysl, řekl u soudu s guru Járou sexuolog. Jo, včera sme se s naší recepční pěkně zasmáli, protože to nebohé děvče nedokázalo pochopit, jak mohly ty mařky propadnout kouzlu někoho, kdo si říká Guru Jára a Om nadsamec a ještě je snad z nějaký prdele u moravsko-slovenskejch hranic. Fakto to chuděra nedokázala pochopit a došla nějak k závěru, že si ty mařky za to můžou samy. Já osobně se taky přikláním k názoru, že ty mařky prostě byly blbý, protože moc dobře vím, že když ženský jebne je schopná uvěřit i tomu, že její nejlepší kámoška je královna ze Sáby a že má věštecký schopnosti a můžete jí říkat tisíckrát, že kámoška místo věštění potřebuje bohnice a doktora chocholouška.

U cizích jako doma. Cohousing už proniká i do Česka. Ty krávo, já rád sdílím štěstí, zvláště když se povede, ale při představě, že bych měl bydlet na stáří s nějakejma cizejma lidma a ještě dělat jejich dětem takzvanýho dědečka, na to bych se zvysoka vysral.

Jo, a ještě si chci poznamenat, že sem aktualizoval linux jádro na verzi 3.15.7-tuxonice a musim říct, že 3.15 série je fakt povedenej kus software.

A viděl sem dneska chlapa, kterej měl v sandálech bílý zimní vlněný ponožky. Slušnej hardcore i na mě.

středeční demence

Tak nevim jak bych to tak řekl, furt si zvykám na nový prostředí deníčku, ale dneska ráno opět demence. Bejvalej předseda, furt slepej důchodce, zase diktoval svý dopisy, pro tentokrát druhý dceři, že prý jde o časově neodkladnou záležitost. Takže sem mu napsal, že je nutný nejdříve přesně vyspecifikovat co je časově neodkladná záležitost neb žiju v domnění, že jsem si to s jeho druhou dcerou už vyříkal a že by kurva bylo dobrý, aby se ženský nejdřív domluvily co vlastně tlumočejí, protože mě nebaví odpovídat dvakrát na jednu věc dvěma lidem, když ty dvě se můžou nejdřív domluvit spolu se sebou. Vobyčejnej slušnej českej člověk je dement, normální dement a začínám věřit, že ne nadarmo díky blahobytu ve společnosti klesá míra inteligence..

Já mám prostě problém vcítit se do obyčejného člověka, protože nevím co to je být obyčejný, tedy vím, ale když začnu říkat, že sem obyčejnej ajtík, tak se dozvim, že ajtíci normální a vobyčejný nejsou. Tak kurva WTF? Prostě ty debilové z baráku nechápou, nechápou a nechápou a já nechci, aby mě chápali, protože mě prostě nepochopí. Ale vzhledem k tomu, že furt asi nechápou, že si objednáváme službu a jako služba je to služba, tak ani nemají šanci pochopit, jak uvažuju. A upřímně, na to jak si furt fotr stěžoval, že ho nikdo nechápe, tak už to asi chápu, ale já si nehodlám zadělávat na žaludeční vředy jen tím, že se budu snažit pochopit nepochopitelnou mysl debilovu. Navíc nic proti důchodcům, ale nejlepší je, když už mlčej, pečou buchty a nebo slintaj nad vnoučatama a nebo vyprávěj historky. Prostě jak sem včera psal, je půlka prázdnin, dovolený končej a zmrdi začínaj zmrdit. Zatím tedy jeden důchodce, ale sem fakt zvědavej s čím přijde tlustej debil až přestane prudit vesničany na venkově.

Navíc tím jak sem převoral design, zmátl automaty a klesla tudíž návštěvnost, respektive myslím, že jsou vidět skuteční živí návštěvníci.

Outerý

Kurva outerý. Mám za sebou poradičku, budeme dělat nějakej bezpečnostní audit, tak sem sám celkem zvědavej, protože u auditů sem jen čistej teoretik, žádná praxe. Ještě klika, že budu poslouchat někoho, kdo tomu rozumí a prakticky nějaký audity dělal. Jo, furt se člověk učí.

Včera sem si skáknul na pivko, nechal sem se ukecat a protože sem debil a ke všemu hodnej, neumím říct ne.

V rádiu nějaká slověna mele pozitivní sračky. Furt něco blábolí vo tom jak je štastná a že maj bejt šťastní všichni okolo a že bez štěstí není štěstí. Pak z ní vypadlo, že je rozvedená a že je sama šťastná se svými dětmi a kamarádkami. štastná to kráva. Ježíš ta hérečka mele sračky o nějakým šťastnym chlapečkovi pod stolem, ale vypadá to, že sem trošku mimo kontext. Každopádně je slovensko asi šťastná země, kde není nikdo smutnej a i poslední cikán od Košic je štěstím bez sebe. Jo, co by slovensko dělalo bez těhlech héreček, který se stěhujou za hérečkováním do Prahy. Jo a ještě mele nějaký sračky o kariéře hérečky. No, nechápu chlapi, který sou zatížený na hérečky. Dyk hérečka rovná se problém. A ještě mele nějaký hovna, že je disciplinovaná, ale nechápu jak může bejt hérečka disciplinovaná.

Taky má o vejkendu přijet návštěva ze severu od teplic. Snad to játra a ledviny přežijou.

Šéf ŘSD Kubiš po čtyřech měsících končí. Nahradí ho manažerka z Babišova Agrofertu. Hm, takže jak se dalo čekat, Babiš obsazuje důležitý pozice lidma z agrofertu. Z druhý strany je fakt, že přeci nebude vyhlašovat výběrový řízení, když má lidi, kterejm věří.

Japonská středoškolačka zabila a rozporcovala spolužačku. Jo, to jsou ty japonský horory, kruhy, studny, duchvé v nemocnicích a japonský školačky skákající hromadně pod vlaky.

Britský filtr na ochranu dětí na Internetu je propadák, většina uživatelů jej vypíná. Hahaha. Já to říkám furt, že i dítě má právo na pornografii.

Bém chce dirigovat protidrogovou politiku EU, bral by 350 tisíc měsíčně. Ještě fakt štěstí, že česko má Zábranskýho, velkýho znalce protidrogový problematiky, který nemá problém ukázat na nekvalitní novinařinu českých takzvaných novinářů. Vyjádření Zábranského na fakebooku.

The Guardian view on overdue overhauling of US and global drug laws. Jo, amerika. Asi se tam probouzej pomalu.

*** update 18:56: Pičo, fakt sem unavenej a zničenej, volal mi před chvíli kolega místopředseda, že potkal bejvalýho slepýho předsedu a starej pán zase dělal nějaký vlny. jako myslí to dobře, ale kolegovi sem na to řekl akorát to, že kdyby příště někoho potkal ať je odkáže na mne a připomene rovnou celý rozhodnutí shromáždění, že kurva máme mandát, smlouvy sou podepsaný, plechy ve výrobě a objednávka jede. Tak nějak se domnívám, že se brzo začnou vracet lidi ze svejch dovolenej, teďka je v praze fakt klid, turisti sou v centru, takže od nich sem daleko, a prostě ten klid je zcela zřejmej. Jo, až se vrátěj pražácí z venkova, všechny ty rodinky s bílejma psama, nastane zase chaos.

Jinak volala mamina, seknul se jí počítač, takže sme vyzkoušeli restart. Navíc myslim, že brzo asi pojedu na pohřeb. S dědou je to špatný, nepoznává okolí už.

Jo a googlebot slušně jede, poznal do kterýho adresáře se přesunul starej obsah a kde je offline kopie původního webiku. na tu moji mizernou návštěvnost mají u googla asi slušnej přehled.

První oficiální výblitky

  • Takže začal bych asi následujícím... Jelikož tohle je novej kabát, jak jste si jistě ráčili všimnout, tak vám řeknu jednu podstatnou věc a ten zbytek se snad naučíte sami časem:

Majitelé velkých displejů nebo špatnýho zraku či obojího současně předpokládám vědí, že každý prohlížeč internetových stránek umožňuje zvětšovat či zmenšovat text. Tudíž, máte-li dostatek prostoru a nebo špatnej zrak, nebojte se tyhle stránky zvětšit!

Naučte se používat takzvané horké klávesy k tomu určené, debilové!!!

Tak, to bylo to nejpodstatnější. Teďka jedu v testovacím režimu, takže uvidim. modsecurity zatim vypnut, ten až zejtra začnu ladit. ale nepředpokládám problémy vzhledem k absenci dotazů do databáze a různých skriptů.

  • Update 23:06: Ale jako jako, voko dobrý. navíc sem oslavil spuštění novýho dyzajnu. to znáte z toho šoubyznysu, ne? spuštění každýho hovna musí být řádně oslaveno!

A jinak do toho tady radší zasahovat nebudu. nebo se ještě provalí jakej mě čeká tenhle tejden náročnej.

nedělní zápisek

Fakt nátěr. Včera v noci v nonstopce jeli dost. Děsný sou ožralý mařky, který ve tři ráno zpívaj vyndaný hity michala davida. prostě prostředí, který nechápu příliš. Nedá se svítit holt.

Blogísek zdá se zobrazuje přibližně co to má, takže zatím asi budu spokojenej. I když je fakt, že sem si vybral takovej poloviční produkt ve vývoji, jenž mě dostal svejma pár kilama kódu v phpku. Velmi tiny. Za tu cenu sem celkem ochotnej něco málo obětovat.

New York Times: Zákaz marihuany poškodil občany. Je třeba jej odčinit. - Velmi rozumná slova zaznívají ze země hnusných vrahů z wolstrýtu.

update 18:24: Fakt voser, sem to celý zaktualizoval a rozbil si to, ale už sem to dal dohromady. Prcačka. Ale oceňuju, že konečně je celej webik v utf-8, protože s tim iso8859-2 už bylo sraní velkž s konverzema.

update 21:19: Jo a píči v nonstopce zase jedou. Sou slyšet kundí hlasy řvoučí, že musí řít nonstop a že jim svítí zelená. Fakt na hlavu.

Ještě sem zvědavej, jak se zatvářej vyhledávače na tyhle mý změny. No, sem zvědavej na statistiky prostě.

Třetí záznam

Místo na testy.

Taruška

image

A její klacíček Další pokračování textu.

A ještě nějaký text.

Druhý záznam

Druhý pokusný záznam

První záznam

Sed ut perspiciatis, unde omnis iste natus error sit voluptatem accusantium doloremque laudantium, totam rem aperiam eaque ipsa, quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt, explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem, quia voluptas sit, aspernatur aut odit aut fugit, sed quia consequuntur magni dolores eos, qui ratione voluptatem sequi nesciunt, neque porro quisquam est, qui dolorem ipsum, quia dolor sit, amet, consectetur, adipisci velit, sed quia non numquam eius modi tempora incidunt, ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem. Ut enim ad minima veniam, quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit laboriosam, nisi ut aliquid ex ea commodi consequatur? Quis autem vel eum iure reprehenderit, qui in ea voluptate velit esse, quam nihil molestiae consequatur, vel illum, qui dolorem eum fugiat, quo voluptas nulla pariatur? At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus, qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti, quos dolores et quas molestias excepturi sint, obcaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa, qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga. Et harum quidem rerum facilis est et expedita distinctio. Nam libero tempore, cum soluta nobis est eligendi optio, cumque nihil impedit, quo minus id, quod maxime placeat, facere possimus, omnis voluptas assumenda est, omnis dolor repellendus. Temporibus autem quibusdam et aut officiis debitis aut rerum necessitatibus saepe eveniet, ut et voluptates repudiandae sint et molestiae non recusandae. Itaque earum rerum hic tenetur a sapiente delectus, ut aut reiciendis voluptatibus maiores alias consequatur aut perferendis doloribus asperiores repellat.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

record zero

0-day record.