do řiti třeba

** update 13:10 vezmu si brejle, abych jídlo viděl ostře. brejle se zamlží a já vidím hovno. život s brejlema.

======

** update 11:17 když už je zasraná středa.

znáte to určitě taky. odložíte klíče na místo, kam je normálně nedáváte. jdete něco dělat a pak si vzpomenete, že na svým tradičním místě nejsou klíče. nastoupí záchvat.

lékrána

** update 17:49 cestou z práce domů jsem

  • zase viděl ústečáka s přelepenou espézetkou, už je to trapný, tak sem papír sundal tak nějak automaticky. to je fakt trapná úroveň s krytím espézetky.

  • viděl frndu v drahým černým mercedesu s tmavými skly, jak se snaží zaparkovat a couvá. couvala tak dlouho, až se zastavila o dodávku. já teda myslel, že to musela cítit, ale asi ne, protože dala ještě jednou pořádně zpátečku. jak zabrala, tak začaly lítat plasty z meďourových levých zadních světel a z nebohý dodávky. frnda docela čuměla, když vylezla, tak sem to jen krátce okomentoval, že snad nechá majiteli dodávky aspoň vzkaz za stěračem. ani fotku sem neudělal.

  • pak jsem ještě viděl takovouhle scénu, ale fakt nechápu, kdo komu nedal přednost a kdo do koho narazil. jestli u toho byla sanitka, tak už byla pryč.

image

======

** update 12:38 tak sem se náhodou dozvěděl, že legendární vyšehradskou hospodu na hradbách už neprovozujou smažky z prostředí soundsystémů, ale od začátku novýho roku ji vedou nějaký hipsteři z karlína. ti ihned prej zrušili sklo a dávaj pivo do plastu. takhle končí underground.

povídal kolega, že prej se dá prošlý adblue do aut použít jako hnojivo trávníků. vzhledem k tomu, že se jedná o močovinu a samej dusík, tak to vyzkoušel, trávník spálil a musel čekat nějakou dobu, než znovu narostl. prý má zdravou barvu.

======

** update 11:31 Úbytek ptactva má na lesy bleskový dopad, ukázala česká studie. začíná to změnou klimatu, vymíráním hmyzu, ptáků a živočichů, pokračuje mizením lesů a končí vymřením lidí. planeta má plán.

======

** update 09:07 včera sem si vzpomněl, že jsem v pátek zapomněl říct doktorce o prášky proti tlaku, tak sem si nechal poslat erecept a dneska ráno běžel do lékárny. pěkně sem se zpotil a nejspíš i smrděl, aby měli lidi z mhd zážitek. pokud mě potkal nějakej řidič, který musel jet náhodou veřejnou dopravou, má aspoň důvod příště zůstat v autě. pozoroval jsem z kolonu na želivskýho a nejsem si jistej, že by ji způsobili aktivisti za klidnější prahu.

v práci nám vedení chytlo nějakou rýmičku. dělal jsem si včera prdelku, že to bude určitě kovídek, ale nikdo se nesmál. vzpomínám, jak mě někdy v květnu strašně chytly záda, rozbolela hlava a žena odjela do Brna. V tom Brně lehla s horečkou a když přijela domů, tak náš domácí samotest těsně před vypršením doby trvanlivosti ukázal čárku navíc. my sme si přes rok říkali, že ty testy jsou k hovnu a vyhozený peníze, protože stejně nic nezjistí a bumbác, měsíc před koncem ukázal dvě čárky.

bez lidí by bylo planetě stejně líp. to je bez diskuse.

zase jedenáctýho

** update 23:30 to je takový to, když balíte šlafenšpek a pak si uvědomíte, že jste do něj zapomněli dát hulení.

======

** update 18:20 když se vás někdo zeptá na vzpomínky z prvního stupně základní školy, co se vám první vybaví? u mě je to povinný sledování tv přenosu z pohřbu soudruha Brežněva. :D

jinak ten frajer z ústí měl znovu zakrytou spztku, tak když jsem šel z práce, znovu jsem ji odkryl.

======

** update 14:57 na chodníku u stavby ve vedlejší ulici zase stálo zaparkovaný auto, který mělo přední spztku překrytou hajzlpapírem. tak sem ho sundal a odhalil ústeckou značku. další ústečák s diagnozou... tyvle

======

** update 11:15 úplně jsem v pátek zapomněl říct doktorce, že mi docházej prášky, tak ať mi dá recept. Musel sem zavolat dneska. Jestli to tak půjde dál, budu muset brát prášky asi i na paměť.

======

** update 09:55 dneska je zase výročí pádu dvou věží světovýho obchodního centra. čím jsem starší, tím míň věřím na alternativní konspirační teorie o tom, že si ty věže sundali američani sami a že to plánovali už během jejich výstavby. jsem zastáncem mainstreamový a celkem logický teorie, že bin Ladin byl prostě geniální teroristickej mozek, který dokázal využít slabin americký demokracie a svobody a dostal prostě svý muže na palubu letadel, aniž by jim musel telefonovat či posílat emaily s rozkazy. včera sem koukal před spaním na nějakej dokument s rozhovory přeživších civilistů, záchranářů, hasičů a policajtů. jako silný příběhy, utkvěl mi v paměti chlap, který se z věží dostal, zachránil nějakou popálenou ženu, aby se pak dozvěděl, že jeho manželka s dcerou byla přesně v tom letadle, který narazilo do věže, kde pracoval. typyčo.

tramvajový spoje mají nějaký divný velký internaly, řekl bych, že ropid změnil jízdní řády a snaží se šetřit tak, aby nemuseli oznámit zdražení jízdnýho. no nicméně já bych nic nenamítal, kdyby roční legitku zdražili aspoň o litr na výši, která byla v Praze před nástupem primerátorky Krnáčový z Babišova spíčenýho hnutí. je to snad už aspoň deset let a ceny energií se od tý doby dost změnily. teď platím 10kč za jeden den, neměl bych problém platit ani 15kč nebo 20kč za den.

serou mě lidi, je jich moc.

O Cimickém promluvila jeho pacientka poprvé před dvěma lety. Po odvysílání reportáže se ozvaly i další ženy. Cynický doktor Cimický v důchodu zaplatí za svý hříchy. Ten musí bejt enormní zmrd.

HN: Hrad platil statisícovou pokutu kvůli smlouvám pro Zemanova právníka.
Vyšetřování Zemana na Hradě. Rozhodnou zřejmě už nejbližší dny. Podle mě není co vyšetřovat. Miloš Zeman byl, je a zůstane zapsán jako enormní zmrd, hulvát, zasranej debilní bonmotista, alkoholik, který vysál veškerý hradní zásoby lihu, vlastizrádce a loutka agentů Kremlu Nejedlýho a Mynáře. Není co u zmrda řešit.

Pan Ťák

** update 12:22 kromě toho, že je dnes výročí prvního počítačovýho bugu, taxem v Libni viděl starej dorej panťák. tyvle, co já sem se tímhle vlakem najezdil.

image

odběr

** update 12:22 slyším čvachtání, někdo už má oběd.

======

** update 11:36 Další úmrtí i dobrovolně uřezané prsty. Znepokojivé detaily o kutnohorské sektě. tyvle, tahle kauza má potenciál dohnat legendární případ Aničky z Kuřimi, u nějž dodnes netušíme, jaký tam bylo pozadí.

======

** update 11:11 psal mně sms jeden majitel bytu, jestli jako předseda svj nevím o nějaký havárii vody, že prej jeho nájemníkům teče kalná voda. já mu napsal, že jsem v práci, že o ničem nevím a že by měl primárně volat na infolinku pvk. o něco později jsem si vzpomněl, že pvk mají na webu seznam aktuálních havárií a co kurva myslíte? byla tam naše ulice, byl tam přesně blok domů naproti přes silnici a dokonce psali, že je přistavený náhradní zdroj pitný vody. to sou lidi takový debilové, že si neumí sami zjistit základní informace? když vypadne kabelovej internet, tak taky nevoláte předsedovi svj, ale kontaktujete kurva vodafon.

======

** update 10:25 Olga Menzelová v otevřeném rozhovoru: Jsem podle vás kráva? OK. Ale šťastná. napíšu to tak nějak politicky nekorektně. kdyby nešukala a nevyšukala si tři děti se třemi celebritami, tak bych o ní naprosto vůbec nevěděl. nikdo by o ní nevěděl. taková typická česká zlatokopka, která na to jde prostě přes píču.

======

** update 09:14 byl jsem na pravidelný kontrole. byla mi odebrána krev s močí, tentokrát měla sestra normální škrtidlo a ne gumovou hadičku, kterou sem si musel sám držet. na měsíc mně sebrala jeden model tlakovejch prášků a pak se uvidí, jestli tlak zase vylítne nebo ne. hodně ji vyplašil flek na mým pravým rameni a musel sem vysvětlovat, že se jedná o zbytky dočasnýho dětskýho tetování motýla, kterým mě ozdobily děcka v Ledečku, protože sme si hráli na motýlovej gang. přijdu do práce a jako správný důchodci, kterejm sme se ještě před třiceti lety smáli, řešíme svoje storky od doktorky.

praha je pěkně zacpaná autama a já si znovu musím pokládat otázku, proč černý mercedesy musí řidit naprostí vypatlaní tlustí dementi s tlustejma kundama nebo naprostí idioti s vizáží ruskýho kolotočáře. černý mercedes je prostě diagnóza kretén.

jinak je planeta Země moc pěkný místo k životu, akorát lidí kdyby bylo míň, to by bylo fakt moc fajn.

brzko

** update 21:23 Duka zatáhl židy do svého boje za tradiční manželství. Ozval se pobouřený rabín. debil, debil, duka je debil stejně jako je debilní jeho sekta, která mezi sebe nepouští ženský. bratrstvo prcačkářů dětí.

** update 20:14 Žák čtvrté třídy napadl v Praze učitelku, která utrpěla lehké zranění. Případ řeší policie a ‚sociálka‘. jo, dneska sme to s kolegou řešili. učitelé už prostě nemůžou dát zlobivýmu děcku výchovnej pohlavek, jako to bylo za nás. mělo to výhody, že obě strany věděly za co to bylo a problém se považoval za uzavřený.

======

** update 14:11 baví mě letošní móda romských mladíků z pražskýho žižkova. kalhoty bez opasku padající kamsi pod prdel, chodidla do výrazného 'V' a pohyb těla, jakoby jim kamarád zapomněl vyndat dildo z análu.

======

** update 13:10 podstatnej kus práce včetně oběda mám za sebou. tyvle, sere mě vietnamský bistro v sousedství, protože nemaj rádi platbu hotovostí, jelikož většina hostů platí kartou a nemaj v kase kolikrát ani pade nazpět. bejvaly doby, kdy staří vietnamci z večerek či bister vytáhli z kapsy ruličku pětilitrů, dvoulitrů, litrů a pětikil a vždycky měli na vrácení.

Za vraždu v Jevanech hrozí muži výjimečný trest. Tělo našli policejní psi 44 metrů pod hladinou. podle tohodle článku je zřejmý, že vycvičený pes dokáže vycejtit hnijící mrtvolu i 44 metrů pod hladinou vody.

======

** update 08:13 divnej čas, divný lidi. není normální být naživu před osmou ranní.

kundy to sou

** update 15:37 ozvala se mně mamina, že ji česká pošta potvrdila doručení doporučenýho dopisu předsedovi svj, kde řešíme její prochcanou garsonku. tyvle, chtěl bych vidět jeho ksicht, až obálku rozlepí a začne číst zprávu inspektora nemovitostí. jen aby nedostal infarkt nebo mrtvičku.

na moji poptávku co se týče servisu plynovýho a elektrickýho kotle značky vaillant se zatím ještě nikdo neozval, vlastně ani neočekávám, že se někdo ozve, protože většina servisáků a frajerů, co se živí rukama, prostě neodpovídají. tyvle, kdyby se aspoň naučili odepsat "díky nemáme zájem, máme už tak moc práce", já bych to pochopil. budu muset v pátek nasadit protekci a zkusit provolat chlapce, kteří makají pro svj. to mě fakt sere.

======

** update 13:51 si to tak štráduju chodníkem radhošťskou z kopce dolů na olšanský náměstí, když tu se proti mě vyřítí nějaká píča bez helmy na elektrokoloběžce. to by nebylo nic tak šokujícího, kdyby neměla na elektrokoloběžce dvě malý děti taky bez helmy. takže, když svištěla kolem mě, tak jsem si neodpustil hlasitou poznámku "tyvle, ty seš ale solidní kráva". ujela ještě pár metrů, pak zastavila a děcka sundala. doufám, že tý píče došlo, jak moc velká kráva je.

ne kokoti, elektrokoloběžky nemají co dělat na chodníku, jsou jen oficiálně pro jednu osobu a ta osoba by měla mít ochranný prostředky a děti zvlášť.

======

** update 11:13 Slovák na rozlučce se svobodou shodil z hradeb Špilberku turistu. zasraný slováci. kdyby to udělal ukrajinec, tak čůráci od babiše, okamury a rajchla kvičí jak podsvinčata na jatkách.

======

** update 10:14 říkali ve zpravodajství čt24, že rusové oznámili další taktický ústup kdesi u obce robotyne. proboha, kolikátý je to jejich taktický ústup v třídenní speciální vojenský operaci, která jde přesně podle putinových plánů?

======

** update 09:13 dneska je středa. zejtra jdeme k zákazníkovi vybalovat zásilku palet plnou nějakýho hrozně drahýho železa. už sem musel nahlásit číslo občanky, aby mě na vrátnici nesebrali a neposlali rovnou někam do gulagu.

Na Pražském okruhu se proháněly formule. Policie je jejich řidičům na stopě. někteří řidiči v praze jsou fakt arogantní mrdky. je to vidět, prázdniny skončily a město se zase zahustilo auty, kde obvykle sedí po jednom kreténovi. asi by to chtělo, aby se opět probudili anarchističtí aktivisti a začali znovu blokovat silnice, vypouštět pneumatiky a označovat idioty, kteří parkují jako čůráci. frajerům, kteří parkují na přechodech pro chodce u tramvajových zastávek, bych rozbíjel okna.

kotel plynový

** update 19:36 Delta flight forced into emergency landing by passenger’s diarrhea: ‘This is a biohazard’. tomu by se dal říct skutečně den na hovno.

======

** update 14:55 ve varech karlových je veselo. aspoň že ten pumpičkář nejezdí po chodníku. Masturbující cyklista se při jízdě vrhal na ženy ve Varech.

K čemu použít klávesy F3, F4, F5 a F6? Zkuste je na správu souborů. myslím, že jsem definitivně starý, protože se divím článkům o používání funkčních kláves. jo a taky používám furt správce souborů v textovým režimu jménem midnight commander.

======

** update 13:50 teď je ve zpravodajství čt24 taková hodně těžká a nestravitelná chvilka poezie. před hodinou mlel hovna okamura se svojí partou fašistických debilů, teď dali prostor nechutnýmu ksindlu z babišova hnutí, takže z obrazovky straší lidi fotošopem neupravená schillerová, vychlastaní karel s havlíčkem a pan rozteklá medůza. nejsmutnější na tom je, že lidi tomuhle vyblitýmu odpadu věří a to dost.

======

** update 12:57 když se řekne "japonská mrdka", proč sem vám vybaví právě tomio okamura?

======

** update 12:08 mateřský problémy "Bobin z Internetů" a jejich mimísků mě nezajímají. Čím víc piča, tím víc Internetu.

======

** update 11:22 rod Baudyšů má neskutečně zdegenerovaný genofond. Co Baudyš to naprostej krypl.

Nemají děti, příroda si brání genofond. Lékař z SPD uráží politiky na nástěnce.

======

** update 10:43 dneska sem dopoledne mírně pracoval. musel sem odpovědět na několik emailů a založit v doméně u zákazníka novýho externistu. strašlivá dřina a když už jsem byl v tom velkým nasazení, tak sem začal poptávat firmu pro pravidelný čištění plynovýho a elektrickýho kotle značky vaillant. minimálně ten plynovej by už asi chtěl, aby se na něj podíval technik a vymetl historický nánosy prachu a pavučin. mě chodila firma, ale občas přišel technik zlitej jak doga a pak mi zkurvili při výměně kotle komín, já to musel řešit a výsledek byl, že byl i nasranej můj kominík. takže prostě chci někoho novýho, akorát sem si vybral debilní termín, protože se blíží topná sezona a jsem zvědav, jestli se někdo na moji poptávku chytne. počítám, že to bude běh na delší trasu. tyvle.

zmrdi do škol!

** update 15:21 když už musím dělat poznámky pod widlema, pustím notepad. nicméně jsem zapomněl, že existuje něco jako WordPad... Z Windows bude po 28 letech odstraněn WordPad.

======

** update 14:04 kolega jel s notebookama na konferenci. původně sem měl jet taky, ale ve firmě řekli, že stačí jeden člověk. tak sem zůstal v praze a hodil na sebe do zítra do večera pohotovost. v pátek jdu na kontrolu k paní doktorce, tak doufám, že nebude moc píčovat, že sem přibral přes prázdniny dvě kila, trochu sem se zase víc rozhulil a prášky mi došly před 14 dny.

image

======

** update 10:40 tak malí hajzlíci, konečně došlo i na vás a musíte zase chodit do roboty. pěkně si to užijte ve školních škamnech, neserte kantory, jinak dostanete přes držku svazkem klíčů. hlavně nezapomínejte, že škola není prdel a škola by neměla být ani zábava. platí, že buďto šikanujete nebo jste šikanovaný. jestli si z vás dělaj spolužáci prdel, tak je to tím, že jste chodý socky a nemáte kvalitní mobilní telefon s výrazným logem a velkým displejem.

páteční odjezd na chatu byl fakt hnusnej. chtěl sem jet dřív, ale volal ve tři kolega, že mu volali od zákazníka, jakože jim nejde vpnka po výpadku elektriky. no nešla, spojila se, ale neproběhl druhý faktor ověření. takže nastala panika, kolega tam jel prověřit o co kráčí. na místě zjistil, že interní síť běží, ale že se skutečně nedá jen připojit vpn klientem k firewallu. takže nějakou dobu bádal, nic nevybádal, tak sem začal bádat taky a až sem položil zásadní zákeřnou otázku "má ten sráč správný čas?" a to bylo vono. ta blbá krabice měla posunutej čas o -1 hodinu. jakmile jsme ho srovnali, druhý faktor ověření začal fungovat. prostě super pátek.

jo a kdyby to tady náhodou četl ten blbeček z posledního ročníku základní školy, který jel v pátek z prahy s partou pubertálních kokotů směrem na říčany, tak by měl vědět, že si mi byl k smíchu, protože tvůj fotr je prostě ukázkovej kokot. jasný, vydělává prachy, oblíká tě do luxusních hadrů, máš nejnovější sračky od applu, pravděpodobně ti každý týden vyplácí úplátek několik litrů, takže můžeš oblbovat mentálně slabší spolužáky a spolužačky, ale jsi stejný čůrák jako on. už jen proto, že se na celej vlak chubíš, že tvůj fotr píchá kdejakou štětku, že ukazuješ fotky fotrových štětek svým chudším spolužákům, abys je ohromil, jakože tahle je soudkyně a tahle zase dělá na ministerstvu. když už děláš takový demence, tak se nechlub spolužákům, že fotrovi pravidelně voláš o další peníze a že mu říkáš, že má držet hubu a hlavně solit love, protože z tebe bude krejčíř. ani se ty blbečku nechlub, že tvoje fotrem týraná, ale prachama zavalená matka, rozbila nějaký fotrově štětce hubu, protože to je trapný. milý blbečku, jsi z absolutně rozbitý familie a vyroste z tebe stejnej kretén, jako vyrostl z fotra. prachy asi budeš mít, ale žít budeš ve společnosti zmrdů a štětek.

Prchalovi se na Slovensku nedaří. Nabízí virtuální témata, která voliče moc nezajímají, říká marketér. překvapení, na co Babiš šáhne, to prostě zničí. Od zavedených prvorepublikových značek, přes všelijaká pražská řeznictví až po mediální dům. teďka došlo na jeho guru Máru. Karma je prostě svině.

malým zmrdům začíná školní docházka

** update 10:42 krátery ruští soudruzi umí. ve vytváření kráterů po nárazech a explozích jsou světovou špičkou.

NASA’s LRO Observes Crater Likely from Luna 25 Impact.

======

** update 09:29 začíná tradiční práce pro školou povinné. je prvního září, prázdniny skončily a možná by se mohla otevřít otázka jejich zrušení. tahle společnost je na děti zbytečně hodná, žádná práce, žádný povinnosti a k tomu jakási podivná idea, že dětství má být mírné a bezpečné jako americká pohádka, ve který čarodějnice neupeče a nesežere ani jedno dítě. jak se mají chudáci naučit, že svět není procházka růžovou zahradou, kde se objímají samí hipíci se sluníčkáři. svět, to jsou přeci války, přírodní katastrofy, hlad, nedostatek vody a bída s nouzí.