něco jo a něco ne

** update 16:15 převod chaty na moji maličkost byl proveden. konečně jsem se stal maloměšťáckým pražákem se vším všudy. víc sem si k další životní etapě přát nemoh. nemyslím, že bych už něco změnil nebo vymyslel geniálního, tak mám aspoň rekreační objekt, kam můžu zmizet z civilizace.

======

** update 15:37 byl sem s bráchou v další bance, učím se a je to zkurveně těžký. zanedbávám kvůli tomu různý věci a něco jde a něco je v prdeli. kurva debilní život.

znouzectnost

** update 22:03 úplně náhodou sem navštívil koncert několika pankovejch kapel a na závěr sem si po kurva mnoha letech naživo poslech znouzi. mám rád jejich punkový básně. podle mě sou o krapánek lepší než visáči.

image

brejle pro čtení

** update 12:08 chtěl sem se dopoledne učit, jenže sem se k tomu nedostal. nejenže sem přijel do práce pozdě a šéf si toho všimnul, protože náhodou dneska dorazil kvůli nějaký schůzce, ale chtěli po mě zákazníci i nějakou práci. což mě nasralo, takže sem si zašel vyzvednout brejle. děsivý je, že sem si uvědomil po jejich nasazení na oči, že mám v klávesnici fakt zasraně hodně bordelu a na stole chlupy, který ze mě vypadaly.

negatif

** update 15:18 zítra to bude rok, kdy mě opustil můj chlupatej uštěkanej čumáček. byla to strašná děvka ze strašnic, ale stejská se mi po ní...

======

** update 12:54 kolega je negativní, tak je snad všechno v cajku. zkurvenej čínskej virus a zkurvený bolševici.

virus z wuchanu

** update 08:56 no zatím mi nikdo nevysvětlil, jak může být virus infekční v hospodách mezi 23-6h, že je musej provozovatelé v noci zavírat, nicméně chápu, že ve školním kolektivu se může koronavirus šířit i během dne.

Ředitel pražské školy má covid-19, ruší se výuka na druhém stupni. ano, kolega šel na testy, protože na tý škole má dost blízký vazby. fakt prdel....

retardova kápě

** update 20:18 solidně kape. vody spadla plná prdel. sem zvědavej, co to udělá se zahradou na chatě.

roušky v mhd

** update 13:31 včera solidně chcalo a já sem byl v hospodě. debilní vláda andreje babiše si stále trvá na oficiálním uzavření hospod do 23h. počítám, že asi mají prokázaný, že virus je škodlivej jen mezi 23-6h ranní nebo já fakt nevim, co je to za demenci. největší bizár včerejška sem zažil, když sem jel z práce domů tramvají číslo 26. protože chcalo a bylo dusno, tak sem si nechal roušku jen přes držku a nosem sem volně dýchal. ostatně je to trik spousty lidí. no a tak si tak v klidu sedim, z tramvajovýho reproduktoru vychází nějaký pískání a na želivskýho zjistím, že na mě řve tramvaják, že prej už asi dvakrát nebo třikrát říkal do mikrofonu, že si mám dát roušku přes nos a že si mám vystoupit. já sem čuměl jako puk, protože fakt ničemu rozumět nebylo, takže sem mu řek, ať to na mě nezkouší, že mám kurva předplacenou legitimaci na celej rok. chlap něco mručel a zmizel do svý řídící kukaně. potom následující asi 4 zastávky poctivě do mikrofonu hlásil, že vzadu sedí chlap, kterej nemá zakrytej celej obličej. jako fakt bizár, kolikrát nastoupí do emhádé ožralý ukáčka nebo houmlesáci ve špinavejch rouškách, který se hejbou vlastním životem, ale do nich se nikdo nesere.

vyklízení

** update 10:46 včera sme byli s bráchou vyklízet ordinaci po tetě. já nevím, tohle hrabání v pozůstalosti a pracovním bordelu po klinický psycholožce bylo dost depresivní. jestli někdo žije v pocitu, že psychologové a nejen ti kliničtí musej bejt divný, tak rozhodně jsou. za prvý sem se dozvěděl, že i když měla možnosti, tak nešla do jinýho nájmu a raději byla tam, kde byla, i když se ji majitelé snažili dostat 30let pryč a vztahy měla na nože. nechápu, prostě nechápu, vždyť mohla mít kancl kdekoliv, hezčí a žádný osmdesátkový retro. já bejt její pacoš, tak se zblázním, kdyby mě léčila v prostředí, kde se zastavil čas a Husák. za druhý jsem viděl obsah její elektronický poštovní schránky a stačila mi první obrazovka, abych pochopil, že se jedná o velmi smutný čtení, kde pár dnů před poslední hospitalizací píše nějaký kámošce Míle, že je to na hovno, že má zničený plíce, kašle krev a je tak unavená, že nikam nedojde a kámoška jí odpovídala, že to bude dobrý. Ostatně i majitel kanceláře říkal, že tam někdy přespávala. no a za třetí sem zjistil, že volila okamuru a spd. tyvle, studovaná ženská, která viděla takovej kus světa, o kterým běžný voliči spd ani neslyšeli, protože na základních školách života se o nich neučí a volí sračku. já sem vždycky říkal, že voliči těhlech populistickej stran maj nějakej problém, kterej potřebujou na někoho hodit. a je jedno jestli se jedná o židy, cikány, negry nebo islámský migranty. jo, jaký si to uděláme, takový to máme.

zkurvený peníze

** update 13:09 ráno mi volala paní z jedný banky, že prej u nich měla teta nějakej zkurvenej fond, kterej mi nemůžou vyplatit, protože není uveden v dědictví. já bych se z toho posral, zkurvený peníze, ze kterej ani nemám radost, protože sem si je sám nevydělal. zejtra jedu řešit ordinaci.

smrdlavý ponožky

** update 23:10 včera sem posekal zahradu za barákem, uklidil byt, sebe a uvařil. dneska sem ve městě potkal v Bille nějakej sejra co fakt libově smrděl jak starý ponožky, tak sem ho koupil a nastouil s ním do autobusu mhd.