playmade

update 19:53 pár stehů po zadním fleku venku. ani to netrvalo. aspoň mě ty uzlíky konečně přestaly lechtat.

======

update 12:39 je nejvyšší čas hodit do mikrovlnky oběd.

Nevěděli jsme, že jde o ruskou propagandu, hájí se politici, kteří mluvili s Voice of Europe. Klaus s tím svým rozkuřovačem Macinkou prej nevěděli, že Voice of Europe byla platforma, kde se objevovala pouze hovna poplatná ruský zahraniční politice. Když melete hovna sympatická Kremlu, tak snad dává logiku, že vám budou prostor dávat hlavně média oblibující kremelskou politiku. Ne?

======

update 09:33 myslím, že pravé jarní léto konečně začalo. viděl jsem na zastávce frajera v pantoflích a pak jednoho v žabkách. asi je nejvyšší čas vytáhnout bílý ponožky se sandály a jít strašit děti před základku.

Tchaj-wan zasáhlo zemětřesení. tchajwanci stejně jako japonci prostě umí stavět baráky v zóně zemských zlomů. je poznat, že tam na normy neserou jako třeba frajeři v tureckým hospodářství, kde zemětřas položí na lopatky celá města.

Playmate se pyšní obřím přírodním poprsím, lidé z ní nemohou spustit oči. frnda má největší kozy na světě, veřejně sdílený kozy ji živí a stejně dělá překvapenou z oplzlých komentářů v diskuzi pod fotkami obřího kozího stáda. co vlastně čeká?

zase úterý

update 19:05 sem docela rád, že má na sobě pohotovost kolega. celkem úleva. v tývý běžej zprávy a opět se řeší nějaký změny ve školství. co a jak děti učit, jestli je neučit větší odolnosti proti stresu a tak. no kecy, mládež si stejně bude muset v dospělosti poradit sama, jako si musely poradit generace před nimi. akorát teda nechápu, jak jsem mohl v době bez mobilů, počítačů a internetu žít.

======

update 14:22 mám takový mentální nastavení, že bych měl nejraději všechno u prdele. jenže ještě nějakej čas asi budu muset prožívat šeď nudných pracovních dní zlý krutý reality. svět jde do hajzlu a je nutný si nadcházející katastrofu prostě přiznat.

Che Ťien-kchuej je zpět. Čínský vědec, který nelegálně geneticky upravil děti, už zase mění embrya. mezitím co západní svět řeší etiku genetických manipulací na lidských embryích, země s méně kritickým přístupem k etice už dávno chystají fabriky pro výrobu dokonalých občanů a vojáků.

======

update 10:01 úterý, zkurvený pracovní úterý. bylo ráno poznat, že se do prahy vrátili domorodci ze svých letních bytů, chat a chalup. musím ocenit, že zákazníci nechali hlášení svých závad na dnešní ráno. od půl sedmý mi pípal telefon jak posranej a já díky tomu mohl prověřit, že má speciální primitivní filtrovací pravidla na exchange365 skutečně fungují, mejly přeposílají a duplicity už se neobjevují. k snídani žeru mazanec a je fakt dobrej.

Adidas zakázal na dresech číslo 44 kvůli podobnosti s nacistickým symbolem. to mě poser hlavu. 18, 44, 88. chuděry číslice.

mlátička

update 22:10 vyzkoušel jsem upéct mazanec. těsto vykynulo pěkně, po vyndání z trouby chutná fakt skvěle, ale fotku dávat nebudu, protože vypadá hodně mrzácky. asi to bude tím, že sem do něj před pečením nevyryl pentagram, jak jsem původně zamyšlel.

======

update 16:49 havran vyzobávající potravu z trávníku tramvajovýho kolejiště právě posral kolej.

======

update 16:39 prší. snad déšť spláchne aspoň část bordelu ve vzduchu.

======

update 11:25 jestli jsou češi v něčem fakt dobrý, tak je to prznění vlastních národních tradic. kde jinde než v čechách na apríla potkáte holčičky s pomlázkami v rukou na výpravě zliskat co nejvíc chlapečků. to všechno jen kvůli tomu, že jakási popravená mytická židovská postava údajně ožila, vrátila se jako zombie a všichni dělali, že tomu fakt věřej.

byty a hypotéky

update 16:58 tyvle, myslel sem, že změna času na zkurvenej letní proběhla minulej tejden. vono hovno, pravě dnes. úplně rozbitej den.

======

update 14:54 když mně bylo 25, považoval jsem hypotéky za státem podporovanou lichvu. ve 33 letech sem hypotéku už považoval za nejlepší rozhodnutí svýho života.

viděl sem na internetech nějaký kňučení mladejch komoušů a pirátů, jak jsou ty hypotéky drahý, úroky přemrštěný a ještě prej nemá běžná začínající rodina šanci z hypotéky pořídit pěkný 3+1 kolem 80m2, protože na 50m2 ve 2kk přeci nejde vychovávat děti. no dobře, po venčení čuby jsem se porozhlídnul ve svým činžáku, kde tak nadšeně předseduju a říkal jsem si, jak to ty lidi mohli dokázat, že v bytech po dvou místnostech vychovali děti. jako já chápu, že čím víc místa, tím líp se dá před dotěrnou rodinou zašít a nevědět o nich, ale ne každá rodina dosáhne na krásných 100m2 se dvěma hajzlama a dvěma koupelnama. jako je super, když máte jeden pokoj vyhrazenej pro čokla a z dalšího je skladiště krabic, ale holt za nadstandard se platí.

Sofistikovaná sabotáž XZ zabrala roky, odhalena byla šťastnou náhodou. tak to je moc pěknej příběh.

okna

update 20:40 dnešní saharským pískem zasypaná pražská sobota byla věnována úklidu. udělal sem dokonce i okna, protože sem chtěl opět zažít ten nádhernej pocit, když je ven vidět čistě a jasně.

černoch

update 22:28 mytí nádobí, zapnutá pračka, připravovaný jídlo, venčení psa. pátek.

======

update 12:17 byl sem nakupovat v albertu, kde za pokladnu postavili černocha. vážně nevím, jestli se nejedná o nějakou nařízenou sváteční povinnost, ale týpek byl příjemnej, slušnej a mluvil česky líp než kdejakej rodilej českej pazneht.

venku je fakt hezky, já musím trčet v praze a do toho poslouchám v televizi žvásty od nějakejch politickejch důchodců, že je potřeba navyšovat věk odchodu do důchodu. takzvaná rada starších a nejstarších dělá všechno proto, aby získala ještě nějaký prachy navíc.

sváteční mrdka

update 18:01 je pod mrakem. docela začínám bejt zvědavej, jestli meteorologům vyjdou předpovědi teplých a slunečných dnů. začínám mít drobný pochybnosti.

======

update 09:41 oká vážení zmrdi ze dna společnosti. že bude státní svátek s volnem jsem zhruba tušil, ale že mě čeká blázinec, jsem nevěděl.

 • vlezu do lékarny pro jelení hnůj a paralen, nikdo nikde, dokonce ani jeden důchodce.

 • vlezu k řezníkovi, nikdo nikde, kromě nějakých asiatů ani jeden českej důchodce. kuřata došla, měl jedno poslední, mletý už nemáme, ale uděláme.

 • vlezu do pekárny, nikde ani hlava důchodce, chleba ještě byl, ale rohlíkovýho pečiva výběr věru omezený.

 • farmářský trhy na jiřáku jenom procházím a nic nekupuju. peníze problém nejsou, ale nechci podporovat tuhle zábavu pro vinohradský vystajlovaný bobiny a myšpulíny tlačící luxusní kočárky s luxusně řvoucíma harantama. odmítám kupovat předražený biokafe v ceně 90kč za kelímek, odmítám nakupovat suroviny do domácnosti typu biomák 1kg za 300kč, když vím, že u velimi zemědělec pěstuje a v kolíně na trzích prodával kilo modrýho máku snad za 80kč. jít v praze na trhy je jako jít si koupit plechovkový pivo na karlův most.

 • zasraný svátky u nichž ještě nevim, v kterej den budou obchody zavřený a otevřený, jsou nějaký celoevropsky koordinovaný. žena pracuje pro germány a ti ji také oznámili, že bude mít v pátek a pondělí volno. nenechám brusel, aby mně diktoval, kdy mám slavit svátek společně s árijskými fašisty.

ne dyktát eu! brusel=prúser! stop fyjaloví hrúzovláďe! fyjalo octup! czechčit!

jen tak pod čarou si poznamenám, že Putin právě oznámil, že by se měla Česká republika chystat na válku. Vzpomínáte, jak říkal, že těch 200 tisíc vojáků u hranic s Ukrajinou je jenom obyčejný cvičení, že? Otcové, chystejte se na válku, která jistě začne a ve které budete umírat za svoje děti. Děti, chystejte se na válku, do který půjdete, až vaši otcové zemřou v ruským masomlýnku. Nebo se staňte Chcimírem Vítačem a trénujte vítání ruských okupantů.

zmrz zmrd

update 14:17 Osmdesátiletí manželé z Tachovska odmítají opustit dům, soud na ně poslal exekutory. smutnej příběh. nechtěl bych bejt soudcem, kterýmu musí soudně potvrdit vystěhovaní stařečků jen proto, že vychovali dceru, která se k nim zachovala jako megasvině a zbavila je střechy nad hlavou.

======

update 11:59 já sem zvyklej dojet roličku hajzlpapíru až do úplnýho konce. nicméně existují hajzly, kde narazíte na čerstvě načatou roli a na starý ještě zbývá pár čtverečků.

"dám si čínu" znamená jít do vietnamskýho bistra.

======

update 11:04 nedávno jsem na internetu viděl angažovanou matku bobinu, která se chtěla udělat před ostatními zajmavější, tak vzpomínala, jak musela na základce souškovat a jak ji tehdejší režim zle poškodil. no, když proběhla rozborka situace, vyšlo z toho akorát to, že chodila do první nebo maximálně do druhý třídy, když přišel Samet. Na tuhle dobu hlava skrývá hlavně dětský vzpomínky, kdy bylo všechno fajn. Sem si vzpomněl na Kikinu Klause, který podle svých tvrzení jako čtyřletý chlapec pomáhal stavět během pražskýho povstání barikády a bojoval u rozhlasu.

======

update 10:40 představte si, že více než deset let znežíváte chlapce ve svým pěveckým sboru. sem tam si nějakým pohrajete hru o kanadských mukách, sem tam nějakýmu chlapci provětráte anál, sem tam si necháte vyhonit a když vás chytí, požádáte soud o vyloučení zvědavý veřejnosti, projevíte lítost a místo deseti let vězení jsou tu najednou čtyři roky. ať zhyne české nelidské právo.

Osahával malé pěvce a vydával to za hru. Žalobkyně chce vyšší trest.

======

update 09:15 všimnul jsem si, že je zpět devadesátková móda. je zcela evidentní, že se mládež inspirovala vzpomínkami či fotečkami svých rodičů a vytahují trapácký náušnice s křížky nebo ptačím pírkem. některý pršipláště evokují dokonce čirý zoufalství osmdesátek. doba, kdy džíny byl vlhký tuzexový sen a tesilky pařily prdele už jen, když ste se na ně podívali z dálky.

Zeman je stále na JIP, přesto… Chce jet na Slovensko za Pellegrinim. klidně ať na slovensko mrtvolu miloše zemana převezou a ať ji slováci sami pohřbí na státní útratu.

Vzteklý jezevčík pokousal svou majitelku, potrhanou kůži jí sešili v Motole. jezevčíci jsou kapitola sama pro sebe. existují asi důvody, proč většina normálních psů při spatření jezevčíků dostává štěkací záchvaty.

zastavená tramvaj

update 20:50 příběh ženy chycený se zraněným kotníkem v medicinský síti. (rovnou dodám, že moje nakonec chyba byla, že sem tam předem nezajel sám, abych sjel kliniku svým zlým zrakem)

 • žena dostane od doktora poukaz na rehabilitace. sedm dní platnost.

 • obvolává rehabilitační ordinace všude kolem.

 • žádný překvapení, všude ji posílají do prdele, protože maj plno nebo není ničí příbuzná, známá, ani není influencerka, natož stará politička alkoholička.

 • pak se tedy dovolá do kliniky, tam se zeptají, jestli má poukaz a že ať klidně přijede.

 • žena jede s mužem na adresu.

 • muž přijde k celkem pěkně opravenýmu baráku, vidí nápis recepce a šipka dolů po schodech. okej, rehabilitace ve sklepě bez výtahu. první velký wtf.

 • žena spajdá k recepci, tam tři znuděný mladý lidi, zívačka, berou si poukaz a hned z nich vypadá, že to nepůjde, že ten formulář je blbě vyplněnej. druhý kurva velký wtf.

 • prostě ji dělat nebudou, protože nemůžou nebo se jim nechce. žena začíná brečet.

 • výstup po zkurvenejch schodech.

 • cesta domů, zítra je taky den, ono to nějak dopadne.

říkám to furt, lepší zdechnout rychle a na místě, než se dostat do spárů českýho medicinskýho systému. bez protekce a známostí máte velkou rudou píču. stačí, když vzpomenu, jak dlouho sem sháněl obvodního doktora či doktorku.

======

update 13:15 Jste si jistí, že to byl IS? Zacharovová napadla USA, že chtějí rukama teroristů změnit světový řád. snad třikrát se hoši z islámskýho státu přihlásí o svá teroristická práva a pořád jim je soudruzi z kremlu upírají. bejt dneska teroristou není fakt snadný.

======

update 09:54 zrovna čtu, že na průběžný autobus srazil ženu, která vběhla pod kola. jo, já se obávám, že tohle jsou všechno důsledky zbytečnýho dobíhání spoje mhd a přebíhání silnice mimo přechod pro chodce a mimo zelenou na semaforu. vídávám to každej den na vinici, kde důchodci přebíhají přes silnici k penny marketu a jejich chování se blízí chování sebevrahů. prostě do silnice skočíme, vono to nějak dopadne.

======

update 09:20 dneska sem myslel, že bude klid. v práci mě čeká pouze rozlučka s kolegou, který dnes odchází do důchodu a já mu to celkem závidím.

z letargie všedního dne mě probral vypuštěnej dav lidí a cinkající tramvaj, která nemohla projet, protože nějakej arogantní kokot zaparkoval na čůráka. zrovna, když sem vytáhl mobil, abych udělal pár fotek, odněkud se vyřítil tlustej strýc, který hned hulákal, že si ho nemám fotit jako nějakej milicionář. já mu řek, že si za to může sám, protože zaparkoval jako čůrák a když píčující píčus zalez za volant, vytáhl jsem s kapsy samolepku a nalepil mu ji na čelní sklo. opodál stojící dělníky dost pobavilo, když sem jim prozradil, že na samolepce je napsáno "parkuju jak piča". pak sem šel do lahůdek pro snídani. nejzajmavější teda na celým konfliktu bylo, že tomu kreténovi stálo za to přeparkovat a jít za mnou do lahůdek, aby mě konfrontoval se samolepkou. takže nyní o sobě vím, že jsem:

 • pomocná stráž vébé

 • milicionář

 • ubožák

 • neokomunista

 • udavač

no upřímně, tlustýmu frajerovi sem se znovu vysmál a to ho asi poněkud vytočilo, takže mi ještě začal tvrdit, že si na mě posvítí a že mě zničí. takže moje reakce byl další výsměch a poznámka, že klidně může začít svítit právě teď.

image

nemocniční kontrola

update 18:43 byli sme na kontrole s nohou. tyvle, čekárna narvaná až po strop pacientama v různým stavu rozbitosti. nicméně registrovali jsme se na příchodu s předstihem, takže celkem rychle opadla několikahodinová čekací noční můra. pan doktor vzal ženu zhruba na minutu přesně a kolečko kontrola-rentgen-kontrola proběhlo během necelý hodiny. doma zjišťujeme, že psisko přetáhlo na gauč pytel z odpadkovýho koše. hrůza, já byl nasranej.