kouření kouře

** update 13:28 se mi líbí auto, kterým mi ind přiveze jídlo z indický restaurace. takový pěkný, nazdobený, dečky a tak. co se mi moc nelíbí, je pozorovat kámoše, který posledních 20-30let lejou první ligu, jak se to na nich podepisuje. to je hodně smutný.

======

** update 11:31 rád bych jenom napsal, že dnešní takzvaní klimatičtí aktivisté jsou dementi. čeho chtějí dosáhnout, když se přilepí k obrazu? výsměchu? ještě před čtyřiceti lety slušní aktivisté páchali bombový útoky, unášeli podnikatele, sundavali z oblohy letadla a vůbec páchali krutý činy, kterými se chtěli dostat do médií. s příchodem internetu solidně degradoval boj za lepší budoucnost.

Klimatičtí aktivisté se přilepili k Botticelliho obrazu.

======

** update 10:59 vzduch v praze se do rána trochu vyčistil. myslím, že sem sehnal novýho uklizeče baráku. zkusím to do konce roku s týpkem, který se nám stará o sekání a údržbu zahrady. když bude všechno v pohodě a jemu bude úklid vyhovovat, příští rok budeme ve spolupráci pokračovat a ještě mu přidám, protože si řekl o podstatně méně, než byla moje cenová hranice. za mě dobrý.

kouř

** update 23:57 tyvle, venku je opar jak v listopadu a každej nádech mi připomenul, jak sem během dovolený párkrát seděl u ohně, kde se pálil starej smrk. to je fakt brutál, chudáci lidi na severu.

======

** update 23:11 tak už zase smrdí kouř z požáru. doufám, že nehoří někde poblíž, to fakt nepoznám.

======

** update 14:02 zavzpomínal jsem na dovolenou a v duchu viděl ty tři hospody v malém Ledečku, kde jsem měl možnost chlastat gambáč, plzeň, kozla, ferdinanda a hubertus. já chci zase volno.

======

** update 09:23 kouř z hřenska je cejtit v i v praze. dneska ráno to psali na internetu a docela by to dávalo logiku, prostě je cejtit smrad z požáru. takže už i češi mají příležitost vcítit se do lidí ve španělsku nebo v kalifornii, kde hoří příroda a domy každý léto. obyčejný čech může už s klidným srdce říkat "mě se to taky může stát" a václav klaus snad konečně pochopil, že globální oteplování není kampaň za světovou změnu sexuální orientace. ale je fajn, že dementi na sociálních sítích mají dnes téma k diskusi. debilní pražáci nyní právě řeší, že cítí smrad z kouře.

kunda nasranost

** update 21:25 já sem si to pálivý jídlo neměl k obědu dávat. mám po dovolený nějaký dojebaný trávení.

======

** update 19:59 před měsícem jsem si posteskl, že mi pražský plynárny zdraží plyn. dneska jsem v poště objevil email, že zdražování nekončí a od září budu platit zálohu 2110Kč. pan uklizeč se rozhodně nevrátí, mluvil jsem s jeho manželkou, měl úraz hlavy, leží na JIPce a tak s ním nemám už počítat. K tomu sem se dozvěděl, že má jeden příbuznej krátce v důchodu diagnostikovanou rakovinu a protože je chlap, tak mu našli rakovinu prsu. tyvle, musím si přiznat, že jsem už ve věku, kdy smrt kolem mě bude lítat jak kulky ze samopalu ruskýho okupanta.

======

** update 13:07 dejte mi prosím pěstí přes hlavu, ale sere mě likvidování pohádkových tradic v duchu jakéhosi podivného genderismu.

Víly už nebudou víly. Disney chce být genderově neutrální.

======

** update 12:24 no jsem v práci půl den a už začínám být nasranej. do toho mi volala chatová sousedka a měla zase nějakej sranec s vodou ve studni. Přiznám se, že mě začíná docela srát, jelikož sem myslel, že mi svoje potřeby o vodě ve studni a o šetření vodou sdělila již před dvěma rokama. No letos zase přijedu na chatu a hned prudí, že nemají vodu ve studni. Půjčím chatu bratrancovi a jeho malejm holkám, tyvle a píča volá, že nemá vodu ve studni. Tyvle, na tom zkurvenym kopci jsou tři prdele studní, všechny chaty a chalupy obsazený teď přes sezonu důchodcema a rodičema s dětma a frnda musí volat zrovna mě. Copak si myslí, že chlap, kterej se jednou denně vysere a jednou týdně umeje, jí vysaje vodu ze studně? Copak si myslí, že dvěma malejm holkám z nichž jedna strávila rok po nemocnicích řeknu, aby se chodily mejt do řeky a sraly do kýble? No začali jsme se ženou sousedce pracovně říkat "krocan".

zpět v praze

** update 22:45 jsem zpět v kurva praze. na chatě sem nechal bratrance s dcerama, včera sme ještě vychlastali nějaký piva a dneska sranda skončila. ve schránce na mě čekal dopis od manželky uklizeče, mě měl úraz, je v nemocnici a už nebude moci uklízet. trochu chlastal, asi se mu to stalo osudný a já musím hledat novýho uklizeče nebo uklizečku.

fedro

** update 12:23 tyvle, takovýhle vedra jako u moře to je za trest.

folno

** update 16:36 volno, ledečko, smrad dětství, ferdinand, pohoda.

image

blítko

** update 11:08 byl jsem na pár plzních v takovým klubu pro milovníky koníčků a pejsků. Na hajzlech tam měli fakt skvělou vychytávku, kterou sem snad nikde jinde ještě neviděl.

image

nula sedm

** update 10:53 mám velmi potichu puštěnou televizi, ve který dávaj přímý přenos ze Sněmovny. Konfident STB Bureš si udělal čas, vypustil jeden den dovolené v obytňáku a zajel všem přečíst sfetovaný projev Marka Prchala, že není možný, aby byl ve vládě organizovaný zločin. To říká jediný obžalovaný poslanec, kterýho od září čekají soudy a který dodnes hledá vlastní varlata. Taky jsem se v přímém přenosu na ČT24 od obžalovaného poslance dozvěděl, že Česká televize odmítá živě vysílat jeho projevy ze Sněmovny. Po něm nastoupil sfetovaný pitomec, vlastizrádce a vůdce fašistické strany plné debilů Pitomio Okamura, aby svůj tradičně debilní projev zahájil zmínkou o foukání kokajnu do prdele. Kdyby bylo jenom na mé maličkosti, tak nechám Babišovi rozkopat držku a Okamurovi rozšlapat kolena. Mír s vámi.

======

** update 09:17 na to, že jsou prázdniny, je mhd docela plná. lidi mě serou, praha mě sere, chčije a počítám hodiny do dovolený.

sám v práci

** update 22:21

image

======

** update 14:15 byl jsem pro chleba a myslel jsem, že když jdu kolem půl třetí, že ještě něco koupím. ale můžu říct, že jsem málem koupil leda tak hovno.

======

** update 11:13 kovidová čísla rostou. úplně vidím, jak si flastenci, dezinformační dezoláti, placatozemci a příznivci teorie zdravého těla nechávají diktovat, kde v jakém mhd či veřejným prostoru budou nosit respirátory. každý má přeci právo kašlat a prskat kdekoliv kolem sebe. ani dva roky epidemie nenaučila lidi hygieně, to je vidět a slyšet na kašlajících v emhádé.

======

** update 10:50 venku smrdí cosi, co připomíná sirovodík. dost obchodů je zavřených, dost obchodů je vyprodaných, ale aspoň banka byla otevřená. lidí málo, je to fakt super pocit a v práci sem naprosto sám, že bych mohl po kanclech běhat nahatej. jako to by šlo, ale asi bych budil vzrušení na recepci, která je udělaná z bejvalý prodejny a má fakt velký výlohy do ulice. pokaždý, když je kolem nějaká kundička, tak se do výlohy dívá a kontroluje v odraze, jestli od rána příliš nezastárla a nestala se ošklivější. a teď vidím, jak u výlohy stojím nahý jak lepá děva z domu červených luceren.

neděle

** update 20:13 poslední den pohotovosti a od zítra veget, nikoliv zatim ještě dovolená. trapný stereotypní život maloměšťáka.

======

** update 00:15 uklizeno, vyvenčeno, hotovo. venku nejsou žádný lidi, parkovací místa opuštěný, začátek prázdnin v praze. když je lidí málo, je to pocitově venku mnohem lepší. za kovidovýho lockdownu bylo město parádně opuštěný. teď když jedu emhádéčkem, mám chuť se odpálit dynamitem, ale pak si vždycky řeknu, že psaním sraček na internety rozhodně zabiju míň lidí a jedu dál.