houby s červem

** update 22:48 dnes je to sedm let, kdy přišlo první jalapeno od bfl a já začal stavět důl. od tý doby prošel bitcoin solidní proměnou.

======

** update 12:40 o víkendu jsem byl mimo prahu. jen tak z legrace jsem zalezl do březovýho hájku, abych se podíval jestli rostou. jo, rostou, ale s ponaučením, protože sem našel fakt pěkný houby, ale byly to houby s červem. jo, někdo to tak v životě bejvá, navrch huj a vespod fuj.

image

shr svj

** update 12:12 ve středu sem se překvapivě nevykalil a zdrhnul z hospody celkem brzo. přiznám se, že se nebojím ani tak koronaviru, jako se spíš bojím nezodpovědnejch lidí. myslím, že už sme dost starý na to, abysme chápali, že když mi bylo včera blbě a v horečkách sem pobíhal po zahradě, tak dnes nepudu do hospody chlastat kořalku a pivo. stejně tak nepudu do hospody chlastat pivo a vyprávět, že sem ještě na antibiotikách s angínou. tohle fakt nemá smysl.
dneska a včera sem chystal dopisy ke svolání schůze svj. naštěstí nemusím nic důležitýho řešit, tak je mi celkem u prdele, kdo se mi ozve z domu a kdo ne.

stejkárna

** update 11:52 jo, takže ve Stejkárně to bylo super. Sice sem tam nechal solidní balík, ale nelituju toho, protože sem si pěkně užil. Akorát sem zapomněl na papriky jalapeno plněný sýrem. Ty se mi dneska ráno na hajzlu připomněly.

výročí

** update 13:48 do mhd zase s rouškou. v podstatě veřejnost byla poctivá, všichni roušky měli až na pár dementů. mě taky sere mít roušku, ale ještě víc by mě srala diskuse s debilama.

dneska slavím s dívkou roční výročí. ty vole, docela to uběhlo bez toho, aniž bych musel cokoliv dementního řešit. mám takovej pocit, že posledních 25 let sem dělal něco strašně špatně.

out of memory

** update 13:07 čekám na oběd. v sobotu sme vyráběli rybízovej koláč s drobenkou. neuvěřitelná onanie.

image

======

** update 10:47 hele, normálně bych se posral. mám pár tejdnů 128gb ram, dneska sem chtěl zapsat do výkazu práce jeden řádek s prací. pustím webovej prohlížeč, otevřu firemní sharepoint, nalistuju výkazy práce a otevřu webovej excel...

update: očividne nejsem sám.

image

kolečka

** update 21:33 už má zase všech pět pohromadě, měl sem o kolečko míň. jo, stačilo zajet do obi a koupit k židli nový kolečka. pohotovost se blíží ke konci.

cetin

** update 22:20 to si takhle střílím Dooma a najednou za oknem rána jako prase. tak pauznu gamesu, jako správnej důchodce vystrčím hlavu a vidím, že na křižovatce sejmulo auto motorku s borcem. no nikomu se nic nestalo, akorát mě pobavilo, že z hospody vylezla hromada chlapů s pivama a sledovala divadlo. nikoho nenapadlo jít pomoct s odklízením motorky, tak se aspoň přidala nějaká žena z auta, který zrovna čekalo na červený ve vedlejším směru.

======

** update 09:47 no, schůzku ze subdodavetelem pro cetin mám za sebou, pozitivní je, že by ten kabel chtěli táhnout přes půdy a k partajím světlíkama, což mě docela potěšilo, protože nemám chuť znova sousedům vysvětlovat jakékoliv kopání a bourání v domě. včera sem v práci prokrastinoval a dneska mě čeká asi stejnej plán.
cestou do fachy jela v tramvaji nějaká vymletá smažka a musím říct, že pervitin je stejně nejlepší droga na světě. nejlepší účinek, dlouhá doba trvání a nejlepší stav, kdy je člověk šťastnej, i když nemá zuby, smrdí jako chcíplej klokan a nohy mu pokrejvá mocná vrstva plísně.

lepší kafe

** update 12:50 proběhl v práci návrh, že bysme každej přidali měsíčně kilo a kupovali bysme si libový kafe. jenže nebyla 100% shoda a tak sme se shodli, že nic kupovat nebudem, protože kolega, který by kafe neplatil, by ho stejně chlastal. jako je to smutný, kor když máme všichni nadstandartní příjmy.

pondělí

** update 23:17 normálně sem přes wine uchodil doom 2016. je to svižný a to kurva dost...

======

** update 13:09 notebook mám přeinstalovanej, mám dva disky v sw raidu, jeden single a přes všechny partition xfs. Musím říct, že xfs je docela paměťově náročnej a je docela prdel čekat, než se zhibernuje 60GB paměti....

disky

** update 21:50 ve středu sem byl v hospodě a od včerejška se seru s notebookem, protože přišly disky a celýho sem ho překopal. panezasranej, to byl ojeb...