úklid

** update 22:28 dopoledne v obi pro sprchovou baterii a odpoledne sem uklízel jak mourovatej. fakt už byt volal pomoc. město ožívá, lidí v nákupáku jako sraček. jo a spravil sem si lampičku, tak sem zvědavej, jak dlouho oprava vydrží a jestli mě nezabije.

babiš je zmrd

** update 09:10 včera sem příliš svět zpráv z česka nesledoval, protože sem oživoval na bytě internet, stavěl pracovní stůl, přenášel krabice a vůbec dělal různý demence spojený se stěhováním. taky sem se solidně naběhal z jednoho konce bytu na druhej a celkem mě z toho bolej nohy.
když sem si však večer sednul ke zprávám, viděl jsem solidní prasečák z dílny agenta STB Andreje Babiše. Neuvěřitelná prasácká diskuse z níž jsem naštěstí díky český televizi viděl jen to méně bolestivé. Zmrd Babiš musí skončit a jestli jeho kariéru národ neukončí, tak mu není pomoci. Fakt strašlivej hnůj po 32letech od Sametu, kdy demokracie v republice zvítězila a čínští komunisti zase rozjezdili studenty tanky. komunismus je svinstvo a každý, kdo ho propaguje, by měl jednoduše skončit.

tramvaje

** update 18:48 tyvle, konečně se někdo odvážil říct nahlas, že Zeman je naprosto tragická figura současných dějin a chová se jako vychlastanej pičus.

Zahraniční výbor Senátu se usnesl, že prezident Zeman není schopen vykonávat funkci.

======

** update 15:15 Policisté v Praze zachránili ženu, která visela za nohu z okna. Vypadla při plašení holubů. naprosto nechápu, jak lze při plašení holubů vypadnout z okna. asi se musej plašit nohama nebo já nevim... tyvle.

======

** update 11:54 jo a ještě mám pocit, že dochází k plíživému zdražovaní nejen potravinářských surovin. Náklady na rekonstrukce rostou, dneska sem za snídani zaplatil 71Kč, přestože ještě minulý týden jsem za to samé dával 57Kč. To nebude náhoda, že stát je ekonomicky v píči.

======

** update 11:11 dneska sem jel zase do práce. příští tejden sranda končí a pokud sem to z rozhovoru se šéfem pochopil dobře, vrátíme se do kanceláře. v podstatě většina z nás bude mít 3 týdny od prvního očkování, který z nějakých záhadných důvodu uznala vláda zkurvence Babiše jako za dostačující a ochranu poskytující.
Cesta tramvají do práce byla otravná, jezdí jenom číslo 16 a bude jezdit asi zkurveně dlouho. Dostal jsem odpověď od nějakýho kokota z Ropidu, kterýmu padl na stůl můj email se stížností ohledně rušení tramvajových spojů. Rozsáhlá odpověď mě příliš nepotěšila, protože to byla snůška blábolů a argumentování neexistujícími tramvajovými linkami. Ten kokot mi normálně napsal, že v roce 2024 se pokusí zamyslet nad úpravami spojů, protože bude dostavěná linka přes Václavský náměstí od Muzea na Můstek a tramvajová linka na Sídliště Malešice.
Mě to docela nasralo, takže sem dneska napsal email, ve které jsem sdělil, že mě jejich argumantace linkami, z nichž nestojí ani centimetr kolejí, příliš neuspokojila a považuju to lež. Vždyť tramvajový spoj na sídliště Malešice slibovali už bolševici, dodnes stojí naprostý hovno a nevěřím, že během tří následujích let dokážou trať přes Václavák a do Malešic postavit. Fakt debilní příběh mi z Ropidu napsali a spokojen sem s nim nebyl.

Muž slepě plnil pokyny po telefonu. Vzal úvěr, vybral peníze a vložil je do kryptoměn. být debil není trestný a za lidskou hloupost aplikovaná kryptografie ve světě kryptoměn fakt nemůže.

den dětí

** update 15:54 dneska mají děti svátek a já nevím co s tím. pedofil nejsem, takže asi nic slavit nebudu.

pošuk steven

** update 09:39 o víkendu sem byl na vejletě mimo prahu. dneska mi začíná pohotovost a sere mě to. už bych chtěl dovolenou.

Steven Seagal vstoupil do strany Spravedlivé Rusko. Steven se definitivně zbláznil :D

lidi v mhd

** update 10:17 tramvaje plný lidí, jiřák plnej nudících se matek s dětmi, kočárky a předraženým kafem z kelímku. musím říct, že časy pár měsíců zpět mě bavily víc. ve městě a ve veřejný dopravě fakt byl klid a pohoda.

voko

** update 11:20 včera zahrádka u voka. je mi mimo skoro jako za starejch časů. zákazník po mě chce aktualizaci jednoho windows serveru, kterej má aktualizace trochu rozhozený a já z toho mám staženej žaludek. nechci řešit windows.

Prchal s Babišem vyváří použitý čajový sáčky

** update 10:37 byl jsem na otočku v práci vyzvednout ssd disk do počítače, kterej sem dostal za úkol zachránit. zrušili mi tramvaj pětku z důvodu rekonstrukce trati někde v centru, dopravní podniky vyhrožujou, že úplně zrušej třináctku, tak sem včera reagoval na letákovou akci a napsal mejla na uvedený adresy, že se zase posrali. v mhd plno a v práci taky nebyl jenom jeden člověk. Babiš s Prchalem očividně trpí absolutním nedostatkem důvěryhodných kádrů, takže agenta Kůži alias Arenbergera zase nahradí na pozici ministra zdravotnictví zpěváček Ken alias Vojtěch. Docela by mě zajímalo, jestli do voleb Andrej stihne protočit ještě jednou všechny své bývalé ministry. V podstatě je pro mě překvapení, že neudělali ti dva buzeranti ministra zdravotnictví z multiministrů Karla a Havlíčka. Tyvle... [facepalm emotikon]

chata

** update 11:03 ve středu sem byl v hospodě u voka na zahrádce, sešli sme vcelku všichni a bylo to takový zajímavý po těch měsících sociální samoty. v pátek sem si vzal dovolenou a jel zkontrolovat do Ledečka svůj majetek. Hospoda u mostu byla otevřená, takže sme udělali nějakou útratu, dobře sem se vyspal a po zimě zjistil, že mi protejká ve sprcháči vodovodní baterie. takže sem musel jako správnej chatař nejdřív řvát, že se ta baterie normálně posrala a pak sem ji sikovkama odmontoval, abych mohl koupit novou.

injekce den poté

** update 11:35 sedím v práci a ve sklepě jede bourací kladivo. do píííííííííííííííččččééééééééééééééé!

======

** update 10:25 fajn, včera sem sežral paralen a usnul v devět. dnes v osm ráno sem se tuším probudil. no jako slušná sračka a rameno mě bolí ještě teď. ale asi sem nechcíp.

Svět kryptoměn se hroutí, kurzy masivně padají. Musk bude mít asi hodně nových nepřátel. Tři prdele debilů z řad nováčků, kteří sledovali jeho tweety, chtělo mít do léta v garáži lambo. Budou mít hovno, akorát já asi dostanu příležitost levně nakoupit.