nákup

update 11:38 co je to lidstvo? lidstvo je jen takový malý pubertální jebáček na tváři evoluce.

======

update 11:11 pytle s odpadem obklopující jedinou nezamčenou popelnici ve světě poloprázdných zamčených popelnic by mohly posloužit jako psychologická studie lidský debility. jsem stále silněji přesvědčen o tom, že výrazná část populace má v hlavě hovna a permanentní bordel.

======

update 11:04 jdu na nákup. koupím pečivo, vdolky a polníček. suroviny na bublaninu sem nevzal.

došlo k tomu

update 21:37 motal sem se celý odpoledne v kuchyni. zejtra zas. vyndal sem z mrazáku loňskej rybíz, abych udělal místo pro novej. bude bublanina.

======

update 15:57 jako nemám slov. v severní koreji chce žít každý.

======

update 11:11 k čemu sem čekal, že jednou dojde. je to jenom o trpělivosti a času. jdu venčit a vidím, že z druhý strany si to sype k popelnicím nějaká frnda se dvěma plnejma pytlema odpadu. nespěchám, jdu tak akorát, protože vím, že naše nezamčená popelnice přetejká. když sem v klidu došel na místo incidentu, jeden pytel už jaktakž do kontejneru nacpala a chystá se na ten druhej. nastupuju:

já: "vy nemáte klíč od svých popelnic?"
žena: "proč?"
já: "abyste hodila odpad do svýho odpadu."
žena: "vy ste nějakej všímavej."
já: "sem, protože tohle není vaše popelnice."
žena: "to není pravda, manžel říkal, že neměli dostatek zámků a tuhle nám ještě nezamkli."
já: "tak to byste měla manžela naučit číst, protože co je tady napsáno?"

a ukazuju na velký samolepky, na nichž je napsána adresa domů, kterým kontejner patří. frnda balí druhej pytel a odchází uraženě zpět domů.

májoví deštíci

update 22:43 Biologové pozorovali orangutana, jak si bylinou vyléčil ránu. nechci bejt nějakej jízlivej, ale tenhle vopičák ze sumaterskýho pralesa má víc zdravýho rozumu, než někteří naši spoluobčani, kteří se léčí pitím sava.

======

update 17:09 častý symbol dnešních dní. všude nasráno.

image

======

update 11:24 sleduji v televizi reportáž, jak američtí fízlové rozhánějí studentskou demonstraci na podporu válečnýho úsilí teroristů z Hamásu. Tihle novodobí studentští hipísáci mi přijdou fakt takovou smutnou parodií na květinový děti z minulýho století. Jsou střízliví, vyžadují zásobování bioveganskými potravinami a nápoji z rozmixovaných rostlin. Neužívají LSD pro rozšíření vědomí a už vůbec nejsou pod vlivem alkoholu. Smutná generace nemocných sněhových vloček.

Šel jsem přes Jiřák a chtěl se stavit v pekárně. Bylo tam tak namrdáno vystajlovanými lidičkami a hipstery, že sem se na místě otočil a na nákup pečiva se vysral. Už takhle je to na Jiřáku dost psycho, protože Vinohrady a pomalu i Žižkov se stávají smutnými stíny svý bohatý barový a hospodský minulosti. Kurva, představte si, že jdete náměstím a nenarazíte na pivnici, hospodu či nálevnu s lihovinami, které by měly otevřeno už od časnýho rána. Jdete a je to jedna posraná kavárna vedle druhý, všude sedí tiší smutní dyzajnoví lidé zahledění do svých mobilů a vyvolávající dojem, že Jiřák ovládly zombie.

======

update 09:22 když všechno klapne, bude pršet.

odněkud vítr do naší městský části přivál morgošku, která somruje na zastávkách emhádé peníze. vím o ní, občas ji vidám, jak prudí lidi na druhý straně silnice. dnes měla šichtu na zastávce ve směru, kterým běžně jezdím a docela sem si ji vychutnal. pořád platí, že se lidi projevů somrujících morgošek bojí, přestože byla frnda pěkně a čistě oháknutá a s cigárem v ruce. bavilo mě pozorovat, jak se lidi při komunikaci ošívají, jak jim morgošskej tón nedělá dobře a věděl jsem, že přijde i ke mě. přišla, s cigárkem, úsměvem a asi pocitem i pocitem, že ze mě nějaký prachy vytáhne. a jak se na mě podívala, uslyšela "tyvle, ty černá kundo, nic ti nedám. na cigára prachy máš a stejně somruješ. nehul na zastávce a táhni do hajzlu." to celý hlasitě a důrazně, aby to bylo trochu slyšet. cigoška se krátce zasmála, přestala somrovat a odtáhla do černý píče. nejsem rasista, do bílý píče bych klidně poslal i somrující bělošku.

koks došel, koksovna nejede

update 21:57 mám z ranní telefonovačky v hlavě docela vymrdáno. organizování věcí po telefonu je prostě voser. na politický scéně se děje furt ten samej průser, kampaně jedou a marketingový týmy sázej bomby. vymrdaný rusáci furt sázej bomby na ukrajince a nehodlaj s tím přestat. celá ta válka je totální vymrdávačka, kde všichni vymrdávaj se všema a ukrajinci furt zbytečně chcípaj. rusové vymrdávají ukrajince, ukrajinci vymrdávaj rusáky, evropa s amerikou vymrdává ukrajincema, protože neplní sliby a neposílaj nonstop vagóny plný munice, aby mohli ukrajinci vymrdávat s nekonečnou zásobou vymrdaných loutek, se kterými vymrdává putin. vymrdaná situace, nejdřív se světem dva roky vymrdával čínskej kovid, pak začal se světem vymrdávat putin a někde tam vzadu čeká na vymrdávání čínskej komunista. budeme doufat, že naše kapitalistický válečný lodě, ponorky a letectvo je připravený vymrdávat s vymrdávači. pak jsou tu ještě hromady vymrdaných atomovek. vzhledem ke statistickýmu průměru dožití českýho muže můžu konstatovat, že mám už dávno vymrdanou polovinu života za sebou a před sebou rychlou vymrdanou budoucnost. vymrdanej večer, kokoti.

======

update 19:57 zase byl kurva městskej pařák. úplně si představuju, jak luxusně by bylo na chatě. nejspíš udělám kolegovi dobrej skutek a prohodím si s ním víkendy. měl sem mít ten příští, ale vyjdu mu vstříc a vezmu si pohotovost už zejtra. ať se s rodinou může pěkně opít jako prase.

======

update 14:07 Palestinec navštívil Osvětim a vzkázal Židům, aby se tam vrátili. palestinský kozomrd přijel na návštěvu koncentráku a natočil videjíčko. rád bych vzkázal některým netradičním komunitám, jenž nesdílí tradiční bílé heterosexuální pseudohodnoty, že v tom koncentráku by za hitlera skončily taky.

dobu, ve který žijeme, bych nenazýval dobou postfaktickou, ale nýbrž dobou na hlavu postavenou.

======

update 13:46 vážně doufám, že mezi mým nevěrnými čtenáři není moc jedinců, kteří by si samodiagnostikovali adhd, autismus a aspergera v jednom. omylem sem viděl jedno divný auditorium se samejma divnejma lidma a ty debilní lidi se vzájemně přesvědčujou, že jsou adhd autisti křížený s asparagusem. ale jako líbí se mi moderní doba. máte pocit, že jste úplně levý na matiku a hned si napíšete do internetovýho profilu adhd. máte pocit, že vám lidi nerozumí a hned se přihlásíte k autismu. osobně můžu celkem s klidem napsat, že si přijdu jako naprosto normální, obyčejný a průměrný bezcenný jedinec, ale většina lidí kolem jsou jo-jo.

======

update 12:14 jako já chápu, že někteří mladí lidi mají prostě soucit s jinými trpícími mladými lidmi. nicméně v poslední době na mě vyskakuje takovej bizár z různých podivných skupin, ve kterým se mladí lidé s netradičními sexuálními orientacemi, s netradičními filozofickými názory kovaných studiem na filozofických školách, kloní ke straně islámských teroristů z Hamásu a současně považují izraelský stát za stát páchající genocidu na palestincích. vyskakujou na mě tací lidé z čech, z británie a v usa se fanoušci teroristů z hamásu nebojí okupovat vlastní vysoký školy. chápu právo na názor, chápu právo na soucit s trpícími, ale soudruzi z lgbt komunity by se měli zamyslet nad vztahem islámu a islámských extremistů k netradičním sexuálním orientacím. pamatuju, jak kolovaly videjíčka, ve kterých bojovníci islámskýho státu házeli homosexuály z věží. jako nejsem úplně přesvědčen, že by hamás lgbt+ komunitě poděkoval květinami a podporou všem islámským stejnopohlavním manželským párům. mám dojem, že hamás je akorát vděčný za užitečný idioty, kteří mu pomáhají s kampaní proti židům. Přiznám se, že už mě serou debilové, kteří ze svýho zkurvenýho života neobviňují sami sebe, ale nábrž cikány, migranty, uprchlíky, ukrajince nebo židy...

Američtí studenti proti Izraeli. Vadí jim válka a disproporční utrpení Palestinců, uvádí novinářka.

Typický britský podporovatel islámskýho terorismu. mladík by měl doufat, že až jednou pojede na návštěvu islámských zemí, nebude veřejně bičován a popraven za netradiční módní vkus.

západní civilizace požírá sebe samu a bílá evropská rasa končí.

======

update 11:23 pár milovníku produkce kolumbijských koksáren bude mít smutnej víkend. Celníci na letišti v Praze zadrželi muže, pašoval 4,6 kg kokainu z Kolumbie.

mluvil jsem s matkou.

řeším klecové stání pro naši popelnici. v úterý přišla cenová nabídka, která mně silně připomněla, jak moc šly ceny materiálů, energií a práce za poslední roky od naší poslední velký rekonstrukce bytu nahoru. kolegyně z výboru to vzaly mnohem líp, než jsem původně čekal, nicméně musím zorganizovat srovnávací nabídku, abychom si ověřili, že nás skutečně nechce pán natáhnout. já si to nemyslím, ale je to potřeba kvůli šťouralům. jako milí zmrdi, je to zkurvenej oser a největší oser je dělat akce vždy po pár letech, kdy pokaždý zjistíte, jak moc se zase pohnuly ceny směrem nahoru.

co se týče cen, inflace a úroků, viděl jsem ve zprávách rozhovor s nějakým čůrákem z čnb a musím říct, že mi tato stará páchnoucí bankovní instituce dost leze krkem. pár politickejch trafikantů ovládá ekonomický život celýho státu a nelze je odvolat, sesadit nebo vyměnit. s čnb mám velký mentální problém. čnb nepatří do moderní evropy.

srát, nasrat, posrat, vysrat a zasrat.

kurva práce

update 22:02 zajel jsem do obička koupit perlátory a náhradní žárovky. když už tam moje maličkost byla, zašla se podívat do globusu a koupila lososovej filet. jako plácnul sem se přes kapsu.

======

update 16:24 oblíbeným hitem internetových scammerů jsou fejkový videjíčka s herci či politiky, kteří nabízejí příležitosti k rekordním ziskům. nějaký to videjíčko s Babišem jste určitě už viděli.

======

update 10:18 kurva, vážně nemiluju bobiny s pitbulem na volno a bez náhubku. když se potkaj dvě feny, nemusí to bejt láska na první pohled. a když je majitelka vystajlovaná píča, je to ještě horší. dopiče, proč si tyhle bojový plemena pořizujou hlavně idioti.

teplowood

update 11:29 jebání zad mám za sebou. teď si užívám jízdu po lokálně anestetikovaných zádech. jako paní řeznice byla dobrá, lehněte si, dejte si ruce pod hlavu, moment, hotovo. "paní doktorko vy ste nějaká rychlá, já asi nebudu váš první, žejo?" "to opravdu ne, už to dělám třicet let"

======

update 10:10 dorazily do datovky daně z nemovitosti. zvednutí o skoro čistých 100%. za prahu dva litry, za ledečko litr....

======

update 09:26 venku je léto. čas na krátký rukáv a kráťasy. co se dnes zatím stalo:

  • nasral mě debilní cyklista, kterej je po chodníku nalepenej u zdi domu. když lezete ven s čoklem, tahle situace vážně potěší

  • vždy potěší šílená matka s kočárkem, kde je uložen mimísek, která se chce vecpat s celou sestavou do malý pekárny. vážně sem ji chtěl poslat do hazjlu

  • pobavili mě dělníci, kteří stáli na silnici u cedulí, který oznamovaly, že dnes začíná oprava teplovodu a na místě je zákaz parkování. bylo plno a moc lidí neodjelo.

image

jepki mrdki jepice

update 20:40 kde plasma 6 je vážně povedená.

image

======

update 14:26 zapomněl jsem na chatě bundu s rozbitým zipem. takže objednávám dnes novou a ještě sem přihodil k nákupu protihmyzácký sítě do oken. každý léto sem si nadával, že když večer otevřu okna, tak světlo přiláká do chatrče hromady hmyzu a každý léto sem si říkal, že příští rok už ty sítě musím koupit. stalo se konečně.

======

update 13:15 Česko požádá o mimořádnou pomoc z EU pro ovocnáře. Nebude žádná sklizeň, přepokládá ministr. jsem přesvědčen o tom, že dotace jsou zlo. dávat dotace jen kvůli tomu, že nevyšlo počasí, je prostě kokotina. úděl zemědělce a pěstitele závisí na počasí. počasí nedokázali poručit ani velcí sovětští soudruzi, tak proč by měl brusel platit zemědělcům za zkurvený počasí. holt letos dovezem ovoce s ořechy ze zemí, kde počasí vyšlo a kde umí vyrobit i levněji. třeba z ukrajiny.

Marika Mikušová: Deprese a úzkosti jsou letuškovskou diagnózou, ale nahlas se o tom nemluví. každá práce s lidma přináší stresy a úzkosti. práce letušky není o ničem jiným a letuška holt musí zaplatit daň za setkávání s různými kulturami, za poznání různých cizokrajných míst a za píchání s piloty v letištních ubytovnách.

======

update 10:56 okej, do datovky dorazila daň z nemovitosti za chatu a zahradu. zvedli ji hajzlíci skoro o 100%. mít letní byt, to není žádný právo, to je prostě nadstandard, kterej není pro všechny.

======

update 09:20 ve zprávách právě říkali, že je hrozný sucho a leckde ve studnách dochází voda, což je prej pro tuhle roční dobu netypický. jo, i já jsem si o víkendu všimnul, že zahrada je úplná sahara.

cesta do práce mě srala. tradičně.

v kanceláři to dost po víkendu smrdělo, takže sem musel začít silně ventilovat.

zítra mi budou zase jebat záda. dvě díry, odebrání kusu kůže a několik stehů.

Zdrojové kódy systému MS-DOS 4.0 zveřejněny pod licencí MIT. kdyby se někdo chtěl podívat, jak měl vypadat nikdy nevydaný msdos4 a jak to vypadá, když je operační systém napsanej čistě v asembleru.

špinavá praha

update 17:53 špinavý má záda. jsem zpět z klidu vesnice, kde zní jen zvuk sekaček, pil, slepic, psů a opilců.

Na pražském Majálesu zasahovali těžkooděnci. skoro jako czechtek. jen tentokrát museli rozehnat nasranou mládež, protože jim pořadatel akce nechtěl vracet zálohy za kelímky. tyvle, nevymyslíš.

tančící penzista

update 20:53 matka příroda je nevyzpytatelná a zahradník prosebník. ořešák omrzlej, víno zmrzlý, rybíz přežil a semínko to dalo. jen tak z prdele a čirý zvědavosti, jak moc je konopí rostlinej nezmar, zasadil sem 17.3 jedno starý semínko. jako nečekal sem nic, ale příroda umí mocný kouzla a ono vyklíčilo, přežilo šílený saharský vedra a potom mrazy. co k tomu říct víc.

image

image

======

update 09:21 penzisti tančící kolem mastný tyče a sedící sněhová vločka. neverending příběh z pražskýho emhádé. myslím, že když se toho dožiju, budu velmi agresivní důchodce tyranizující vyměklou úzkostlivou mládež, která kolabuje i během pětiminutovýho výpadku tiktaku.

starej kund

update 20:30 jak jsem si tu stěžoval na průser kolem vmware a broadcom a padlo slovo proxmox, tak dnes se vrátila paní jednatelka z nějaký schůzky a ptala se mě, jestli jsem o tom někdy slyšel.

======

update 12:01 chčije, kurva.

Na Hradě prý byla špatná akustika a celé je to bouda. ANO už neví kudy kam. nepřestává mě fascinovat, že naprosto průhledný permanentní lhaní burešova hnití dokáže přitáhnout kolem 33% voličů. podle mě to jen naznačuje, že většina obyvatel jsou tupý hovna, který nerozeznají lež od pravdy a když už rozeznají, tak jim notorický lhaní nevadí. prostě komunistický styl, lžeme, sereme vám na hlavy, ale hlavně mlčte a šoupejte nohama.

======

update 10:38 nějaká zlá kunda začala vrtat! bič boží na tebe sesílám!

======

update 10:09 kolega píše email vedoucím orgánům jednoho našeho zákazníka a chce abych se kdyžtak vyjádřil taky. já mu řekl, že se dnes nebudu vyjadřovat naprosto vůbec k ničemu, protože mám černou jízlivou náladu a případný text by mohl vyznít jinak, než byl původně míněn.

četl jsem nějakou diskusi věnovanou svj a tyvle, prostě nechápu, proč musí mít někteří debilové ve vedení svj potřebu nad rámec schválených odměn každý měsíc vysávat společný prachy formou fakturování víceprací, nadprací a různých mimořádných prací typu "nákup a realizace vánoční výzdoby". jaký užitek bych mohl mít ze tří litrů měsíčně navíc, když bych se nemohl s rovnou páteří podívat sousedům přímo do očí? nicméně mentální nastavení společnosti vysvětluje, proč významný části populace nevadí Babišovo lhaní.

======

update 08:55 od tý doby, co byla zrušená povinnost dávat blinkry při odbočování, je na křižovatkách docela prdel. cestou do lahůdek sem viděl dobrýho starýho kunda, kterej mě fakt bavil. kdysi dávno stačilo každýmu jantarovi za volantem nahodit blinkr a každej hnedka pochopil, kam chce odbočit. dnes to má řidič hodně jednodušší, protože mu odpadne jeden úkon rukou, ale domluvit se na křižovatce, kdo kam pojede a jestli má tramvaj fakt přednost, je prostě poněkud složitější.

mám ji čerstvě vylíhnutou z prdele. včera sem se vyndal jako prase u voka a následky rozhodně ponesu celý den.