životní špína

Vysráno dne: 2024-02-09

update 09:20 záhada výluky vyřešena. havárie vodovodního řadu.

Bartkovský: Rozhovor Carlson vs. Putin dopadl podle očekávání. Dvě hodiny nudy, servility, lží a propagandy. nějaká americká píča spáchala dvouhodinovej rozhovor s adolfem putinem. jako já nevím, co kdo čekal, ale já nečekal nic od chlapa, který tvrdil, že na nikoho útočit nebude, kterej shromážil u hranic dvěstětisíc vojáků a tvrdil, že jde jen o cvičení. kdo co čekal od fýrera, kterej si myslel, že kyjev dostane kurva za tři dny. vždyť ta jeho slavná hnědá armáda šikmovokejch eskymáků ze sibiře dostala takovou čočku, že se musela s potupou vrátit na frontovou linii, kterou ruský zmrdi drží od roku 2014. jo, můžeme si za to sami dlouholetým ustupovaním kremlu a chlácholením levným plynem a ropou. putin byl, je a zůstane rudým zmrdem.

======

update 09:08 život je jak špinavý trenky. nikdy nevíte, kdy začnou škrábat.

okej, letím na tramvaj a vidím, že na zastávce probíhá nějaký chaos a část čekajícíh přebíhá sem a tam k zastávce určený pro náhradní dopravu. kouknu do jízdních řádů, tam se všechno tváří normálně. pak si všimnu, že na sloupku s odjezdy spojů visí žlutá cedule. žlutá cedule znamená změny v jízdním řádu a tahle tam očividně visela neplánovaně. nastavím vzdálenost mezi očima a cedulí tak, aby písmena nebyla rozmazaná a vidím, že je skutečně v provozu nahrádní doprava. řeknu si "mrdám na to" a jdu za křižovatku na zastávku běžných autobusů, ze který všechny spoje jezdí k metru. okej píčo, problém sem vyřešil, aniž bych se zamotal mezi zmatkující cestující.

vlezu do metra, sednu si a přistoupí černoch. rozhlídne se a začne otevírat všechny okna. černochům do hlav prostě nevidím.

dívčí kačeří zobáky se mi fakt nelíbí a nezachraní to ani drahej telefon v ruce. sorry holky, nemáte to s tím botoxem ve rtech přehánět. můžete si za to samy.