Zplozeno v období: sobota

rychta

** update 11:57 No, ve čtvrtek sem vzal svoje nový martensky a šel je vyzkoušet na rychtu. Jo, takhle dlouho sem nohy neměl celou noc v pohodě, žádný bolesti, žádná vlhkost, prostě pohoda. Dlouho sme se neviděli, život furt při starým, teda s tím rozdílem, že já frndu živit nemusím, kámoš pořád ještě jo. v tomhle sem na tom o dost líp. vypili sme nějakej chlast, užili nějakej ten spirit a za rozednění sem byl doma. v noci byla slušná kosa, kolem nuly mohlo bejt a dost sem obdivoval mládež, která v tričkách lítala venku. Prostě vzpomněl sem si na jednu angínu, kterou sem chytil kdysi dávno stejným způsobem. Dost sem si užil hlasitých monotonních rytmů stimulovaných různými epileptickými blikátky, kundy sem neřešil a ke kvalitnímu prožití párty je to důležitá věc. Sem prostě zařeklej ze zkušeností z posledních let, že hospoda a párty nejsou vhodná místa pro jakoukoliv komunikaci s kundama, jelikož pravděpodobnost, že narazím na vysmaženou ezoalkopíču bez práce s dluhama a blbejma kecama, protože doma slovo skromnost a pokora neznali, je kurevsky nebezpečně vysoká.

konec první světový

** update 23:09 Ještě sem si večer udělal oběd na zítra, jenom takový jednoduchý vnitřnosi na smetaně s hromadou chilli a pepře, zejtra k tomu udělám rejži a přežeru se tak, až se poseru. Provětral sem konektivitu, postahoval nějaký seriálový díly a vyvenčil psa. Venku je tak všelijak, podzim v plnym proudu. Teď už jenom ten sníh, kterej měl dovést Martin z kolumbie.

======

** update 20:35 Dnes výročí konce první světový. V tývce jede na kabelu nějakej dokument o severní koreji. ty vole, to je prostě poblázněná země, kde nesmíte ani natočit půlku vůdce na obrázku, abyste ho neurazili. V osum ráno mě probudil soused místopředseda telefonem, že by mi vrátil žebřík, tak sem mu řekl, aby jej nechal u dveří opřenej o stěnu. O půl hodiny později mi volala matka, že by teda jako procházka, tak sem se sebral a šel. Odpoledne sem sjel nějaký dvě béčka a zabil přípravou sedmnáctý sračky ke zveřejnění.

úklid

** update 22:26 Dneska kurva úklid. Večer odpočinek s nějakejma filmovejma sračkama.

Proč lidé více soucítí se psy, než s jinými lidmi? Prostě ten psí pohled...

volby 2017

** update 18:41 Ty vole, to je průser tyhle volby. To je průser, že by i průjem zblednul. Takže to vyhrál estebák obviněnej z dotačního podvodu. Dále tu máme čmouda, kterej si postavil kariéru na hejtování jinejch čmoudů a nakonec piráti, z nichž je půlka geneticky v opozici, takže by byli i proti ráji na zemi, kdyby tu byl. Taky vstala z mrtvejch odéeska, která do kampaně nasadila křivou hubu s křivejma názorama. No a nakonec trosky bývalých velkých partají. Pičo...

úklid

** update 22:40 Dneska sem si dal uklízecí den. Od božího poledne až do stmívání. Zejtra už jen koupelnu. Vylil sem nespočet kýblů se špinavou vodou a dokonce sem udělal i okna. matka má takový domácí udělátko od karcher, elektrická stěrka na špinavou vodu z oken a dlaždic a je to fakt paráda. přemejšlím, že bych si koupil i vysavač od týhle značky, protože tý etě, kterou teďka používám, sem dal po úklidu docela zabrat, je plná všelijakýho cihlovýho, bilýho a jinýho prachu. V podstatě čekám, kdy se z ní zakouří a vyhodí pojistky na rozloučenou. Paneufo, to byl bordel, kterej sem uklízel. I tak sem dneska ještě vyhodil tři igelitky, ale to už byl jen můj bordel. Probral sem lejstra. Generální úklid. Myslim, že sem unavenej. Včera sem chvíli psal, musel sem si dodělat osnovou devátký kapitoly druhý sračkový série vesmírných dementů.

socani v praze

** update 12:19 Tak sem se vrátil z ranní procházky, venku klid a akorát si chci odložit nějaký socanský předvolební reklamy, které obtěžují mé okolí. Přiznám se totiž, že mě v první chvíli napadlo, že bych se mohl vysrat na všechny ty partaje a dát hlas socanům, protože je hezký, že konečně někdo myslí na nás pražany. Já moc dobře vím, kolik takový bydlení v Praze stojí potu a krve, hypotéka vás vydře úplně na kost a když do toho ještě řešíte kundu, která naprosto vůbec nechápe kolik co stojí, takže vám nezůstane ani blbá desítka na měsíc. A teď najednou přijde Dolínek a začne mi slibovat, že se můj plat zlepší a bydlení zdostupní. Jo, tihle socani...

image

úklid kuchyně

** update 22:37 Vstával sem v jedenáct, pak sem se nasnídal a do šesti uklizel kuchyni. Další várka jemnýho prachu je pryč. Hlavně sem se potřeboval dostat ke kytkám, aby mohly jít pod sprchu sundat šedivej povlak bordelu. fakt prokoukly a vypadaj spokojeně. zejtra další úklid, na řadě je koupelna. jo a nevyházel sem už kontajner, ale nýbrž jen pytel od psího žrádla. některý starý věci vypadaj hodně zašedle v tý jakoby novotě. něco nepřežilo a něco udělám jinak. hodně houkaj sanitky a já jdu zase odpočívat. abych nezapomněl, hajzl sem dneska ráno konečně vyzkoušel a sem navýsost spokojenej. řek bych, že má správnou výšku, stejně tak i umyvadlo. ty vole, to byla akce tahle akce barák. to nejhorší je za náma a lidi rychle zapomenou na dvouměsíční dobrodružství, maximálně budou mít vtipný historky, já jich pár mám.

včerejší pívo

** update 14:55 Jo, včera to bylo taky zvláštní v hospodě, ale aspoň sem se vyndal přesně tak jak potřebuju. Bezpečně vím, že dřív než ve středu do hospody nevlezu. Venku je zase zkurvený zasraný vedro jako v létě a přes ulici banda cikánů zahazuje výkop. Solidně házej lopatama. Nademnou nějakej kretén mlátí do zdi a zatlouká hřebíky. V mým bytě se pracuje, zejtra snad bude vymalováno a pan obladač si pochvaloval, že nemám složitý a komplikovaný nápady. Prej už dlouho tak jednoduše nekachličkoval koupelnu, že si prej lidi vymejšlej různý složitý vzory a tak.

volání o pomoc

** update 21:09 Musím říct, že mě docela serou Kellnerovy reklamy na Home Credit. Nějakej vysmátej čůrák se mě snaží přesvědčit, že půjčovat si je normální a ještě se prej během rozmrdání koupelny seznámím se sousedkou. Druhá dementní varianta je ohledně půjčování si na zmrzlinu nebo co to tam melou ti čůráci, kteří ještě dodaj, že až děcka reklamní rodiny dorostou, tak si taky budou půjčovat na zmrzlinu pro rodiče. Pičo, vidím to jako brutální útok na naše finančně negramotný spoluobčany. On asi Kellner ví, proč zůstává zalezlej a dojí jen svý politický styky na Klause a teďka tu svini Zemana. Jo, to se mi dost líbí, jak Zeman s Hovnáčkem Ovčáčkem propagují tu nekorektní politiku a alternativní média, tak můžu fakt s čistým klidem politicky nekorektně říct, že Zeman je obyčejnej čůrák a Ovčáček solidní zmrdíček. Bitcoin se vyškrábal až na 3934$.

======

** update 18:08 Už byl dneska klid a doufám, že to tak zůstane až do konce pohotovosti. Musím si poznamenat dojmy z bydlení v matčině garsonce. Sice je o blok dál, ale všechno v okolí je jinak. Už sem nachytal houmlesáka, kterej mi sral skoro pod oknem, rodina, která žije nademnou je nějaká divná a dost často se tam oslovujou děti slovem "debile, kreténe" (nejspíš tzv. bílej odpad, dveře mají polepený samolepkama typu 'smrt vlastizrádcům' - míněno dox, havloidy, kavárny a tak) a v ulici, kterou venčím fenu je autovraků jak nasráno.

Rozvádějící se Monika Štiková: Už bydlí se zajíčkem! Fuj tajbl, to je hnusná představa, ale když starý kundě jebne v palici a začne si myslet, že je jí dvacet, tak s ní nepohne ani čínskej bagr. starej Štika za pár měsíců pochopí, že měl Štikovou poslat do píče už dávno.

======

** update 13:35 Venku je konečně civilizovaně, takový fajn maloměšťácký počasí. Ráno mi volalo skrytý číslo, jak se později ukázalo od zákoše, kde měli v jednom skladu problém, protože nic jim nefungovalo. Takže sem se sebral, dojel na místo, restartoval počítač a všechno korektně naběhlo. No, za ty dva litry, který zaplatěj za výjezd, proč ne.

Před 15 lety se na Prahu valila stoletá voda. Ty vole, to to letí, byl jsem tenkrát s kámošem u toho. Důkazní fotky zde.

havárie vody 3

** update 12:23 Kundo zasraný vedro. Jediný dnešní pozitivum je bitcon na 3200$.

======

** update 11:31 nenávidím tohle zasraný zkurvený vedro. zasraný zkurvený tropický vedro. nechápu jak to může někdo dobrovolně vyhledávat a ještě se opejkat někde u zasraný vody. jo zasraná voda. včera dopoledne se manažéroval, aby se konečně určilo, kde je problém, vohnouti z pvk mi pro jistotu sdělili, že problém je na naší straně, že se jich už nic netýká a odpoledne odvezli i cisternu s vodou. to byste se posrali. a já jako správnej maloměšťák sem tohle musel řešit. jestli dorazila cisterna ještě nevím, ale mám slíbeno, že v pondělí ráno v osum přijedou nějaký maníci a přivedou mi do baráku novou vodu v nový trubce. každopádně až do pondělka je barák bez vody. kundo. včera sem musel večer utýct do hospody, ale moc to nepomohlo, protože vedro mě dohnalo i tam.