Zplozeno v období: sobota

socani v praze

** update 12:19 Tak sem se vrátil z ranní procházky, venku klid a akorát si chci odložit nějaký socanský předvolební reklamy, které obtěžují mé okolí. Přiznám se totiž, že mě v první chvíli napadlo, že bych se mohl vysrat na všechny ty partaje a dát hlas socanům, protože je hezký, že konečně někdo myslí na nás pražany. Já moc dobře vím, kolik takový bydlení v Praze stojí potu a krve, hypotéka vás vydře úplně na kost a když do toho ještě řešíte kundu, která naprosto vůbec nechápe kolik co stojí, takže vám nezůstane ani blbá desítka na měsíc. A teď najednou přijde Dolínek a začne mi slibovat, že se můj plat zlepší a bydlení zdostupní. Jo, tihle socani...

image

úklid kuchyně

** update 22:37 Vstával sem v jedenáct, pak sem se nasnídal a do šesti uklizel kuchyni. Další várka jemnýho prachu je pryč. Hlavně sem se potřeboval dostat ke kytkám, aby mohly jít pod sprchu sundat šedivej povlak bordelu. fakt prokoukly a vypadaj spokojeně. zejtra další úklid, na řadě je koupelna. jo a nevyházel sem už kontajner, ale nýbrž jen pytel od psího žrádla. některý starý věci vypadaj hodně zašedle v tý jakoby novotě. něco nepřežilo a něco udělám jinak. hodně houkaj sanitky a já jdu zase odpočívat. abych nezapomněl, hajzl sem dneska ráno konečně vyzkoušel a sem navýsost spokojenej. řek bych, že má správnou výšku, stejně tak i umyvadlo. ty vole, to byla akce tahle akce barák. to nejhorší je za náma a lidi rychle zapomenou na dvouměsíční dobrodružství, maximálně budou mít vtipný historky, já jich pár mám.

včerejší pívo

** update 14:55 Jo, včera to bylo taky zvláštní v hospodě, ale aspoň sem se vyndal přesně tak jak potřebuju. Bezpečně vím, že dřív než ve středu do hospody nevlezu. Venku je zase zkurvený zasraný vedro jako v létě a přes ulici banda cikánů zahazuje výkop. Solidně házej lopatama. Nademnou nějakej kretén mlátí do zdi a zatlouká hřebíky. V mým bytě se pracuje, zejtra snad bude vymalováno a pan obladač si pochvaloval, že nemám složitý a komplikovaný nápady. Prej už dlouho tak jednoduše nekachličkoval koupelnu, že si prej lidi vymejšlej různý složitý vzory a tak.

volání o pomoc

** update 21:09 Musím říct, že mě docela serou Kellnerovy reklamy na Home Credit. Nějakej vysmátej čůrák se mě snaží přesvědčit, že půjčovat si je normální a ještě se prej během rozmrdání koupelny seznámím se sousedkou. Druhá dementní varianta je ohledně půjčování si na zmrzlinu nebo co to tam melou ti čůráci, kteří ještě dodaj, že až děcka reklamní rodiny dorostou, tak si taky budou půjčovat na zmrzlinu pro rodiče. Pičo, vidím to jako brutální útok na naše finančně negramotný spoluobčany. On asi Kellner ví, proč zůstává zalezlej a dojí jen svý politický styky na Klause a teďka tu svini Zemana. Jo, to se mi dost líbí, jak Zeman s Hovnáčkem Ovčáčkem propagují tu nekorektní politiku a alternativní média, tak můžu fakt s čistým klidem politicky nekorektně říct, že Zeman je obyčejnej čůrák a Ovčáček solidní zmrdíček. Bitcoin se vyškrábal až na 3934$.

======

** update 18:08 Už byl dneska klid a doufám, že to tak zůstane až do konce pohotovosti. Musím si poznamenat dojmy z bydlení v matčině garsonce. Sice je o blok dál, ale všechno v okolí je jinak. Už sem nachytal houmlesáka, kterej mi sral skoro pod oknem, rodina, která žije nademnou je nějaká divná a dost často se tam oslovujou děti slovem "debile, kreténe" (nejspíš tzv. bílej odpad, dveře mají polepený samolepkama typu 'smrt vlastizrádcům' - míněno dox, havloidy, kavárny a tak) a v ulici, kterou venčím fenu je autovraků jak nasráno.

Rozvádějící se Monika Štiková: Už bydlí se zajíčkem! Fuj tajbl, to je hnusná představa, ale když starý kundě jebne v palici a začne si myslet, že je jí dvacet, tak s ní nepohne ani čínskej bagr. starej Štika za pár měsíců pochopí, že měl Štikovou poslat do píče už dávno.

======

** update 13:35 Venku je konečně civilizovaně, takový fajn maloměšťácký počasí. Ráno mi volalo skrytý číslo, jak se později ukázalo od zákoše, kde měli v jednom skladu problém, protože nic jim nefungovalo. Takže sem se sebral, dojel na místo, restartoval počítač a všechno korektně naběhlo. No, za ty dva litry, který zaplatěj za výjezd, proč ne.

Před 15 lety se na Prahu valila stoletá voda. Ty vole, to to letí, byl jsem tenkrát s kámošem u toho. Důkazní fotky zde.

havárie vody 3

** update 12:23 Kundo zasraný vedro. Jediný dnešní pozitivum je bitcon na 3200$.

======

** update 11:31 nenávidím tohle zasraný zkurvený vedro. zasraný zkurvený tropický vedro. nechápu jak to může někdo dobrovolně vyhledávat a ještě se opejkat někde u zasraný vody. jo zasraná voda. včera dopoledne se manažéroval, aby se konečně určilo, kde je problém, vohnouti z pvk mi pro jistotu sdělili, že problém je na naší straně, že se jich už nic netýká a odpoledne odvezli i cisternu s vodou. to byste se posrali. a já jako správnej maloměšťák sem tohle musel řešit. jestli dorazila cisterna ještě nevím, ale mám slíbeno, že v pondělí ráno v osum přijedou nějaký maníci a přivedou mi do baráku novou vodu v nový trubce. každopádně až do pondělka je barák bez vody. kundo. včera sem musel večer utýct do hospody, ale moc to nepomohlo, protože vedro mě dohnalo i tam.

hele kundo

** update 22:50 tak jako včera sem měl homeoffice, jehož hlavní smysl byla akce sundání části kuchyně, aby se obnažila zeď. kolem půl druhý volal kolega z práce, že mám ještě práci a je nutný naistalovat a aktivovat licence server a do něj naházet licence pro vzdálený plochy. to sem zmáknul vyvenčil psa a šel do hospody, protože tentokrát přijel pocestný za mnou a měli sme jaksi srazit právě v hospodě. pokec, chlast, návrat domů o půlnoci, fér že nás nechali venku a nikdo neprudil. Pozdní vstávání s pozdní snídaní ve dvanáct, v jednu rozloučení a já se vrhnul na vyklízení podhledu a přípravu na nadcházející akční týdny. takovýho bordelu, kterej sem ještě vyházel, úplná pozůstalost, kupříkladu z auta nějaký oslintaný krycí desky. zaplnil sem skoro celej kontejner, tak doufám, že nikdo nebude řvát. pozdní večeře, film a dneska už nasrat.

Flash definitivně skončí v roce 2020, dohodlo se Adobe s prohlížeči. zaplaťufo, konečně.

Muž „před tankem“ z roku 1989 žije, ale ve vězení. no cemment.

twin peaks return

** update 22:41 vstával sem relativně brzo, takže sem dopoledne dořešil poslední záležitosti, udělal přípravu na zítřejší začátek výletu a jak tady kolega baf položil v diskusi dotaz ohledně dvou vrcholů, položil jsem si otázku, jestli není načase zahájit konečně dovolenou, odolal sem pustit email a dal si 2x4h s twin peaks a lynchem. s pauzou na pozdní oběd od vietnamce, sem sjel prvních osm odvysílanejch dílů. no, jak bych to tak řekl, dostal sem visuální a zvukový orgie s dějem, tak nějak typickým pro lynche a seriálový postavy, kdy držet jeho linku znamená nechat se třicetkrát rozmrdat. a ten konkrétní osmej díl, to byla esence. jako já se bavil, ale nemohlo se mi na mysli vybavit, co tady občas jednou ročně píšu, jak stopadesát mikro kyseliny, prostě v tý hlavě vybuchne jak atomová bomba a pak se to valí před sebou, v barevných oblacích ve sférách, který sou drobek posunutý od týhle. jestli má lynch takovýhle sny...

uklidňující úklid

** *update 22:36 Mám na plotně fakt megaporci králika na paprice, akorát nemám nějak hlad. jak sem vařil, nějak mě přešel. doufám, že se zítra vrátí. taky je teda pravda, že sem nedávno dostal dva vzorky nealkoholickýho piva Vejr a jeden sem vypil. celkem solidní energetická bomba. sice žádnej perník, ale takovej malej kokajn. Sjel sem film Hacker, solidní jednohubka na odpracovanej sobotní večer. dalo by se co vytknout, ale autorský detaily scénáristy do očí nebušily a příběh měl celkem i logiku.

ČSSD chtěla ukázat novou tvář. Mluvil mudrc, bouchač i statistik, show nakonec ukradl Paroubek. Takže tenhle tragéd se pokusil o návrat v Cerhenicích. Nedaleko Velimi, no to mě poser. I když ty Cerhenice, to je taky solidní věc. Tam socani ukázali jak moc jde postavit hovadin z dotací (Cerhenice postavily z dotací středočeské Beverly Hills. Povolební změna by mohla utrácení zastavit.). Budoucí kandidát na krach tahle obec, protože to finančně neutáhnou bez dotací, který po volbách skončily.

Trapas s dárky pro královnu pokračuje. Šátek prý prodávali v obchodě pro turisty. Tak to je taky zlý. Ještě štěstí, že její výsost je distinguovaná dáma a taktně tudíž do medií pomlčí.

Situace s grafickými kartami je katastrofální – v obchodech není skoro nic. Heh, je hroznej boom alternativních kryptoměn. na některejch se taky daly vydělat jachty.

======

** *update 17:58 No to byl den. Ráno mě probudil kolega, někdy v osum hodin, že nejde v práci internet a tudíž se nelze dostat do pošty. To sou tihle kolegové, kteří mají v mobilech furt puštěnej email. Protože mám pohotovost a email potřebuju, vyvenčil sem, zajel do práce restartnout firewall a upc modem, čímž se problém vyřešil, cestou zpět nakoupil a skoro až do teďka sem uklízel. Udělal sem i sebe, králík se peče a paní sousedku odvezli do nemocnice, chuděra se nemohla vůbec zvednout.

Zemanův dar královně je z e-shopu za několik tisíc, napsal Lutonský z ČT. Idiot, reagoval Ovčáček. Hovnáčkovým slovníkem nekorektní politiky bych řekl, že ti čůráci na hradě se posrali.

Zemanův tlučhuba: Ovčáček testuje trpělivost občanů. Komentář Z. Šarapatky.

čtvrtina sračky

** *update 22:56 Tak jo, včera se to povedlo, slezina starých páprdů. Ráno sem si pospal a po procházce se psem a nákupu sem usoudil, že se vyseru na alternativní den a vrhnul sem se do maloměšťáckých aktivit. Praní prádla, drobný úklid, třídění papírů, mytí nádobí, vaření jídla a převlečení postelí. Takže fakt taková obyčejná nuda. Příští týden mám pohotovost a dneska už na hospodu fakt seru.

No, protože čas utekl voda a abych zabil večer, přečetl sem si potřetí šestou kapitolu svých literárních sraček, čímž sme se dostali z první čtvrtiny a lehce začnu šlapat na brakový koule. teď trocha první krve.

zahrada

** *update 23:11 Venku začalo pršet a pod okny projel kropicí vůz. těch pár kapek žlutý trávníky asi nevytrhne. hlína pod bezem byla úplně mrtvá, tak sem zvědavej, jestli v těhlech vedrech v ní něco vyroste. john wick příjemná žánrovka, t2 mě donutil k malému zamyšlení, protože mě ubezpečil v tom, že i po čtyřicítce se dá žít jako maloměšťáckej looser. vedro fakt nasrat, zejtra to nevypadá, že by bylo o něco líp.

======

** *update 17:04 Tak jako fakt prdel, vypral sem prádlo, umyl sem nádobí, zabil tři hodiny na zahradě stříháním bezu na malý kousky, vychlastám s místopředsedou pivo, vykládám mu jak si večer v tom zkurvenym pařáku skáknu na pivka a ožeru se, no a vono hovno. asi před hodinou mi volal kolega, že kolega, kterej má pohotovost si něco udělal s kolenem a neví se, jestli není úplně v prdeli. takže jestli bych na sebe nevzal pohotovost, protože všichni sou logicky v píči a já náhodou zůstal v práglu. a to sem chtěl původně jet za matkou, ale zahrada dostala přednost. takže sloužím, což sem oslavil, že sem ze sebe udělal člověka a vrhnul se na přípravu večeře. no nevadí, mám tu john wick 2 a trainspotting 2.