Prújem: sobota

kdo leje, ten maže

update 23:24 maďarsko v píči, teď slovensko v píči, příště jsme na řadě my.

======

update 18:21 venku je furt příšernej hnus. vůbec se nedivím, že během dnešního půlmaratonů museli aktivovat traumaplán kvůli kolapsu běžců. v tomhle animozním počasí běhá jenom idiot. počasí je příšerný a největší bizár jsou rozkvetlý zahrady. i ten zkurvenej šeřík rozkvetl a to normálně jde do květu až někdy v půlce května. počasí předvádí solidní magořinec.

======

update 14:55 tyvle, dneska sem během ranního venčení potkal fakt solidního čůráka se psem. bez obojku, bez vodítka a ještě měl ten zkurvenej zmrd kecy, že by zasloužil přes držku a nůž do ucha. fakt mně zvednul tlak.

======

update 13:17 pičo, venku je tak zasraný vedro, až bych blil a sral současně. kurva zmrdi, vždyť by mělo být jaro a ne tropický léto. planeta je totálně v hajzlu.

======

update 11:20 jo, když se starý čubky nalejou, tak lítaj třísky. Dívčí válka na Žďársku. Nadýchaly přes tři promile, roztrhávat je museli policisté.

okna

update 20:40 dnešní saharským pískem zasypaná pražská sobota byla věnována úklidu. udělal sem dokonce i okna, protože sem chtěl opět zažít ten nádhernej pocit, když je ven vidět čistě a jasně.

rýma

update 18:51 Umělá inteligence předpověděla, jak ohrožené jsou druhy rostlin. Vyhynutí hrozí skoro polovině. tahle planeta se stejně dřív nebo později lidí zbaví, oklepe se a bude žít dál.

======

update 12:46 otevřel jsem omylem diskusi na lidovkách a opět jsem si musel přiznat, že česká republika je plná frustrátů, kteří si nechtějí přiznat, že si za svůj zkurvenej život můžou jen a pouze sami. no nic, jdu radši umejt nádobí a pak si pustím na kabelovce nějaký pěkný dokument o zvířátkách na pokraji vyhynutí.

======

update 12:03 přišla ke mě rýma. snad neumřu.

smrt lidstvu

update 14:40 Žoviální Fico slavil se ženami. Po Paříži a Praze „je to balzám na duši“. no, fico objíždí slovenský důchodce s příšernejma sračkama. předpokládám, že to samý před volbama rozjede babiš v česku.

======

update 14:11 naši čeští debilové začali po 5g nanočipech ve vakcínách, chemtrails a podzemních laboratořích pod černobylem, kde se z potracených dětí vyrábí adenochrom s kovidem, bojovat proti samoobslužným pokladnám. myslím, že tahle naše společnost míří do hajzlu rychlostí světa. debilové, prosímvás, udělejte velkej reset a chcípněte hned teď.

======

update 11:30 jsem přesvědčen o tom, že lidstvo si zaslouží jen vyhynutí.

Lidé popírající změny klimatu na sociálních sítích tvoří uzavřené skupiny, ukázala studie. Je tak složité vyvracet dezinformace. myslím, že množina lidí popírající změny klimatu má výrazný průnik s množimami debilů, kteří sdílí proruský dezinformace o politice, teorie o škodlivost očkování a umělým původu nemocí, placatý zemi, chemtrails, židozednářským spiknutí aspen institutu a výrazný průnik bude i s fanoušky václava klause. prostě když seš kretén, tak sjíždíš debilní teorie.

okej

update 21:12 okej, žena má od včerejška jedinej zdravej kotník na sračky v sádře. a bude v tý sádře asi 6 tejdnů. sem rád, že se aspoň sama doberlí na hajzl, ale jinak si neodnese ani sklenici vody.

nákup

update 13:28 byl sem na nákupu v albertu. lidí jak sraček a ještě předemnou ve frontě na kasu stála nějaká alkoholička se zásobou levnýho vína, ruličky hajzláku a několika housek. celkem mě srala, zvlášť když došlo na placení, ale z druhý strany to byl takovej smutnej pohled, že sem jenom otočil oči v sloup a trpělivě čekal. chlast je zlo.

jízdenky

update 18:45 okej, takže přepadávač a vrah nebyl zhrzený manžel, ale odněkud z temnoty lidství vynořil se další pošahanej magor. Podezřelý z napadení v Kunratickém lese se přiznal k vraždě u Kyjského rybníka.

Soukup jde boxovat. Utká se s Bejrem v Clash of Stars. okej, žena si tenhle bizár předplatila. já jsem k tomu jen řekl, že než abych se díval na souboj krachujícího mediálního magnáta s pardubickým úchylákem, kterej raději místo manželky vezme na dovolenou do egypta bezdomáče, aby ho mohl natáčet na jútub, ožrat a opíchat, si raději pustím nějaký pěkný akční film s arnoldem schwarzeneggerem.

dnes jsme jeli na výlet do velimi. chci jen upozornit na takovej milej českej dopravní bizárek, kdy si na trase libeň-velim mohu vybrat, jestli chci jet s jízdenkami českých drah nebo jízdenkami pražský integrovaný dopravy. oba typy jízdenek koupíte na jedný pokladně nebo od jednoho štiplístka ve vlaku. horní řada tarif českých drah, spodní řada tarif pid. zleva doprava - dospělý s legitimací pid na základní pásmo do klánovic, pak dospělý bez legitimace a pes. na pid jízdenky navíc můžete navíc pokračovat pražskou mhd (bus, tram, metro). nekomentuju, pouze se jako finančně gramotný primitiv ptám, kdo zaplatí ten rozdíl v ceně. :D

image

problém zmrdů

update 19:17 zmrd zmrda mrdá.

======

update 18:55 konec ipv4

======

update 18:07 ok, v kingdom come sme vyřešili kuneše a celá gamesa konečně dostala trochu dynamiky. večer se musím uklidnit zabíjením nácků ve wolfovi.

======

** update 14:02 je problém zbavit zmrda funkce, protože zmrd nemá morálku a má všechno u svý zmrdský prdele.

sežráno

** update 18:26 pohotovostní úklidová směna skoro hotova. už jen počkat, až vyschne koupelna.

======

** update 12:36 přijdem z nákupu a na posteli objevíme čubu ležící v rozkousanejch penězích. ta čubka někde vytáhla čtyři kila a udělala si z nich snídani.

Jak Rus Muhammad daroval Arabům korán. velmi bizarní komentář alexandra mitrofanova.

sázava

** update 23:11 ještě sem ukradl (sorry hadri) dvě fotky sázavy z mý oblíbený rekreační oblasti. jako vostrý, ale místní sou asi zvyklý. já bych si teda nezvykl nikdy, když sem viděl na fotkách pár detailů z chatový oblasti.

image

image