Prújem: čtvrtek

čínský sráč koronáč

** update 11:05 furt se učím. včera po 17 dnech dorazil šéf a vypadal dost jetě. nikdo o koronáči nemluvil, ale doba, po jakou byl doma, byla na něj moc dlouhá. no, jsem přesvědčen, že tahle republika dostane s normalizačním komoušem babišem pořádně přes držku a čínský sráč koronáč tomu moc nepřidá. zemana odnesli do nemocnice na celkovou výměnu balzamovací kapaliny, ale furt se všichni tvářej, jakože je nejzdravější člověk pod sluncem. tahle země je v prdeli.

kalamita v praze

** update 09:51 v Praze po letech napadlo pár centimentrů sněhu a zatím drží. Je kalamitní situace, silnice nikdo neodklízí a jediný uklizený chodník jsem viděl před ředitelstvím VZP. asi znaj rizika...

dvacet let

** update 10:47 Babišův tým normalizačních expertů i dnes dokázal zvednout rekordní čísla nakažených. Když sem před dvaceti lety začal psát tuhle kupici sraček a hoven, nějaký pomatený arabáši sejmuli letadlama v new yorku světový obchodní centrum. Nyní hrozí katastrofa doma v Čechách. Strašný.

demence

** update 18:45 solidní demence, chci si pustit zprávy a nejsou, protože jede nějakej debilní vánoční program. přepnu na jinej kanál a tam taky kurva nějaký vánoční sračky. co se do děje, snad nejsou zasraný vánoce.

mrdka vánoce

** update 22:16 mám obavu, že budou mrdka vánoce. nejde o prachy a byt, ale o život. malý holce se vrátila rakovina do jater.

zbabělec

** update 14:17 takzvaný premiér Babiš zase lhal a místo do Senátu zmizel do Bruselu. Fakt se docela těším na volby a příležitost toho zkurvený estébáka vypráskat. Osobně si myslím, že týhle republice by hodně pomohlo, kdyby Bůh povolal Zemana a Babiše před poslední soud. Už mě ty dvě lidský hovna fakt serou.

zkurvená vláda se zkurveným presidentem

** update 10:30 včera sem napsal do deníčku hovno. teď ho napíšu taky, ale jen dodám, že poslouchám seminář k rámcový smlouvě na vmware pro státní správu. do toho mě sere babiš se zemanem a asi mě ještě dlouho srát budou. minimálně dokud zeman nechcípne a babiš nepůjde do píči.

další den

** update 22:30 asi sem fakt starej. běžela v televizi reklama na nějakou irskou kořalku a mě došlo, že už nejsem mladej. v tý reklamě byli samý mladý lidi, kterým se marketér snažil naznačit, že chlastáním můžou psát nový příběhy. no jo, nás důchodce už nikdo učit pít nemusí.

Po Mladé Boleslavi běhají králíci „bez očí“, zdechliny odklízejí strážníci. viděl sem na nově reportáž, po celým městě chcípaj na myxomatózu přemnožený králíci a bylo to fajnově morbidní.

======

** update 18:07 dnes utekl další den, během kterýho sem toho moc neudělal. příští tejden mám pohotovost a budu aspoň chodit do kanclu. zrovna čtu, že chtěj nouzovej stav zase prodloužit.

kurva práce

** update 12:49 byt po starý paní, který sem chodil kupovat noviny, je na prodej. má zhruba stejnou plochu jako moje nora, 50m2 a chtěj za ni 4.3míče. uf uf.

======

** update 11:08 normálně sem myslel, že se vyspím, ale nestalo se. někdy kolem půl devátý mě probudila paní od zákazníka, která nemohla na homeoffice pracovat. fajn, vyřešeno i přes obtíže, které způsobovalo řvoucí dítě, očividně se domáhající počítače maminky. pak volal přímo šéf, že se nemůže připojit k dokumentům. a najednou tu bylo půl jedenáctý.

měsíc

** update 23:56 feťáci se čínský sračky nebojej :D

======

** update 12:52 Co mě fakt dnes potěšilo, že Zeman a jeho parta zmrdů prohrála a letos nebude na Hradě chlastačka k 28.říjnu. Muselo to asi bejt těžký tomu duševnímu kriplovi vysvětlit, že letos bude hovno a Zemanův příšerný stav dává naději, že příští rok by mohl rozdávat metály někdo slušnější...

======

** update 01:16 babišovi chybí pár kousků do 15k nakaženejch za den. 14 968. a já jako předseda svj začínám přemejšlet, jestli neobjednat bagr, aby mi na zahradě udělal díru do země. jako asi by se dala se sousedama domluvit nějaká brigáda, že bysme si vykopali hrob sami, ale jsme celkem bohatý svj a můžeme si dovolit kopání zaplatit jako službu, dokud ještě zbejvaj nějaký lidi ochotný makat. best in covid, pyčo.

======

** update 00:45 nasa objevila základnu mimozemšťanů na měsíci. NASA to Announce New Science Results About Moon.