Zplozeno v období: čtvrtek

pohodička

** update 12:06 Ty jo, včera to ze začátku vypadalo, jakože to bude v hospodě hodně špatný. Nikdo z party, samý divný náštěvníci, kteří jakoby si spletli hospodu s literární kavárnou, ale naštěsí se to nějak celý vyvrbilo, přišel kumpán a stejně sme domů jeli někdy před jedenáctou. Ráno sem zaspal.

uff

** update 15:25 Včera se pivko výtečně vydařilo, akorát mě nasraly nějaký lidský kundy, ale s tím se nedá nic dělat. Prostě nesnáším lidi, kteří neplní dohody. Vyřešil sem dneska nějaký telefonáty a těším se domů na hafinu.

ranní sprďák

** update 22:15 Dneska sem nic nepsal, večer nic nedělal a ležel maloměšťácky u televize. vyvenčil sem jak nejdřív to šlo a doufám, že mě nechaj lidi tentokrát vyspat.

======

** update 15:14 Když sem šel spát kolem půl třetí, tak sem si říkal, že když sem v noci jako makal, že bych si mohl pospat. třeba jenom hodinku, takže sem si budíček posunul ze 7:15 na 8:15 a těšil se na klidný a pohodový čtvrtek. Jenže kurva v 7:20 volá telefon, tam zástupkyně od zákazníka, kterýmu sem včera odnesl přeinstalovaný notebook a protože ten noťas byl majitele, začala na mě ječet, že sem to posral, i když se mě včera ptala, jestli sem dal na plochu zástupce pro přihlášení ke vzdálený ploše, tak se pan majitel nepřihlásí k serveru s účetnictvím. Mě polilo horko, protože sem si byl zcela naprosto stoprocentně jist, že jsem na plochu zástupce připojení k terminálu vytáhnul, musel sem bábu uklidnit a začal sem pátrat v čem je problém. Asi po patnácti minutách sem pochopil, že problém není ve mě, ale nýbrž mezi židlí a klávesnicí. On totiž ten slavnej ředitel a jeho sekretářka prostě zapomněli, že pro přihlášení k terminal serveru jsou nutný tři údaje, který znají. doménový jméno či ip adresa serveru, uživatelský jméno a heslo. Von totiž ten inženýr měl v rdp klientu uživatelský jméno a heslo natvrdo uložený, takže jenom kliknul na ikonu a hned se připojil k desktopu účetnictví. V případě nový instalace prostě bylo potřeba jednou ty údaje vyplnit a potom si blbuvzdorný windows všechno uložila. To je docela jako vtipný, protože navíc si teďka vymysleli, že jim vynutím změnu hesel každý tři měsíce. No a než sem tohle vyřešil a bábě vysvětlil, že takhle asi úplně ne, bylo osm hodin a já měl po spánku.

hustý čtvrtek

** update 22:57 Ještě štěstí, že už je večer. Zítra bude líp, ale jenom mě.

======

** update 11:00 Včera sem se vysral na debilní zápisek, důležitý je, že mi volali z upc a zítra přivezou nový modem. zrychlím domácí internet a k tomu ušetřím dvě maloměšťácký stovky. Večer sem šel do hospody pokecat s kumpány, bylo to fajn a neblil sem. žádnou normální frndu sem nepotkal, kromě hospodskýho standardu, takže sem měl klid, protože ty už neřeším. prostě z lidí, který maj jenom základku mě fakt bolí hlava. stačí se dívat na ten ksindl, kterej byl nevzdělaným národem vyslán do parlamentu. jeden debilní akademik univerzity ulice vedle druhýho. ale říkal mi kámoš, kterej rozjel "dream job", že mu chodí na brigádu technařka, což by nebylo nic zvláštního, kdyby neříkal, že holka studuje vysokou školu. no, pochopil sem, proč o ní furt mluví.

supervečer

** update 22:30 to byl teda dneska rozmrdanej den. moc sem toho neudělal, ale rozhodně sem v práci zalil všechny kytky a kolega měl nějakou divnou náladu, pouštěl všelijaký písničky a zaslechl sem všechno od orlíku, přes black sabath až po nirvanu. večer sem nepsal a až během venčení si uvědomil, proč sem furt nafouklej. k obědu sem měl totiž hrachovou polívku. fakt sem měl včera účet jakobych měl jídlo, který sem ale neměl. navíc mám divnej pocit, jestli náhodou nezdražila plzeň. což by byl důvod k rozmrzelosti, protože to líp fakt není.

======

** update 13:41 Ty jo, včera to bylo nečekaně super, měl sem strach, aby mě neděsily nějaký frndy se základním vzděláním, ale naštěstí se nic takovýho nestalo, takže sem si užil piva, nejedl sem a neblil. Myslim, že mám prostě alergii na nevzdělaný krávy. Když se bavím s kolegyněmi, který mají maturitu, je to prostě diametrálně rozdílnej hovor. Jo, škoda, že sem na tohle nepřišel dřív, když sem byl mladej. Byl sem prostě blbej jako vyhulený poleno.

jejda čtvrtek

** update 22:36 Dneska je čtvrtek z kategorie maloměšťáckého dne, kdy přijdete domů a stará se vás zeptá, co ste celej den dělali. A teď marně začnete přemejšlet, jaký drobný sračky se během dne řešily a s kým vším ste mluvili. Prostě žádnej velkej úkol v podobě záchrany velryb sem nevykonal. Večer sem rozepsal sedmou kapitolu třetí sračky, čímž sem se dostal do poloviny a úplně sem předělal její děj. nějak mi došlo, že nemám ještě sračkopříběh se sexy nadrženejma nebezpečnejma lesbičkama. já jen, aby se v budoucnosti neozval nějakej debil s mizerným životem a netvrdil, že mé dílo je genderově nevyvážené.

Ve věku 82 let zemřel americký herec a držitel Zlatého glóbu Burt Reynolds. A ty vole, všichni tam musíme.

prostě čtvrtek

** update 22:54 Jo, bylo to dneska docela krutý. navíc řeším už týden jeden notebook, prošel reklamací a dneska mi volá chlap, že windows 10 nenaběhly po restartu. Fakt nevim. Úplně nová věc s holou instalací. Ještě štěstí, že mám zítra homeoffice, protože noťas bude řešit kolega a jediná věc, kterou sem dneska udělal byla instalace antiviru, kterej má ten chlap zaplacenej. fakt divný. jinak sem rád, že den skončil.

======

** update 15:31 Dneska sem vyřešil a definitivně uzavřel kapitolu rekonstrukce odpadů. Zbývá si vyměnit nějaký lejstra pro založení do šanonu ve spisovně a tím to celý hasne. Těch let zkurvenejch diskusí. Kdyby ty lidi nebyli debilové, mohla bejt oprava dávno hotová. Včera v hospodě to bylo bez kund, akorát mám pocit, že se tam mihla monika, která kupodivu nebyla přendaná našrot. mlela něco ve smyslu, že i starý košťata můžou dobře zametat. já nevim, já akorát bezpečně vím, že i starý koště může bejt pěkně blbý a absolutně negramotný. Mě je to u prdele, protože mám ujasněný po všech svých zkušenostech, že přes jistou věkovou hranici prostě vlak nejede. Není nic horší než stará blbá kráva, která si myslí, že je královna a ještě ke všemu inteligentní, aby ve finále nikdy v práci nevydržela dýl než půl roku nebo makala po brigádách.

nečekaně pohoda

** update 13:47 Ale tak se včera vydařilo. Kromě toho, že sem se nažral, nezapomínám na vodu a pomalejší lití. Příchod domů v pohodě a dneska sem zaspal. V práci hovno a strašně mě bolí koleno. Očekávám změnu počasí.

to mě normálně poser

** update 21:50 Musel sem něco zařídit, vyvenčil sem dřív a tímto bych dnešní dementní den uzavřel.

======

** update 14:19 Byl sem si koupit chleba a vánočku. Na olšanským náměstí vylezl nějakej frajer z tramvaje a do telefonu řval "ty píčo, ty jedna kundo zasraná, tak si za ním táhni, když seš tak blbá, píčo jedna..." a tak pořád dokolečka než sem došel do práce, protože měl cestu stejným směrem. No jo no, to je tak, když prostě člověk nezodpovědně dá důvěru retardovaný krávě. Z toho sou pak tyhle tragický konce. To bylo včera jediný fajn, že mě neprudila žádná vylitá píča a jen dívčí obsluha ze mě měla srandu, páč sme chvíli před mým extemporem řešili nějaký blitky. Jo, byla to přesně ta chvíle, kdy bych naivně toužil po pomocný ženský náruči, jenže nic takovýho neznám, protože zatím všechny krávy, který sem potkal, chlastaly vícečiméně první ligu a ze mě měly akorát prdel, že pořádně nic nevydržim. Co s takovým odpadem, žejo.

======

** update 11:45 No to mě fakt poser hlavu i s vlasama. Včera sem byl v hospodě, po 14 dnech abstinence a dostal sem přesně co sem chtěl dostat a ještě pořádnej bonus k tomu. Přišel soused a podařila se mu úžasná věc. Donutil mě zeblít se na místě, když mi odvyprávěl konec příběhu s jeho bratrem a matkou. Matku musel odvýst do alzheimer centra, protože už neví, která bije, bráchu má měsíc mrtvýho a barák vybydlenej a vyprázdněnej. Jako, když sem s ním bavil naposledy asi před dvěma měsícema, tak bylo jasný, že happy end se konat nebude, ale furt sem si říkal, že třeba skončí jeho brácha někde v ústavu zbavenej svéprávnosti, ale že to vezme konec jakej to vzalo, sem fakt nečekal. Jasně, cynicky vzato vyřešila se mu hromada problémů, já sem musel uznat, že naše familie sice nebyla úplně košer, ale to co jel poslední roky von, to byl fakt stoprocentní hardcore. Takže mi to takhle všechno tlačí do hlavy, aby se vykecal, mě se kroutí mozek do möbiovy pásky, až nakonec přišly dvě virtuální ruce, který ten můj nebohý přemýšlecí orgán vyždímaly jako špinavej hadr do kýble. já se otočil a vyvrhl obsah žaludku na svoji vlastní odloženou bundu, která schytala naprosto přímej zásah. takže sem vyndal věci z kapes a bunda šla rovnou do odpaďáku. zlatý maloměštáctví.

ve znamení strašidelné hudby

** update 22:31 Venku je zase zkurvený vedro. Bejt fanouškem pravidelných konců světa, propadnu panice, že se svět ohřívá a příští rok všechno skončí v jednom plameni.

'Vesmír je přeplněný a nepřátelský.' Americký viceprezident ohlásil nové kosmické vojsko. Jako agent cizí mimozemské mocnosti stoprocentně potvrzuju. Tohle místo je jenom takovej vřed na hovně v zastrčeným koutě vesmíru.

Zapáchající Everest: V Himálaji po expedicích zůstávají tuny výkalů. Noční můra, popisuje horolezec. Stručně řečeno, lidem se podařilo zesrat i nejvyšší kopec světa.

Šílení Zemanovi přátelé organizovaného zločinu už rozjeli na praze 10 předvolební bomby.

image image

======

** update 15:18 Kolegové sou v prdeli, tak od rána sjíždím všelijakou bubáckou hudbu. Soulfly, Godflesh a Young Gods.