Zplozeno v období: čtvrtek

hospoda

** update 22:30 V tývce jede Total Recall, ten původní s Arnoldem, mám vyvenčeno a piču sem napsal.

Zdravý i nemocný prezident: Mlžení, fámy a otázky. V podstatě pěkný odborný článek o tom, že je president úplně f piči a posledním tahu, ale škodit ještě může furt.

Paroubek podal na Petru 30 trestních oznámení! Ona ho obvinila z násilí. Jirka se toho fakt nebojí.

======

** update 20:34 Byl sem pomoct kolegovi místopředsedovi rozebrat postel, měla to bejt jednoduchá postel, ale vyklubalo se z toho spací patro, jehož rozebrání nám zabralo skoro hodinu. Bych se posral. Ale zbytky šílený opice sou v prdeli, zalekla se práce a utekla.

======

** update 11:14 Včera sem instaloval certifikační autoritu a večer sem se šel podívat do hospody. normálně touhle podzimní listopadovou dobou, ve které se stmívá velmi brzo, bývala hospoda plná lidí od otevíračky. stoly plný rezervací a všude vládl halas. Včera sem zase přišel do homosexuální alternativní literární kavárničky, poloprázdno a dokonce pro velký finanční úspěch se rozhodli zavřít kuchyni a zrekonstruovat ji. Jo, jeden by čekal, že všechny čtyřky budou plný kund s dětma, který pravidelně každej den choděj na řízek se salátem. Já sem se teda solidně vyndal, vodní dýmka, rumíky, ranní zaspaní a teďka dělám, že tu v práci vlastně vůbec nejsem.

btc olol

** update 22:49 dopsal sem desátou kapitolu druhýho dílu nechutný sračky. trpím už od začátku takovým pocitem z toho díla, že moc žvaním a je v něm hrozně málo krve. takže se to nějak pokouším napravit, ale furt nejsem spokojenej a hledám směr. a chci se zlepšit a napravit. ty jo, jinak sem měl dneska stav, jakobych byl včera pít, ale pokud se dobře pomatuju, nikde sem kurva nebyl. u zákoše ráno pohodička, bagetka moje a kafe jejich. bitcoin si furt onanuje kolem 7k$ a mě pořád chybí pořádnej propad aspoň o litr. ale sere pes, protože těch 10k$ dá. otázka je, jestli na vánoce a nebo až po vánocích na velikonoce.

To ste asi neviděli, ale nějakej frajer z rusky mluvícího východu, kterej vyžahne na ex 3 flašky vody a nevypadá to úplně jako podvod.

======

** update 12:13 Takže bitcoin valí za 7318$. Již dobře vím, jak se cítil takovej zlatokop, když na bonanze odhalil zlatou žílu. Ten pocit je k nezaplacení. To musely bejt příběhy. Dokážu si živě představit, jak do něj kunda prudila, že se posral, že jede někam do píče, kde nic není a že by bylo lepší prachy vrazit do ní a ještě se mu vysmála. Není lepší způsob jak dokázat, že kundě na chlapovi nezáleží, když mu hází klacky pod nohy a nevěří tomu, co dělá. Prostě vypitý alternativní mrdky z undergroundu.

Opilý nebo nemocný Miloš Zeman? Videjko z internetu, osobně si myslim, že prostě jen ty prášky zapil, jak mu poradil doktor.

čtvrtečník

** update 23:06 Ještě štěstí, že už den končí. Večer sem zabil psaním, zítra bez hospody, počítám že v sobotu možná. O víkendu musím přelouskat šestnáctou kapitolu mý brakový sračky a tím se případný veleposraný čtenář přehoupne přes dvě třetiny velesračkodíla. příští tejden pohotovost.

======

** update 11:47 Včera sem si hrál s firewallem (pyčo konečně) a večer sem šel na zahrádku. Nevěřil sem, že bude ještě tak hezky, aby se dalo sedět venku. Jinak v hospodě to vypadalo jako posledně, to znamená homoušká kavárna a jakmile padne první plískanice, která znemožní sezení venku, začnu chodit až zase na jaře. Dneska sem objednal psovi žrádlo a sobě pracovní houpací podložku pod nohy k počítači. Dělám radost sobě i čoklovi. Jo a mám pěkně rudý voko, protože sem včera vytahoval dlouhej usb kabel, kterej se zasek a já místo, abych se sklonil a vytáhl ho, tak jsem prudce trhnul, kabel se vymrštil a usb koncovka mě trefila přímo do levýho oka. Sem na sebe nasranej ještě teď, ale zdá se, že furt ještě vidím.

Sáhl mi na zadek, obvinila herečka 93letého exprezidenta Bushe. fakt mě tyhle kundí hérečky serou. Nějaká neznámá frnda a pravděpodbně mizerná herečka se chce zviditelnit na úkor starce. Že jí to není blbý.

konec s hospodou

** update 22:50 Je večer. Psal sem. Taky se vysral. Televizní předvolební superdebata peklo na zemi. O víkendu mě čeká hromada práce, matka má novou vodu do baráku ze studny, hromadu bordelu na zahradě a hromadu historek s cikánama, který ten výkop kopali. No oni ho vykopali dobře, akorá nepochopili jak má bejt spád, takže ho kopali nadvakrát. ale i tak solidní vopice. bitcoin 5644$.

======

** update 13:58 Musim si přiznat, že s hospodou u vystřelenýho oka a společností, kterou sem znal, je prostě konec. Když sem včera viděl, že se úplně obměnilo osazenstvo hostů, místo mých vrstevníků a starších slušných lidí samá mládež, že sem si začal připadat jak v nějaký divadelní či literární nebo homoušský kavárně. Jako je mi jasný, že majitelce budou štamgasti a lidi jako já u prdele, hospoda je v bedekrech, provařená a svým způsobem se asi uživí dál. Jenže už to bude normální tuctovej podnik pro divný lidi s divnejma zájmama, kterejch je v praze hromada. Mam takovej pocit, že začnu chodit na pívo až na jaře, kdy se zase otevřou zahrádky. Zasraný vymrdaný poslanci a jejich omezování lidskejch práv a svobod. To sme to dopracovali s komoušema v parlamentu.

Druhá věc, která mě dneska spíš pobavila, byly nějaký posraný matky lesany, který se narvaly s i dětma do autobusu, zrovna když sem jel k zákazníkovi. Úplně od pohledu to byla jasná lesní školka nebo nějaka jina alternativní waldorfská sračka, protože etno oblečení jakoby učitelek dávalo jasně tušit, že tady nepůjde o normální výchovu. Taky že jo, asi po patnácti minutách, kdy se kundy věnovaly samy sobě, vedly nějaký dementní rozhovory, se skupina děcek rozeřvala tak, jakoby si myslela, že je v tom autobuse sama jako někde v posranym lese. No, v okamžiku, kdy dítě předemnou na sedačce začalo příšerně řvát a mlátit hlavou do okenního skla, sem to prostě musel zastavit a taxem celkem klidně, ale důrazně řekl: "debile, neřvi."
Co následovalo potom, byla docela prdel. Jedna matka lesana přerušila rozhovor s druhou matkou lesanou a zeptala se mě, jestli dobře rozuměla. Já sem ji řek, že rozhodně a vona na mě, že sou to děti. Než sem stihnul říct, že je mi to u prdele, ozval se jiný ženský hlas zezadu autobusu a matky lesany vyjebal, že si mají laskavě uvědomit, že v tom autobuse nejsou samy a ať se k nim přijdou podívat do normální státní školky, jak se vychovávaj děti. Matka lesana se pokusila bránit, že ale co pak z těch dětí vyroste, ale ženská se nedala a znovu nějak celkem klidně biokundám vysvětlila, že nevidí problém v tom dětem prostě říct, aby se bavily potichu, protože nejedou autobusem samy. Fakt prdel, ale bylo už pak ticho a děti si povídaly normálně. Stejně mám vnitřní pocit, že výchovná dvě slova "debile, neřvi" pomohla nejvíc a ten debil, kterej řval a mlátil hlavou do skla, si snad bude pomatovat, že je debil.

čínská polívka

** update 22:45 Dnešní opice byla hodně vostrá. A mám takovej pocit, že sem nebyl jedinej. Sem rád, že je večer. Zejtra mě čeká pařba s kámošem, tak snad do toho nic nevleze. dnes bitcoin nový all time high 5388$.

Říkáme tomu ztráta paměti Františka Rigno Čecha. Nová, lepší... Fakebook, ale nějakej pokus o lidový humor ze strany komikovy.

Peroutka 2.0? Zeman se spletl. Gauck pro LN potvrdil, že o evropské válce kvůli Krymu nemluvil. Ovar měl dneska výkonej den, čert ví co mu perou do žil za věci. Rozhodně sem dneska o něm hodně psalo.

Názor na ruskou anexi Krymu je soukromý. Neomluvím se, řekl Zeman. Takže ten zmrd si za naše prachy dělá vejlety, kde mele hovna jak v nálevně na vysočině.

Zeman: Situaci v KLDR by mohlo vyřešit komando, které by zabilo Kim Čong-una. Je vrchní velitel, může vyslat zabít Kima komando paragánů z Chrudimi.

======

** update 15:20 Jo, včera sem se pěkně vyndal. Nejspíš jeden z posledních večerů, kdy se dalo sedět venku. Doma sem se poblil, ale hlavně samou radostí, protože mi včera večer ještě volal týpek z hpe a v podstatě mi přiznal, že ten návrh řešení pro zákazníka podělali. Takže sem mu vysvětlil, že to není můj problém, že sem jenom šroubovač a že bude nutný zákazníkovi vysvětlit, že si k těm 1.6mega ještě něco doplatí. Určitě s tím bude zákoš souhlasit... :D

Ukrajinský premiér označil Zemana za těžce psychicky postiženého. No, jestli doteď svět nevěděl, že Zeman je kunda, tak teď už to ví...

Ovčáček označil kritiku z Ukrajiny za skřek neandrtálců. Já fakt vysoce doufám, že český národ sebere poslední zbytky rozumů a toho ksindla znovu na Hrad nevyšle.

======

** update 12:08 Kolega si ohřál nějakou čínskou polívku v prášku. Strašlivě to smrdí a já nechápu, proč takovej hegeš žere. Faktem ale je, že to žere dobrovolně a nepičuje jako bejvalka, že nemá prachy a že musí žrát brokolici. Von prachy má, ale všechno to cpe do dětí a rodiny. Ty děti sou tam důležitý, protože se pak může stát, že si taková frnda zvykne na život na velmi vysoký noze, do toho mele hovna jak peníze nic neznamenaj, protože to říkala kartářka a má dost vážnej problém s finanční rozvahou. Furt a pořád si musím připomínat, na jaký mrdky sem narážel a pokaždý se mi zvedne kufr, když si vzpomenu v čem sem poslední dlouhý roky žil. Zasraný kundí kecy, průsery a vyjebávky a hromada lží, dluhů a falešný morálky. Furt věřím, že potkám normální maloměšťáckou buchtu, která nepomele hvězdný ezosračky a bude mít natolik úcty a slušnosti, že nestrávím první měsíc posloucháním blbejch telefonátů od milenců a vyprávění o milencích z kostariky, ze švajcu a nebo třeba z posraný krče. Bezpečně vím jenom jedno, že kundy z podnikatelskejch familií mají v hlavách nasráno, zvláště pokud se jim nevěnuje výchova, takže od třinácti proháněj tělem fety a školu považujou za zbytečnou, protože u nich doma nikdo nechápe, že vzdělání je důležitý. No, prostě sračky jako z čínský polívky. bitcoin kundo 5120$.

konference

** update 22:40 Dopoledne chcalo, takže než sem dojel do centra, zažil sem pár nepěkných momentů v mokrym davu s deštníky v obavě o oči a několik hnusných chvil v zapařený tramvaji plný vlhkých lidí. Konference fajn, kolegyně měla přednášku a dokonce ukázala v projekci mý telefonní číslo, jakože se na nás můžou obracet s dotazy, protože sme superhyper certifikovaný. Sem obrátil oči v sloup a šel si naplnit talíř různejma jednohubkama. Takhle to šlo až do pozdního oběda, pár kafí a k jídlu cibulačka a kachní stehýnko s různejma knedlíkama s hromadou zelí ze švéďáckýho stolu, takže sem si mohl naložit řádně pořádně. Mám rád tyhle akce a nebojím se připravenýho jídla. Už sem vytrénovanej. Domů sem přijel o něco dřív, naštěstí nechcalo, ale s knedlíkem v krku, protože samozřejmě klimatizovaná konferenční hala a spousta lidí. A v šest hodin mi padla jedna urgentní hláškenka. Dnes takový maloměšťácký klasický den, kdy jsem akorát do sbírky visaček z akcí přidal další.

kotel

** update 22:40 Na mým novym kotli značky vailant jsou skvělý tři věci. Je kurevsky tichej, takže když pustím teplou vodu, nehučí už mi za zády temně niagára. Voda se napouští otočením napouštěcího ventilu, takže už se nemusí připojovat hadice, což sem nikdy nepochopil. No a za třetí má šest ovládacích tlačítek, jedno vypínací, druhý resetovací a zbylý čtyři na ovládaní jednoduchého menička na displeji z tekutých krystalu jak na kalkulačce v 90's. Já sem říkal, že chci kotel tichej a jednoduchej a to sem dostal. Sem se bál mrdek s dotykovým displejem, milionem funkcí, konektivitou k internetu a appkou v telefonu.

======

** update 21:20 Včera byla středa a voka třeba. Štamgasti ubyli, už je zima a nedá se venku bejt příliš dlouho. Odrazuje je to. V podstatě v půl jedenáctý sem byl doma a dost solidně se vyspal. Dneska přišli konečně přidělat novej kotel, takže už topím a teče mi teplá voda. Akorát se práce protáhly, kominík přišel pozdě, takže pánové skončili až někdy v půl jedný a já si dal i zbytek dne homeoffice. Přijela matka, měl sem návštěvu a je klid.

hajzl sedí

** update 22:52 Venčící kolečko po starý dobrý trase provedeno, pes je taky šťastnej, že už je doma, protože ta garsonka fakt hard core. ale je to návrat do jinýho, musím si chvíli zvykat a ještě asi nějaký krámy vyházím, což bude znamenat nákup nových. ale zatím mi to vychází cenově dobře, sem zvědavej za kolik dostanu kotel, ale to sere pes, protože maloměšťáckej život mi za poslední dva roky nějak ukázal kolik co stojí a ty zkušenosti sem vrazil do předraženýho bytu v 85 let starým baráku, kterej má od letošního roku všechny společný části opravený. profit kundo. sežral sem nějaký mexický černý fazole s chlebem, abych podpořil nástup prvního testu nového záchodu. internet běží svižně, nechal sem koaxiální kabel upc zazdít souběžně s elektrikou, tak sem měl obavu, aby to nějak neinterferovalo. ale nic nepozoruju. bitcoin 4575$.

======

** update 19:39 jako je fajn pocit, že hajzl pevně sedí. ale ještě sem mi nechce srát, takže musim počkat na první otestování. ale když už sem u těch fotek, tak jedna ukrajinská vopičárna a jedna zásuvková krabice, který elektrikář tahal ze zdí.

image

image

======

** update 18:43 kuchyně stojí. konečně doma. z garsonky sem odnes poslední krámy, matka přijede zejtra. pičo to byl měsíc, teď už jen dořešit napojení kuchyně na odpad, změnil se průměr trubky a ten starej konektor nesedí. asi ještě řeknu týpkům, ať se mi na to podívaj. no je tu hafo práce v bytě ještě, ale výmalba dost pomohla, zmizela taková ta letitá depresivní šeď. zejtra tušim pátek, přijdou uklizečky do baráku a já budu mít celej víkend na pořádnej uklid bytu, prachu je tu ještě jak nasrano, něco zvednu a zvedne se takovej jemnej prášek. bude trvat, než začnu vymetávat jenom běžnej pražskej bordel z ulice. Jo, a máme pár takovejch děr ve sklepě, popravdě přesně netuším, kam až se chtěj prokopat.

image

konec týdne se blíží

** update 15:02 Včera solidní peklo od rána od sedmi hodin. Musel sem řešit ty lidi, kterým sem musel změnit heslo a potom některé outlooky, které se k novému serveru nepřipojily a nesesynchronizovaly poštu. Žádná exchange, nýbrž transfer pošty z kerio connect na nový kerio connect vmware appliance. Mají nějaký nástroj, který to překonvertí, ale i tak těch 180GB trvalo 4hodiny. Takže sem večer úplně vyřízenej došel do hospody, kde to bylo v pohodě, dokud se kundy nevyndaly. Takže sem velmi brzo zdrhnul a jel domů a dneska ráno sem v půl sedmý radostně vstal, protože řešit práci je tisíckrát lepší než vyndaný frndy. Fakt radši umřít sám a úplně opuštěný, než aby mi do ucha řvala nějaká přendaná píča, která mele hovna o tom, že by s kdekým nešukala, ale když se podíváte na frajera, se kterým přitáhla, tak nevíte z kterýho kanálu ho vyndala. Strašný to bylo. Ženský by prostě neměly lejt a ty, který přelejou chlapa...

Tragédie v nemocnici. Mladou ženu po císařském řezu rozpůlil výtah, zbyly po ní tři děti. Solidní téma pro horor.

Hulení je sociální parazitismus, zbrzdit ho můžeme jen represí, míní žalobce z kauzy growshopů. Fakt baječná představa, že se vším co dělám pro sebe a pro maloměstský zmrdy jsem pro některý parazit. Jebat.

msa 2040

** update 19:04 Ty vole, dneska sem zase celej den konfiguroval, pak sem ještě vyklikal další webíkový vmware testy na desktop virtualizaci a nakonec se vytočil v baráku nad tím, jak jedný bábě přivedli novej plyn do boty. Takovou hnusnou vopičárnu, kterou ji ti ukrajinci předvedli, sem fakt neviděl. Taky sem ji napsal krátkej vostrej mejl.

Policie požádala o vydání Babiše a Faltýnka kvůli Čapímu hnízdu. Jasně, zase to bude nechutná kampaň za kterou bude stát samotný Kalousek. Kunda je to