Prújem: čtvrtek

doom eternal

** update 19:47 jestli fakt existuje peklo na zemi, tak v něm rozhodně prádelna použitejch šprcek nechybí...

Přemáchnout, vysušit a do krabičky. Vietnamci zrecyklovali statisíce kondomů 8-0

======

** update 12:28 normáně dalo to práci, ale v noci sem na linuxu a přes wine rozchodil Doom Eternal. Poslední kousek z krvavý série. Běhá to fakt pěkně, ale 4K už nedá.

voda v pytliku

** update 10:54 byl jsem včera v hospodě a ta byla poloprázdná. jen tradiční alkáči. osobně bych řekl, že teď už bude aspoň jeden nakaženej v každý firmě, protože každej už zná někoho, kdo byl na testech a je pozitivní. mám takovej divnej pocit, že do týdne jsou zavřený příkazem všechny podniky. největší včerejší překvapení večera je zjištění, že v Praze někdo spočítal, že když je potřeba do ulice přivést náhradní vodu, tak je levnější vodu napytlíkovat do plastu, než přistavit nerezovou cisternu s kohoutem.

image

image

čínská sračka

** update 11:43 mám takovej divnej pocit, že již včera se projevilo úspěšné pokoření tisícovky nakažených za den. Skoro bych řekl, že Babišův budelíp marketing přestává fungovat. Ještě včera ráno sem jel do práce narvanou tramvají, odpoledne cestou do hospody už byla poloprázdná. V hospodě pár lidí, na taxikáře sem vůbec čekat nemusel, protože přijel hned po objednávce a vůbec si netrval na roušce. Dneska ráno v tramvaji pár lidí. Vypadá to, že ekonomika půjde rozhodně do píče.

cetin

** update 22:20 to si takhle střílím Dooma a najednou za oknem rána jako prase. tak pauznu gamesu, jako správnej důchodce vystrčím hlavu a vidím, že na křižovatce sejmulo auto motorku s borcem. no nikomu se nic nestalo, akorát mě pobavilo, že z hospody vylezla hromada chlapů s pivama a sledovala divadlo. nikoho nenapadlo jít pomoct s odklízením motorky, tak se aspoň přidala nějaká žena z auta, který zrovna čekalo na červený ve vedlejším směru.

======

** update 09:47 no, schůzku ze subdodavetelem pro cetin mám za sebou, pozitivní je, že by ten kabel chtěli táhnout přes půdy a k partajím světlíkama, což mě docela potěšilo, protože nemám chuť znova sousedům vysvětlovat jakékoliv kopání a bourání v domě. včera sem v práci prokrastinoval a dneska mě čeká asi stejnej plán.
cestou do fachy jela v tramvaji nějaká vymletá smažka a musím říct, že pervitin je stejně nejlepší droga na světě. nejlepší účinek, dlouhá doba trvání a nejlepší stav, kdy je člověk šťastnej, i když nemá zuby, smrdí jako chcíplej klokan a nohy mu pokrejvá mocná vrstva plísně.

žumpa

** update 19:15 dnes sem makal na zahradě. od rána se nese obcí puch močoviny, báby přes ulici diskutujou, že panu XY asi vybírali žumpu.

homeof

** update 17:47 měl sem homeoffice, tak sem uklidil celej byt.

blitky a zvratky

** update 10:45 včera sem udělal v hospodě parádní ostudu. nejdřív sem hodil čelíčko, pak sem se pěkně zeblil na zahrádce a zase hodil čelíčko.

sračka sraček

** update 19:46 byl sem včera v hospodě, protože přijeli nějaký pocestný a chtěli posedět v knajpě. dneska a zejtra mám homeoffice, protože v pondělí sem se přihlásil na testy. pičo. co mě hodně nasralo, byl dopis od nějaký společnosti viagem, kterej mi přišel krátce po tom, kdy byl dokončen převod chaty na moji maličkost. normálně mi napsali, že v katastrálním rejstříku sledujou změny a chtějí mi nevyžádaně nabídnout vytvoření cenový nabídky. fakt zkurvená nebetyčná drzost a očividně se zdá, že je tohle celkem rozšířená praxe. matce taky přišla po koupi garsonky podobná nabídka.

čůrák z čúrákova

** update 11:56 v šest hodin ráno mě čůrák z čúrákova probudil a prej že jim nic nefungje. takže po chvíli přemejšlení sem čůrákovi odpověděl, že na něj seru, protože si vyžádali, abychom během koronakrize svých služeb neposkytovali a jestli mu to jeho vedení neřeklo, tak to není můj problém. nicméně sem už potom neusnul.

brejle pro čtení

** update 12:08 chtěl sem se dopoledne učit, jenže sem se k tomu nedostal. nejenže sem přijel do práce pozdě a šéf si toho všimnul, protože náhodou dneska dorazil kvůli nějaký schůzce, ale chtěli po mě zákazníci i nějakou práci. což mě nasralo, takže sem si zašel vyzvednout brejle. děsivý je, že sem si uvědomil po jejich nasazení na oči, že mám v klávesnici fakt zasraně hodně bordelu a na stole chlupy, který ze mě vypadaly.