Zplozeno v období: čtvrtek

kotel

** update 22:40 Na mým novym kotli značky vailant jsou skvělý tři věci. Je kurevsky tichej, takže když pustím teplou vodu, nehučí už mi za zády temně niagára. Voda se napouští otočením napouštěcího ventilu, takže už se nemusí připojovat hadice, což sem nikdy nepochopil. No a za třetí má šest ovládacích tlačítek, jedno vypínací, druhý resetovací a zbylý čtyři na ovládaní jednoduchého menička na displeji z tekutých krystalu jak na kalkulačce v 90's. Já sem říkal, že chci kotel tichej a jednoduchej a to sem dostal. Sem se bál mrdek s dotykovým displejem, milionem funkcí, konektivitou k internetu a appkou v telefonu.

======

** update 21:20 Včera byla středa a voka třeba. Štamgasti ubyli, už je zima a nedá se venku bejt příliš dlouho. Odrazuje je to. V podstatě v půl jedenáctý sem byl doma a dost solidně se vyspal. Dneska přišli konečně přidělat novej kotel, takže už topím a teče mi teplá voda. Akorát se práce protáhly, kominík přišel pozdě, takže pánové skončili až někdy v půl jedný a já si dal i zbytek dne homeoffice. Přijela matka, měl sem návštěvu a je klid.

hajzl sedí

** update 22:52 Venčící kolečko po starý dobrý trase provedeno, pes je taky šťastnej, že už je doma, protože ta garsonka fakt hard core. ale je to návrat do jinýho, musím si chvíli zvykat a ještě asi nějaký krámy vyházím, což bude znamenat nákup nových. ale zatím mi to vychází cenově dobře, sem zvědavej za kolik dostanu kotel, ale to sere pes, protože maloměšťáckej život mi za poslední dva roky nějak ukázal kolik co stojí a ty zkušenosti sem vrazil do předraženýho bytu v 85 let starým baráku, kterej má od letošního roku všechny společný části opravený. profit kundo. sežral sem nějaký mexický černý fazole s chlebem, abych podpořil nástup prvního testu nového záchodu. internet běží svižně, nechal sem koaxiální kabel upc zazdít souběžně s elektrikou, tak sem měl obavu, aby to nějak neinterferovalo. ale nic nepozoruju. bitcoin 4575$.

======

** update 19:39 jako je fajn pocit, že hajzl pevně sedí. ale ještě sem mi nechce srát, takže musim počkat na první otestování. ale když už sem u těch fotek, tak jedna ukrajinská vopičárna a jedna zásuvková krabice, který elektrikář tahal ze zdí.

image

image

======

** update 18:43 kuchyně stojí. konečně doma. z garsonky sem odnes poslední krámy, matka přijede zejtra. pičo to byl měsíc, teď už jen dořešit napojení kuchyně na odpad, změnil se průměr trubky a ten starej konektor nesedí. asi ještě řeknu týpkům, ať se mi na to podívaj. no je tu hafo práce v bytě ještě, ale výmalba dost pomohla, zmizela taková ta letitá depresivní šeď. zejtra tušim pátek, přijdou uklizečky do baráku a já budu mít celej víkend na pořádnej uklid bytu, prachu je tu ještě jak nasrano, něco zvednu a zvedne se takovej jemnej prášek. bude trvat, než začnu vymetávat jenom běžnej pražskej bordel z ulice. Jo, a máme pár takovejch děr ve sklepě, popravdě přesně netuším, kam až se chtěj prokopat.

image

konec týdne se blíží

** update 15:02 Včera solidní peklo od rána od sedmi hodin. Musel sem řešit ty lidi, kterým sem musel změnit heslo a potom některé outlooky, které se k novému serveru nepřipojily a nesesynchronizovaly poštu. Žádná exchange, nýbrž transfer pošty z kerio connect na nový kerio connect vmware appliance. Mají nějaký nástroj, který to překonvertí, ale i tak těch 180GB trvalo 4hodiny. Takže sem večer úplně vyřízenej došel do hospody, kde to bylo v pohodě, dokud se kundy nevyndaly. Takže sem velmi brzo zdrhnul a jel domů a dneska ráno sem v půl sedmý radostně vstal, protože řešit práci je tisíckrát lepší než vyndaný frndy. Fakt radši umřít sám a úplně opuštěný, než aby mi do ucha řvala nějaká přendaná píča, která mele hovna o tom, že by s kdekým nešukala, ale když se podíváte na frajera, se kterým přitáhla, tak nevíte z kterýho kanálu ho vyndala. Strašný to bylo. Ženský by prostě neměly lejt a ty, který přelejou chlapa...

Tragédie v nemocnici. Mladou ženu po císařském řezu rozpůlil výtah, zbyly po ní tři děti. Solidní téma pro horor.

Hulení je sociální parazitismus, zbrzdit ho můžeme jen represí, míní žalobce z kauzy growshopů. Fakt baječná představa, že se vším co dělám pro sebe a pro maloměstský zmrdy jsem pro některý parazit. Jebat.

msa 2040

** update 19:04 Ty vole, dneska sem zase celej den konfiguroval, pak sem ještě vyklikal další webíkový vmware testy na desktop virtualizaci a nakonec se vytočil v baráku nad tím, jak jedný bábě přivedli novej plyn do boty. Takovou hnusnou vopičárnu, kterou ji ti ukrajinci předvedli, sem fakt neviděl. Taky sem ji napsal krátkej vostrej mejl.

Policie požádala o vydání Babiše a Faltýnka kvůli Čapímu hnízdu. Jasně, zase to bude nechutná kampaň za kterou bude stát samotný Kalousek. Kunda je to

havárie vody 2

** update 20:05 No včera sem byl chvíli na zahrádce v hospodě, pohoda, pokec s normálními lidmi o normálních maloměšťáckých věcech. Domů sem jel docela brzo, protože bylo vedro jak v prdeli a to vedro dneska pokračuje. Já se dneska ráno probudil, opět sem si vzal mimořádnou dovolenou a začal řešit přívod vody do baráku. Vynechám hromadu sraček, ale kolem 15h přijela firma, zvětšila výkop, vyměnila kus trubky a o půl pátý vodu pustila, že problem solved. no já du venčit hafinu a do toho mi volá řemeslník z baráku, že chtěl jít do prdele a zamknout sklep, jenže ve sklepě zase centimetr vody a u olověný trubky bublal pramínek. takže znova volám pvk, aby aspoň přijeli tu vodu zavřít a zítra pokračuju v řešení. mám ale divnej pocit, že přes víkend budou lidi bez vody. a jako takový humorný dodatek k dnešnímu kurva krátkýmu maloměšťáckýmu zápisku dodám informaci, že před barákem máme přistavenou cisternu s vodou, která byla při mém odchodu z domu někdy kolem 19h v obležení cikánů a nějakých houmlesáku a houmlesaček, prostě takový obyčejný alternativci, kteří čepovali vodu a měli spoustu vtipných hlášek jako "dneska se zase oholím". furt ale prostě větší zábava a legrace, než za kundu deset let lepit jenom dluhy, nechat si srát na hlavu ezosračky a s každým kundím bytem beznadějně čekat na lepší budoucnost. prdlá voda v baráku je pořád menší problém než pomatená kunda, ještě pořád sem sám a sem za to kunda rád.

protokoly sjetých mudrců

** update 22:49 To nejpodstatnější z dneška je, že sem byl dopoledne předat hlavně svoji práci za posledních čtrnáct dnů a teďka začíná takový to napínavý období, kdy se začnou překlápět věci jako pošta nebo terabajty dat. v podstatě zátěžovej test kvality mý práce. a pak další čas, než se uklidním a zbavím obavy, co všechno se může posrat. jako faktem je, že železu od hp po těch letech dobře věřím, nepomatuju si nějakej těžkej průser, akorát disky, ty odcházej, ale od toho jsou tu diskový pole s ssd read cachema a jinejma srágorama. k tomu veškerý zařízení redundantní, zdroje, řadiče, síťovky. mastím si ego, že sem to dokázal poskládat, oživit a vykonfigurovat. plus k tomu vyřešit drobný problémy, až mi v web managementu těch esx srágor vysej jenom dva vykřičníky ve žlutym trojúhelníku, kdy jeden znamená, že logy se ukládaj na non-persisten storage, čím asi myslí to, že ty dl360 bootujou z 8gb flashky či co, ale je to brutálně rychlý, a že mám logy nasměrovat jinam. druhý varování je před tím, že sem si otevřel do obou esxek ssh přístup na konzoli. to musí bejt. a třetí tajnej warning sem schoval, páčto sem objevil v dokumentaci tajnej parametru, kterej vyzmizíkuje varování, že management network nemá sekundární uplink. fakt prdel, lepší než školení.
nahlídnul sem do dvou rozdělaných koupelen v baráku a zcela jasně mi dochází, do čeho sem se to uvrtal. příští týden začne stavební peklo na mý straně baráku. tenhle víkend musím schovat věci, byl sem nakoupit krycí igelity a papírový lepicí pásky. v neděli mě čeká práce a je klika, že nemám zasranej byt různejma předmětama. v podstatě asi štěstí, že sem si to nedokázal předem konkrétně představit co mě vlastně čeká, protože jinak bych asi nadšení pro celej projekt hledal těžko. teď už prostě vím, co to všechno obnáší. takže sem se dneska uklidnil a dopsal konečně osmou kapitolu druhý série sraček.

======

** update 15:11 Včera pěkná kalbička, pokec, jídlo, pivo a maloměšťácký relax stárnoucích hochů od zasraný řeky. je léto, do čech příjíždějí pocestní a my tentokrát dostali k dobru vyprávění z divokých asijských zemí typu laos, barma a kambodža. takže sme se dozvěděli, že je tam samozřejmě líp než u nás, že tam neřeší sračky jako my, že třeba v kambodži mají údajně jen dvanáct zákonů, z nichž půlka se týká divoký zvěře jakože třeba nesežerete tygra a nebo neošukáte říčního delfína, přičemž teda třeba tygr stojí na černým trhu prej 30k dolarů a místní policajti mají měsíční průměrný plat 80$, což je prej pohoda, protože když cokoliv provedete, policista za pozornost ve výši svého měsíčního platu zařídí cokoliv. No a zkuste v čechách fízlovi nabídnout měsíční plat, aby přimhouřil oči, že přes ruzyň pašujete tygří sušený pyje a varlata. a pak prej ty ženský tam, ještě nejsou postižený feminismem, genderovou rovnoceností a emancipací, takže prej dělaj to co maj normálně frndy dělat a navíc, zkuste nasrat bílýho chlapa, kterej měsíčně vydělá čtyřicetinásobek průměrnýho měsíčního platu. dnes dopoledne návštěva zákazníka a podepsání pracovních protokolů.

MACHALICKÁ: Útok Klause, Weigla a Jakla na Topola ukazuje totalitou pokřivené myšlení. frustrovaný kundy z institutu vk zase melou hovna.

oživování

** update 22:23 Včera pivko super, dal sem si řízek a hromadu alkáče, doma sem byl před půlnocí a maloměšťácky po vyvenčení vytuhnul. k zákošovi sem dorazil přesně podle domluvy později a až do tří sme oživovali to, co sme v úterý poskládali. šťáva připojena a konzole zkonfigurovány. pole hučí jak niágára a servery si vrní. zítra instalace vmware. ta konfigurace jakou mají musela stát aspoň mego a půl.

Dezinformátoři.cz: Nejvlivnější český dezinformační web jsou Parlamentní listy. No jo, parlamentní sračky pro lidi, kteří nepocházejí z opice.

Zpěvák skupiny Linkin Park Chester Bennington spáchal sebevraždu. Hm. rip.

Španělské úřady exhumovaly Dalího. Údajná dcera se přihlásila o dědictví. Velmi surrealistické.

Massive blow to criminal Dark Web activities after globally coordinated operation. alphabay a hansa down. scéna se od dob silkroad hodně proměnila.

čtvrtek třináctého

** update 22:25 zejtra ráno musím naklusat k zákošovi, což se mi sice fakt moc nechce, ale když se dílo podaří, v poledne budu doma a taky si užiju zvuky bouracího kladiva, kterým sundavaj přizdívku od trubek a uvolňujou je z podlah. v koupelnách je poctivá betonová podlaha, to už uměli před válkou. hromada pytlů narůstá, v sobotu je přijede někdo odvést. fotky trubek sem rozeslal vlastníkům a musím říct, že zatím jenom odpovědi ve smyslu, že výměna byla dobrý rozhodnutí. dneska dokonce přišla důchodkyně z posledního patra se omluvit, že mě vyrušila na dovolený a je dobře, že sme se do toho vrhli, ona pečlivě poslední dny pozorovala chlápky co nosej a co dělaj.

image

======

** update 17:56 Pro zajímavost fotky 70mm potrubí. Je zcela jasně vidět důvod, proč nám neprošly kamery až dolů. 100mm hajzlový potrubí sice takhle ucpaný nebylo, ale zato má podélný trhliny z důvodu únavy materiálu věkem, takže kdybysme do něj nechali pustit mechanickej čistič, jak někteří vymýšleli, přidělali bychom si spíš problémy.

image

image

======

** update 11:24 Chlápci makaj na odpadech, začínaj pěkně v osm hodin a když sem odcházel, znělo celým domem dunění bouracích kladiv. Práce jedou na plný koule, dneska sem viděl německý protihlukový desky z nějakýho lisovanýho polystyrenu, ze kterých budou pěkný nový krycí rohy nad trubkama. Jsem docela rád, že přes den jsem v práci, lidi akci pochopili a spolupracují. Paráda. V práci sem sám.

solidní chcavec

** update 22:45 Konečně pozdní večer, protože v ten brzkej sem měl dvě schůzky ohledně baráku a pak se ještě stavil brácha a protože mám poslední den pohotovosti, tak sem to oslavil dvěma panákama tequily. vyvenčeno a nasrat.

Dívka zastřelila přítele. Chtěli mít víc diváků na YouTube. Hm, lol

======

** update 13:56 Babiš na další nahrávce hovoří o Havlovi a "špionce" Kleslové. Musím říct, že se mi chce z toho Babiše solidně zvracet. Zasraný zkurvený bolševik a zasraný zkurvený národ, který z něj udělá premiéra. Úplne vidím jak hraje na bolševickou notu o zkorumpovaným havlovi a tak.

======

** update 10:52 Teplota padla dolů, hlava mě stále bolí a opravdu mocně chčije. Spáchal sem nějaký telefonáty, vyřídil dva emaily a popravdě řečeno, mám už duchem pátek, protože příští týden mám týden dovolený. Dneska večer ještě setkání s panem instalatérem, kolegou místopředsedou a kunda veškerá předprázdninová práce bude hotova.

vedro

** *update 13:24 Ty vole, megazkurvený vedro. Včera hospoda super, v jedenáct sem byl doma a ani sem se nepoblil. Někdy kolem půl pátý sem se probudil, tak sem se zved a šel sežrat sulc s chlebem. Pak sem se probudil v devět hodin. Vyvenčil sem a šel do práce. Mám takovej divnej pocit, že chlastání včera a předevčírem úplně v pohodě stačilo, takže se na to dneska a zejtra vyseru. O víkendu sem pryč. Dozvěděl sem se, že ty plánovaný svatby, který se teďka dějou, nejsou příští týden, ale nýbrž tento týden, což mi docela vyřešilo problém, protože na víkend už plán mám a měnit ho nehodlám. Jako nechci ženichovi a nevěstě vyjadřovat nějakou tu upřímnou soustrast, ale už sem byl asi na pěti svatbách, třikrát sem svědčil a popravdě řečeno, už se nechci žádný další svatby účastnit, pakliže to nebude moje svatba kvůli dětem, ale stejně bude podmíněná předmanželskou smlouvou. To mám ujasněný, abych náhodou zase nedal důvěru nějaký pomatený frndě, pro kterou je život underground a čtení tarotových karet. Todle už fakt ne. Další věc je, proč se mi nechtělo, že mě děsila představa, že by se po mě zase sápaly nějaký vožralý kundy a já nemám zájem dělat opatrovatele přendaných kund. To je taky debilita, aby se chlap staral o píču, která nemá záklopku a mantinely.
No, takže příští týden mám zase pohotovost, pak dovolenou, pak se vrátím a zase mi začne pohotovost a práce na baráku. Do hospody se dostanu až za měsíc někdy v půli července. To je vostrý úděl maloměšťáka. Jo a slušně mě píchá v levoboku.

Žárlivost se z evolučního hlediska vyplatí, říká sexuoložka. Výraz tý sexuoložky ve mě vzbuzuje asociaci šílené krávy, protože to je fakt poslední co chcete řešit. Frndu, která nemá na práci nic jinýho než vám předhazovat kámošky a manželky kámošů. Nevim, nejsem si fakt jistej tím, že je žárlivost k něčemu dobrá, protože podle mě chlapovi bere čas a chuť věnovat se vydělávání peněz a živení rodiny. To je fakt to poslední, co chcete mít v hlavě, pomatenou ženskou, nad kterou furt přemejšlíte, kde s v ní ty dementní nápady berou a naprosto nic neuděláte, protože i když se na ty ženský nedíváte, furt je píča předhazuje. Jako ženská, která nutí chlapa, aby žárlil, je prostě blbá kráva, která si neuvědomuje, že spokojenej chlap maká a solí bez keců. To prostě frndy tak maj, pomatuju si začátek našeho vztahu, kdy mi vykládala furt o nějakých milencích tu a tam a já se to snažil překousnout. Dneska už na to seru, protože píča, která mi po šukaní začne vykládat o svých milencích a čůrácích, kteří volaj tu ze švajcu, tu z kostariky, tu z brna nebo z prahy, mě fakt nedojímá a nezajímá. Zbytečnej stres a kdybych já začal po šukání vykládat frndám o milenkách, tak se poserou a sou posraný až na píče. Takže z evolučně freudovskýho hlediska je otázka, co frndu nutí stát se sexuoložkou a mlít hovna o tom, že žárlivost je vlastně ok. Ne není, je to průser, když od rána do večera v čirém zoufalství řešíte kundu až nezbejvá čas na cokoliv jinýho.

Ze zákulisí hradu aneb Proč se Zeman nemůže vetřít k Trumpovi. Jedovatý komentář, proč Donald Trump pravděpodobně nechce přijmout našeho vrchního Alkoholika.

Fotografická reportáž z návštěvy starý Trumpový u Ovara Ovaroviče. Foto 1 a foto 2.