Prújem: čtvrtek

botička

update 20:34 nechci remcat, ale odpolední vedro bylo fakt nepříjemný. nicméně předpověď hlásí příští tejden klendru.

Suno AI je věc, která změní hudební průmysl. slyšel jsem nějaký songy a musím konstatovat, že hudebníci nebudou mít co žrát. umělou hudbou bude internet jednou zaplavenej stejně, jako je nyní již zaplavenej umělými statickými obrázky, ke kterým brzo přibudou umělý pohyblivý obrázky. svět lidový kultury se promění a první se toho jistě chytne pornoprůmysl.

======

update 14:53 už je odpoledne. těším se domů.

======

update 09:21 jdu na tramvaj a vidím, že na parkovacím místě pro silniční hulváty stojí auto. stálo tam už včera odpoledne, o půlnoci a stojí tam i nyní, akorát tedy s drobným rozdílem. mělo nasazenou botičku! mám chuť napsat, že se jedná o důsledek mé delší komunikace s městskou policí, kdy sem jim vysvětloval, že by vážně měli věnovat pozornost aspoň nočním hulvátům parkujících na extrémně debilních místech, protože to prostě jejich náplň práce je. gigantický úspěch všech pomocných stráží vébé, neokomunistů, udavačů a uličních výborů!

image

úklid domu

update 12:37 zejtra to bude třicet let, co si prohnal kurt cobain kulku hlavou.

======

update 11:03 Tři byty, 39 místností, garáž pro pět aut. Okamurův tubusový dům je hotový. Takeshiho ruličková mešita je oficiálně hotova. To je takový to, že zaplatíte nějakýho cizince, aby vám postavil dům, protože žádnýmu čechovi nevěříte. Cizí architekt dostane naprosto volnou ruku a postaví barák, kde není ani jeden roh, kde máte 3 byty a 39 místností o velikosti hajzlu. my máme sice jen 4 místnosti a dvě koupelny s hajzlama, ale všechno je větší než takeshiho místnosti. taková sračka a ještě ji soudruh Šikmovočko postavil z peněz daňových poplatníků.

======

update 09:31 potkal sem sousedku a hrozně chválila novýho pana uklizeče. to mě vážně potěšilo a musím mu o tom říct.

debil, blbeček, čůrák, hovado, zmrd, hajzl, sviňák, zkurvysyn, sráč, šulin, vohnout, hulibrk, buzerant, kokot, krypl, hovno, trus. dobré dopoledne.

sváteční mrdka

update 18:01 je pod mrakem. docela začínám bejt zvědavej, jestli meteorologům vyjdou předpovědi teplých a slunečných dnů. začínám mít drobný pochybnosti.

======

update 09:41 oká vážení zmrdi ze dna společnosti. že bude státní svátek s volnem jsem zhruba tušil, ale že mě čeká blázinec, jsem nevěděl.

  • vlezu do lékarny pro jelení hnůj a paralen, nikdo nikde, dokonce ani jeden důchodce.

  • vlezu k řezníkovi, nikdo nikde, kromě nějakých asiatů ani jeden českej důchodce. kuřata došla, měl jedno poslední, mletý už nemáme, ale uděláme.

  • vlezu do pekárny, nikde ani hlava důchodce, chleba ještě byl, ale rohlíkovýho pečiva výběr věru omezený.

  • farmářský trhy na jiřáku jenom procházím a nic nekupuju. peníze problém nejsou, ale nechci podporovat tuhle zábavu pro vinohradský vystajlovaný bobiny a myšpulíny tlačící luxusní kočárky s luxusně řvoucíma harantama. odmítám kupovat předražený biokafe v ceně 90kč za kelímek, odmítám nakupovat suroviny do domácnosti typu biomák 1kg za 300kč, když vím, že u velimi zemědělec pěstuje a v kolíně na trzích prodával kilo modrýho máku snad za 80kč. jít v praze na trhy je jako jít si koupit plechovkový pivo na karlův most.

  • zasraný svátky u nichž ještě nevim, v kterej den budou obchody zavřený a otevřený, jsou nějaký celoevropsky koordinovaný. žena pracuje pro germány a ti ji také oznámili, že bude mít v pátek a pondělí volno. nenechám brusel, aby mně diktoval, kdy mám slavit svátek společně s árijskými fašisty.

ne dyktát eu! brusel=prúser! stop fyjaloví hrúzovláďe! fyjalo octup! czechčit!

jen tak pod čarou si poznamenám, že Putin právě oznámil, že by se měla Česká republika chystat na válku. Vzpomínáte, jak říkal, že těch 200 tisíc vojáků u hranic s Ukrajinou je jenom obyčejný cvičení, že? Otcové, chystejte se na válku, která jistě začne a ve které budete umírat za svoje děti. Děti, chystejte se na válku, do který půjdete, až vaši otcové zemřou v ruským masomlýnku. Nebo se staňte Chcimírem Vítačem a trénujte vítání ruských okupantů.

vůbec nic

update 14:08 příběh vodoměrný soustavy před výměnou a po výměně.

image

image

======

update 13:15 cestou pro oběd jsem sundal samolepky překrávající kus identifikační značky rovnou ze dvou automobilových espézetek. asi nějaká epidemie vtipálků.

======

update 11:48 poslouchám brífink po jednání ministrů zahraničí v4 a stále jsem přesvědčen o tom, že maďarsko se slovenskem fandí rusku a v4 má být zrušena. pravda je prostá, jestli ukrajinci nezastaví hordy primitivních ruských opic nyní, do války za pár let půjdou vaše děti bez ohledu na mírový hovna, který budou padat z nácků v kremlu.

Děsivá smrt influencera (†23): Uklouzl na balkoně ve „městě duchů“ a spadl do hluboké rokle! číst nic nemusíte, nikdy jste o tom týpkovi stejně jako já neslyšeli, ale reálný příspěvek darwinově evoluční teorii tento soudruh influencer přinesl.

Méně drog či alkoholu, více energetických nápojů, popsal výzkum rizikové chování mladých. dnešní mládež vidím jako velkou špatnou. méně drog či alkoholu, co z těch nebohých lidí jednou vyroste? sněhový vločky, který propadnou úzkosti z drobný internetový šikany?

Otřesná šikana na škole v Blovicích: Strkání tužek do zadku, kálení do koše. je evidentní, že do Blovic ještě moderní trendy v podobě klesající spotřeby drog a alkoholu nezletilou mládeží nedošly a proto se nebojí tradiční dětský šikany. Jednou ty děcka najdou uplatnění u Policie a pak v Agrofertu, kde budou kontrolovat kalhotky žen a slipy mužů, jestli v nich nepronáší dotovaný kuřecí řízky.

======

update 09:23 se dneska nestalo, co by stálo za zapsání pro poslední generaci lidí, jenž na planetě zkouší přežít. ráno prostě vstát tak jako všechna předchodzí rána, vysrat se z podoby a vyvenčit fenu. pak udělat snídani chromý ženě a jít na zkurvenou tramvaj směr práce. úplně nemlich to samý jako dny předchozí a ve dnech budoucích. akorát teda v lahůdkách řvalo nějaký dítě v kočárku a jenom proto, že ho otec nechtěl nechat čekat venku uvázaný u dopravní značky jako psa, takže na něj nějaký starý báby dělaly debilní kukuče, ale to akorát dítě povzbuzovalo v dalším řvaní. pak mě ještě napadla taková dost nechutná myšlenka, jestli v Babišově hnutí taky existujou bejvalý fízlové, který Schillerový s Dostálovou kontrolujou kalhotky, jestli tam náhodou neschovávají chlebíčky, který se postrádají od orbánovy návštěvy v ústí.

medijální doktoři

update 21:44 scanners, furt dobrý a pěkně zraje do kvalitního retra.

image

======

update 14:04 mám v hajzlu celej svět.

======

update 13:37 poslouchám slovenskou ministryni kultury hovořící k situaci ohledně slovenský televize. osobně se dost bojím, že se podobný lidský odpad dostane k moci i v český republice. jsme na cestě do hajzlu.

======

update 13:16 píše mi týpek z baráku, že je prej nízkej tlak vody. co já kurva vím, když je první, kdo píše. fakt mám radost, že takový věci musím řešit.

======

update 12:03 Češi loni v hazardních hrách vsadili 873,2 mld. Kč, meziročně o 15 pct. víc. a pak prej že je mezi lidma fyjalová bída. jo, to vidim, lidi utrácej za hazard jak zběsilí.

======

update 09:36 dorazilo z účetní firmy vyúčtování nákladů svj za loňskej rok, takže než se nažeru a začnu ho rozesílat, vytepu do zmrdů mediálně a politický aktivní doktory.

Primátor Svoboda se léčí s černým kašlem. Přesto vyrazil na jednání.

Zvedli cenu o 100 milionů, aby bylo na úplatky. Další příběh z kauzy nemocnic. Mám vážně mentální problém s mediálně a politicky aktivními doktory. kundolog, pádlolog, zubolog, internolog, chirurgolog nebo přednosta nemocnice je prostě diagnóza kreténů. jsem vážně rád, že jsem na svoji odvoďačku nikde v mediálním a politickým prostoru nenarazil.

apocalypse tumor

update 18:19 ruský předvolební klip. zdroj: alexandr mitrofanov

======

update 15:08 Seizmografy na Písecku zaznamenaly zemětřesení o síle 3,9 stupně. už ani matka Země nechce nosit své vadné lidské sémě.

Protest zemědělců končí, traktory míří domů. Policie musela zasahovat. okej, takže debilové v dotovaných amerických traktorech udělali výtržnosti, zablokovali letenskej tunel a zas jedou do prdele. myslím, že agrární komora nový moc novejch kámošů nezíská.

kolega má v prdeli záda. myslím, že si příští tejden protáhnu pohotovost.

======

update 13:14 kurva, přinesu oběd, počnu žrát polívku a pár lidí se náhodou rozhodne, že mně musí zavolat.

======

update 10:56 přišla složenka z prahy 10 pro zaplacení poplatku za psa. jo, ani v roce 2024 nedokážou poslat výzvu do datový schránky nebo aspoň trapnej email.

Hnůj před vládou. Podívejte se, jak vypadá protest zemědělců. kdyby to náhodou někoho mimopražskýho zajímalo, tak opět přijeli zaměstnanci agroholdingů se svými americkými traktory zaplacených z dotací a poháněných dotovanou naftou, aby udělali bordel a vyložili hromady hnoje. seru na tyhle zmrdy.

======

update 09:14 pokud zrovna někdo zakládá grindcore kapelu, tak mám pro něj název zdarma. Apocalypse tumor.

dnes ráno vylejzám z postele s pocitem, že lidstvo by mělo vyhynout. ulevilo by se přírodě, planetě i vesmíru. pak jsem vykašlal hlen.

to tady dlouho nebylo

update 22:36 Proč lidé nemají ocasy jako opice? Možná za to může náhoda. nojo, vědci dokázali, že velikost ocasu má vliv na inteligenci. někdo je to poznat třeba podle toho, koho lidi volí nebo jak parkují.

======

update 21:33 du takhle venčit čubu, stojím u popelnic a čekám, až si očuchá cizí chcanky. u starýho favorita stojej tři frndy, vytáhnou cíga, zapálí, dvakrát-třikrát potáhnou, odhoděj je na chodník a nasednou. tak popojdu, seberu cígo, zaklepu na okno a paní za volantem řeknu, že ji něco vypadlo a že sou tady ještě další dvě nedohulený cíga. čumí, poděkuje za cígo, já něco zamumlám, ať si to zkusej udělat doma a jdu do prdele. pak slyším tu černou ze zadního sedadla, jak na mě mužským hlasem něco řve o tom, že můj čokl posral chodník a mě sežere rakovina. znáte to třeba z chanova.

======

update 20:23 tyvle, nechci dělat rohlíku nějakou reklamu, ale řekl bych, že začal zavážet do ledečka. to mě poser, itesco má konkurenci.

======

update 18:46 přichází doba, kdy nás přejde humor. už nebude černej humor, zůstane jen bílej.

KONFRONTACE/GENERACE: Luděk Staněk a Holka z Letné o klimatické úzkosti, bydlení pod mostem a rasistických vtipech.

======

update 15:53 jo, mám se dobře, mám skvělý život, ale cítím za svými zády dech zmrdů, který mi ho chtěj zkurvit.

======

update 15:21 slyšel jsem v televizi rozhovor s panem Vobořilem. Zjednodušeně řečeno, je mrzutý z práce poslanců a z práce na změně protidrogovýho zákona a chce odejít z funkce protidrogovýho koordinátora. rip legalizace hulení.

píšou mi z vzp ohledně žádosti o proplacení příspěvku na prevenci: Vaše žádost o příspěvek z fondu prevence čeká na zpracování. Z provozních důvodů bude její zpracování trvat déle než 30 dnů.

vítejte v moderním a fungujícím státě.

======

update 13:12 ten ruskej vymrdanej čůrák znovu zase straší. Riskujete jaderný konflikt a následné zničení civilizace, pohrozil Putin Západu. mám pro Putina jeden jedinej vzkaz:

BĚŽTE Z-MRDI DO PRDELE! NEBOJÍM SE A SERU NA VAŠE POSRANÝ ATOMOVKY! RADĚJI BUDU MRTVÝ, NEŽ ZNOVU ŽÍT POD DIKTÁTEM KREMLU.

======

update 12:02 no, udělal sem tři prdele věcí, který na mě blikaly z kalendáře, že je už příliš dlouho odkládám. největší zábava bylo každoroční řešení pojištění činžáku, kdy paní z naší rámcový smlouvy i v roce 2024 chce originál podepsanou a orazítkovanou smlouvu. sken nestačí, takže sem musel doma najít obálku, dvě starý levně koupený známky s písmenem A a pak ještě poštovní schránku. měl jsem ji na rohu ulice, ale zmizela a šla do píče. takže sem musel pajdat na jiřák, kde sem našel jednu schránku u zrušený pobočky pošty a do ní sem dopis hodil. aby byla zábava, schránku jsem vyfotil před vhozením dopisu a po vhození dopisu.

image

======

update 09:10 přestupnej dvacátej devátej zkurvenej únor. doufám, že ten zasranej den navíc bude k něčemu dobrej.

PRŮZKUM: Většina Rusů je pro válku na Ukrajině. Nedokážou ale říct jediný cíl, kterého Putin dosáhl. vymaštěný debilové jsou všude na světě. i u nás je celá řada kreténů, kteří volí babiše nebo okamuru a přitom nejsou schopní najít jediný splněný úkol, který slibovali před volbami. Průser nastane, když Velký Vůdce zničí svobodný názor a vygumuje hlavy celýmu národu. SigHajl Putine!

many v kabelce

update 22:17 pohaši nakaši

======

update 21:25 Pavlův plán funguje. Munici pro Ukrajinu zafinancuje Dánsko, Kanada i další státy. rozhodně poskočíme na žebříčku největších nepřátel ruska. :D

======

update 18:31 procházím podchodem pod želivskýho křižovatkou, v koutě u schodů vidím zaparkovanej kočárek a pak si všimnu páru stojícího nad alobalem. okej.

======

update 13:42 internet je místo, který je plný neskutečných idiotů.

======

update 11:09 scéna jak z nějaký černý válečný komedie. představte si filmový scénář, kde hrajete ruskýho fašistu zalezlýho v předjarním zákopu. je vám zima, chcete se ohřát a nedaleko je váš sádelnatý hořící kamarád. tak se připlazíte, uděláte si pohodlíčko a v posledním záběru kamery vám dojde, že jste z kamaráda zapomněli sundat munici.

======

update 10:43 jediný štěstí, že bendig není cikán, protože to by se rozjely na internetech shitstormy, který by poukazovaly na problematičnost a ulhanost danýho etnika. Útok moukou byl podvod. Bendigovi hrozí trest, že úřady zaměstnal zbytečně.

======

update 09:41 nechci bejt nějakej příliš politicky nekorektní zmrd, ale musím uznat, že italové jsou všude stejní. v itálii, ústí, chebu, ale i v ostravě, zlíně či za hranicemi až košicích. Italka předstírala 17 těhotenství, na dávkách inkasovala téměř tři miliony.

V americké škole, kde není očkováno 11 % dětí, propukly spalničky. Odborníci se obávají dalšího šíření. příběh z nedaleké budoucnosti, ve které budou vyhrávat dezinformace, antivaxeři a absolventi základních škol života.

======

update 09:05 prachy jsou jedna z věcí, který přitáhnou pozornost mýho zraku. sedím v tramvaji přes uličku sedí úplně tuctová bába. hrábne do kabelky, vytáhne čtyři pětikila, který začne přepočítávat a prohlížet. já si říkám "tyvle bábo, já bych se na veřejnosti dvouma litrama fakt nechlubil, dyť nevíš, kdo se dívá". bába asi uměla číst myšlenky, šáhla do kabelky, vytáhla ještě dva dvoulitry, který celkem ještě voněly novotou.

Stříž nepodá dovolání v případu muže, který znásilnil nevlastní dceru. Neumožňuje mu to zákon. myslím, že dnes spousta przničů vlastních dětí radostí nad rozsudkem zprzní dcerku nebo synka. jeden otvor, druhej otvor, třetí otvor, velký svátek zprzněných otvorů.

sračky nasračky

update 20:18 dneska byl vyloženě jarní den. na zahrádkách jsou plantáže sněženek a viděl jsem první zelenající pupence na větvích. všechno je to nějaký urychlený.

======

update 13:51 k obědu jsem si dopřál velkou prasárnu. nechal sem si z hamburgárny poslat jeden hambáč, hranolky, cibulový kroužky a tatarku. fotku dávat nebudu, nechci aby mi někdo záviděl.

======

update 11:54 Prorok umělé inteligence shání šílenou sumu na nové čipy. Ví něco, co my ne? proroci vědí vždy hovno, ale potřebují vaše prachy. čipy pro umělou inteligenci jsou novým blockchainem. je to další technologie, která by s lidstvem mohla v budoucnu být, ale dokud nedojde k vykrystalizování funkčních AI firem, investice do AI a AI čipů budou investicemi velmi rizikovými a budou hlavně pro rizikový investory, kteří počítají s rizikem, že o peníze přijdou. Je to stejně riziková investice jako byla před deseti lety investice do těžby bitcoinu pro dlouhodobý hodl. Spousta lidí v kryptosračkách a v blockchainových startapech utopila miliardy dolarů a přežila málokterá firma. Stejný jako dotcom bublina na přelomu tisíciletí. Pár firem přežilo a žije dodnes, ale spousta jich zanikla a hromada pošuků přišla o peníze.

Kobza žádá univerzitu, aby stáhla trestní oznámení za slova o ‚produktu inkluze‘. Teď čelí urážkám. vzhledem k tomu, že Kobza je čůrák ze Strany Plný Debilů, tak mu ty urážky fakt přeju. Nic jinýho než urážky a přes držku si nezaslouží.

Brněnští vědci zkoumají příčiny Alzheimerovy choroby na miniaturních lidských „mozečcích“. a hele, neočkovaní si k prodeji vlastního spermatu přidali další byznys...

======

update 10:35 Rusko odmítlo zprávy médií v USA o nových jaderných schopnostech Moskvy. ne že bych se chtěl těch ruskejch nacistickej zmrdů nějak zastávat, ale když sem včera slyšel ty bizarní hlášky o ruských atomovkách ve vesmíru, musel sem se smát a kroutit hlavu. tyvle, vždyť ti ruský kokoti nejsou ani schopní přistát na Měsíci, aniž by na něm neudělali novej kráter a teď by jako měli posílat do vesmíru atomovky? vždyť by jim akorát spadly na Moskvu.

======

update 09:23 sere mě jeden zasranej vietnamskej mongoloid. vždycky postaví auto na přechod tak, že je nájezd pro invalidní vozejk zabranej. jako musím uznat, že od pondělka přemejšlím, jak to maj invalidi na vozejkách ve městě zkurveně těžký. i když má město jakoustakous snahu invalidům ulehčit život, vždycky se najde zkurvenej mongoloid, kterej na slušnost zvysoka jebe.

sere mě cokoliv, co má ve svý filozofii základ slova anarchie. je úplně jedno, jestli se jedná o anarchokomunismus nebo anarchokapitalismus. anacho-cokoliv jsou prostě sračky pro dementy.

Kdo koupil byt po krizi, může se smát. Teď „draze“ pronajímá, říká expert. serou mě realitní rozumbradové. primárním cílem realitních bradů je prodat nemovitost. popravdě řečeno mrdám, co si myslí dnešní mladí a mrdám, kdo se směje naposled. já sem si prošel posledním výsměchem, když sem před sedmnácti koupil takzvaně předraženej byt, jemuž letos skončí hypotéka. prcám zlatý dekády a prcám už i ty mafiánský devadesátky, ve kterých zmrdi levně privatizovali a draze prodávali. ani jeden z nich si svoje byty a prachy do hrobu nevezme. prcám kecy, prcám kňučení, že je všechno drahý. vyprcaný mladý se prostě musej přizpůsobit realitě. tomu se říká evoluce a kdo to nezvládne, rozpadne se jak dinosaur.

Vůdce vesmírného hnutí vedl erotický privát. Klient mu zavraždil manželku. nelituju debilů, kteří dají peníze očividně duševně nemocnýmu kreténovi. spíš mě sere, že takovej retard běhá po svobodě a nikdo ho není schopnej vyřešit. vůdce kosmickýho hnutí je zralej na pořádnou nakládačku obuškem a psychiatrickou zkurvenou léčbu.

kolega se právě vyděsil, že prej v pondělí chtějí nějaký zasraný traktoristi s eurotraktory pořízených z eurodotací zablokovat prahu. jestli se mi ti proruští dezoláti s vlaječkama objeví na černokostelecký, tak jim půjdu propíchat nožem ty jejich zasraný europneumatiky.

smrdí mi prdel

update 18:53 nejzákladnější filmy z 80's, který musel vidět každej. barbar conan, terminátor, commando, predátor, běžící muž a total recall.

======

update 15:50 chci jen napsat, že nevěřím koruně, nevěřím ČNB a nevěřím, že bankéři z ČNB mají na srdci blaho občanů. Nebudí ve mě důvěru a nevěřím ve smysl existence Český národní banky. Nelíbí se mi, že úzká skupina lidí ovládá kurz koruny a korunu samotnou.

======

update 15:18 já sem ho musel ztlumit, ale v televizi mele hovna havlíček karel k nějakýmu milionu premiéra petra fialy. to prase je červený ve ksichtě tak, až si dovolím tvrdit, že v práci chlastá první ligu.

======

update 14:53 v televizi blábolí nějaká personalistka kateřina z jakéhosi nadnárodní korporátu, že testují čtyřdenní pracovní týden. reportáž je doplněná vysmátými lidičkami z korporátní dyzajnový zasedačky, kde jakýsi týpek kreslí obrázky a doplňuje je texty typu dubai, web, a podobně. jsem přesvědčen o tom, že blbečci z korporátů žijou ve zcela jiný realitě, ve který naprosto neregistrují existenci zaměstnání, kde prostě čtyři dny ze sedmi dnů týdne pracovat nejde. debilové z korporátu nejsou směrodatný vzorek pracujících lidí.

======

update 14:46 objednal sem na chaty další semínka. znáte to, slunečnice, hrách, rajčata, letničky a podobný květinový sračičky.

serou mě líní lidi, kteří než aby šli dvacetpět metrů po svých, raději hodí káru na přechod.

======

update 13:01 cítím, že začíná období, kdy mě bude srát stravování po restauracích a jídelnách. fakt nevim co s tím, tedy kromě toho, že začneme vařit i během týdne. jiný řešení mě nenapadá, tedy kromě vyhladovění.

======

update 12:17 mezitím co se objevují první snahy o odstranění sudo a přechodu na polkit, soudruzi z microsoftu pomalu přinášejí sudo do windows. gratuluji.

======

update 11:12 hnijí nohy, ušní maz teče proudem a tílko žlutý od chcanek. na trenkách hnědý pruh a ve vlasech zbytky zvratků. tak to jsem celý já ve vší kráse.